Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

sqallpl 27.07.2009 22:56

Jesli Leszek mowi powaznie, to witamy Smudzielca i zegnamy profesjonalizm.

Bez urazy dla Ciebie ale sczerze licze na to, ze albo gowno wiesz albo to zrodlo mowi nieprawde. :)

Wojtas 27.07.2009 22:58

Ja mam podobne odczucie jak 1q2.

Pawel po kontuzji to jakby inny Pawel .Byc moze jesy zly ze sie tak ulozylo,byc moze wie ze z ty kolanem cos nie tak..Zycze mu dobrze ale zastanawiam sie jaka jest przyczyna jego gry,moze nie slabej ale bez tej "iskierki " ktora zawsze mial.

Jako ze to temat o Maćku :)

No coz ciesze sie i licze ze odjedzie Kazimierski ,jesli takie mialo byc to ultimatu postwione dzis przez Cupiala.
I teraz pytanie jest takie czy Skorza bedzie potrafil maxymalnie zmotywowac ponownie ludzi do pracy ,skoro nie udalo mu sie to z Levadią??

Jak slysze ze pilkarze maja u niego wakacje itd ,to troche to mnie przeraża ale licze ze po Levadii Skorza zwyczjnie jest juz madrzejszy bo jako ze to intelignentny facet to wnioski wysnuwac pewnie potrafi.

EDIT

Jesli to prawda to co ??Kazimerski jest dla niego tak wazny??? Szok..

wolfy 27.07.2009 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 769723)
Paweł zawsze dążył do starcia...przepychał przeciwników, nie bał się pojedynków 1-1 także na pełnej prędkości i zazwyczaj nie odpuszczał - oglądnijcie go teraz - jest zupełnie odwrotnie.

W meczu o Superpuchar kosił równo z trawą. Mnie to wygląda raczej na złe przygotowanie do sezonu - Paweł jest wolniejszy, bardziej ociężały, trudniej mu dojść do sytuacji.

leszekpw 27.07.2009 23:01

No tak jak napisałem źródło pewne na 99%. Zdziwiłbym się jeśli by było inaczej jutro. Mnie to akurat nie martwi zwolnienie Skorży- uważam że ten Pan niczego już nie wniesie do tej drużyny, no ale każdy ma swój punkt widzenia

sqallpl 27.07.2009 23:03

Pisales tez ostatnio ze Nurkovic podpisuje kontrakt i to nie wyszlo. Jednak z drugiej strony, w zimie pisales, ze Gargula podpisze z nami kontrakt i to sie sprawdzilo. Mam nadzieje ze bedzie inaczej i Skorża zostanie.

Cytat:

A jednak Nurkovic podpisuje kontrakt- wiadomość z pewnego źródła. Jutro będzie na oficjalnej!
Cytat:

Ja z moich info bliskich źródeł: Garguła jest zaklepany juz w Wiśle:) Spokojnie czekamy na obóz przygotowawczy.

michu-k 27.07.2009 23:03

Engel, Jerzy
Smuda, Franciszek
Majewski, Stefan
Lenczyk, Orest
Kasperczak, Henryk
Michniewicz, Czeslaw
Kaczmarek, Boguslaw

Wybierajcie kogo chcecie. Czy oni na pewno są lepsi?

Dzisiaj 32 urodziny obchodzi Brasilia. Może by tak? :lol:

Ten cyrk mi się śni.

1q2 27.07.2009 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 769729)

Uszczypnijcie mnie.

Jeśli nawet Skorża w zamian za pozostanie zdecyduje się na zwolnienie współpracowników (mogą zastąpić ich Tomasz Kulawik lub Kazimierz Moskal, którzy są zatrudnieni w Wiśle), to i tak nie rozwiąże to problemów finansowych Wisły. Prezes Wilczek przyznał, że klub może być zmuszony do sprzedaży nawet dwóch zawodników.

W poniedziałek Skorża mógł zostać zapytany, czy z uszczuploną kadrą podejmie się obrony mistrzostwa Polski. Zawodnikami, których sprzedanie pomogłoby przetrwać Wiśle kryzys, są Paweł Brożek (kilka tygodni temu rozmawiał z nim szefów skautów Fulham) oraz Marcelo.

To wybiórcza.
Ciekaw jestem,oczywiście zakładając że posprzątano, czy chodzi o kogoś ze sztabu czy też Skorża stwierdził że nie ma się co pchać w mission impossible i lepiej odejść w glorii 'człowiek honoru' - nie dość że nie biorę kasy na którą nie zasłużyłem(Henio mógł by się uczyć), to jeszcze nie dam sobie narzucać współpracowników.

michu-kozlowek - z tej plejady gwiazd to.....gdzie klawisze mnie parzą;) - Smuda...Może mu w końcu coś wyjdzie.

royalmichael 27.07.2009 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 769728)
Wg źródeł zblizonych do oficjalnych (mam znajomość blisko człowieka z RN) Pan Skorża podziękował za współpracę z Wisła Kraków a powodem tego była chęć zwolnienia jednego z ludzi ze sztabu trenerskiego.

Powtarzam, jest do na 99% sprawdzone źródło- nie mogę tego potwierdzić na 100% z wiadomych powodów (klub ma to ogłosić jutro).

Proszę zatem o nie banowanie mnie z takich przyczyn jak "proroctwo" itp....., wstrzymajcie się modzi do jutra- jeśli się to jutro nie potwierdzi, to możecie mnie wykluczyć z tego forum na zawsze:-D

Ponoć kilka razy Skorża już im dupę ratował więc czego teraz oni nie uratują jemu? Przecież i w jednym i w drugim wariancie ci ludzie polecą (eg Kazimierski)
niedobrze :/

SB 27.07.2009 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 769704)
... O takim rozwiązaniu mówi się już conajmniej od sb .. .

mnie w to proszę nie mieszać ;)

Sawatin 27.07.2009 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 769728)
Pan Skorża podziękował za współpracę z Wisła Kraków a powodem tego była chęć zwolnienia jednego z ludzi ze sztabu trenerskiego.

Dziwicie się? Jaki wysokiej klasy trener na świecie pozwoli sobie na wtrącanie się ludzi z zewnątrz do jego sztabu szkoleniowego. Trener zawsze sam powinien dobierać sobie współpracowników.

1q2 27.07.2009 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 769739)
Ponoć kilka razy Skorża już im dupę ratował więc czego teraz oni nie uratują jemu? Przecież i w jednym i w drugim wariancie ci ludzie polecą (eg Kazimierski)
niedobrze :/

Tyle że obaj wiemy - kilka kolejek i jak co roku miejsca będą się zwalniać a Skorża+jego ziomy mimo estońskiego obciachu, będą w cenie.

leszekpw 27.07.2009 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 769737)
Engel, Jerzy
Smuda, Franciszek
Majewski, Stefan
Lenczyk, Orest
Kasperczak, Henryk
Michniewicz, Czeslaw
Kaczmarek, Boguslaw

Wybierajcie kogo chcecie. Czy oni na pewno są lepsi?

Dzisiaj 32 urodziny obchodzi Brasilia. Może by tak? :lol:

Ten cyrk mi się śni.

Z tego zestawienia Smuda, na drugim miejscu mimo wszystko Heniu (pomimo Górnika)...reszta to porażka

KOALIK 27.07.2009 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 769737)

Żaden z tych trenerów nie nadaje się. Michniewicz ma niewyjaśnione związki w aferze korupcyjnej i jest przereklamowany, Lenczyk udaje filozofa od siedmiu boleści (mimo iż ma małe osiągnięcia jak na tyle lat kariery), Kasperczak odpada po konflikcie z Cupiałem i wpadce z Górnikiem, Kaczmarek, Engel i Majewski po prostu są nieudolni, czas Smudy w piłce minął. Mam nadal nadzieję, że Skorża zostanie. Jeżeli będzie musiał odejść, to jedynie trener spoza Polski.

tranceaddict 27.07.2009 23:13

Ja bym widzial na tym stanowisku Piotra Nowaka. Pisze ze jest trenerm Batlimore cos tam, ale oni przeciez jeszcez nie graja w MLS wiec co on tam robi ??

sqallpl 27.07.2009 23:15

Jedynie trener z poza Polski, z tym ze nie widze na to szans. Chca latac dziure a poleca w koszty? Kiedys siedzial na trybunie Topmoeller czy jak go sie tam pisze ale nic z tego nie wyszlo. Notabene wciaz jest bezrobotny.

Angmir 27.07.2009 23:15

HAHAHA Smuda ? Toż to on mając zarabiać krocie w Lechu, i mając tam zdecydowanie lepsza pozycję jak u nas (lepszy skład możliwość, wzocnienia zespołu, większe perspektywy na sukces) przejdzie do będącej w rozsypce Wisły, którą dostanie tak jak Skorża nmu ją przygotował, w dodatku drużyna będzie jeszcze osłabiona na 90% Brożkeim lub Marcelo. Toż to Smuda w Lechu narzekał na słabe transfery (a gdzie anszej polityce wzmocnień do Poryowej ?).

Dajcie spokuj ze Smudą ! - moze jak 0,5 roku bnie znajdzie fuchy to by nasza propozycje przemyślał, ale nie jest głupi żeby się pchać do nas w takiej chwili.

BOBO K. to max na co moglibyśmy liczyć. Za Kasperczakiem nie rozpaczałem, Dana przeżyłem nie najgorzej. Jednak zwalnianie teraz Skorży to ostatni debilizm i najgorsza decyzja klubu od lat!!

I ja sie pytam z czego ta dziura w budrzecie jest, jak na pensjach zawodników którzy odeszli zarobiliśmy conajmniej tyle co wydaliśmy na Kirma, a z Canal +dostaniemy 2,5 raza więcej niż do tej pory (a do tej pory pieniądze z C+ to było 1/3 naszego budrzetu). Jeśli jest dziura w budrzecie ot tylko dlatego że ktoś od nas wyprowadził pieniądze z klubu !!

Oby jutro mi zeszło ciśnienie bo tak chujowej sytuacji w klubie nie mieliśmy od czasów Wyczynów duetu Okuka-Svitlica

nesta 27.07.2009 23:16

Ludzie juz przestancie przesadzac z tymi modlami za Skorze, bo zaczyna byc to smieszne... Owszem trener jak na teraz dobry, ale zaczynacie robic z niego Boga i go idealizowac. A wady mial, bledy popelnial i jak pisal kolega wyzej nie jest powiedziane, ze potrafilby jeszcze cos z tej druzyny wycisnac. Mial szanse z TT, mial z Levadia i skad pewnosc, ze w kolejnej mu sie powiedzie ?

KacpiTSW 27.07.2009 23:16

http://sport.interia.pl/raport/wisla...y-kolo,1344686

Ciekawe...

sqallpl 27.07.2009 23:17

Według mnie kolego nawet na TSWD było zdjęcie Topmoellera na trybunach. Ktos rozwieje watpliwosc?

RAFi89 27.07.2009 23:20

Moim zdaniem żaden trener nie zgodziłby się na zwolnienie współpracowników. Jeśli ktoś źle ocenia ludzi którzy z nim współpracują to tak jak by jego oceniać bo on sam wybierał sobie sztab szkoleniowy.

hunter 27.07.2009 23:20

Obaj pleciecie głupoty. Najbliżej do Wisły było Winfriedowi Schaeferowi, który nawet pojawił się na jednym z meczów. (To jego można było zobaczyć na fotach)

Pozostałe nazwiska to możecie między bajki włożyć.

kinoautorskie 27.07.2009 23:21

Wisła miała dwumecz czyli conajmniej 180 minut aby wygrać z Levadią. Mistrz Polski, gdzie futbolem żyją wszyscy przeciw malutkiej Estonii - tam nawet nikt meczu nie transmitował. I tutaj rolą trenera jest aby ten dwumecz, nieistotne w jaki sposób, rostrzygnąć na swoją korzysc. A Skorża po kompromitującym pierwszym spotkaniu zamiast przyznać "Levadia była lepsza, gramy słabo" zapowiadał buńczucznie "to wypadek przy pracy, w Estonii będzie prawdziwy mistrz Polski". Przyklaskiwały mu piłkarze typu Brożki, Małecki, którzy będą go bronić za wszelką cenę, bo każdy inny trener już nie pozwoli im na gwiazdorstwo i nierobstwo. Taki Smuda kazałby im zapierniczać aż się nauczą strzelać. Levadia też miała swoje sytuacje - w Krakowie mogła prowadzić już 2-0. Wiec nie pierniczcie o słupkach i poprzeczkach, bo one się nie liczą w wyniku. Jak ktoś ma wątpliwości czy przekładają się na bramki to odsyłam do lektur podstaw piłki nożnej. W tej grze nieważne jak się gra, jakim sposobem i stylem (to drugoplanowe)ale by strzelić więcej goli niż przeciwnik. Szczególnie z tak słabym klubem. I tutaj leży wina Skorży: nie dość że zniszczył całkowicie styl Wisły, to jeszcze nie potrafił wygrać jednego z dwumeczu. Ludzie! Levadia istnieje 10 lat, Wisla 100!

KOALIK 27.07.2009 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqallpl (Post 769753)
Według mnie kolego nawet na TSWD było zdjęcie Topmoellera na trybunach. Ktos rozwieje watpliwosc?

Przypadkiem to nie był Winfried Schafer?

leszekpw 27.07.2009 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqallpl (Post 769736)
Pisales tez ostatnio ze Nurkovic podpisuje kontrakt i to nie wyszlo. Jednak z drugiej strony, w zimie pisales, ze Gargula podpisze z nami kontrakt i to sie sprawdzilo. Mam nadzieje ze bedzie inaczej i Skorża zostanie.

Bo Nurkovic był już jedną nogą w Wiśle ale "świetny" fachowiec od bramkarzy Pan K. zablokował jego transfer

sqallpl 27.07.2009 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 769755)
Obaj pleciecie głupoty. Najbliżej do Wisły było Winfriedowi Schaeferowi, który nawet pojawił się na jednym z meczów. (To jego można było zobaczyć na fotach)

Pozostałe nazwiska to możecie między bajki włożyć.

Dobrze mówisz. Kojarzyłem że była jakaś czupryna. :D Poza tym nie za bardzo pamiętam, co który osiągnał, szczerze.

South 27.07.2009 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kinoautorskie (Post 769756)
Taki Smuda kazałby im zapierniczać aż się nauczą strzelać.

ten taki Smuda nie potrafił w kasiastym Lechu zdobyć mistrza w lidze w której mistrz przegrywa z Levadią...

Cytat:

W tej grze nieważne jak się gra, jakim sposobem i stylem (to drugoplanowe)....I tutaj leży wina Skorży: nie dość że zniszczył całkowicie styl Wisły, to jeszcze nie potrafił wygrać jednego z dwumeczu.
skoro drugoplanowe to po **** sie do tego dopierdalasz ? a po za tym , w takim razie jaki jest styl Wisły ? bo za każdego trenera był on inny


Owszem nie potrafił ,wygrać z Levadią ,ale w ciągu dwóch lat zdobył 2 mistrzostwa Polski...


Cytat:

Ludzie! Levadia istnieje 10 lat, Wisla 100!
i co z tego ? ,sąsiadki z drugiej strony błoń ponoć tez ...

RAFi89 27.07.2009 23:38

Znowu tak na tego Smude nie napadajcie, Lech może i kasy ma ale Smuda na ławce to miał jeszcze gorszych zmienników niż Wisła. Płacz w Poznaniu bo Smuda nie gra skrzydłami, po meczu w superpucharze kibice doszli do wniosku że Lech ma słabe skrzydła, źle bo nie gra Rengifo z Lewandowskim teraz słysze że nie mogą grać koło siebie bo się dublują bo są to podobni zawodnicy. I można powiedzieć że na ten moment wyszło że to Smuda miał racje. Idealny trener to nie jest ale z polskich szkoleniowców to i tak na ten moment jeden z lepszych moim zdaniem.

1q2 27.07.2009 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kinoautorskie;769756I
tutaj leży wina Skorży: nie dość że zniszczył całkowicie styl Wisły

Jaki styl:D? ten za Kmiecika i Musiała?Czy może za Henia?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kinoautorskie;769756I
Ludzie! Levadia istnieje 10 lat, Wisla 100!

Kolejne 'głębokie' przemyślenie - kolega mnie uprzedził ale co to ma do rzeczy?Ile klubów o zajebistej historii tuła się po jakiś wypiździejewach...Co Ty myślisz że ktoś walnie tekst - istniejemy 100 lat a Wy 10 i wszyscy się posrają...Teraz jak by ktoś się u nas w kraju znalazł, który by miał konkretny pieniądz - to może stworzyć klub KS Ździchu Kowalski ,podkupi jakieś miejsce, wybuduje stadion,rzuci grubą mamoną i za 2 -3 lata będzie w naszym kraju potentatem który ogrywa wszystkie stare marki.

Ja Cię rozumiem - Z Levadią należało wygrać ale jeśli już coś piszesz to dobieraj lepiej argumenty z łaski swojej.

nesta 27.07.2009 23:46

Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze Skorza sciaga Wlocha do Wisly pare tygodni temu, a teraz poswieca go aby uratowac swoja posade... Delikatnie mowiac malo eleganckie by to bylo.

hakenzi 27.07.2009 23:48

Cykl treningowy był przygotowany pod IV runde. Zainteresowanie nie świadczy o poziomie drużyny piłkarskiej.Levadia niebyła lepsza ale jest w środku sezonu, miażdży konkurencje w lidze, tak samo pykła holenderską drużynę w pucharach, TAKTYKA!!! - kto naparzał i kto niewykańczał akcji każdy widział, kto się bronił i jechał z kontry a kto puszczał szamty - TEŻ. A i leciwość klubu w dwumeczu też niema znaczenia.

Maciej Skorża to trener brylant dorzucić mu Dawidowskiego i............... jak myślicie?

El'kabat 27.07.2009 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hakenzi (Post 769767)

Maciej Skorża to trener brylant dorzucić mu Dawidowskiego i............... jak myślicie?

A za Dawidowskim przyjdzie dodatkowy,bogaty sponsor w postaci kasyna i złote czasy sie zapowiadają...nie ma uja we wsi.

Tak czy siak,mam nadzieje ze ktos tu sie pomyli i nie wykraka odejscie Skorży.Facet się pomylił,nie bronie go ale uwazam ze ma łeb na karku i cos z tej druzyny by w przyszłym sezonie zrobił.Epoka Smudy już minęła,nie mam ochoty go znowu widzieć w Wisełce.

sqallpl 27.07.2009 23:55

Moje przypuszczenie jest takie. Leci Jasas - Skorża z nim. Jeśli Janasa zostawiają, zostaje i trener, bez względu na inne postacie.

michu-k 27.07.2009 23:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqallpl (Post 769769)
Moje przypuszczenie jest takie. Leci Jasas - Skorża z nim. Jeśli Janasa zostawiają, zostaje i trener, bez względu na inne postacie.

To co ja powiedziałem zostało potwierdzone przez Leszka. Skorża chcąc być lojalnym, nie zgodził się na wyjebanie JK lub PT. I teraz zapłaci za to posadą.

Idę spać. Jutro chcę zobaczyć artykuł "Skorża zostaje w Krakowie". Jak nie, to zarządzanie naszym klubem jest faktycznie ponadprzeciętnie nieudolne.

For_FuN_ 28.07.2009 00:03

Z tego, co widac, to sprawa rozbijala sie o Rafala Janasa. A skoro zostaje w klubie, to nie ma tematu rezygnacji Skorzy.

doncorleone2010 28.07.2009 00:15

Jezeli wasz wspanialy Skorza zostanie to czekajmy do oceny jego przygotowania naszej wiselki po meczu Levadia-Debrecen , bo wydaje mi sie ze po tym meczu w koncu niektorzy z was dopiero zrozumia ze liga estonska nadal jest slabiutka i ze odpadlismy z slabeuszem !!!!

SKORZA GAME OVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Konrad. 28.07.2009 00:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 769749)
HAHAHA Smuda ? Toż to on mając zarabiać krocie w Lechu, i mając tam zdecydowanie lepsza pozycję jak u nas (lepszy skład możliwość, wzocnienia zespołu, większe perspektywy na sukces) przejdzie do będącej w rozsypce Wisły, którą dostanie tak jak Skorża nmu ją przygotował, w dodatku drużyna będzie jeszcze osłabiona na 90% Brożkeim lub Marcelo. Toż to Smuda w Lechu narzekał na słabe transfery (a gdzie anszej polityce wzmocnień do Poryowej ?).

Ach Lech cudowny Lech! Że też ****a nie urodziłeś się w poznaniu....

Pablo84 28.07.2009 00:28

To samo miałem napisać.Wyzdrowieje Garguła i Boguski, będziemy mieć napradę silną pake- przynajmniej na papierze.

PhantomRanger 28.07.2009 00:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kinoautorskie (Post 769756)
Levadia istnieje 10 lat, Wisla 100!

Sheffield FC istnieje 152 lata,a obecnie zespół gra w amatorskiej lidze angielskiej Northern Premier League Division One South. Więc porównanie nie na miejscu.

Mareq 28.07.2009 01:23

Cytat:

I tutaj leży wina Skorży: nie dość że zniszczył całkowicie styl Wisły
Skorża zniszczył styl Wisły ?
Mam rozumieć , że za Liczki , Engela , Okuki i Petrescu Wisła prezentowała jakiś ,,swojski'' styl ?
Skorża przyszedł i poukładał ten bajzel który zastał .
Styl w którym ogrywaliśmy ogóry po 5-0 skończył się na Kasperczaku , obecny(póki ne ma oficjalnej wiadomości) trener nie ma z tym nic wspólnego.

bódyń 28.07.2009 05:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 769687)
No tak Ćwielonga zamienimy na Leszczaka, do obrony Czekaj, w pomocy Burliga i jedziemy. Mamy tak szeroki sklad i takie pole manewru, że nic tylko zmieniać cały skład co mecz.

Zaraz sie okaze, ze aby pokonac Levadie trzeba bylo Ronaldo kupic. Mieciutki sie nadaje na polska lige a w pucharach nie radzi sobie calkowice. jego bilans jest bardzo zly. Dopiero Rada Nadzorcza musi wywalic Kazimierskiego bo Mieciutki nie umial zauwazyc przed dwa lata , ze Kazimierski sie nie nadaje.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl