![]() |
Cytat:
Co do Mijajlovicia, to niewątpliwie gość z wielkim potencjałem, ale niestety pewnie skończy się tak jak zawsze - może go podpiszą, a on wyleci po miesiącu. Przepija sobie gość karierę, a naprawdę mógłby dojść wysoko. Chociaż a nuż zmądrzeje w odpowiednim momencie i jeszcze gdzieś tam coś zdobędzie. |
Cytat:
A Twoje próby wypracowania porozumienia z pozycji "wiedzącego lepiej" są z góry skazane na niepowodzenie. Nie każę Ci tego wbijać sobie do głowy, po prostu spróbuj zrozumieć, że nie jesteś tutaj "magister elegantiarum" i wielu kibiców takie stawianie sprawy po prostu śmieszy. Jeszcze dwie luźne uwagi po przeczytaniu tego wątku. Po pierwsze - wyrazy uszanowania dla kolegi, który napisał o rozwiązaniu zgody z Jagą przez SKWK. Tak, a działo się to na tym samym spotkaniu, na którym przyjęto protokół z krojenia szalików na Prokocimiu za rok ubiegły:rotfl: Przyznam, że wiele rzeczy czytałem na tym forum (ostatnio nawet o jakiś groźbach karalnych pod adresem Frankowskiego), ale cieszy mnie, że są ludzie gotowi pójść tak daleko aby zapewnić odrobinę rozrywki kolegom po szalu. Dziękuję. Druga sprawa, to swoista schizofrenia prezentowana przez niektórych. Są tu przynajmniej dwa przypadki zażartych obrońców Frankowskiego, którzy popierali (w jednym przypadku nawet - chwalili się) bluzganiem i drwieniem z Pawełka na E w trakcie meczu. To przykre, że można jednocześnie być adwokatem byłego piłkarza(który zachował się kontrowersyjnie) i tak bardzo nie szanować obecnego(szkodząc jednocześnie klubowi, bo po wysłuchaniu "loży szyderców" Pawełek na pewno lepiej bronić nie będzie). P.S. Sam mam do Frankowskiego stosunek obojętny. Doceniam jego grę dla Wisły, pamiętam okoliczności odejścia. Dziwnym trafem potrafię też zrozumieć argumenty obu stron(wyłączając oczywiście różne dziwne elementy, które się ostatnio tu na forum pojawiły). |
Cytat:
|
Cytat:
|
Łukasz Sosin pierwszy na liście życzeń Poloni Warszawa.Byłym Wiślakiem interesuje sie też Panionios Ateny.
http://www.sport.pl/sport/1,65025,64..._Polonii_.html Całkiem dobrze wiedzie sie byłemu trenerowi Wisły (1992-93) Karolowi Pecze w Spartaku Trnava.Na wiosne jego zespół wygrał jak na razie wszytskie mecze i znajduje sie na 3 miejscu w lidze. |
Swoją drogą, nie stać byłoby nas na Sosina? Kecbaja (ten przyjaciel Polaków) ciągle sadza go na ławie
__Cobra__ - już klka razy to przerabiali ;] |
Cytat:
on z Polski on z Brazylii to samo zrobili on Judaszem a Cleber sam nie wiem moze bedzie jakis trans na meczu na R22 ze Cleber tez Judaszm Jest. |
Dyskusja na temat Tomka Frankowskiego została przeniesina tu http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=5563&page=11 i tam prosze kontynuować polemikę w tym temacie
|
Bartosz Iwan strzelił dwie bramki dla GKS-u Katowice w wyjazdowym meczu I ligi z Odrą Opole:
http://www2.90minut.pl/news/88/news880656.html |
Byli wiślacy będą szkolić swych następców
Inne portale "raczyły" zauważyć pomysł Franka i Szymka:
http://www.futbol.pl/artykul/47622.html Oczywiście, powtórka za "Gazetą Krakowską", a jakże. Szkółka jako taka na pewno będzie bardzo pożyteczna inicjatywą. Martwią tylko słowa: "Nie wszystkim w klubie i wokół niego nasza inicjatywa się jednak spodobała, dlatego postanowiliśmy nie robić niczego na siłę". Czyżby pozostały aż tak wielkie zadawnione urazy i animozje? :foch: Dla równowagi GK pociesza: "Wsparcie dla tej inicjatywy wyrazili również: Marcin Baszczyński, Krzysztof Bukalski, Kazimierz Moskal, Radosław Sobolewski czy Bogdan Zając. (...) Na 26 kwietnia planowane jest spotkanie organizacyjne z rodzicami chłopców, którzy trafią do pierwszego naboru." |
|
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=20631
Cytat:
Ciekawe co na to SKWK :rotfl: No chłopaki, wykażcie się teraz! A takie były pretensje że Franek "życzył Lechowi mistrza". Hipokryzja. |
Cytat:
|
Cytat:
Idź już lepiej pograć w Americas Army, może tam bardziej "trafiasz" (z docinkami). |
właśnie pirat chyba zapomniałeś gdzie wcześniej Żuraw grał. temat z Frankiem jest już normalnie do zarzygania.... Jego "fani" teraz będą do wszystkeigo porownywac cala ta sytuacja....
|
Cytat:
No dobra, głupia szydera. Pax. A swoją drogą bardzo jestem ciekaw co się w lecie wydarzy w Lechu, tzn kto odejdzie i czy zechcą ściągnąć Macką na Bułgarską. Jeżeli się zdecydują to gotów jestem się założyć, że w tym wyścigu nie mamy wielkich szans. Ale czy aby na pewno powinniśmy wtedy "płakać". Żuraw oczywiście gwarantuje kilkanaście bramek w sezonie. Chciałbym jednak abyśmy ściągali zawodników głodnych sukcesów. No, chyba, że dla niego bariera 200 goli będzie stanowić taką zajebistą motywację, wtedy proszę bardzo. |
Dla ścisłości : M.Żurawski nie jest wychowankiem Amiki przeszedł do nich z Warty Poznań w 1998 roku (miał wtedy 22 lata )
Jak będzie chciał się osiedlić w Poznaniu to wiadomo gdzie pójdzie grać. Równie dobrze może jeszcze zostać gdziekolwiek za granicą. |
Swoją drogą, ciekawe czy jakby Warta teraz awansowała (a ma duże szanse chyba?) to Żuraw by do nich przeszedł ;)
|
ojciec Maćka jest związany z Wartą, a sam Żuraw ma tam jakąś szkółkę swojego imienia... lub coś w tym stylu
|
Cytat:
Pewnie dlatego że znam trochę losy podobnej inicjatywy powołanej przez byłego piłkarza pewnego klubu a dzisiaj trenera i prezesa nowego tworu młodzieżowego. Bardzo zainteresowanych odsyłam do prześledzenia historii i dzisiejszych kontaktów na linii KS Hetman Zamość i AMSPN Hetman Zamość - w skrócie dla leniwych :) : wzajemne żale, żenada i podkopywanie pod sobą dołków, o kręceniu lodów nie wspominam bo to oczywiste. |
Cytat:
|
Jakub Błaszczykowski oraz Dariusz Dudka zagrali w meczu reprezentacji Polski wygranym skromnie 10:0 z San Marino.
Edit : zapomniałbym o Sosinie, może dlatego że pod Wawelem nie był superskuteczny, choć może trafił w złą porę |
Cytat:
|
Były bramkarz drużyn juniorskich i rezerw Wisły, Tomasz Grabowski, wylądował w Norwegii.
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8828 |
|
No i Franek 2 następne gole strzelił, a mógł 4 (niby 2 ze spalonego). Juz ma 5 w rundzie wiosennej.
|
Apoel wygrał dziś "na wyjeździe" w derbach Nikozji ze swoim bezpośrednim rywalem Omonią 2;1 i coraz pewniej zmierza po mistrzostwo. Mają 8 pkt. przewagi nad dzisiejszym rywalem. Kamil zagrał cały mecz.
|
dziwne, że Sosin ostatnio prawie nie gra
|
http://www.youtube.com/watch?v=MulQz...layer_embedded
kosa zaliczył asyste na 2-1 w 83 minucie trzeba dodac :) to juz 7 badz 8 asysta w sezonie |
Franek i Kosa nie świadczą najlepiej o Bednarzu, obawiam się. Obaj mogli dla nas strzelać i asystować. Dobrze, że choć Kosy obawiać się na boisku ligowym nie trzeba.
|
Dlaczego ? Przecież zamiast Kosy mamy mistrza dryblingu Łobo :D
|
A zamiast Franka mamy "lisa"Beto :rotfl:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Marek Motyka i Jerzy Engel nie dogadali sie z Lechią .Ten pierwszy miał byc jej trenerem a Engel miał byc koordynatorem.http://ekstraklasa.wp.pl/kat,97434,t...wiadomosc.html
|
Cytat:
Cytat:
Jak patrze na grę Beto i Łobo to tęskno mi się robi do Franka i Kosy. Nie jest mi tez łatwo uwierzyć, że nasi obecni niedługo stanowić będą wzmocnienie w porównaniu do byłych. Jednak takie przypadki, jak Brozio się zdarzają więc rozumiem, że można mieć nadzieje i czekać. Na forum, jak się okazuje, można na różne sposoby zaistnieć :-). Wesołych Świąt :-) |
Tak, przypisz im jeszcze kilka słów, w których pobliżu nawet ich posty nie były i dalej traktuj innych jako napinaczy, a siebie uważaj dalej za najmądrzejszego na świecie. Jestem gotowy się założyć o wszystko co mam, że nie masz zbyt wielu kolegów, co? Dramat.
A co do sytuacji z Lechii, to mieli farta, że Engelowi się nie chciało ruszać dupska do nich- mają dość własnych problemów. Szkoda tylko, że nie udało im się zatrudnić tego Zielińskiego, którego zwolnił ostatnio Wojciechowski z Polonii, ale cóż. Pozostaje tylko wiara w cud. |
Cytat:
Nie dziwię się natomiast, że z Engelem się nie dogadali, a raczej dziwne, że gadać chcieli z nim w ogóle. Udało im się nie dojść do porozumienia :) |
|
A czy ja wspomniałem cokolwiek o Brożku czy Łobo? Zauważ, Dżerry, że sam zacząłeś pisząc o Beto. Dostuffca chciał Ci przez swojego posta coś przekazać. Jak widać, w swojej nieskończonej mądrości, nie byłeś w stanie tego zrozumieć. I nie musisz dziękować, że odpowiedziałem na Twoją niesamowitą ripostę.
Wypociny Kosy dramatyczne :D Nie wiem kto mu to pisał (bo chyba nikt się nie łudzi, że sam Kosa jest w stanie wysmażyć coś takiego), ale jak on wspomina o: Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl