![]() |
Cytat:
Btw. Mam nadzieję, że z Maćkiem się jakoś po ludzku dogadają, a nie skończy się na spłacaniu całości kontraktu. |
|
O ile to prawda to wielka szkoda, że żegnamy się ze Stolarczykiem... ale z drugiej strony bardzo dobra decyzja, że naszym kolejnym trenerem będzie akurat Artur Skowronek. Patrząc na to realnie: lepiej wybrać po prostu w tym momencie się nie dało.
|
Zakładając, że ten news się potwierdzi.
Stolarczyka szkoda, zgadzam się. Ale jeszcze bardziej szkoda byłoby Wisły, która by z nim najprawdopodobniej spadła. Niestety, trener Stolarczyk dał nam wiele radości, ale na końcu coś się zacięło i nic nie wskazywało, że się odetnie. Klub jest w takiej sytuacji, w jakiej jest, trzeba było się ratować. W innej sytuacji fajnym pomysłem byłoby zaproponować Stolarczykowi funkcję dyrektora sportowego, ale jego jedynym pomysłem dotychczas było sprowadzanie rezerw z Pogoni, w której (ku rozpaczy kibiców Pogoni) pracował właśnie jako dyrektor sportowy. Chyba nie tędy droga. Z drugiej strony lepszy rydz, niż nic. Nie znam trenera Skowronka, chociaż o nim słyszałem. Wybraliśmy trochę kota w worku, tyle że medialnego kota. Mam nadzieję, że to wypali. edit: Teraz zacząłem czytać, że ten Skowronek ma na jednym portalu dobrą prasę, ale to nieuzasadnione i że trenerem jest słabym. Czy ktoś sensowny może się wypowiedzieć? |
Cytat:
|
W sumie chyba dobra decyzja, mam nadzieję że rozsądnie podjęta przez ludzi znających sytuację w szatni. Niestety ostatnio wyglądało to mocno beznadziejnie, bez większych perspektyw na poprawę. Nowy trener będzie miał dwa tygodnie, może oprócz efektu nowej miotły coś poprawi w taktyce, ustawieniu drużyny. Stolarczyka mimo wszystko trzeba docenić za poprzedni sezon.
|
Cytat:
i powodzenia Panie Arturze ! ps osoby które pisały teksty typu Stolarczyk wypierdalaj , zakładając że są 20+ , a patrząc po datach rejestracji to raczej są 30+ ... żenada Panowie jakaś kultura zobowiązuje... |
Stolarczyk trzy razy lepił drużynę od nowa. Zaczynał od "zamieszania" ze stadionem oraz focha Carlitosa. Potem śmiech Pana Hartlinga i zawał Vanna Ly. Dwa razy mu się udało, trzeci raz już nie.
Moim zdaniem decyzja konieczna, nawet troszkę za późno. Brzmi to może nieco absurdalnie, wyniki tego nie pokazują ale generalnie pracę Stolara oceniam na plus. Powodzenia w dalszej karierze! |
A mnie jest szkoda Stolarczyka.
Trenerem wybitnym może on faktycznie nie jest, ale w takich warunkach, jakie mu zaproponowano w Wiśle i tak osiągnął wyniki ponad stan. Śmiem przypuszczać, że z takim składem (niby na papierze niezłym, ale na najważniejszych pozycjach zbyt szklanym, czy zbyt wiekowym) to i Mourinho zostałby zwolniony. Obyśmy niedługo nie żałowali tej decyzji. |
Wielka szkoda, że tak to się potoczyło, ale każdy widział, że "pewna formuła się wyczerpała".
Mam nadzieję, że Maciek nabierze pokory, bo wydaje mi się, że to jej mu zabrakło i przyznania "Mój pomysł na grę nie działa, trzeba znaleźć coś innego". On z uporem maniaka trzymał się swoich schematów, które doprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy. "Stary" Panie trenerze, dzięki za wszystko i powodzenia na dalszej ścieżce kariery. "Nowy" Panie trenerze - powodzenia. |
Dziękujemy za pozytywne emocje w jakże trudnym zeszlym sezonie
Aczkolwiek decyzja podjeta przynajmniej 4 kolejki za pozno |
Dzięki Stolar za 4:0 z Legią, za 2-krotny w....... pasiastej, za 5:2 z Lechem i Lechią oraz 6:2 z Koroną. To były super mecze! :)
Powodzenia na nowej drodze życia, oby bez fochów na Wisłę, bo ludzie z BIAŁĄ GWIAZDĄ w sercu są nam dalej potrzebni. |
Powodzenia Stolar - mimo gównianych ostatnio wyników, dla mnie będziesz zawsze pozytywną postacią. Dzięki za wcześniejsze wyniki. Lanie jakie zafundowałeś kilka razy innym rywalom, gdy klub zmagał się z rybimi złodziejami, to było coś wielkiego...! Powodzenia :)
|
Dzięki Stolar, trzymaj się! Nie chce być chamski, ale jak odszedł Sobol to trener stracił solidne wparcie i wszystko jebło. Przed odejściem Sobola wszystko wyglądało jeszcze jako tako, po odejściu Sobola nagle taka seria porażek i w tak hujowym stylu, piłkarze słaniali się po boisku bez ładu i składu. Przypadek? Wątpię.
|
Ciekawe, kto z obecnego sztabu zostanie. Jestem bardzo ciekaw, jak potoczy się dalsza kariera trenerska Mariusza Jopa - jak dla mnie mocno niedoceniana postać.
Stolar - dzięki za wszystko, powodzenia! |
Cytat:
|
Bardziej mnie martwi fakt, że Stolarowi pewnie będziemy płacić do końca kontraktu. Został zwolniony z obowiązków, a nie rozwiązał umowę. Oby to nie był gwóźdź do finansowej trumny Wisły.
|
Stolar dzięki za dobre chwile i te złe miej honor jeszcze i nie bierz pensji
|
Jak podaja "zostal zwolniony z obowiazkow" czyli przyspawany.
Czy odpusci chociaz troche |
Cytat:
A może Dyja którego sprowadził Kuba? |
Maciek podrecznikowo spie....lil przygotowanie do sezonu , taktyke gry ( w zasadzie zawsze mial tylko jedna) maczajac tez palce w menadzerce przylozyl sie do sprowadzenia latem szrotu , nie chcianego w zadnym innym klubie , do tego zostawil klub osmieszony pilkarsko na cala Polske i na ostatnim miejscu w tabeli , zdobywajac w 15 meczach az 11 ( !!!!!!!!) punktow - ( gdyby nie przypadkowe dolozenie nogi w ciemno przez Chuke to byloby 8 !!!!! za cala runde) ....pomimo jego zaslug za tamten sezon - to za to co bylo teraz i za to osmieszenie Wisly , gdyby mial jaja to powinien sam zaproponowac zerwanie umowy - bez koniecznosci placenia mu kontraktu ....
|
Ja w przeciwieństwie co do niektórych tutaj ucieszyłem się z takiego wyboru i wierzę w Skowronka, na pewno doświadczenie ma większe od Stolarczyka i to według mnie zaprocentuje w obecnej sytuacji w jakiej znalazł się nasz zespół.
|
To że go zatrudniono było już szokiem(zaledwie 14 spotkań, gdzie prowadził jakiś zespół). Trzeba mu podziękować za fajną rundę jesienną zeszłego sezonu. Wtedy zapewniliśmy sobie utrzymanie i wyglądało to dobrze. Potem była słaba runda wiosenna, a teraz tragiczna jesienna. Mam nadzieję, że też podziękowaliśmy kilku osobom ze sztabu.
Życzę mu powodzenia, ale pewnie już nie na stanowisku szkoleniowca. Raczej wątpliwe, że ktoś blisko 50-letniego trenera(z tak niewielkim doświadczeniem) zatrudni. Liczę, że w niedługim czasie zostanie ujawnione na jakich zasadach rozstanie. Media podają, że zwolnienie, więc nie było to ugodowe(sam Stolarczyk podobno zaskoczony). Pytanie za ile miesięcy będziemy musieli mu płacić. |
For_fun
Oczywiście że ktoś go zatrudni. I wiek nie ma nic do rzeczy. Patrz chociażby kto wskoczył na miejsce Skowronka w Stali. Zostało mu 8 miesięcy kontraktu więc też nie przesadzajmy, nie ma dramatu. Raczej w tym czasie znajdzie nowy klub. |
Dzięki Stolar! Powodzenia i do zobaczenia!
|
Dziękuję Trenerze za wszystkie piękne chwile z zeszłego sezonu. Do zobaczenia w lepszych czasach (mam nadzieję)
|
Troche emocje opadły po kolejnym dramatycznym meczu... Mój pierwszy post od tygodnia:
osoby, która pisały "Stolar wyp.." są godne naplucia na pysk. Oczywiście byłem zwolennikiem, jego odejścia już/dopiero po meczu z Rakowem, gdzie nie potrafiliśmy wprowadzić piłki do gry. Cały czas tłumaczyłem sobie ciężką sytuacją kadrową, ALE ona od 2 spotkań poprawiała się i nei było już tak, że mieliśmy 5-6 braków. Od dawna uważałem, że Stolar nie wyciągnie drużyny z tego dołka, nie da implusu i tak się stało. Stolarowi szacunek za to, że trwał z nami w ciężkich chwilach rok temu i został dalej. Szacunek i dziękuję. Do końca wierzył w wyjście z dołka. Nowemu trenerowi powodzenia - mam nadzieję, że to będzie ten IMPULS! |
Szkoda, że tak wyszło. Naprawdę szkoda. Będę do Stolarczyka czuł wielki sentyment.
|
Szacun ze nie odszedles z Imazem Kortem czy innymi! Trzymam kciuki by Cie szybko ktos zatrudnil
|
Dla Stolara szacun za to co zrobił. Co rundę budował od nowa. To tak jakby co rundę zaczynał pracę w nowym klubie. Kilku piłkarzy odbudowal. Może przez to niektórzy pomyśleli, że jest cudo twórcą?
Ważny wywiad. Okazuje się, że panowie w zarządzie jednak coś ogarniaja. https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ni,nId,3334678 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl