![]() |
hmm Jirsak na prawej pomocy czy gramy 4-5-1 ?
|
Zapewne Jirsak za Punosevacem, jak podwieszony.
|
Widziecie, przyjechał Pawełek to od razu Kurto odpada zdaniem Skorży. Może i racja, dopiero 19 lat, ale powinien grać w PP, czasem w lidze, być tym drugim bramkarzem. To będzie sprawdzian dla Serba i Issa Ba, oby go zdali. Ten Chorwat też niech się pokaże z dobrej strony.:)
|
Hehe, Wisła jak drużyna z Premiership - tylko trzech zawodników krajowych. ;)
|
Taa, gra jednym napastnikiem, to to, co zawsze nam służyło. Tego ustawienia moim zdaniem nie ma nawet sensu testować, bo nie mamy ku temu warunków! Poza tym, czy to aby nie nasz trener na początku swojej przygody z Wisłą mówił, że będzie dążył do przejścia na ustawienie 4-3-3? Bo jestem pewien, że tak było. Dramat, nawet w sparingu gramy zachowawczo, bo przecież jak przegramy, to wyniki nie są ważne, ale jak wygramy, to HUUUURRRRRAAAAAA!!!! :lol:
|
Cytat:
Dziś pewnie testujemy ustawienie na Amice i Legię;) /złośliwość off/ |
'20 Po dośrodkowaniu z prawej strony od Jadsona, Ilsinho strzelił w słupek, ale potem dobił piłkę w samo okienko!
'20 1:0 dla Szachtara |
Ładnie grają sądząc po relacji, a tracą bramke. 0:1
|
po to gramy 5 pomocnikami żeby utrzymać piłke i zapobiec stracie 3 goli:)
|
Ale Szachtar gra silnym składem więc Łobo miał wystawić?... No może zamiast Jirsaka a Mały do ataku ale jeszcze gorzej mogliby grać w takim ustawieniu bo Ba z Diazem w środku to średnio kreatywna para plus Łobo na skrzydle to tragedia.
|
O Boże, co za płacze, że gramy 4-5-1! Najlepsze drużyny grywają tym ustawieniem, ma ono znacznie więcej wspólnego z tak ukochanym i wyczekiwanym przez was 4-3-3, niż 4-4-2 :P. Nieważne jest samo ustawienie, ważne zadania, jakie są stawiane poszczególnym piłkarzom...
|
ja widzę, że ten Serb to ciągle piłki traci - albo ręka albo faul, albo przechwyt "na chwilę"..
|
Moze Lewandowski da strzelic naszemu nowemu czarnemu zawodnikowi o pieknym nazwiski BA!
|
CZerwona znowu
|
kwa co się dzieje sparing a Ci sędziowie czerwonymi sypią jak żółtymi...
|
Znowu czerwona kartka dla Małeckiego, znowu nie wiemy, za co. Sędzia - ten sam co ostatnio - znowu zaczyna szaleć. Faul, o ile był, to na żółtą kartkę. Tureccy sędziowie są dziwni
Nie wiem kto to sędziuje ten mecz. A myślałem że nie ma gorszych od polskich arbitrów. |
Kur.. ten sędzia co sędziuje nasze mecze w Turcji jest jakiś pierd....Nie wiem co on ma z tymi kartkami...To sa wkoncu sparingi a nie mecze o stawke..
|
Czy Wisła gra tak brutalnie czy sędzia lubi by pierwszoplanowym aktorem....
|
Cytat:
5 pomocników, z których 1 potrafi strzelić z daleka, albo dobrze podać. Zajebiście. Cytat:
|
byle w lidze w takim tempie nie wylatywali z boiska... Mały pewnie za dużo stresu się najadła przez to całodniowe czekanie na samolot we Frankurcie - musiał się wyładować.
szansa na pokazanie się Krzyśka Mączyńskiego, bo na co stać Małego to wiemy. |
Cytat:
|
już wiadomo sędzia jest z Ukrainy... ;]
|
Może ustawienie 4-5-1 świadczy o tym że jednak Skorża przygotowuje się do podpisania kontraktu z Poliakiem i Ba.
|
dobrze, bo własnie chciałem zobaczyc tego Polijaka - szkoda że nadal ma ważny kontrakt w Turcji.
|
Cytat:
Na świecie gra się różnymi ustawieniami. Jakby było jedno idealne, to wszyscy by nim grali. 4-5-1 może być bardziej ofensywne, niż 4-3-3 czy 4-4-2. Wszystko zależy od poleceń taktycznych i ich realizacji. A jak się ma beznadziejnych piłkarzy, to nawet najlepsza taktyka nie pomoże... |
najlepiej narazie chyba Pawełek,dostał powołanie i odrazu lepiej sie prezentuje :) Oby tak było w lidze.
|
Kirm w spojenie ! :(
|
Hehe, Andraz w swoim stylu.. ;-)
|
Kirm chyba chce pobic rekord w strzaly w slupki
|
zdaje mi się czy w relacji co chwile chwalą Pawełka...
Issa Ba chyba najwięcej gra z testowanych graczy no nie...?? znaczy najdłużej... |
Cytat:
|
Znowu przysnął Marcelo, znowu Hładki sam przed Pawełkiem. Tym razem Mario wybronił jego strzał w krótki róg.
|
Z tego co czytam na relacji to mozna wywnioskowac ze Wisła gra najlepszy mecz na tym obozie:)
|
a wy płaczecie, że nie mamy bramkarza
|
Cytat:
|
Polityka transferowa Wisły
[FONT='Calibri','sans-serif']Proszę zwrócić uwagę, że pan Kazimierski były piłkarz Legii był przeciwny aby Wisła zakupiła Nurkovicia, którego obecnie testuje Legia. Czy Kazimierski chciał pomóc Wiśle jeżeli uwzględni się z jaką determinacją broni słabego Pawełka i kompromitował Wisłę.[/FONT]
|
Cytat:
|
Cytat:
|
kolejna czerwona kartka tym razem dla Diaza;)
|
Przecierz to sa jakies jaja z tymi kartkami...co tam kur.. nie ma innych sędziów?...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl