Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wiślackie Foto&Video (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=463)

Tominho 05.12.2011 17:07

Posiada ktoś skróty live z meczów przeciwko Odense i Widzewowi?

Krakus! 05.12.2011 19:27

ktoś wrzuci całe spotkanie z Widzewem do ściągnięcia ?

westersyl 06.12.2011 22:01

http://www.youtube.com/watch?v=MdGBYnvMQAY Wisla 2011 INTRO

Intro promujące film, który zostanie zostanie po zakończeniu rundy przez użytkownika dawidex44. Zaprezentowane zostaną wszystkie gole Wisły oraz większość skrótów z roku 2011. Film będzie udostępniony do pobrania na stronie allgoals pl oraz linki zostaną podane w opisie tego filmu.




http://www.youtube.com/watch?v=SBZIXSjMJR0 Ivica Iliev zagrajnie kolejki + kilka akcji.

olek94 09.12.2011 16:31

gdzie można obejrzeć mecz z Polonią w necie?

reew 10.12.2011 00:19

Wisła Kraków v. Polonia Warszawa - 09.12.2011 PL.DVBRip.XviD-milan78


Kod:

Format            : AVI at 1125 Kb/s
Length            : 952 MB for 1h 57min 56sec

Video #0          : MPEG-4 Visual at 991 Kb/s
Aspect            : 640 x 368 (16:9) at 25.000 fps

Audio #0          : MPEG Audio at 128 Kb/s
Infos            : 2 kanały, 48,0 KHz

Kod:

Wersja Językowa        : PL
Wielkość Uploadu        : 952 MB
Zawartość Uploadu      : Plik .avi
Rodzaj Kompresji        : brak
Dane Naprawcze          : brak
Hasło                  : brak


1 połowa
Kod:

http://www.filesonic.com/file/4152010335/Wisla-Polonia.09.12.2011.1p.avi

http://www.fileserve.com/file/tMBxyyY/Wisla-Polonia.09.12.2011.1p.avi

http://www.uploadstation.com/file/MNSxhvp/Wisla-Polonia.09.12.2011.1p.avi

http://ul.to/wep9ly3y/Wisla-Polonia.09.12.2011.1p.avi


2 połowa
Kod:

http://www.filesonic.com/file/4152010905/Wisla-Polonia.09.12.2011.2p.avi

http://www.fileserve.com/file/bkvH2p3/Wisla-Polonia.09.12.2011.2p.avi

http://www.uploadstation.com/file/w8JqXPE/Wisla-Polonia.09.12.2011.2p.avi

http://ul.to/kvf3s1l3/Wisla-Polonia.09.12.2011.2p.avi


KoPer 10.12.2011 00:36



WISŁA 0:1 POLONIA

http://tsw.com.pl/upload/gallery/untitled-62.jpg


dwdx1906 10.12.2011 11:57

Odense vs Wisła Kraków
skrót live pl - Polsat Sport
http://www.filesonic.pl/file/4152895...rs44_Rogal.avi

Rogal 10.12.2011 13:10

http://up.programosy.pl/foto/1300881_11.png http://up.programosy.pl/foto/1300879_7.png


Wisła Kraków vs Polonia Warszawa - 09.12.2011



http://i819.photobucket.com/albums/z...lsport-1-1.png

624x352 | XviD | 1000 kbps | Nagranie: Rogal | Polski Komentarzhttp://img24.imageshack.us/img24/4347/polg.gif


http://www.ufast.eu/pics/103149info.png
Kod:

Format: AVI at 1130 Kb/s
Length: 910 MB for 1 h 51 min

Video #0: MPEG-4 Visual at 1001 Kb/s
Aspect: 624 x 352 (16:9) at 25.000 fps

Audio #0: MPEG Audio at 128 Kb/s
Infos:  2 kanały, 48,0 KHz


Opis Uploadu:

Wersja Językowa: PL (Canal + Sport)
Wielkość Całości: 910  MB
Zawartość Uploadu: 2 pliki .avi,
Rodzaj Kompresji: brak
Dane Naprwacze: brak

http://www.ufast.eu/pics/186411screen.png

http://up.programosy.pl/foto/3_1683.jpg

http://www.ufast.eu/pics/371143download.png
1 połowa
Kod:

FILESONIC:
http://www.filesonic.com/file/4157479255/Wisla.vs.Polonia.1p.09.12.2011.DVBRip.XviD.PL-Rogal.avi


FILESERVE:
http://www.fileserve.com/file/CtcMZKD/Wisla.vs.Polonia.1p.09.12.2011.DVBRip.XviD.PL-Rogal.avi


UPLOADED:
http://uploaded.to/file/op50nxhh


UPLOADSTATION:
http://www.uploadstation.com/file/bXXtWUp/Wisla.vs.Polonia.1p.09.12.2011.DVBRip.XviD.PL-Rogal.avi

2 połowa
Kod:

FILESONIC:
http://www.filesonic.com/file/4158021815/Wisla.vs.Polonia.2p.09.12.2011.DVBRip.XviD.PL-Rogal.avi


FILESERVE:
http://www.fileserve.com/file/fnKFXzU/Wisla.vs.Polonia.2p.09.12.2011.DVBRip.XviD.PL-Rogal.avi


UPLOADED:
http://uploaded.to/file/ual4tjx9


UPLOADSTATION:
http://www.uploadstation.com/file/mhDj7qC/Wisla.vs.Polonia.2p.09.12.2011.DVBRip.XviD.PL-Rogal.avi


Rogal 10.12.2011 14:39

http://img22.otofotki.pl/obrazki/rf1...kstraklasa.png

Magazyn T- Mobile Ekstraklasy - 09.12.2011



http://i819.photobucket.com/albums/z...at_sport-1.png
624x352 | XviD | 1000 kbps | Nagranie: Rogal | Polski Komentarzhttp://img24.imageshack.us/img24/4347/polg.gif




http://img440.imageshack.us/img440/2140/285889opis.png
Kod:

Program poświęcony rozgrywkom polskiej ekstraklasy piłkarskiej.
Widzowie zobaczą w nim skróty meczów, najpiękniejsze gole oraz wywiady z zawodnikami i trenerami.
Nie zabraknie także fachowych analiz i komentarzy ekspertów.




http://www.ufast.eu/pics/103149info.png
Kod:

Format: AVI at 1130 Kb/s
Length: 445 MB for  55 min

Video #0: MPEG-4 Visual at 1001 Kb/s
Aspect: 624 x 352 (16:9) at 25.000 fps

Audio #0: MPEG Audio at 128 Kb/s
Infos:  2 kanały, 48,0 KHz


Opis Uploadu:

Wersja Językowa: PL (Polsat Sport)
Wielkość Całości: 445  MB
Zawartość Uploadu:  plik .avi,
Rodzaj Kompresji: brak
Dane Naprwacze: brak

http://www.ufast.eu/pics/186411screen.png
http://up.programosy.pl/foto/1_4053.jpg



http://www.ufast.eu/pics/371143download.png
Kod:

FILESONIC:
http://www.filesonic.com/file/4158902725/Magazyn.T.Mobile.Ekstraklasy.09.12.2011.DVBRip.XviD.PL-Rogal.avi


FILESERVE:
http://www.fileserve.com/file/AZqf6tA/Magazyn.T.Mobile.Ekstraklasy.09.12.2011.DVBRip.XviD.PL-Rogal.avi


UPLOADED:
http://uploaded.to/file/s35bh4tk


UPLOADSTATION:
http://www.uploadstation.com/file/36Y6wpj/Magazyn.T.Mobile.Ekstraklasy.09.12.2011.DVBRip.XviD.PL-Rogal.avi


reew 11.12.2011 13:27

Cafe Futbol 11.12.2011 PL.DVBRip.XviD-milan78

Goście: Tomasz Hajto, Cezary Kucharski, Wojciech Kowalczyk, Cezary Kowalski

Kod:

Format            : AVI at 1030 Kb/s
Length            : 614 MB for 1h 22min 40sec

Video #0          : MPEG-4 Visual at 900 Kb/s
Aspect            : 640 x 368 (16:9) at 25.000 fps

Audio #0          : MPEG Audio at 128 Kb/s
Infos            : 2 kanały, 48,0 KHz

Kod:

Wersja Językowa        : PL
Wielkość Uploadu        : 614 MB
Zawartość Uploadu      : Plik .avi
Rodzaj Kompresji        : rar
Dane Naprawcze          : 3%
Hasło                  : brak


DOWNLOAD - linki wymienne / party 170 MB
Kod:

http://www.filesonic.com/file/4173198105/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/4173124425/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/4173098705/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.part3.rar
http://www.filesonic.com/file/4173097305/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.part4.rar

Kod:

http://www.fileserve.com/file/DSqM5Vv/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/AhHcxYj/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/haHK9qU/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.part3.rar
http://www.fileserve.com/file/yMzVsJu/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.part4.rar

Kod:

http://www.filejungle.com/f/sVW3mT/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.part1.rar
http://www.filejungle.com/f/B4jxgG/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.part2.rar
http://www.filejungle.com/f/7vEgAW/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.part3.rar
http://www.filejungle.com/f/n4EcUw/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.part4.rar

Kod:

http://ul.to/w0x5xmgm/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.part1.rar
http://ul.to/9zinb7im/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.part2.rar
http://ul.to/96svstjh/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.part3.rar
http://ul.to/mhr8muud/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.part4.rar


DOWNLOAD - 1 link / plik .avi
Kod:

http://www.filesonic.com/file/4173097685/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.avi
Kod:

http://www.fileserve.com/file/dSW7PnR/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.avi
Kod:

http://www.uploadstation.com/file/9WYbzww/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.avi
Kod:

http://www.filejungle.com/f/y6REh9/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.avi
Kod:

http://ul.to/oh80pxt1/Cafe.Futbol.11.12.2011-milan78.avi

reew 11.12.2011 23:09

Liga+Extra 17 kolejka 11.12.2011 PL.DVBRip.XviD-TRODAT


Kod:

Format            : AVI at 970 Kb/s
Length            : 696 MB for 1h 40 min. 20s 360ms

Video #0          : MPEG-4 Visual at 848 Kb/s
Aspect            : 608 x 336 (1.810) at 25.000 fps

Audio #0          : MPEG Audio at 112 Kb/s
Infos            : 2 kanały, 44,1 KHz

Kod:

Wersja Językowa        : PL
Wielkość Uploadu        : 696 MB
Zawartość Uploadu      : Plik .avi
Rodzaj Kompresji        : rar
Dane Naprawcze          : 2%
Hasło                  : brak


DOWNLOAD - linki wymienne / party 180 MB
Kod:

http://www.filesonic.com/file/4179829035/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/4179828945/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/4179829755/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part3.rar
http://www.filesonic.com/file/4179828865/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part4.rar

Kod:

http://www.fileserve.com/file/weGbZEq/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/9Zp5qSK/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/kMyHdd8/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part3.rar
http://www.fileserve.com/file/PKFj6Yr/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part4.rar

Kod:

http://www.uploadstation.com/file/B59zF9F/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part1.rar
http://www.uploadstation.com/file/D5tfQpm/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part2.rar
http://www.uploadstation.com/file/38Hebak/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part3.rar
http://www.uploadstation.com/file/eZPQgkd/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part4.rar

Kod:

http://ul.to/k6k10x1q/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part1.rar
http://ul.to/3wb8b4km/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part2.rar
http://ul.to/l0hbulpb/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part3.rar
http://ul.to/o1ywrjng/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part4.rar

Kod:

http://www.filejungle.com/f/PRceZj/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part1.rar
http://www.filejungle.com/f/KrNQPA/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part2.rar
http://www.filejungle.com/f/dhUATu/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part3.rar
http://www.filejungle.com/f/VDzzMX/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.part4.rar


DOWNLOAD - 1 link / plik .avi
Kod:

http://www.uploadstation.com/file/u6UaEjR/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.avi
Kod:

http://www.filesonic.com/file/4179838795/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.avi
Kod:

http://www.fileserve.com/file/7EA7rCj/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.avi
Kod:

http://www.filejungle.com/f/YUTvY3/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.avi
Kod:

http://ul.to/wsm5mwve/Liga+Extra-.11.12.2011-TRODAT.avi

Rogal 13.12.2011 06:12

http://img22.otofotki.pl/obrazki/rf1...kstraklasa.png

Magazyn T- Mobile Ekstraklasy - 12.12.2011



http://i819.photobucket.com/albums/z...at_sport-1.png
624x352 | XviD | 1000 kbps | Nagranie: Rogal | Polski Komentarzhttp://img24.imageshack.us/img24/4347/polg.gif




http://img440.imageshack.us/img440/2140/285889opis.png
Kod:

Program poświęcony rozgrywkom polskiej ekstraklasy piłkarskiej.
Widzowie zobaczą w nim skróty meczów, najpiękniejsze gole oraz wywiady z zawodnikami i trenerami.
Nie zabraknie także fachowych analiz i komentarzy ekspertów.




http://www.ufast.eu/pics/103149info.png
Kod:

Format: AVI at 1130 Kb/s
Length: 845 MB for 1h 44 min

Video #0: MPEG-4 Visual at 1001 Kb/s
Aspect: 624 x 352 (16:9) at 25.000 fps

Audio #0: MPEG Audio at 128 Kb/s
Infos:  2 kanały, 48,0 KHz


Opis Uploadu:

Wersja Językowa: PL (Polsat Sport)
Wielkość Całości: 845  MB
Zawartość Uploadu:  plik .avi,
Rodzaj Kompresji: brak
Dane Naprwacze: brak

http://www.ufast.eu/pics/186411screen.png
http://up.programosy.pl/foto/1_4063.jpg

http://www.ufast.eu/pics/371143download.png
Kod:

FILESONIC:
http://www.filesonic.com/file/4197995254/Magazyn.T.Mobile.Ekstraklasy.12.12.2011.DVBRip.XviD.PL-Rogal.avi


FILESERVE:
http://www.fileserve.com/file/M6YvCnY/Magazyn.T.Mobile.Ekstraklasy.12.12.2011.DVBRip.XviD.PL-Rogal.avi


UPLOADED:
http://uploaded.to/file/c7c6a54v


UPLOADSTATION:
http://www.uploadstation.com/file/k2n3dzp/Magazyn.T.Mobile.Ekstraklasy.12.12.2011.DVBRip.XviD.PL-Rogal.avi


westersyl 13.12.2011 16:52

http://www.youtube.com/watch?v=DvNohdQQtis Maor Melikson TOP TEN PASSES

omen69 14.12.2011 14:05

super filmik. możesz też zrobić z najlepszymi zagraniami Nuneza i Lameya?

Pajo1906 14.12.2011 23:24

WISŁA KRAKÓW - TWENTE ENSCHEDE

Radość Wisły po bramce Odense z Fulham


Kod:

http://www.youtube.com/watch?v=4Kb_NK6Onoo&feature=youtu.be

farben 14.12.2011 23:32

Wisła - Twente 2:1 [ZDJĘCIA]


http://krakow.naszemiasto.pl/galeria...bb1b08d7,1,3,4

Panowie!! Cuda się zdarzają!!! ;-)

Devonisch 14.12.2011 23:59

Fulham - Odense 2-2

http://www.101greatgoals.com/gvideos/fulham-2-odense-2/

KoPer 15.12.2011 01:28



AWANS WISŁY!
http://tsw.com.pl/upload/gallery/B7xPfLrF4Q.jpg
http://tsw.com.pl/upload/gallery/untitled-79.jpg


milansport 15.12.2011 05:08

Euforia po meczu z Twente
Trochę dłuższa wersja (od gwizdka do końca transmisji) i w lepszej jakości: http://www.youtube.com/watch?v=pGolMJRcbdA

A także wrzucone na hostingi jakby zablokowali na YouTube:
http://www.multiupload.com/7QSVZSFWSA

dwdx1906 15.12.2011 07:21

Wisła vs Twente
skrót live pl ~ TV 4
http://www.filesonic.pl/file/4225481...skrot_live_pl_[AllGoals.pl]_dawidex44.avi

dwdx1906 15.12.2011 10:16

Wisła vs Twente

cały mecz

FileSonic.com

http://www.filesonic.com/file/422722....pietras44.avi
q
FileServe.com

http://www.fileserve.com/file/GKST4u....pietras44.avi

FileJungle.com

http://www.filejungle.com/f/qJpXbr/W....pietras44.avi

Uploaded.to

http://ul.to/ho1ze78i

2polowa

FileSonic.com

http://www.filesonic.com/file/422722....pietras44.avi

FileServe.com

http://www.fileserve.com/file/EwJY3W....pietras44.avi

FileJungle.com

http://www.filejungle.com/f/AuwfQp/W....pietras44.avi

Uploaded.to

http://ul.to/q10ymwt8

mobik88 15.12.2011 11:39

Kto wie kiedy bedzie można zobaczyć ten mecz na ipla? Bardzo jestem ciekawy jak to wyglądało w tv.

PiotrG 15.12.2011 14:59

Pierwszym lepszym playerem.
Trzeba tylko dodać rozszerzenie, .avi

mitmichael 15.12.2011 15:03

Oprawa meczowa by SKWK
http://www.youtube.com/watch?v=EUAkY...layer_embedded

Krzysztof 15.12.2011 16:28

Zdjęcia z meczu Wisła - Twente
>>> TUTAJ <<<
http://i44.tinypic.com/mmrjg0.jpghttp://i43.tinypic.com/sov803.jpg

mitmichael 15.12.2011 16:39

14.12.2011 Magazyn Ligi Europejskiej - Analiza mecz Wisły + Skróty Polsat Futbol DVBRip PL

Kod:

http://www.filesonic.com/file/4224993585
http://www.filesonic.com/file/4224736745
http://www.filesonic.com/file/4224603465

linki z forum sport-video.net

cinekw 15.12.2011 17:22

Może ktoś udostępnić Studio Pomeczowe po meczu z Twente? Byli w nim chyba pokazani cieszacy sie kibicie nie?

mdgn 15.12.2011 23:12

moje osobiste podziękowanie:
http://www.youtube.com/watch?v=rElwj...X8ZzqRZWkF8X7w

JarekTSW 16.12.2011 08:17

Ja też bym prosił o studio po meczowe. Podobno Kowalczyk i Kołtoń byli załamani awansem Wisły

farben 16.12.2011 14:15

Kibice Wisły w rundzie jesiennej [ZDJĘCIA]

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ecia,id,t.html

52 fotki z cyklu "przeżyjmy to jeszcze raz". Ładnie się to wszystko prezentuje.

Zwitter 16.12.2011 14:53

Mógłby ktoś wrzucić bramki z meczy Wisła - Fulham, Fulham - Wisła i Wisła - Twente w HD?
Lub podać jakieś strony podobne do allgoals.pl

arth_ur 17.12.2011 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1202513)
Mógłby ktoś wrzucić bramki z meczy Wisła - Fulham, Fulham - Wisła i Wisła - Twente w HD?
Lub podać jakieś strony podobne do allgoals.pl

Podbijam. Też poszukują w jakości HD. Fajna pamiątka !

Syn Kangura z 1984 17.12.2011 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarekTSW (Post 1202335)
Ja też bym prosił o studio po meczowe. Podobno Kowalczyk i Kołtoń byli załamani awansem Wisły

Też chcę! :foch:

Lacrima 17.12.2011 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 1202913)
Też chcę! :foch:

Ja też, ja też!

I właśnie, była w tym studio pokazana też radość po zakończeniu meczu do momentu zejścia piłkarzy z boiska (nie tylko minuta jak w transmisji meczu)? Chętnie bym to zobaczyła i usłyszała jeszcze raz, a nigdzie nie trafiłam na nagranie z tych momentów...

gizmowisla 17.12.2011 13:20

na allgoals jest cale studio pomeczowe

sayek89 17.12.2011 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1202934)
na allgoals jest cale studio pomeczowe

Po proszę o link...

kokrys 17.12.2011 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1202978)
Po proszę o link...


Podbijam...

marcint339 18.12.2011 00:54

ŁUKASZ GARGUŁA w meczu z Twente Enschede:
http://www.youtube.com/watch?v=X15oX...rEMQRmgKzIRZ3b

ArturBarlinek 18.12.2011 13:28

Panowie, prosiłbym o dzisiejszy odcinek Cafe-Futbol, dziekuję :)

tomek6693 18.12.2011 13:59

wrzuciłby ktoś fote z flagowiska z racami jak już było zadymione w wysokiej rozdzielczości tak żeby było idealne na tapete ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl