![]() |
a czy Cracovia też bojkotuje klub lige trenera i drużynę, i dlatego nie przychodza na mecze swojej ukochanej drużyny z Legią?
|
Szałachowski to ma jednak zajebistego pecha.
|
panowie to że pewien poziom napinki jest tu dozwolony, nie oznacza to, że to jest kibice.net
Kto nie będize wyczuwał tej 'cieniutkiej' granicy zostanie zasztyletowany. PS Zostań z Cracovią, hej Stefan zostań z Cracovią! |
No Szałachowskiego szkoda naprawdę, w mojej opinii jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy tej ligi, gdyby nie te urazy już pewnie dawno by wymiatał w reprezentacji. Legia złapała niezłą dyspozycje...no właśnie ja sam już nie wiem czy złapała czy to ta liga jest po prostu taka słaba że wystarczył psycholog i kilka razy stanąć przed lustrem powtarzając "jestem najlepszy jestem najlepszy". Mam nadzieję że nasi wymęczą to 1-0 i będzie luks, pozdrawiam.
P.S Póki co nie namierzyłem newsa o zwolnieniu Stefana więc jest dobrze...a będzie jeszcze lepiej chciałoby się rzec:D |
Cytat:
|
Nie mieszkam w Krakowie, wiec o takich animozjach nie slyszalem. Dla mnie takie myslenie jest bardzo plytkie. To swiadczy o olewaniu kibicow przez pilkarzy. Za co oni biora kase? za 1- 2 mecze w sezonie? Masakra...
Wlasnie klasowy zespoł ce..... to, ze takich meczow o wszystko graja 30... |
Może źle mnie zrozumiałeś, piłkarze się starają coś ugrać, ale bardzo przeciętni z nich kopacze. Oni mają w świadomości to, że wszystkie ich winy zostaną odkupione jednym meczem, w którym wygrają z nami. Na mecz derbowy potrafią się mocno spiąć, ale z reguły tylko u siebie są groźni. Kibice nienawiścią do nas są zaślepieni kosztem klubu i to ich najbardziej gubi. AntyWisła Kraków z taką grą w tym sezonie może polecieć z ligi... a szkoda bo nie będzie derbów.
|
Widze ze na poprzedniej stronie znowu warszawsko-warszawski pojedynek na slowa. Dajmy sobie na wstrzymanie. Pilka nozna jak i polityka ma to do siebie ze ludzie o niej dyskutujacy mysla ze wiedza wszystko najlepiej, a jak do tego dochodza emocje to rozne sprawy moga sie dziwnie ukladac. Sam w chwili dosc mocnego wk*** napisalem o trzy zdania za duzo i polecialem. Nie warto :) Lepiej ochlonac i spogladac na wszystko na tyle obiektywnie, na ile sie potrafi. Cracovia jest bardzo slaba. W pierwszej polowie grali w miare dobrze ale w drugiej zagrali najwieksza padake jaka widzialem od kilku dobrych lat w ekstraklasie, a widzialem duzo.
Debiut Kasperczaka skonczyl sie tak jak wielu przewidywalo. Jemu trzeba dac czas bo w tydzien-dwa nie zbawi zespolu ktory gra piach. Zobaczymy co skleci z tego co mu zaoferowano jesli chodzi o sklad. W Wisle mial swietny sklad z ktorym sadze ze wielu srednich trenerow by zrobilo tyle ile on ale...poczekajmy. Dzisiaj dzien w ktorym zadnego ciekawego meczu nie ma...szkoda. |
Legia wraca do optymalnej formy?? Jeżeli beda grali tak jak wczoraj to wróże im 4-8 miejsce w lidze , wiadomo , że jako kibic Legii nie bedziesz obiektywny w ocenach ale ja uważam , że Legia zagrała wczoraj słabo a Cracovia tragicznie, akcje jakies takie szarpane bez składu i ładu , nie widać żadnego schematu , mówie tak bo wiem ,że Legie stać na bardzo dobrą grę, i na pewno skład jakim dysponujecie powinien gwarantować miejsce w pierwszej 3.
|
20.09 godz. 15:15 Odra Wodzisław - Polonia Bytom................ http://www.justin.tv/hqtv4, II połowa, 3-0 dla Odry, Polonia gra w 10 po czerwonej.
20.09 godz. 17:30 GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk 20.09 godz. 19:45 Polonia Warszawa - Ruch Chorzów dla fanów tych 6 drużyn są to ciekawe mecze. A już ten ostatni ma znaczenie dla czołówki tabeli, a dobry będzie na pewno. Szkoda, że żadnego z nich dziś nie ma w Canalu +, choćby na ten w Warszawie chętnie bym popatrzył |
Cytat:
|
no i jarzębowski strzelił pierwszą bramkę dla GKS
Lechia Gdańsk przegrywa 0-1 ps co to za dzieci dopingują Bełchatów? |
Tak jak Wisła zostaje upokorzona przez Lecha, tak Bayern przez Werder. Dzisiaj 2-5 dla gości z Bremy. Także porażka Wisły była wyłącznie wypadkiem przy pracy.
|
Cytat:
Jutro zobaczymy w Białymstoku czy był to przypadek. Mam nadzieje że tak jest i wygramy! |
Było minęło. Czy był to wypadek przy pracy - przyjdzie ocenić z dalszej perspektywy. U Doktora praca wre cały czas, tylko jakby wypadków więcej. Ogólnie to radzę zejść już z porażki z Lechem i myśleć o każdym nadchodzącym meczu jak o najważniejszym w sezonie. pzdr.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Widzisz, michu, na tym forum lepiej napisać, że Legia/Lech idzie na mistrza a Wisła będzie walczyła o utrzymanie.
|
Cytat:
|
Cytat:
Smieszy a nie razi.Rozumiem ze gdyby Bayern wygral to mecz Wisly nie bylby 'wylacznie wypadkiem przy pracy':>? Sorry ale bardziej naiwnego usprawiedliwienia naszej porazki tom jeszcze nie czytal a jak Bog trybun:) napisal - to czy bylo to wypadek czy nie , pokaza kolejne NASZE mecze a nie Bayernu,Chelsea,Barcelony czy Bucovii Bukow. |
Powiem Wam że jak dzisiaj rano w sklepie na moim osiedlu, spotkałem starego fanatycznego pasiaka, i zacząłem delikatną polemike nt. wczorajszej porażki i całokształtu to sie gościu zrobił blady,potem bordowy,oczy mu sie zaszkliły! i wybiegł ze sklepu. Aż mi się troche głupio zrobiło ,choć jakoś specjalnie go nie dojeżdżałem. Oj muszą to "biedaki" strasznie przeżywać.
|
Nie chce byc zlosliwy ale w tym klubie wszystko jest na swoim miejscu - wlasciciel, trener, grajki i kibice - prawdziwi bracia;]
Jak rozbuduja nasz stadion, to bedzie idealny czas by na lata przejac praktycznie caly Krakow - cos na wzor Warszawy.Oczywiscie pomijam aspekt chuliganski, bo w tym nie siedze. 20-30 tys na Wisle, 2-3 w kaluzy ,tak to mam nadzieje niedlugo bedzie wygladalo. |
Tak patrzę na mecz tzw. Polonii z Ruchem i stwierdzam, że atmosfera na K6 o niebo lepsza niż na kałuży. Niebawem warszawiaki będą wściekli za mówienie o nich"druga Cracovia" :) Zresztą parchsiaki były zadowolone ze swojego wczorajszego tzw. "dopingu" :)
|
Polonia gra dobrze i miejsce w pierwszej 3 jak najbardziej realne. Wcześniej strzelał Ivanowski, potem Mąka, teraz obudził się Gajtkowski. A przed sezonem myślałem że atak będzie ich najsłabszą formacją!
I Polonia znowu liderem. |
Legia nieźle, ale nie jak twierdzą niektórzy, jeszcze nie w optymalnej formie. Przy nieistniejącej Cracovii próbowali rozgrywać akcyjki a la PES w rytmie treningowym, i tylko próbowali a nie rozgrywali. Progres jest ale to jeszcze nie to, do Lecha 2 tygodnie.
Polonia to zagadka, nie jest to Groclin Skorży ale coś jest na pewno. Remis z Legią i porażka z Wisłą. Brak błysku w grze, ale "solidność" na pewno. Dla mnie jednak raczej 4-ta siła. Bardzo :-) czekam na jutrzejszych Wisłę i Lecha. |
Patrzcie ile bramek strzelila juz Legia ,Polonia i Lech ,to Wisla zawsze miala najlepszy atak ,no teraz widac ze nie ma kto tych goli za bardzo strzelac :-/
|
Cytat:
|
Cytat:
http://pl.youtube.com/watch?v=pzEAEU...eature=related czy Wam nie wstyd ... Polonia,Legia i Lech mają nad Wisłą ta przewagę ze jest kilku piłkarzy którzy regularnie zdobywają bramki. u nas jest Paweł i mozna powiedziec długo dlugo NIC. |
jeśli sędzia Lyczmański (o którym pierwszy raz słyszę) tak rzeczywiście powiedział, to wyjebać go do V ligi.
edit: nie tu edyta miała być.. ;) |
Cytat:
Znowu okazuje się, że jeżeli jeden sezon wygrałeś w cuglach, to dozbrajaj się na następny. Duże ciśnienie na wynik jest w Groclinie, mają z kogo wybierać, każdy stara się wywalczyć swoją pozycję w drużynie. Jasne, że taka sytuacja może być co najwyżej przejściowa - dobry zespół musi mieć szkielet i "grupę ciśnieniową". Póki co Zieliński panuje nad sytuacją, większość z grajków wierzy w swoją szansę w tym klubie. Urban tę "grupę ciśnieniową" zmontował z młodych zdolnych - przypadek czy nie, zatrybiło. Tarasiewicz buduje ekipę walczaków, dobro zespołu ponad wszystko - bezcenne dla beniaminka podejście, nawet gwiazdorek Mila zna swoje miejsce w szeregu. Patrząc w ten sposób, nietrudno zrozumieć Skorżę, domagającego sie transferów - hierarchia w zespole jest ustalona od zeszłego sezonu, eksperymenty i wymuszone rotacje dają efekty tylko w obronie. Zmiana podejścia Baszcza do gry na stoperze jest charakterystyczna - z początkiem sezonu wybrzydzał na taką sposobność, po meczu ze Spurs (a moze przede wszystkim: po przyjściu brazylejro i dobrej grze Singlara) mówi w ten sposób: Trener znowu potrzebował mnie na tej pozycji. Cieszę się, że znów fajnie wyszło, jest to jakaś perspektywa dla mnie na przyszłość. Zacięty sezon się szykuje. Kciuki za pana Maćka, cięzkie zadanie przed nim. |
Cytat:
a propaganda trwa.. |
lac na gw.. wydaje im sie, ze beda decydowac o tym jak wygladac ma nasza pilka. smieszne to ale, coz, taka mamy rzeczywsistosc.
|
Cytat:
2. A co do wizji, kiedyś w Krakowie tak było, ale Kraków to Kraków, mimo wszystko, a specyfika miasta jest chyba na tyle specyficzna że nie da się tego przełożyć na realia innych miast. |
Cytat:
|
Cytat:
|
co to za przyspiewke maja kuchenki??co na wzor naszej forzy??
|
Co do kuchenek ta trybuna za bramką (nowa) to dramat najwyższy poziom stromy jak cholera cieszę się że ten gość Nam stadionu nie projektował.
|
A ten Pol jest z Warszawy ? Bo że nie jest kibicem Wisły,a powiedzmy sobie szczerze nie przepada za tym klubem to akurat nie trzeba zgadywać .
|
ciekawy czy Lewandowski zagrozi naszemu Pawłowi w zdobyciu Korony?
|
a kto z gw przepada za Wisla, tam sami legijni i moze polonijni ;]
zreszta, to nie tyle o Wisle chodzi, ubzdurali sobie, ze na stadionach bedzie jak w Kosciele. czyli cicho spokojnie, czasami jakies brawa. sami ludzie w garniturach, dobrze wyksztalceni, pelny katering, siedzenia jedwabne etc. co zrobic, trzeba z tym zyc ;p |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl