![]() |
jest tu ktoś kto wybiera się na elektrotechnikę na PK?
|
Jak kogoś jeszcze dzienne w Krakowie interesują: http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357..._chetnych.html
|
Dostał się jakiś Wiślak na geografię na up?
|
Musicie pomóc Wiśloki, parę pytań na temat FIZJOTERAPII na AWF Krk.
Mógłby mi ktoś poinformowany powiedzieć jaki jest sposób liczenia punktów na AWF na Fizjoterapię? Bo nie bardzo kumam ten ich informator, zwłaszcza jeżeli chodzi o część "fizyczną" egzaminu. Ostatni przyjęty na dzienne ma 66 jakiś tam punktów, rozumiem że to chodzi o punkty z matury? Jakie są kryteria na zaoczne i jakie są opłaty? Wiecie może coś o zwolnieniach z opłat np. z powodów 'socjalnych'? |
Jak na uczelni są wolne miejsca, to robią drugi nabór. A orientuje się ktoś na jakich zasadach są wtedy osoby przyjmowane? W sensie,że tworzą jakiś nowy próg tylko z tych osób później zarejestrowanych? Czy jak np. w pierwszym naborze przyjmowali od 90 pkt. to w drugim będzie tak samo? :D
|
dj_ibutti na fizjoterapie na stacjonarne jest tak, ze musisz zaliczyc 2 testy sprawnosciowe:
I plywanie na 50m - czas 60s dla chlopakow 70s dla dziewczyn II bieg na 800m(dziewczyny- czas 3:30), 1500(chlopaki czas 5:55) te testy wystarczy ZALICZYC nie biora pod uwage czasow, wystarczy sie zmiescic w czasie jesli zaliczysz testy jestes brany pod uwage w dalszej rekrutacji, w ktorej to liczy sie tylko wynik matury( na poziomie rozszerzonym z jednego przedmiotu do wyboru z biologi lub chemii lub fizyki) zaoczne sa chyba na tej samej zasadzie tylko, w terminie pozniejszym niz na stacjonarne(dzienne) nie moge znalesc jakie sa oplaty |
do usunięcia
|
http://www.awf.krakow.pl/index.php/s...paty-za-studia
trochę spóźnione ale link zawiera info dot opłat za studia na awf;) |
A ja mam takie pytanie do ludzi z AGH, a mianowicie dostałem się na inf. stos. na wydz. geologii, geofizyki i ochrony środowiska i dostałem skierowanie na badania...orientuje się ktoś w jakim terminie należy zanieśc tam wyniki tych badań i gdzie je trzeba złożyc?
BTW. Jeśli ktoś jest na tym kierunku chętnie dowiedziałbym się coś wiecej na jego temat ;p |
Z tego co pamiętam to należy te badania donieść przed początkiem studiów, ale radziłbym Ci pod koniec sierpnia się z tym wyrobić. Będziesz mieć to z głowy. Trzeba je złożyć w dziekanacie na twoim wydziale.
|
orientuje się ktoś czy przyjmują jeszcze gdzieś na zaoczne studia? wiem że się wczas obudziłem ale potrzebuje informacji czy gdzieś jeszcze w krakowie mam szanse się ubiegać
proszę o szybką odpowiedź |
do usunięcia
|
Cytat:
|
Cytat:
https://www.erk.uj.edu.pl/studia/wyniki-wyszukiwania |
A ja mam takie pytanie, w związku z tym że Matura już w przyszłym roku, a ja dalej nie wiem gdzie na studia, może mi ktoś doradzi gdzie i na jakie kierunki mogę startować jeżeli zdaje rozszerzoną z Matmy i Angielskiego(chodzi mi szczególnie o to na jakich działach punkty z tych przedmiotów są brane pod uwagę), może być oczywiście też kierunek gdzie wymagana jest sama Matma, a i oczywiście studia dzienne.
Z góry dzięki za jakiekolwiek wskazówki :) |
Igor - generalnie wszystkie "mocne" kierunki AGH. Na każdym z nich, poza humanistycznymi, matematyka i angielski są brane pod uwagę. Zalecałbym jeszcze do tego wziąć geografię. Zawsze miałbyś jakąś alternatywę, gdyby coś poszło nie tak.
|
Cytat:
A jakieś konkretne kierunki ktoś mi podpowie :) ?? |
Cytat:
|
Cytat:
A marketing, dalej prosperuje?? Myślałem, że tylu ludzi wybrało ten kierunek że się wypalił... Myślałem coś też nad finansami, rachunkowością, bo jak nigdzie pracy potem nie znajdę, to podobno na księgowych zawsze popyt będzie... |
Informatyka na AGH (wydz. EAIIE)? Aczkolwiek jest to jeden z najtrudniejszych kierunków, ale słyszałem od znajomych, że bardzo opłacalny. Tylko w tym roku trzeba było zdać te Twoje (Angielski i Matematyka) przedmioty na poziomie rozszerzonym co najmniej 80%
|
Dla tych, którzy jeszcze szukają, dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne na PK:
http://www.pk.edu.pl/rekrutacja/inde...192&Itemid=330 Ja teraz muszę znaleźć lokum. Akademika nie dostałem, bo za późno się zgłosiłem, a na PK panuje zasada: kto pierwszy ten lepszy. Zostają mieszkania, ale ceny tych są wzięte z kosmosu. Niektórych naprawdę popieprzyło. Chcą 700 zł za pokój na Czyżynach. Szkoda gadać. Zastanawiam się, kogo to jest wina. Studentów, którzy w ostatnich latach rozpieścili właścicieli, jednocześnie psując rynek? |
Orientuje się ktoś jakie przedmioty są brane pod uwagę w rekrutacji na kierunek edukacja techniczno-informatyczna na UP?[FONT=Tahoma][/FONT]
|
Z ciekawości - jedzie ktoś nad Solinę na Campus Akademicki? :D
|
jest ktos kto sie dostal na elektrotechnike dzienna (WiEiK) na PK?
|
no to widzę że nie jestem sam :]
|
Wie ktoś do kiedy trzeba zapłacic za legitymacje studencka na PK?
Bo wchodze na to elektroniczne konto i moge sie jedynie zarejestrowac, gdzie wczesniej normalnie miałem podany ich nr konta bankowego, a teraz tego nie widze :/ |
|
tak, ale mam tylko 'wybierz rekrutacje' i moge sie rejestrowac, co robiłem w lipcu gdyz jestem juz zarejestrowany a tego panelu ucznia który był nie widze, chyba ze tylko u mnie tak jest
|
Może zmień przeglądarkę... ??? Ja mam takie coś (po prawej panel do logowania)
|
ja tez, a probowales sie zalogowac?
po zalogowaniu mam takie cos, zamiast tego panelu z drukami, egzaminami, płatnosciami itp http://i26.tinypic.com/hv3sdg.jpg |
spróbuj tutaj się zalogować https://ehms13.pk.edu.pl/?action=logout
|
Mam pytanko : Czy uczelnia MWSZ im . Józefa Dietla jest dobrą uczelnią i czy uczęszczają do niej Wiślacy czy pół na pół :D . Pzdr
P.S Patrzą na wyniki z matury jeśli chce iść zaocznie P.S Czy muszę być w każdy weekend na zajęciach czy mogę opuszczać , chodzi o wyjazdy i mecze . |
ok dzieki wielkie wonski :)
|
Czy na Zarządzanie i Inżynierie Produkcji na AGH jest się łatwo w miarę dostać i czy się opłaca iść ? :P
Chce wiedziec na przyszłość ;d a i jeszcze coś o Stosunkach międzynarodowych na UJ ;) |
Trochę odbiegnę od czystko uczelnianych i maturalnych spraw.
Ile kosztuje karta na wszystkie linie studencka? To są ustawowe ulgowe? Zdziwiony jestem, ponieważ pojedynczy bilet jest tańszy, a na wszystkie droższy. |
Miesięczny na wszystkie sieci STUDENCKI 44.70 PLN, pojedynczy bilet 1.25 :D
tytaj masz wszystko napisane http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=219 |
47zł studencki, i tak właśnie jest napisane
|
sorki, mój błąd, pomuliły mi się te opisy pod cennikami. 47 :/ skąd te pieniądze ma wziąć polski biedny student. :/
|
To dobrze widziałem! Dzięki!
|
Ma ktoś link do strony gdzie miałbym podane wszystkie uniwersytety i szkoły wyższe w Krakowie?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl