![]() |
Jesli Leszek mowi powaznie, to witamy Smudzielca i zegnamy profesjonalizm.
Bez urazy dla Ciebie ale sczerze licze na to, ze albo gowno wiesz albo to zrodlo mowi nieprawde. :) |
Ja mam podobne odczucie jak 1q2.
Pawel po kontuzji to jakby inny Pawel .Byc moze jesy zly ze sie tak ulozylo,byc moze wie ze z ty kolanem cos nie tak..Zycze mu dobrze ale zastanawiam sie jaka jest przyczyna jego gry,moze nie slabej ale bez tej "iskierki " ktora zawsze mial. Jako ze to temat o Maćku :) No coz ciesze sie i licze ze odjedzie Kazimierski ,jesli takie mialo byc to ultimatu postwione dzis przez Cupiala. I teraz pytanie jest takie czy Skorza bedzie potrafil maxymalnie zmotywowac ponownie ludzi do pracy ,skoro nie udalo mu sie to z Levadią?? Jak slysze ze pilkarze maja u niego wakacje itd ,to troche to mnie przeraża ale licze ze po Levadii Skorza zwyczjnie jest juz madrzejszy bo jako ze to intelignentny facet to wnioski wysnuwac pewnie potrafi. EDIT Jesli to prawda to co ??Kazimerski jest dla niego tak wazny??? Szok.. |
Cytat:
|
No tak jak napisałem źródło pewne na 99%. Zdziwiłbym się jeśli by było inaczej jutro. Mnie to akurat nie martwi zwolnienie Skorży- uważam że ten Pan niczego już nie wniesie do tej drużyny, no ale każdy ma swój punkt widzenia
|
Pisales tez ostatnio ze Nurkovic podpisuje kontrakt i to nie wyszlo. Jednak z drugiej strony, w zimie pisales, ze Gargula podpisze z nami kontrakt i to sie sprawdzilo. Mam nadzieje ze bedzie inaczej i Skorża zostanie.
Cytat:
Cytat:
|
Engel, Jerzy
Smuda, Franciszek Majewski, Stefan Lenczyk, Orest Kasperczak, Henryk Michniewicz, Czeslaw Kaczmarek, Boguslaw Wybierajcie kogo chcecie. Czy oni na pewno są lepsi? Dzisiaj 32 urodziny obchodzi Brasilia. Może by tak? :lol: Ten cyrk mi się śni. |
Cytat:
W poniedziałek Skorża mógł zostać zapytany, czy z uszczuploną kadrą podejmie się obrony mistrzostwa Polski. Zawodnikami, których sprzedanie pomogłoby przetrwać Wiśle kryzys, są Paweł Brożek (kilka tygodni temu rozmawiał z nim szefów skautów Fulham) oraz Marcelo. To wybiórcza. Ciekaw jestem,oczywiście zakładając że posprzątano, czy chodzi o kogoś ze sztabu czy też Skorża stwierdził że nie ma się co pchać w mission impossible i lepiej odejść w glorii 'człowiek honoru' - nie dość że nie biorę kasy na którą nie zasłużyłem(Henio mógł by się uczyć), to jeszcze nie dam sobie narzucać współpracowników. michu-kozlowek - z tej plejady gwiazd to.....gdzie klawisze mnie parzą;) - Smuda...Może mu w końcu coś wyjdzie. |
Cytat:
niedobrze :/ |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja bym widzial na tym stanowisku Piotra Nowaka. Pisze ze jest trenerm Batlimore cos tam, ale oni przeciez jeszcez nie graja w MLS wiec co on tam robi ??
|
Jedynie trener z poza Polski, z tym ze nie widze na to szans. Chca latac dziure a poleca w koszty? Kiedys siedzial na trybunie Topmoeller czy jak go sie tam pisze ale nic z tego nie wyszlo. Notabene wciaz jest bezrobotny.
|
HAHAHA Smuda ? Toż to on mając zarabiać krocie w Lechu, i mając tam zdecydowanie lepsza pozycję jak u nas (lepszy skład możliwość, wzocnienia zespołu, większe perspektywy na sukces) przejdzie do będącej w rozsypce Wisły, którą dostanie tak jak Skorża nmu ją przygotował, w dodatku drużyna będzie jeszcze osłabiona na 90% Brożkeim lub Marcelo. Toż to Smuda w Lechu narzekał na słabe transfery (a gdzie anszej polityce wzmocnień do Poryowej ?).
Dajcie spokuj ze Smudą ! - moze jak 0,5 roku bnie znajdzie fuchy to by nasza propozycje przemyślał, ale nie jest głupi żeby się pchać do nas w takiej chwili. BOBO K. to max na co moglibyśmy liczyć. Za Kasperczakiem nie rozpaczałem, Dana przeżyłem nie najgorzej. Jednak zwalnianie teraz Skorży to ostatni debilizm i najgorsza decyzja klubu od lat!! I ja sie pytam z czego ta dziura w budrzecie jest, jak na pensjach zawodników którzy odeszli zarobiliśmy conajmniej tyle co wydaliśmy na Kirma, a z Canal +dostaniemy 2,5 raza więcej niż do tej pory (a do tej pory pieniądze z C+ to było 1/3 naszego budrzetu). Jeśli jest dziura w budrzecie ot tylko dlatego że ktoś od nas wyprowadził pieniądze z klubu !! Oby jutro mi zeszło ciśnienie bo tak chujowej sytuacji w klubie nie mieliśmy od czasów Wyczynów duetu Okuka-Svitlica |
Ludzie juz przestancie przesadzac z tymi modlami za Skorze, bo zaczyna byc to smieszne... Owszem trener jak na teraz dobry, ale zaczynacie robic z niego Boga i go idealizowac. A wady mial, bledy popelnial i jak pisal kolega wyzej nie jest powiedziane, ze potrafilby jeszcze cos z tej druzyny wycisnac. Mial szanse z TT, mial z Levadia i skad pewnosc, ze w kolejnej mu sie powiedzie ?
|
|
Według mnie kolego nawet na TSWD było zdjęcie Topmoellera na trybunach. Ktos rozwieje watpliwosc?
|
Moim zdaniem żaden trener nie zgodziłby się na zwolnienie współpracowników. Jeśli ktoś źle ocenia ludzi którzy z nim współpracują to tak jak by jego oceniać bo on sam wybierał sobie sztab szkoleniowy.
|
Obaj pleciecie głupoty. Najbliżej do Wisły było Winfriedowi Schaeferowi, który nawet pojawił się na jednym z meczów. (To jego można było zobaczyć na fotach)
Pozostałe nazwiska to możecie między bajki włożyć. |
Wisła miała dwumecz czyli conajmniej 180 minut aby wygrać z Levadią. Mistrz Polski, gdzie futbolem żyją wszyscy przeciw malutkiej Estonii - tam nawet nikt meczu nie transmitował. I tutaj rolą trenera jest aby ten dwumecz, nieistotne w jaki sposób, rostrzygnąć na swoją korzysc. A Skorża po kompromitującym pierwszym spotkaniu zamiast przyznać "Levadia była lepsza, gramy słabo" zapowiadał buńczucznie "to wypadek przy pracy, w Estonii będzie prawdziwy mistrz Polski". Przyklaskiwały mu piłkarze typu Brożki, Małecki, którzy będą go bronić za wszelką cenę, bo każdy inny trener już nie pozwoli im na gwiazdorstwo i nierobstwo. Taki Smuda kazałby im zapierniczać aż się nauczą strzelać. Levadia też miała swoje sytuacje - w Krakowie mogła prowadzić już 2-0. Wiec nie pierniczcie o słupkach i poprzeczkach, bo one się nie liczą w wyniku. Jak ktoś ma wątpliwości czy przekładają się na bramki to odsyłam do lektur podstaw piłki nożnej. W tej grze nieważne jak się gra, jakim sposobem i stylem (to drugoplanowe)ale by strzelić więcej goli niż przeciwnik. Szczególnie z tak słabym klubem. I tutaj leży wina Skorży: nie dość że zniszczył całkowicie styl Wisły, to jeszcze nie potrafił wygrać jednego z dwumeczu. Ludzie! Levadia istnieje 10 lat, Wisla 100!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Owszem nie potrafił ,wygrać z Levadią ,ale w ciągu dwóch lat zdobył 2 mistrzostwa Polski... Cytat:
|
Znowu tak na tego Smude nie napadajcie, Lech może i kasy ma ale Smuda na ławce to miał jeszcze gorszych zmienników niż Wisła. Płacz w Poznaniu bo Smuda nie gra skrzydłami, po meczu w superpucharze kibice doszli do wniosku że Lech ma słabe skrzydła, źle bo nie gra Rengifo z Lewandowskim teraz słysze że nie mogą grać koło siebie bo się dublują bo są to podobni zawodnicy. I można powiedzieć że na ten moment wyszło że to Smuda miał racje. Idealny trener to nie jest ale z polskich szkoleniowców to i tak na ten moment jeden z lepszych moim zdaniem.
|
Cytat:
Cytat:
Ja Cię rozumiem - Z Levadią należało wygrać ale jeśli już coś piszesz to dobieraj lepiej argumenty z łaski swojej. |
Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze Skorza sciaga Wlocha do Wisly pare tygodni temu, a teraz poswieca go aby uratowac swoja posade... Delikatnie mowiac malo eleganckie by to bylo.
|
Cykl treningowy był przygotowany pod IV runde. Zainteresowanie nie świadczy o poziomie drużyny piłkarskiej.Levadia niebyła lepsza ale jest w środku sezonu, miażdży konkurencje w lidze, tak samo pykła holenderską drużynę w pucharach, TAKTYKA!!! - kto naparzał i kto niewykańczał akcji każdy widział, kto się bronił i jechał z kontry a kto puszczał szamty - TEŻ. A i leciwość klubu w dwumeczu też niema znaczenia.
Maciej Skorża to trener brylant dorzucić mu Dawidowskiego i............... jak myślicie? |
Cytat:
Tak czy siak,mam nadzieje ze ktos tu sie pomyli i nie wykraka odejscie Skorży.Facet się pomylił,nie bronie go ale uwazam ze ma łeb na karku i cos z tej druzyny by w przyszłym sezonie zrobił.Epoka Smudy już minęła,nie mam ochoty go znowu widzieć w Wisełce. |
Moje przypuszczenie jest takie. Leci Jasas - Skorża z nim. Jeśli Janasa zostawiają, zostaje i trener, bez względu na inne postacie.
|
Cytat:
Idę spać. Jutro chcę zobaczyć artykuł "Skorża zostaje w Krakowie". Jak nie, to zarządzanie naszym klubem jest faktycznie ponadprzeciętnie nieudolne. |
Z tego, co widac, to sprawa rozbijala sie o Rafala Janasa. A skoro zostaje w klubie, to nie ma tematu rezygnacji Skorzy.
|
Jezeli wasz wspanialy Skorza zostanie to czekajmy do oceny jego przygotowania naszej wiselki po meczu Levadia-Debrecen , bo wydaje mi sie ze po tym meczu w koncu niektorzy z was dopiero zrozumia ze liga estonska nadal jest slabiutka i ze odpadlismy z slabeuszem !!!!
SKORZA GAME OVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Cytat:
|
To samo miałem napisać.Wyzdrowieje Garguła i Boguski, będziemy mieć napradę silną pake- przynajmniej na papierze.
|
Cytat:
|
Cytat:
Mam rozumieć , że za Liczki , Engela , Okuki i Petrescu Wisła prezentowała jakiś ,,swojski'' styl ? Skorża przyszedł i poukładał ten bajzel który zastał . Styl w którym ogrywaliśmy ogóry po 5-0 skończył się na Kasperczaku , obecny(póki ne ma oficjalnej wiadomości) trener nie ma z tym nic wspólnego. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl