Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

For_FuN_ 06.06.2009 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GERO7 (Post 741449)
od Mundialu w Korei widac jakimi pilkarzami dysponuje Polska i najsmiesziejsze jest to ze wciaz sie przewjaja te same nazwiska co w 2002 roku . We Francji czy Hiszpanii juz powstaly 2 nowe generacje gwiazd a u nas mamy dalej Zewlakowa i Krzynowka ,ktorzy i tak sa najlepsi na boisku :lol:

Blaszczykowski, Jodlowiec, Janczyk, Salomon, Malecki, Janota, Lewandowski, Peszko, Borysiuk, Kokoszka, Pawlowski, Rybus, Fabianski...jest kilku mlodych i troche starszych, ciekawych pilkarzy.

wisl@k_TS 06.06.2009 17:10

Na wstępie powiem, że meczu nie oglądałem, bo to mój osobisty protest przeciwko temu siwemu dziadowi. Ale widzę po komentarzach, że jestem 2 godziny do przodu :)

Na moje oko, siwy już położył na to laskę i marzy o tym żeby go zwolnić (i oczywiście płacić mu wielkie kary), żeby mógł się skupić na funkcji doradcy społecznego w Feyenoordzie, ewentualnie na szukaniu nowych wyzwań (np. nowe reklamówki :D) - takie moje luźne spostrzeżenie.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 741382)
Z Wisly powinien powolac Glowe, Piete i Malego ale jednak woli faworyzowac legionistow i lechitow

Tu akurat plus dla siwego, że nie przemęcza naszych zawodników. No ale jak już ktoś tutaj wspomniał, przecież to Amica przegrała mistrza a nie Wisła go zdobyła :lol:

I jeszcze moje pytanie, nie za bardzo śledzę wydarzenia w reprezentacji Polski, więc proszę o oświecenie: dlaczego Paweł Brożek nie pojechał do RPA? Z tego co wiem, to żadnej kontuzji nie ma przecież...

GERO7 06.06.2009 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 741454)
Blaszczykowski, Jodlowiec, Janczyk, Salomon, Malecki, Janota, Lewandowski, Peszko, Borysiuk, Kokoszka, Pawlowski, Rybus, Fabianski...jest kilku mlodych i troche starszych, ciekawych pilkarzy.

Najlepszy Blaszczykowski gra w sredniiej Borussi Dortmund , Janczyk w Lokeren 7 druzyna ligi belgijskiej , Kokoszka 2 liga Italii , Fabianski rezerwowy Arsenalu . O pilkarzach z polskiej ligi ,poza Robertem Lewandowskim nie ma co pisac

WioReXXX 06.06.2009 17:13

GERO7- bardzo zły argument podałeś- to Leo powołuje te wszystkie Trałki, Komorowskie, Rzeźniczaki i wielu innych. A powtarzam - to są piłkarze, którzy nie wyróżniają się nawet w polskiej lidze... A gdzie podczas takiego zgrupowania jest Ganczarczyk czy Kowalczyk, wyżej wymienieni? Niewielu mamy piłkarzy regularnie grających w jakieś zagranicznej, niezłej lidze, a Beenhaker ich cały czas omija. Z polskiej ligi - gdzie jest jakiś piłkarz Śląska, gdzie jest Piotrek Brożek, Głowacki, Małecki(który notabene wyjątkowo szybko się rozwija i nie spodziewałem się po nim takiej zwyżki formy- jeszcze trochę popracuje i może być reprezentacyjny pomocnik). Zamiast powołać jeszcze np Glika, Wilczka z Piasta czy Grosickiego z Jagi..?
Ci wymienieni przeze mnie piłkarze zagrali cała, równą rundę i na pewno bardziej zasłużyli sobie na powołanie, niż choćby Polczak, któy gra w zespole, którego obrona w mojej opinii najczęściej się ośmieszała w tym sezonie.
Już nie będę wypominał notoryczne pomijanie Pawła Brożka czy Irka Jelenia, którzy z dnia na dzień stali się podstawowymi piłkarzami i o dziwo! okazali się lepsi niż Zahorski! Ale tłumaczenie Leo, w jednym z ostatnich wywaidów w Przeglądzie Sportowym tej sprawy to już nie wiem jak nazwać - idiotyczne, żenujące, smieszne, żałosne. Powiedział mniej więcej tak: " Tak to jest czasami. Widzisz jednego piłkarza, wydaje ci się słaby, ale już za 2 tygodnie to już zupełnie inny zawodnik". Bo niby Irek "tak nagle" zaczął strzelać w lidze francuskiej? Otóż nie. On tam już strzela od bodajże 3 sezonów panie Leo.

Wojtas 06.06.2009 17:14

Sztuczny ton głosu i szczyt emocjii pana komatatora Iwanskiego byl jak zęby mojej babci ,moze wpadł w czasową dziure i myslał ze to mecz otwarcia MŚ.??

Bogu dziekowac jeszcze ze nie bylo z nim bardziej drwenianego z drewnianych Rafałka Patyry.:)

p e t e r 06.06.2009 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 741454)
Salomon

Salamon. Pewnie pół Polski przekręca jego nazwisko (vide Janczyk przez "ń").

diablo885 06.06.2009 17:18

For_Fun- Z tych wszystkch pilkarzy jakich wymieniles jedynie Blaszczykowski jest dobrym pilkarze.. reszta ktora wymieniles albo gra slabo albo zagrala jedna dobra runde w polskiej lidze.. Mozna dodac jeszcze Jelenia. Mam nadzieje ze nie awansujemy do tych mistrzostw bo widac golym okiem ze ten zespol nie ma koncepcji gry

WioReXXX 06.06.2009 17:19

I jeszcze jedno! Ja wiem GERO7, że my nie mamy gwiazd, nie mamy wielkich piłkarzy, grających w wielkich klubach. Co nie zmienia faktu, że tym co mamy powinniśmy z palcem w d**** przejechać się po Słowenii, Słowacji czy Irlandii Pólnocnej... Bo do cholery jasnej! czy te wymienione przeze mnie kraje mają lepsze ligi piłkarskie niż my? Otoż nie. Bo to Slowacy i Słoweńcy do nas przechodzą, a nie my do nich. A mistrz ligi irlandii pólnocej? Ktoś wie w ogole kto nim jest?

GERO7 06.06.2009 17:22

Przyz ci z South Africa nas dzisiaj zniszczyli przede wszystkim fizycznie. Widac ze u nich sie szkoli pilkarzy na bazie techniki ale i tez swietnych warunkow fizycznych. Wygladali jak atleci ,a nasi tez co po niektorzy duzi ,ale to raczej jak drwale wygladali ,malo zwrotni ,wolni itd. nadaja sie tylko do zamurowania bramki w 10 i graniu z konry :lol:

ToTylkoJa 06.06.2009 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GERO7 (Post 741468)
Przyz ci z South Africa nas dzisiaj zniszczyli przede wszystkim fizycznie. Widac ze u nich sie szkoli pilkarzy na bazie techniki ale i tez swietnych warunkow fizycznych. Wygladali jak atleci ,a nasi tez co po niektorzy duzi ,ale to raczej jak drwale wygladali ,malo zwrotni ,wolni itd. nadaja sie tylko do zamurowania bramki w 10 i graniu z konry :lol:

aby grać z kontry, to trzeba umieć biegać i być wytrzymałym :lol:

WioReXXX 06.06.2009 17:31

gadacie jak zwykli Polacy po przegranym meczu... Nie mamy piłkarzy, wszyscy starzy, słaba liga itd. Ok, mówcie tak, jakbyśmy grali z przeciwnikami jak Hiszpania, Brazylia czy Francja(z która zresztą Janas zremisował na dyżym farcie, ale jednak 0:0). Ale proszę Was, gramy z RPA i musimy takie mecze wygrywać. I nawet tym niepierwszym składem, który dzisiaj grał. Ale zauważcie, jak myśmy dzisiaj nie mieli koncepcji. to samo z Irlandia Północną czy Słowenią.

Moje zdanie jest takie - trzeba zrobić ostre porządki w tej reprezentacji. Wypiperzyć paru piłkarzy, powołać tych, którym od dawna się to należy. Bo w tej chwili nasza reprezentacja to jest towarzystwo wzajmenej adoracji- przyjeżdzają piłkarze, Leo mówi, jaki to oni ogromny postęp zrobili przez tydzień(no nie wiem, śmiać się, czy płakać), a piłkarze powołani zachwycają się treningami prowadzonymi przez Beenahkera, jego podejściem do piłkarzy, jego żartami i wspaniałym zgrupowaniem. Panowie czas zrobić z tym porządek!!

GERO7 06.06.2009 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 741471)
aby grać z kontry, to trzeba umieć biegać i być wytrzymałym :lol:

No oni dzis to wogole nic nie grali ani nie murowali ani nie grali z kontry

Wiorexx mozna czasem i wygrac z Portugalia i przegrac z Irlandia Polnocna,ale pilkarze i druzyna powinni nie schodzic z pewnego pułapu .Wiadomo sa mecze lepsze i gorsze ,ale jak dzis naprzyklad Peszko ,tylko lekko naciskany przez obronce sam wyjezdza z pilka na aut tzn ze z tymi pilkarzami jest bardzo zle :D

For_FuN_ 06.06.2009 17:52

Przeciez nie mowie, ze pilkarze w/w przeze mnie maja grac juz w I-szej jedenastce reprezentacji. Wymienilem tylko ciekawych pilkarzy z mlodego pokolenia, ktorzy w najblizszym czasie pojawia sie i zastapia co poniektorych weteranow. Jodlowiec jest wogole powolany? Bo to on powinien, zamiast Bosackiego(ktory nigdy nie byl stoperem klasy reprezentacyjnej i ktory w dodatku jest emerytem), wystapic dzisiaj u boku Zewlakowa. Tak trzeba wprowadzac tych pilkarzy, a nie jakies dziwne wynalazki jak Tralka, kiedy jest ktos taki jak Salamon(przepraszam za blad wyzej), ktory w wieku 18 lat gra w Serie B i ktorego podobno obserwuja znane w Europie kluby.
Hmm, a o pilkarzach doswiadczonych, pomijanych przez Leo, to mozna pisac i pisac...

P.S - Marcina Kowalczyka tez mozna zaliczyc do tamtej grupy, bo w tym roku skonczyl 24 lata.

unpredictable_wislaczka 06.06.2009 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 741457)
I jeszcze moje pytanie, nie za bardzo śledzę wydarzenia w reprezentacji Polski, więc proszę o oświecenie: dlaczego Paweł Brożek nie pojechał do RPA? Z tego co wiem, to żadnej kontuzji nie ma przecież...

Ma, nie ma.... oficjalnie nie pojechał,bo jakaś tam kontuzja mu się przytrafiła w trakcie meczu ze Śląskiem.Dlatego też opuszczał mecz przed końcem. Akurat Paweł dobrze,że nie pojechał. Może i by coś strzelił,ale ani to mecz o punkty,ani nic,a Paweł powinien całkowicie wyleczyć swoje kolano,bo najbardziej to on będzie Wiśle potrzebny w połowie lipca

pietruch 06.06.2009 20:11

A od tematu, nasi rywale grupowi - Słowacy - rozgrywali dzisiaj mecz eliminacyjny z San Marino. Wygrali okazale (choć nie tak jak my), a sytuacja w grupie prezentuje się na tę chwilę następująco:
Tabela grupy 3
1. Słowacja 6 15 17-6
2. Irlandia Północna 7 13 12-6
3. Polska 6 10 18-7
4. Czechy 6 8 6-4
5. Słowenia 6 8 5-4
6. San Marino 7 0 1-32

Mogę się mylić, ale jeżeli łudzimy się by awansować bezpośrednio na mundial, z miejsca pierwszego, nie męcząc się w barażach
to musimy wygrać wszystkie ostatnie 4 mecze i liczyć na porażkę Słowaków z nami oraz innym rywalem.
Czyli teoretycznie jeszcze wszystko jest możliwe, ponieważ Słowacy mają już dwumecz z San Marino za sobą i czekają ich dużo silniejsi rywale (takich samych ma również Polska :) ).
Niech mnie ktoś poprawi, ale jeżeli zajmiemy miejsce premiowane barażem, to w grupie drużyn barażowych odejmują nam się punkty zdobyte z San Marino i istnieje sytuacja, że nie zostaniemy do nich dopuszczeni.
Choć patrząc na dzisiejszą grę, ciężko będzie się spodziewać choćby 2 miejsca w grupie.

kangurekm 06.06.2009 20:28

Wracając jeszcze do meczu - Leoś powinien polecieć nie tlyko za powoływanie bezproduktywnego od początku tego sezonu Rogera i innych wynalazków , którzy z international level mają tyle wspólnego co Górnik Zabrze z Ekstraklasą , ale również za niezmienną od 1,5 roku taktykę 4-5-1 , która się całkowicie nie sprawdza ! 4-4-2 jest optymalnym ustawieniem dla naszej repry i mimo ze twierdzi się że jest to przestarzały system to nalezy zwrócić uwagę jak Wisła grała jesienią w systemie 4-5-1 a jak zdobywała majstra w ustawieniu 4-4-2 . I tak na odchodne : Roger & Leo WON !!!

Aro1234 06.06.2009 23:39

Obejrzałem 45 minut tej rzeźni dla oka, na szczęście później miałem załatwienia i nie mogłem zobaczyć ciągu dalszego. I chwała!

Zacznę od tego, że czas Beenhakkera naprawdę powinien dobiec końca. Takie mecze jak dzisiejszy, z Irlandią Płn., Słowacją i Słowenią to nie jest przypadek. Co więcej, śmiem stwierdzić, że nasz niewątpliwy sukces jakim było zwycięstwo nad Czechami, jest raczej efektem kompletnego dołka pepitków niż jakimś kunsztem Biało-Czerwonych.

Na dziś, do kadry nadają się IM(subiektywna)O:
bramkarze - jest mimo wszystko w czym wybierać. Załuska, Boruc, Fabiański i Kuszczak. Naprawdę wystarczy. To jest tak czy siak najlepsza nasza "formacja".
obrońcy - szczerze powiedziawszy nie wiem co powiedzieć w tej kwestii. Każdy z nich ma jakiś potencjał, ale też większość jest pod formą. Dałbym ostatnią szansę Głowackiemu, bo (pomijając względy sympatii klubowych) zagrał bardzo dobry sezon. Nie mówiąc o koledze Baszczyńskim, który niestety złapał kontuzję, ale grał jak profesor na każdej pozycji. Swoim charakterem mógłby wiele do tej drużyny wnieść. Z tych, co dzisiaj byli na boisku jako obrońcy, to zostawiłbym tylko Żewłakowa i tak naprawdę Krzynówka, który choć był na lewej obronie, to więcej go było z przodu niż wspominanego przez wielu Wilka.
pomocnicy - kupa nazwisk. Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Krzynówek, Iwański, Garguła (po wyleczeniu być może..) , niestety odmawiający gry w kadrze Sobolewski, wyróżniający się w końcówce sezonu w Legii - Giza. I co najważniejsze - czas w końcu dać szansę Gancarczykom ze Śląska, spróbować wprowadzić Rybusa i Małeckiego, sprawdzić, co tak naprawdę potrafi Mila.
atak - Paweł Brożek, Robert Lewandowski, Boguski, Wichniarek, Jeleń. Odbudować też w jakimś słabszym klubie Smolarka, bo to duży talent i w beznadziejny sposób się marnuje.

Szkoda, że obrażalski dziadek daje w ostatnim czasie szansę tym, którzy tak w gruncie rzeczy są chujowi i wiele szans zmarnowali, a ci, którzy na tę szansę naprawdę zasługiwali dostali (albo i nie) z wielkiej łaski, czego dowodem jest choćby wyróżniający się w MOCNEJ lidze francuskiej Irek Jeleń. Leo go powołał, bo presja mediów była tak wielka, że nie biorąc go, strzeliłby sobie kolejny raz w dużego palucha prawej stopy.

masterlag 07.06.2009 00:17

Ja dzisiejszy [a właściwie to: wczorajszy] mecz sobie odpuściłam, szczerze mówiąc, to nawet o nim nie myślałam (zamiast tego wybrałam się do pobliskiego Krakowa :P na mały shopping:) ).
Czytałam, że mecz b. słaby, że wynik 1:0 w plecy... Cieszę się, że mi nie przeszło przez myśl oglądać tej masakry (na owym shoppingu miałam zamiar kupić meczówkę Wisły [niestety brak rozm.] bądź meczówke rep. Polski w piłce nożnej oczywiście [co za pomysł?!]).
Mówiąc po prostu, panu Beenhakkerowi strasznie nudzi się praca w naszym kraju [jego tłumaczenie, że brak wsparcia- lipna wymówka]. Skoro tak, to niech nam NIE PSUJE dłużej piłki [o ironio!] i niech spada do tego Feyenordu. Dzięki Leo co mamy? Tylko historyczny udzial w Euro2008. A dalej? A! No przecież DON Leo odkrył nam "internacional level" Zahorskiego! I Pazdana [no nie czarujmy się, słaby piłkarz]! I caly czas ufa Kubusiowi Wawrzyniakowi, [a ten niedobry Paweł Brożek się na niego obraża. Nie ładnie Paweł, bardzo brzydko!] Toć to SKARB! x)
A kończąc ironię, to naprawdę trzeba go jak najszybciej zwolnić, bo miał być zbawcą, a nie pomaga w niczym. Jego osiagnięcia: awans na Euro08, wygrane z Portugalią i Czechami [może trochę naciągam te wygrane, ale był to sukces]. Porażki?: występ na Euro08, "odkrywcze powołania", słaby start el. MŚ2010 [zakończony katastrofą-?], najeżdżanie na nasze legendy: Piechniczka i Bońka, awersja do ... Polski.
Co by pan L.B. nie powiedział, ja jego slowa "dzielę" przez 41 i w d**** mam jego >let's talk about football<. Niech najpierw wejdzie do swojej murowanej chatki i w najnowszym laptopie wpisze sobie >piłka nożna< poczyta o niej i przyjdzie pod nasze, skromne, drewniane [btw. myślałam, że pan Kazimierz Wielki to zmienił oO] domki i nam wtedy wytłumaczy ocb.
Jako fanatyczny kibic reprezentacji Polski chcę by ta awansowała do Mundialu w RPA, ale jako taki zwykły kibic sprzed TV- mam nadzieję, że się LEO [<hołd>] noga powinie i będzie spier..niczał stąd czym prędzej.
M
iał tyle zmienić IN PLUS a narobił IN MINUS więcej niż Engel i Janas razem (bez dogłębnej analizy, szybka myśl po prostu). My nie tylko tracimy pkt w 98% meczów, my wgl nie potrafimy pograć tą piłką. I to również przeraża, tym bardziej, że od naszych piłkarzy nikt nie wymaga jednego i drugiego naraz.
Franciszek Smuda jest wolny [zawodowo] ... PANIE LATO!: Zrób pan ten jeden jedyny raz choć coś dobrego i zwolnij Pana "for money", a na jego miejsce Franz jak znalazł. Gorzej być nie może, a lepiej być powinno.
**ten tekst napisałam pod wpływem lekkich emocji dlatego tez sporo w nim... ironii**

diablo885 07.06.2009 09:22

Prawda jest taka ze potrzebujemy nowego trenera ktory zna wszystkich zawidnikow wystepujacych w kadrze i wie najlepiej jaka taktyka byla by najlepsza bo ten dziadek nie dosc ze powoluje jakies miernoty pokroju polczaka czy wilka to jeszcze ich ustawia w taki sposob aby to wygladalo w mega ****** sposob

robert.krowodrza 07.06.2009 16:42

http://www.sport.pl/sport/1,65025,66..._Slowakow.html

Cytat:

Słowacja pokonała San Marino 7:0, co wcale nie jest złą informacją dla polskich kibiców. Jest prawdopodobne, że o awansie na mundial zadecyduje porównanie bilansów bramkowych Polski i Słowacji. Jeśli do tego dojdzie, Polacy mają spore szanse na pierwsze miejsce
:):):):):):):):) tak jasne, kiedy wy przestaniecie pisać te głupoty, kiedy zaczniecie patrzeć realnie na sytuację, a nie wciskać nam kit ....

wisl@k_TS 07.06.2009 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert.krowodrza (Post 741997)
http://www.sport.pl/sport/1,65025,66..._Slowakow.html



:):):):):):):):) tak jasne, kiedy wy przestaniecie pisać te głupoty, kiedy zaczniecie patrzeć realnie na sytuację, a nie wciskać nam kit ....

Przestaną nam wciskać kit, jak charcerzyk przestanie co dzień zakładać nowe konto na forum :foch:

LeQ 07.06.2009 18:11

http://sport.onet.pl/0,1248770,19858...wiadomosc.html

Cytat:

Cóż, na chłodno mogę powiedzieć, że zagraliśmy zrelaksowani jak turyści i nie pokazaliśmy pasji, ani agresji potrzebnej do wygrania meczu. To nie jest pierwszy raz, kiedy ci chłopcy negatywnie mnie zaskakują. Choć trzeba uczciwie przyznać, że potrafią też wszystkich zaskoczyć pozytywnie, bo w przeszłości pokazali, że potrafią grać wielkie mecze.
dobre dobre:rotfl:
A ciekawe kiedy oni pokazali ,,pasję,, poza 2 meczami:-/
Ja tylko nie mogę się doczekać takiego nagłówku w polskiej prasie
Fakt
Cytat:

Seklecjoner reprezentacji Polski zwolniony

Gazeta wyborcza
Cytat:

To koniec przygody Leo z kadrą Polski
:)

Arkas 07.06.2009 21:45

Mecz dramat, oglądałem od 60 min ale zapewne wcześniej było to samo. Roger, mający 7 partnerów wokół podaje do jednego ze swoich "braci" i kolejna kontra na nas leci. Ja już wyższy poziom mam u siebie na osiedlu jak jest mecz VI ligowy. Chociaż potrafią oddac strzał celny w ciągu 30 minut.
Jedyną ciekawą rzeczą było zobaczenie jak to kibice w Afryce zachowują się na trybunach...

LAW 08.06.2009 14:22

Jeleń i Brożek bardzo dobrze zaprezentowali się na mundialu w Niemczech. Leo niemal notorycznie ich pomijał. Dla mnie Leo powinien wylecieć po Euro 2008. Mówił, że absolutnie nie przywiązuje się do nazwisk (wada poprzednich trenerów repry), ale non-stop wystawia(ł) super wolnego Krzynówka lub bezproduktywnego Rogera. Out!!!

bartek89TS 09.06.2009 12:54

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,67...z_Irakiem.html

Jak dla mnie to jest śmieszny skład...Nie wiem co w w kadrze robią tacy zawodnicy jak: Polczak,Wilk,Peszko,Bosacki,Trałka,Lewandowski,Rze źniczak,Bandrowski,Roger,wiem że nie wszyscy mogli przyjechać i mam nadzieje że na mecze EL.MŚ ta 11 i cała kadra będzie całkowicie inna,jak dla mnie żelazna "11" jest taka: BORUC-BASZCZYŃSKI(jak wyzdrowieje)/ewentualnie można też na prawo przesunąć Błaszczykowskiego,świetnie radził sobie na prawej obronie w meczu z Panathinaikosem,środek obrony:ŻEWŁAKOW,GŁOWACKI,lewa strona obrony, DUDKA,PIOTREK BROZEK LUB KRZYNÓWEK,prwa pomoc:BŁASZCYKOWSKI LUB OBRANIAK LUB MAŁECKI,środek pomocy:M.LEWANDOWSKI,GARGUŁA LUB MURAWSKI,lewa pomoc:SMOLAREK LUB EWENTUALNIE JEDEN Z TRÓJKI KTÓRĄ WYMIENIŁEM W PROPOZYCJACH PRAWO-SKRZYDŁOWYCH,atak: PAWEŁ BROŻEK,IRENEUSZ JELEŃ.Oczywiście wszyscy wymienieni powyżej powinni dostać powołanie a poza nimi powołanie otrzymać powinni tacy piłkarze jak:FABIANSKI,PRZYROWSKI,JODŁOWIEC,GOLIŃSKI,BOGUSK I,JANCZYK,KOKOSZKA(?)

sqallpl 09.06.2009 16:30

Ogląda ktoś pokaz ;) ?

szprotson 09.06.2009 16:30

mówisz o tej 3 lidze ślepych i głuchych

WILU TS 09.06.2009 16:32

Ależ niesamowite widowisko :D Dawno już nie miałem tak że w ogóle mnie nie interesowały mecze Reprezentacji Polski jak obecnie...zbieranina nie wiadomo kogo a najgorsze to że zachowują się jakby się pierwszy raz na oczy widzieli...i jeszcze ten Polczak z liderujących pejsów :D

Maciuś 09.06.2009 16:42

Grac jednym napastnikiem to sobie mozna jak sie posiada Eto'o albo Ibrahimovicia, Leo odejdz.

spidey 09.06.2009 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 742839)
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,67...z_Irakiem.html

Jak dla mnie to jest śmieszny skład...Nie wiem co w w kadrze robią tacy zawodnicy jak: Polczak,Wilk,Peszko,Bosacki,Trałka,Lewandowski,Rze źniczak,Bandrowski,Roger,wiem że nie wszyscy mogli przyjechać i mam nadzieje że na mecze EL.MŚ ta 11 i cała kadra będzie całkowicie inna,jak dla mnie żelazna "11" jest taka: BORUC-BASZCZYŃSKI(jak wyzdrowieje)/ewentualnie można też na prawo przesunąć Błaszczykowskiego,świetnie radził sobie na prawej obronie w meczu z Panathinaikosem,środek obrony:ŻEWŁAKOW,GŁOWACKI,lewa strona obrony, DUDKA,PIOTREK BROZEK LUB KRZYNÓWEK,prwa pomoc:BŁASZCYKOWSKI LUB OBRANIAK LUB MAŁECKI,środek pomocy:M.LEWANDOWSKI,GARGUŁA LUB MURAWSKI,lewa pomoc:SMOLAREK LUB EWENTUALNIE JEDEN Z TRÓJKI KTÓRĄ WYMIENIŁEM W PROPOZYCJACH PRAWO-SKRZYDŁOWYCH,atak: PAWEŁ BROŻEK,IRENEUSZ JELEŃ.Oczywiście wszyscy wymienieni powyżej powinni dostać powołanie a poza nimi powołanie otrzymać powinni tacy piłkarze jak:FABIANSKI,PRZYROWSKI,JODŁOWIEC,GOLIŃSKI,BOGUSK I,JANCZYK,KOKOSZKA(?)

:rotfl:
Zapomniałeś dopisać jeszcze Sobola, Cantoro i koniecznie Pawełka... :>

Garguła-->człowieku nie wiadomo czy gość po kontuzji będzie prosto biegał a ty go dajesz od razu do repry.

Ale grają padlinę z Irakiem, jesteśmy taktycznymi zerami. :shock:

!!IRIVER!! 09.06.2009 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 742978)
Grac jednym napastnikiem to sobie mozna jak sie posiada Eto'o albo Ibrahimovicia, Leo odejdz.

Klub posiadający nawet taką gwiazdę jak Eto'o gra yy... 3 napastnikami... my za to z jednym "klasowym" Lewandowskim :lol: Śmiech przez łzy.

Marszałek 09.06.2009 16:47

Ale o co chodzi z tym wyjazdem do RPA?Co do Iraku to pretensji nie mam,bo to solidna ekipa, ale ****a z RPA dostać w dupę i nic nie grać?

szprotson 09.06.2009 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 742979)
:rotfl:
Zapomniałeś dopisać jeszcze Sobola, Cantoro i koniecznie Pawełka... :>

Garguła-->człowieku nie wiadomo czy gość po kontuzji będzie prosto biegał a ty go dajesz od razu do repry.

Ale grają padlinę z Irakiem, jesteśmy taktycznymi zerami. :shock:

A duet supernapastników Grzelak - Szałachowski?

Jak widać Wawrzyniaka brak , i brak wyników..

Kim jest POLCZAK? ja pamietam, ze zagrał na obronie w tych mistrzoswach młodzików co Janczyka wyłowili, ale KIM ON JEST?
Co on osiągnął prócz tego że kierowana przez niego defensywa, tylko dzięki PZPN ma szanse na pozostanie w ekstraklasie.
Dlaczego nie powola Dziółki, Banasia, Przybylskiego...przeciez to ta sama szuflada

!!IRIVER!! 09.06.2009 16:51

"Podniósł się Roger Guerreiro..."

:lol:

Dość. :D Idę na spacer.

sqallpl 09.06.2009 16:53

Cytat:

Kim jest POLCZAK? ja pamietam, ze zagrał na obronie w tych mistrzoswach młodzików co Janczyka wyłowili, ale KIM ON JEST?
Janczyk ma juz swoje wino, Polczak jeszcze nie.

kreseq 09.06.2009 16:53

Mecz tragedia....Nic nowego ;) Polczak to jakies nieporozumienie... Roger wejdzie...czyli moze byc jeszcze gorzej :D
Zero pomyslu w grze, jak dzieci we mgle. Wilk i Krzynowek razem z Polczakiem powinni sobie ten mecz darowac i isc na piwo.
Taktyka,pomysl,zaangazowanie - w tym meczu tego nie ma.


szprotson -Z calym szacunkiem nie wywlekaj sprawy Szalacha ktory bardzo dlugo leczyl kontuzje.Wyzdrowieje to porozmawiamy.Ma jakies tam szanse na gre w reprezentacji o ile beda go omijac kontuzje. Grzelak to drewno, tutaj sie zgadzam.

jacek67 09.06.2009 16:54

moze zremisujemy ;)

maksinho 09.06.2009 16:55

Szkoda prądu.. tyle w temacie....

Nehiar 09.06.2009 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 742988)
Mecz tragedia....Nic nowego ;) Polczak to jakies nieporozumienie... Roger wejdzie...czyli moze byc jeszcze gorzej :D
Zero pomyslu w grze, jak dzieci we mgle. Wilk i Krzynowek razem z Polczakiem powinni sobie ten mecz darowac i isc na piwo.
Taktyka,pomysl,zaangazowanie - w tym meczu tego nie ma.


szprotson -Z calym szacunkiem nie wywlekaj sprawy Szalacha ktory bardzo dlugo leczyl kontuzje.Wyzdrowieje to porozmawiamy.Ma realne szanse na gre w reprezentacji o ile beda go omijac kontuzje. Grzelak to drewno, tutaj sie zgadzam.

Każdy ma swojego Dawidowskiego :P Swoją drogą Szałachowski częściej grał i lepiej od Dawidowskiego, to jego + :D

spidey 09.06.2009 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 742984)
A duet supernapastników Grzelak - Szałachowski?

Jak widać Wawrzyniaka brak , i brak wyników..

Kim jest POLCZAK? ja pamietam, ze zagrał na obronie w tych mistrzoswach młodzików co Janczyka wyłowili, ale KIM ON JEST?
Co on osiągnął prócz tego że kierowana przez niego defensywa, tylko dzięki PZPN ma szanse na pozostanie w ekstraklasie.
Dlaczego nie powola Dziółki, Banasia, Przybylskiego...przeciez to ta sama szuflada

Byłbyś łaskaw zauważyć ,że ja jednak nie daję swojego skałdu repry z Grzelakiem i Szałachowskim, a i uważam że Rogera i Komorowskiego trzeba wykopać.
Po prostu nie ośmieszajmy się.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl