Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

eye63 27.03.2009 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 699485)
http://ekstraklasa.wp.pl/wiadomosc.h...-swojej-zdrady
WP szybko wywęszyło sprawę na forum...

Pff... dzień po? Już dużo wcześniej na weszło to samo pisali i gdzieś jeszcze - podejrzewam, że to tam "wywęszyli". A swoją drogą to TWSD powinno sobie to lepiej zorganizować, żeby im te śmieszne portaliki jak WP zapłaciły za taki wywiad.
Co do Mijajlovicia, to niewątpliwie gość z wielkim potencjałem, ale niestety pewnie skończy się tak jak zawsze - może go podpiszą, a on wyleci po miesiącu. Przepija sobie gość karierę, a naprawdę mógłby dojść wysoko. Chociaż a nuż zmądrzeje w odpowiednim momencie i jeszcze gdzieś tam coś zdobędzie.

wolfy 27.03.2009 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 699474)
Gdzie wg. twojej opinii widać brak poszanowania czyjegoś zdania w tym co napisał TSWojtas a co ja podkreśliłem?

Żmijka już Ci zaznaczyła gdzie.
A Twoje próby wypracowania porozumienia z pozycji "wiedzącego lepiej" są z góry skazane na niepowodzenie. Nie każę Ci tego wbijać sobie do głowy, po prostu spróbuj zrozumieć, że nie jesteś tutaj "magister elegantiarum" i wielu kibiców takie stawianie sprawy po prostu śmieszy.

Jeszcze dwie luźne uwagi po przeczytaniu tego wątku.

Po pierwsze - wyrazy uszanowania dla kolegi, który napisał o rozwiązaniu zgody z Jagą przez SKWK. Tak, a działo się to na tym samym spotkaniu, na którym przyjęto protokół z krojenia szalików na Prokocimiu za rok ubiegły:rotfl:
Przyznam, że wiele rzeczy czytałem na tym forum (ostatnio nawet o jakiś groźbach karalnych pod adresem Frankowskiego), ale cieszy mnie, że są ludzie gotowi pójść tak daleko aby zapewnić odrobinę rozrywki kolegom po szalu. Dziękuję.

Druga sprawa, to swoista schizofrenia prezentowana przez niektórych. Są tu przynajmniej dwa przypadki zażartych obrońców Frankowskiego, którzy popierali (w jednym przypadku nawet - chwalili się) bluzganiem i drwieniem z Pawełka na E w trakcie meczu. To przykre, że można jednocześnie być adwokatem byłego piłkarza(który zachował się kontrowersyjnie) i tak bardzo nie szanować obecnego(szkodząc jednocześnie klubowi, bo po wysłuchaniu "loży szyderców" Pawełek na pewno lepiej bronić nie będzie).

P.S. Sam mam do Frankowskiego stosunek obojętny. Doceniam jego grę dla Wisły, pamiętam okoliczności odejścia. Dziwnym trafem potrafię też zrozumieć argumenty obu stron(wyłączając oczywiście różne dziwne elementy, które się ostatnio tu na forum pojawiły).

FLAMES 27.03.2009 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 699496)
Żmijka już Ci zaznaczyła gdzie.
A Twoje próby wypracowania porozumienia z pozycji "wiedzącego lepiej" są z góry skazane na niepowodzenie. Nie każę Ci tego wbijać sobie do głowy, po prostu spróbuj zrozumieć, że nie jesteś tutaj "magister elegantiarum" i wielu kibiców takie stawianie sprawy po prostu śmieszy.

Jeszcze dwie luźne uwagi po przeczytaniu tego wątku.

Po pierwsze - wyrazy uszanowania dla kolegi, który napisał o rozwiązaniu zgody z Jagą przez SKWK. Tak, a działo się to na tym samym spotkaniu, na którym przyjęto protokół z krojenia szalików na Prokocimiu za rok ubiegły:rotfl:
Przyznam, że wiele rzeczy czytałem na tym forum (ostatnio nawet o jakiś groźbach karalnych pod adresem Frankowskiego), ale cieszy mnie, że są ludzie gotowi pójść tak daleko aby zapewnić odrobinę rozrywki kolegom po szalu. Dziękuję.

Druga sprawa, to swoista schizofrenia prezentowana przez niektórych. Są tu przynajmniej dwa przypadki zażartych obrońców Frankowskiego, którzy popierali (w jednym przypadku nawet - chwalili się) bluzganiem i drwieniem z Pawełka na E w trakcie meczu. To przykre, że można jednocześnie być adwokatem byłego piłkarza(który zachował się kontrowersyjnie) i tak bardzo nie szanować obecnego(szkodząc jednocześnie klubowi, bo po wysłuchaniu "loży szyderców" Pawełek na pewno lepiej bronić nie będzie).

P.S. Sam mam do Frankowskiego stosunek obojętny. Doceniam jego grę dla Wisły, pamiętam okoliczności odejścia. Dziwnym trafem potrafię też zrozumieć argumenty obu stron(wyłączając oczywiście różne dziwne elementy, które się ostatnio tu na forum pojawiły).

Wyrazy uszanowanie to dla kolegi ktory napisal wczesniej w tym temacie ze zgode Jagi z Wisla zerwali ci ktorzy ja zakladali ... a ja napisze jeszcze raz ( moze tym razem nikt mego posta nie usunie ) Zgode zerwali ludzie ktorzy maja mniej lat niz ta zgoda istniala ....

1q2 27.03.2009 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FLAMES (Post 699526)
Wyrazy uszanowanie to dla kolegi ktory napisal wczesniej w tym temacie ze zgode Jagi z Wisla zerwali ci ktorzy ja zakladali ... a ja napisze jeszcze raz ( moze tym razem nikt mego posta nie usunie ) Zgode zerwali ludzie ktorzy maja mniej lat niz ta zgoda istniala ....

Jaja sobie robisz?Bo chyba nie trudno jest zinterpretować ten oczywisty przekaz z postu wyżej.

AYALA 27.03.2009 16:35

Łukasz Sosin pierwszy na liście życzeń Poloni Warszawa.Byłym Wiślakiem interesuje sie też Panionios Ateny.
http://www.sport.pl/sport/1,65025,64..._Polonii_.html

Całkiem dobrze wiedzie sie byłemu trenerowi Wisły (1992-93) Karolowi Pecze w Spartaku Trnava.Na wiosne jego zespół wygrał jak na razie wszytskie mecze i znajduje sie na 3 miejscu w lidze.

IncognitoTSW 27.03.2009 18:38

Swoją drogą, nie stać byłoby nas na Sosina? Kecbaja (ten przyjaciel Polaków) ciągle sadza go na ławie


__Cobra__ - już klka razy to przerabiali ;]

__Cobra__ 27.03.2009 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 699615)
Swoją drogą, nie stać byłoby nas na Sosina? Kecbaja (ten przyjaciel Polaków) ciągle sadza go na ławie


__Cobra__ - już klka razy to przerabiali ;]

wałkowany ale nie moze przemowic do głowy....

on z Polski on z Brazylii to samo zrobili on Judaszem a Cleber sam nie wiem moze bedzie jakis trans na meczu na R22 ze Cleber tez Judaszm Jest.

KOMINEK 27.03.2009 22:19

Dyskusja na temat Tomka Frankowskiego została przeniesina tu http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=5563&page=11 i tam prosze kontynuować polemikę w tym temacie

christof20 29.03.2009 18:16

Bartosz Iwan strzelił dwie bramki dla GKS-u Katowice w wyjazdowym meczu I ligi z Odrą Opole:
http://www2.90minut.pl/news/88/news880656.html

el Nuero 30.03.2009 14:12

Byli wiślacy będą szkolić swych następców
 
Inne portale "raczyły" zauważyć pomysł Franka i Szymka:
http://www.futbol.pl/artykul/47622.html
Oczywiście, powtórka za "Gazetą Krakowską", a jakże.

Szkółka jako taka na pewno będzie bardzo pożyteczna inicjatywą. Martwią tylko słowa: "Nie wszystkim w klubie i wokół niego nasza inicjatywa się jednak spodobała, dlatego postanowiliśmy nie robić niczego na siłę". Czyżby pozostały aż tak wielkie zadawnione urazy i animozje? :foch:

Dla równowagi GK pociesza: "Wsparcie dla tej inicjatywy wyrazili również: Marcin Baszczyński, Krzysztof Bukalski, Kazimierz Moskal, Radosław Sobolewski czy Bogdan Zając. (...) Na 26 kwietnia planowane jest spotkanie organizacyjne z rodzicami chłopców, którzy trafią do pierwszego naboru."

leszekm 31.03.2009 18:45

Przerwą pat w szkoleniu młodych?

http://polskalokalna.pl/sport/malopo...h,1283605,4414

pirat.z.karaibow 31.03.2009 18:55

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=20631

Cytat:

Dziś mogę powiedzieć tylko jedno: jeśli któregoś dnia wrócę do Polski to tylko do Wisły Kraków albo do Lecha Poznań.


Ciekawe co na to SKWK :rotfl:

No chłopaki, wykażcie się teraz!

A takie były pretensje że Franek "życzył Lechowi mistrza". Hipokryzja.

Coach 31.03.2009 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 701742)
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=20631

Ciekawe co na to SKWK :rotfl:

No chłopaki, wykażcie się teraz!

Nie napinaj się tak bo zaraz pękniesz

dj_ibutti 31.03.2009 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 701742)
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=20631

[/i]

Ciekawe co na to SKWK :rotfl:

No chłopaki, wykażcie się teraz!

A takie były pretensje że Franek "życzył Lechowi mistrza". Hipokryzja.

Franek nie jest wychowankiem Lecha... Jak mówił, że życzy zwycięstwa Jadze, to się nikt go nie czepiał prawda?

Idź już lepiej pograć w Americas Army, może tam bardziej "trafiasz" (z docinkami).

Piotrek87 31.03.2009 19:51

właśnie pirat chyba zapomniałeś gdzie wcześniej Żuraw grał. temat z Frankiem jest już normalnie do zarzygania.... Jego "fani" teraz będą do wszystkeigo porownywac cala ta sytuacja....

spartan 31.03.2009 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 701767)
Franek nie jest wychowankiem Lecha... Jak mówił, że życzy zwycięstwa Jadze, to się nikt go nie czepiał prawda?

Idź już lepiej pograć w Americas Army, może tam bardziej "trafiasz" (z docinkami).

Żuraw też nie jest :P to Warciarz... gramy dalej??

No dobra, głupia szydera. Pax.

A swoją drogą bardzo jestem ciekaw co się w lecie wydarzy w Lechu, tzn kto odejdzie i czy zechcą ściągnąć Macką na Bułgarską. Jeżeli się zdecydują to gotów jestem się założyć, że w tym wyścigu nie mamy wielkich szans. Ale czy aby na pewno powinniśmy wtedy "płakać". Żuraw oczywiście gwarantuje kilkanaście bramek w sezonie. Chciałbym jednak abyśmy ściągali zawodników głodnych sukcesów. No, chyba, że dla niego bariera 200 goli będzie stanowić taką zajebistą motywację, wtedy proszę bardzo.

darotsok73 31.03.2009 19:56

Dla ścisłości : M.Żurawski nie jest wychowankiem Amiki przeszedł do nich z Warty Poznań w 1998 roku (miał wtedy 22 lata )

Jak będzie chciał się osiedlić w Poznaniu to wiadomo gdzie pójdzie grać. Równie dobrze może jeszcze zostać gdziekolwiek za granicą.

dj_ibutti 31.03.2009 22:46

Swoją drogą, ciekawe czy jakby Warta teraz awansowała (a ma duże szanse chyba?) to Żuraw by do nich przeszedł ;)

szczebrzeszcz 01.04.2009 08:07

ojciec Maćka jest związany z Wartą, a sam Żuraw ma tam jakąś szkółkę swojego imienia... lub coś w tym stylu

Czesław 01.04.2009 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 701155)
Inne portale "raczyły" zauważyć pomysł Franka i Szymka:
http://www.futbol.pl/artykul/47622.html
Oczywiście, powtórka za "Gazetą Krakowską", a jakże.

Szkółka jako taka na pewno będzie bardzo pożyteczna inicjatywą. Martwią tylko słowa: "Nie wszystkim w klubie i wokół niego nasza inicjatywa się jednak spodobała, dlatego postanowiliśmy nie robić niczego na siłę". Czyżby pozostały aż tak wielkie zadawnione urazy i animozje? :foch:

Dla równowagi GK pociesza: "Wsparcie dla tej inicjatywy wyrazili również: Marcin Baszczyński, Krzysztof Bukalski, Kazimierz Moskal, Radosław Sobolewski czy Bogdan Zając. (...) Na 26 kwietnia planowane jest spotkanie organizacyjne z rodzicami chłopców, którzy trafią do pierwszego naboru."

We mnie ta szkółka niezależna od TS-u nie wzbudza zaufania ani zadowolenia. Dlaczego?
Pewnie dlatego że znam trochę losy podobnej inicjatywy powołanej przez byłego piłkarza pewnego klubu a dzisiaj trenera i prezesa nowego tworu młodzieżowego. Bardzo zainteresowanych odsyłam do prześledzenia historii i dzisiejszych kontaktów na linii KS Hetman Zamość i AMSPN Hetman Zamość - w skrócie dla leniwych :) : wzajemne żale, żenada i podkopywanie pod sobą dołków, o kręceniu lodów nie wspominam bo to oczywiste.

martin_6 01.04.2009 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 701785)
Dla ścisłości : M.Żurawski nie jest wychowankiem Amiki przeszedł do nich z Warty Poznań w 1998 roku (miał wtedy 22 lata )

Wiesz, wtedy jeszcze był to naprawdę Lech Poznań :D W Amice (przed czy po zmianie nazwy) nigdy nie grał :)

IncognitoTSW 01.04.2009 21:40

Jakub Błaszczykowski oraz Dariusz Dudka zagrali w meczu reprezentacji Polski wygranym skromnie 10:0 z San Marino.


Edit : zapomniałbym o Sosinie, może dlatego że pod Wawelem nie był superskuteczny, choć może trafił w złą porę

Maciejj 01.04.2009 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 702387)
Jakub Błaszczykowski oraz Dariusz Dudka zagrali w meczu reprezentacji Polski wygranym skromnie 10:0 z San Marino.

tak??? nie zauważyłem:))))

Adasss 03.04.2009 08:12

Były bramkarz drużyn juniorskich i rezerw Wisły, Tomasz Grabowski, wylądował w Norwegii.

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8828

Illargui 05.04.2009 09:58

Błaszczykowski nieźle zarobi

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...polaka,1286172

HEDu 05.04.2009 21:52

No i Franek 2 następne gole strzelił, a mógł 4 (niby 2 ze spalonego). Juz ma 5 w rundzie wiosennej.

Silvestro 06.04.2009 20:46

Apoel wygrał dziś "na wyjeździe" w derbach Nikozji ze swoim bezpośrednim rywalem Omonią 2;1 i coraz pewniej zmierza po mistrzostwo. Mają 8 pkt. przewagi nad dzisiejszym rywalem. Kamil zagrał cały mecz.

IncognitoTSW 06.04.2009 21:02

dziwne, że Sosin ostatnio prawie nie gra

HEDu 07.04.2009 03:54

http://www.youtube.com/watch?v=MulQz...layer_embedded

kosa zaliczył asyste na 2-1 w 83 minucie trzeba dodac :)
to juz 7 badz 8 asysta w sezonie

jerry.lii.lewis 07.04.2009 06:01

Franek i Kosa nie świadczą najlepiej o Bednarzu, obawiam się. Obaj mogli dla nas strzelać i asystować. Dobrze, że choć Kosy obawiać się na boisku ligowym nie trzeba.

Dive Pirate 07.04.2009 07:42

Dlaczego ? Przecież zamiast Kosy mamy mistrza dryblingu Łobo :D

jerry.lii.lewis 08.04.2009 08:07

A zamiast Franka mamy "lisa"Beto :rotfl:

dostuffca 08.04.2009 08:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry.lii.lewis (Post 705124)
A zamiast Franka mamy "lisa"Beto :rotfl:

przez kilka lat mieliśmy też zamiast niego "wieczny talent" w postaci Pawła "każdą setkę da się spieprzyć" Brożka - i jakoś mu się odmieniło. Może trochę spokoju przed świętami?

mic 08.04.2009 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 705125)
przez kilka lat mieliśmy też zamiast niego "wieczny talent" w postaci Pawła "każdą setkę da się spieprzyć" Brożka - i jakoś mu się odmieniło. Może trochę spokoju przed świętami?

No co Ty, forumowi napinacze musza zaistniec. Jak widac do Pawelka dolaczyl teraz Beto. Znalazly dzieci swoje ofiary

AYALA 08.04.2009 09:54

Marek Motyka i Jerzy Engel nie dogadali sie z Lechią .Ten pierwszy miał byc jej trenerem a Engel miał byc koordynatorem.http://ekstraklasa.wp.pl/kat,97434,t...wiadomosc.html

jerry.lii.lewis 08.04.2009 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 705125)
przez kilka lat mieliśmy też zamiast niego "wieczny talent" w postaci Pawła "każdą setkę da się spieprzyć" Brożka - i jakoś mu się odmieniło. Może trochę spokoju przed świętami?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 705146)
No co Ty, forumowi napinacze musza zaistniec. Jak widac do Pawelka dolaczyl teraz Beto. Znalazly dzieci swoje ofiary

Rozumiem, że jako nie-napinacze internetowi, nie poszukujący ofiar ciągle kibicujecie i wierzycie również w Dawidowskiego (bo niby czemu nie).
Jak patrze na grę Beto i Łobo to tęskno mi się robi do Franka i Kosy. Nie jest mi tez łatwo uwierzyć, że nasi obecni niedługo stanowić będą wzmocnienie w porównaniu do byłych.
Jednak takie przypadki, jak Brozio się zdarzają więc rozumiem, że można mieć nadzieje i czekać.

Na forum, jak się okazuje, można na różne sposoby zaistnieć :-).
Wesołych Świąt :-)

pan Dudi 08.04.2009 10:30

Tak, przypisz im jeszcze kilka słów, w których pobliżu nawet ich posty nie były i dalej traktuj innych jako napinaczy, a siebie uważaj dalej za najmądrzejszego na świecie. Jestem gotowy się założyć o wszystko co mam, że nie masz zbyt wielu kolegów, co? Dramat.


A co do sytuacji z Lechii, to mieli farta, że Engelowi się nie chciało ruszać dupska do nich- mają dość własnych problemów. Szkoda tylko, że nie udało im się zatrudnić tego Zielińskiego, którego zwolnił ostatnio Wojciechowski z Polonii, ale cóż. Pozostaje tylko wiara w cud.

jerry.lii.lewis 08.04.2009 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 705165)
Tak, przypisz im jeszcze kilka słów, w których pobliżu nawet ich posty nie były i dalej traktuj innych jako napinaczy, a siebie uważaj dalej za najmądrzejszego na świecie. Jestem gotowy się założyć o wszystko co mam, że nie masz zbyt wielu kolegów, co? Dramat.

Rozumiem, że koło mojego postu aż się roi od Brożka i Łobo, że twoi koledzy w odpowiedzi ich tam wsadzili :lol:. No ale jak się ma tylko 2 kolegów i to jednynie na forum to trzeba o nich dbać :rotfl:.

Nie dziwię się natomiast, że z Engelem się nie dogadali, a raczej dziwne, że gadać chcieli z nim w ogóle.
Udało im się nie dojść do porozumienia :)

Grisza1 08.04.2009 15:00

Coś od Kosy:
http://futbolnet.pl/wiadomosci/kosow...niec-kozminski

pan Dudi 08.04.2009 15:19

A czy ja wspomniałem cokolwiek o Brożku czy Łobo? Zauważ, Dżerry, że sam zacząłeś pisząc o Beto. Dostuffca chciał Ci przez swojego posta coś przekazać. Jak widać, w swojej nieskończonej mądrości, nie byłeś w stanie tego zrozumieć. I nie musisz dziękować, że odpowiedziałem na Twoją niesamowitą ripostę.


Wypociny Kosy dramatyczne :D Nie wiem kto mu to pisał (bo chyba nikt się nie łudzi, że sam Kosa jest w stanie wysmażyć coś takiego), ale jak on wspomina o:

Cytat:

Wreszcie na koniec czwarta grupa, do której chciałbym w niedalekiej przyszłości się zaliczać. To piłkarze, którzy grają dla czystej przyjemności, z miłości do futbolu. Mam jeden znakomity przykład.
I dalej pisze o Świerczewskim. To chyba wolne żarty. Gość, który chyba jak tylko Kalu Uche kojarzy mi się z chęcią zarobienia pieniędzy za wszelką cenę mówi o grze dla przyjemności i z miłości do futbolu (to ten sam koleś, który niedawno opuścił Wisłę, bo nie miał na pieluszki gdyby ktoś nie pamiętał). No i Świr, który nie dyskutuje z sędziami. :D Taaaaa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl