Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

MatMario 26.08.2008 13:42

peb.pl tam powinno byc tp czego szukasz.

pawelwp9 26.08.2008 15:24

Ma ktoś jakiś program do ściągania z youtube :) ?

rafiABG 26.08.2008 15:37

Gdzie moge znalezc plik .mp3 z naszym dopingiem ?

Alexander94 26.08.2008 15:37

Zapomniałem swojego hasło do gry w sieci w PESa 2008.
Nie pamiętam także odpowiedzi na pytanie, które wpisuje się w czasie rejestracji.
Jest szansa, że odzyskam to hasło?

czarooh 26.08.2008 15:41

WIELKIE DZIĘKI MatMario. Duże piwo dla ciebie :P

Koko_1906 26.08.2008 15:41

Gdzie w okolicach dworca PKP można obejrzeć dzisiejszy mecz? Jakaś knajpa lub coś w tym stylu.
Dzięki szprotson:)

szprotson 26.08.2008 15:45

za Mariackim, jest angielska knajpa gdzie lecą mecze, moze tam

rafiABG 26.08.2008 16:31

W jaki sposób będa dystrybuowane bilety na "wyjazdowy"mecz derbowy ?

uher 26.08.2008 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alexander94 (Post 592206)
Zapomniałem swojego hasło do gry w sieci w PESa 2008.
Nie pamiętam także odpowiedzi na pytanie, które wpisuje się w czasie rejestracji.
Jest szansa, że odzyskam to hasło?



Hasło to przecież kod kreskowy z kopii gry.

szprotson 26.08.2008 18:41

Czy na Żabińcu jest jakaś siłownia?

Nowohucianin^^ 26.08.2008 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 592307)
Czy na Żabińcu jest jakaś siłownia?

Sprawdź TU! (pierwszy link od góry)

chyba o to Ci chodziło ;>

;-)... wystarczy Pogooglować ;] ( bez napinki oczywiście :D )

ToTylkoJa 26.08.2008 22:02

czy jest jakaś strona, z której można ściągnąć wszystkie serie Detektywa Monka emitowane do tej pory na tvn?

MicK 26.08.2008 22:17

Wiem że nie oto dokładnie ci chodziło, ale tutaj masz wszystkie odcinki monka z polskimi napisami.
http://www.mininova.org/search/?search=mon+xvid%2Basd

dokładniej tu:
http://www.mininova.org/tor/1502875

Romy S. 26.08.2008 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 592400)
czy jest jakaś strona, z której można ściągnąć wszystkie serie Detektywa Monka emitowane do tej pory na tvn?

Poszukaj na peb.pl lub ajo.pl

ToTylkoJa 26.08.2008 22:25

ok, dzięki panowie/panie:D

pietruch 26.08.2008 23:29

Poszukuję tapety na pulpit:
"Trwałość pamięci" - Salvador Dali
"Wolność wiodąca lud na barykady " bodajże Delacroix
W jak najlepszej rozdzielczości ;)
Z góry dziękuję.

PROSPERO 26.08.2008 23:53

Witam

Panowie gdzie znajdę w pobliżu Os.Ruczaj Punkt Bukmacherski typu STS Lub Profesional ? będe wdzięczny za pomoc.

P.S a Propo to jak tu się siły rozchodzą na Os.Ruczaj ? wiem że nie na temat i nie na forum takie gadki, więc może być PW.

Pzdr

michu-k 26.08.2008 23:54

Osoba dobrze orientująca się w krakowskich sferach kibicowskich proszona na PW.

uher 27.08.2008 00:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walkeroo (Post 592571)
Czy kupie w Galerii Krakowskiej jakies fajne Perfumy dla Kobiety??:)


Owszem, tak.

hoolifan 27.08.2008 08:30

ktos mi powie co to jest?

http://www.wislasoccer.com/foto/galeria/9076.JPG

_ukoL 27.08.2008 08:57

Elvis Presley jak żywy.

michu-k 27.08.2008 09:20

Też pytałem ale mi nie odpowiedzieli :( Może nasza następna nadzieja transferowa?

trial 27.08.2008 09:27

wczoraj złożyłem zamówienie w sklepie na wisla.krakow.pl, w jakim czasie powinny dojść?

Amfre 27.08.2008 09:31

Ktoś wie czy dziś jest jakaś transmisja meczów el. LM w telewizji?

Arteka1906 27.08.2008 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PROSPERO (Post 592578)
Witam

Panowie gdzie znajdę w pobliżu Os.Ruczaj Punkt Bukmacherski typu STS Lub Profesional ? będe wdzięczny za pomoc.



Pzdr

Punkt jest na rogu ul. kobierzynkiej i grota roweckiego. Nad cukiernia "Zając". Obok optyka :) Jadac z centrtum autobusami 124, 114, 128, 424, 194, 178 wysiadasz na przystanku Ruczaj I obok sklepu Błazusiaka. pozdrawiam.


MA ktos zdjecie oprawy z meczu z Barca w rozdzielczosci 1440x900?? Jak tak to bym bardzo prosil o linka. Z góry dzieki.

TSW Fanatyk 27.08.2008 11:23

W ile powinny dojść pieniądze wysłane z konta ipko do konta w multibanku ?

(przelew robiony w internecie oczywiście)

Mcz z lechem jest kiedy? 13 czy 14?

medyk 27.08.2008 11:32

1-2 dni max

rafiABG 27.08.2008 12:33

Czy w "Fanatyku" lub "Wiślackim Świecie" mozna zrobic sobie nazwisko i numer na koszulce meczowej nie zakupionej w tym sklepiku ?

Pablooo 27.08.2008 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 592727)
W ile powinny dojść pieniądze wysłane z konta ipko do konta w multibanku ?

(przelew robiony w internecie oczywiście)

W zależności od godziny robienia przelewu, nawet w ten sam dzień.

pawelwp9 27.08.2008 12:54

To jest już pewne że z Lechem gramy 14.09 o godz. 17 ?

tommiyacht 27.08.2008 13:02

czy jest jakas stronka z aktualnym cennikiem walut w kantorach w Krakowie? tzn moze ktos wie gdzie najtaniej kupic Euro w Kraku, albo czy np taniej jest przy granicy PL-Niem

tomek_TSW 27.08.2008 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Amfre (Post 592668)
Ktoś wie czy dziś jest jakaś transmisja meczów el. LM w telewizji?

w polskich stacjach to na polsacie sport leci liverpool z standard

a na zagranicznych to na ard schalke z atletico i na rtr sport planeta (ruskie) dinamo kijów - spartak moskwa

MatMario 27.08.2008 13:23

www.kantory.pl

JackDaniels 27.08.2008 13:28

ktos mi powie co to jest?


Dziennikarz z hiszpanii tak mi napisali na gg 1906

TSW Fanatyk 27.08.2008 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablooo (Post 592776)
W zależności od godziny robienia przelewu, nawet w ten sam dzień.

Wysłałem 25.08 i jeszcze nie doszły....

Może się to opóźnić np do 3-4 dni czy takie opóźnienia nie są możliwe?

Patka 27.08.2008 15:37

W ustawieniach folderu zmieniłam na "Ukryty". Teraz oczywiście folderu nie mogę znaleźć, otworzyć itd. Co zrobić, aby wszystko wróciło do "normalności"? :)

born2b3k 27.08.2008 15:59

narzędzia -> opcje folderów -> zakładka 'widok' -> 'pokaż ukryte pliki lub foldery' a potem to juz pp myszy na folder i odznaczyc 'ukrytość' tego folderu :D

Nowohucianin^^ 27.08.2008 16:26

Dostane w Carrefourze na Czyżynach Mistrzowskie koszulki Wisły ?? jak tak ile liczą sobie za koszulkę ?.... pewnie i tak nie ma ale pytam dla formalności !

Patka 27.08.2008 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez born2b3k (Post 592930)
narzędzia -> opcje folderów -> zakładka 'widok' -> 'pokaż ukryte pliki lub foldery' a potem to juz pp myszy na folder i odznaczyc 'ukrytość' tego folderu :D

Dzięki. :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 592947)
Dostane w Carrefourze na Czyżynach Mistrzowskie koszulki Wisły ?? jak tak ile liczą sobie za koszulkę ?.... pewnie i tak nie ma ale pytam dla formalności !

Nie ma już dawno.

tommiyacht 27.08.2008 17:35

Gdzie dobre, korzystne OC/AC ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl