Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

HEDu 26.01.2010 15:55

hmm Jirsak na prawej pomocy czy gramy 4-5-1 ?

dj_ibutti 26.01.2010 15:56

Zapewne Jirsak za Punosevacem, jak podwieszony.

kosaTS 26.01.2010 16:01

Widziecie, przyjechał Pawełek to od razu Kurto odpada zdaniem Skorży. Może i racja, dopiero 19 lat, ale powinien grać w PP, czasem w lidze, być tym drugim bramkarzem. To będzie sprawdzian dla Serba i Issa Ba, oby go zdali. Ten Chorwat też niech się pokaże z dobrej strony.:)

cassius31krakow 26.01.2010 16:04

Hehe, Wisła jak drużyna z Premiership - tylko trzech zawodników krajowych. ;)

pan Dudi 26.01.2010 16:15

Taa, gra jednym napastnikiem, to to, co zawsze nam służyło. Tego ustawienia moim zdaniem nie ma nawet sensu testować, bo nie mamy ku temu warunków! Poza tym, czy to aby nie nasz trener na początku swojej przygody z Wisłą mówił, że będzie dążył do przejścia na ustawienie 4-3-3? Bo jestem pewien, że tak było. Dramat, nawet w sparingu gramy zachowawczo, bo przecież jak przegramy, to wyniki nie są ważne, ale jak wygramy, to HUUUURRRRRAAAAAA!!!! :lol:

1q2 26.01.2010 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 847003)
Taa, gra jednym napastnikiem, to to, co zawsze nam służyło. Tego ustawienia moim zdaniem nie ma nawet sensu testować, bo nie mamy ku temu warunków! Poza tym, czy to aby nie nasz trener na początku swojej przygody z Wisłą mówił, że będzie dążył do przejścia na ustawienie 4-3-3? Bo jestem pewien, że tak było. Dramat, nawet w sparingu gramy zachowawczo, bo przecież jak przegramy, to wyniki nie są ważne, ale jak wygramy, to HUUUURRRRRAAAAAA!!!! :lol:

Byli tacy co twierdzili że remis z rezerwami Liverpoolu poszedł w świat :lol:
Dziś pewnie testujemy ustawienie na Amice i Legię;)

/złośliwość off/

KuLwIk 26.01.2010 16:28

'20 Po dośrodkowaniu z prawej strony od Jadsona, Ilsinho strzelił w słupek, ale potem dobił piłkę w samo okienko!
'20 1:0 dla Szachtara

kosaTS 26.01.2010 16:29

Ładnie grają sądząc po relacji, a tracą bramke. 0:1

HEDu 26.01.2010 16:30

po to gramy 5 pomocnikami żeby utrzymać piłke i zapobiec stracie 3 goli:)

Valdaer 26.01.2010 16:36

Ale Szachtar gra silnym składem więc Łobo miał wystawić?... No może zamiast Jirsaka a Mały do ataku ale jeszcze gorzej mogliby grać w takim ustawieniu bo Ba z Diazem w środku to średnio kreatywna para plus Łobo na skrzydle to tragedia.

martin_6 26.01.2010 16:38

O Boże, co za płacze, że gramy 4-5-1! Najlepsze drużyny grywają tym ustawieniem, ma ono znacznie więcej wspólnego z tak ukochanym i wyczekiwanym przez was 4-3-3, niż 4-4-2 :P. Nieważne jest samo ustawienie, ważne zadania, jakie są stawiane poszczególnym piłkarzom...

massoud 26.01.2010 16:41

ja widzę, że ten Serb to ciągle piłki traci - albo ręka albo faul, albo przechwyt "na chwilę"..

*19focus06* 26.01.2010 16:42

Moze Lewandowski da strzelic naszemu nowemu czarnemu zawodnikowi o pieknym nazwiski BA!

BRTS39 26.01.2010 16:43

CZerwona znowu

Kluvi 26.01.2010 16:43

kwa co się dzieje sparing a Ci sędziowie czerwonymi sypią jak żółtymi...

KuLwIk 26.01.2010 16:43

Znowu czerwona kartka dla Małeckiego, znowu nie wiemy, za co. Sędzia - ten sam co ostatnio - znowu zaczyna szaleć. Faul, o ile był, to na żółtą kartkę. Tureccy sędziowie są dziwni

Nie wiem kto to sędziuje ten mecz. A myślałem że nie ma gorszych od polskich arbitrów.

bartek89TS 26.01.2010 16:44

Kur.. ten sędzia co sędziuje nasze mecze w Turcji jest jakiś pierd....Nie wiem co on ma z tymi kartkami...To sa wkoncu sparingi a nie mecze o stawke..

Valdaer 26.01.2010 16:44

Czy Wisła gra tak brutalnie czy sędzia lubi by pierwszoplanowym aktorem....

pan Dudi 26.01.2010 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 847015)
O Boże, co za płacze, że gramy 4-5-1! Najlepsze drużyny grywają tym ustawieniem, ma ono znacznie więcej wspólnego z tak ukochanym i wyczekiwanym przez was 4-3-3, niż 4-4-2 :P. Nieważne jest samo ustawienie, ważne zadania, jakie są stawiane poszczególnym piłkarzom...

Najlepsze drużyny nie przegrywają z żydami czy Legią bez walki, więc co mi tu wyjeżdżasz z takim tekstem?! Jak nieważne jest ustawienie, to wystawmy 10 obrońców, ale każmy im atakować! Wg Twojej teorii będzie dobrze.

5 pomocników, z których 1 potrafi strzelić z daleka, albo dobrze podać. Zajebiście.

Cytat:

Dziś pewnie testujemy ustawienie na Amice i Legię;)
Albo na żydów, bo oni też potrafią strzelać bramki jak mieliśmy okazję zobaczyć.

massoud 26.01.2010 16:47

byle w lidze w takim tempie nie wylatywali z boiska... Mały pewnie za dużo stresu się najadła przez to całodniowe czekanie na samolot we Frankurcie - musiał się wyładować.

szansa na pokazanie się Krzyśka Mączyńskiego, bo na co stać Małego to wiemy.

fanfan 26.01.2010 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 847016)
ja widzę, że ten Serb to ciągle piłki traci - albo ręka albo faul, albo przechwyt "na chwilę"..

To idź do lekarza bo skoro widzisz takie rzeczy to coś nie jest z Tobą w porządku. W relacji raz się pojawiło że Serb dotknął piłkę ręką i raz faulował rywala po tym jak stracił piłkę. I teraz mam pytanie jakie ciągle? A po drugie nie widziałeś w jakiej sytuacji o stracił tą piłkę więc wyluzuj i nie pisz takich głupot. A i inni to tez mają poważny problem bo nie podoba im się ustawienie naszej drużyny- to jest sparing , trener ma prawo testować różne rozwiązania ,ustawienia i piłkarzy na różnych pozycjach ale co tam . Niektórzy z Was to zawsze będą narzekać . Pewnie następnym razem nie będzie Wam się podobało że nasi piłakrze zaczną trening o 11 a nie np o 10. :-/

Kluvi 26.01.2010 16:50

już wiadomo sędzia jest z Ukrainy... ;]

miras108 26.01.2010 17:03

Może ustawienie 4-5-1 świadczy o tym że jednak Skorża przygotowuje się do podpisania kontraktu z Poliakiem i Ba.

massoud 26.01.2010 17:09

dobrze, bo własnie chciałem zobaczyc tego Polijaka - szkoda że nadal ma ważny kontrakt w Turcji.

martin_6 26.01.2010 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 847023)
Najlepsze drużyny nie przegrywają z żydami czy Legią bez walki, więc co mi tu wyjeżdżasz z takim tekstem?! Jak nieważne jest ustawienie, to wystawmy 10 obrońców, ale każmy im atakować! Wg Twojej teorii będzie dobrze.

5 pomocników, z których 1 potrafi strzelić z daleka, albo dobrze podać. Zajebiście.

Idź dalej, wystawmy jedenastu bramkarzy. Sprowadzanie dyskusji do absurdu nie jest najlepszym sposobem jej prowadzenia...

Na świecie gra się różnymi ustawieniami. Jakby było jedno idealne, to wszyscy by nim grali. 4-5-1 może być bardziej ofensywne, niż 4-3-3 czy 4-4-2. Wszystko zależy od poleceń taktycznych i ich realizacji. A jak się ma beznadziejnych piłkarzy, to nawet najlepsza taktyka nie pomoże...

WhiteStarDvisionTheBest 26.01.2010 17:20

najlepiej narazie chyba Pawełek,dostał powołanie i odrazu lepiej sie prezentuje :) Oby tak było w lidze.

kosaTS 26.01.2010 17:22

Kirm w spojenie ! :(

Luk_Biala_Gwiazda 26.01.2010 17:22

Hehe, Andraz w swoim stylu.. ;-)

Protero 26.01.2010 17:23

Kirm chyba chce pobic rekord w strzaly w slupki

Kamil_mchw 26.01.2010 17:23

zdaje mi się czy w relacji co chwile chwalą Pawełka...
Issa Ba chyba najwięcej gra z testowanych graczy no nie...?? znaczy najdłużej...

zim zum 26.01.2010 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 847035)
najlepiej narazie chyba Pawełek,dostał powołanie i odrazu lepiej sie prezentuje :) Oby tak było w lidze.

albo PR klubowy dobrze działa

BRTS39 26.01.2010 17:28

Znowu przysnął Marcelo, znowu Hładki sam przed Pawełkiem. Tym razem Mario wybronił jego strzał w krótki róg.

bravelukas 26.01.2010 17:29

Z tego co czytam na relacji to mozna wywnioskowac ze Wisła gra najlepszy mecz na tym obozie:)

janko04 26.01.2010 17:33

a wy płaczecie, że nie mamy bramkarza

zim zum 26.01.2010 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 847045)
a wy płaczecie, że nie mamy bramkarza

nie bądź śmieszny

lebanon 26.01.2010 17:38

Polityka transferowa Wisły
 
[FONT='Calibri','sans-serif']Proszę zwrócić uwagę, że pan Kazimierski były piłkarz Legii był przeciwny aby Wisła zakupiła Nurkovicia, którego obecnie testuje Legia. Czy Kazimierski chciał pomóc Wiśle jeżeli uwzględni się z jaką determinacją broni słabego Pawełka i kompromitował Wisłę.[/FONT]

massoud 26.01.2010 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bravelukas (Post 847042)
Z tego co czytam na relacji to mozna wywnioskowac ze Wisła gra najlepszy mecz na tym obozie:)

W dużej mierze dzięki powrotowi Mariusza

mic 26.01.2010 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 847047)
nie bądź śmieszny

Alez on nie jest smieszny. Smieszne (i to cholernie) jest to, ze jak Pawelek pusci babola to polowa placze jaki to kiepski bramkarz, a jak wybrania 100% sytuacje to ta sama polowa twierdzi "zdarza sie". Zreszta nie dotyczy to tylko Pawelka.

janko04 26.01.2010 17:38

kolejna czerwona kartka tym razem dla Diaza;)

bartek89TS 26.01.2010 17:39

Przecierz to sa jakies jaja z tymi kartkami...co tam kur.. nie ma innych sędziów?...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl