Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Joan Carrillo były trener Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9898)

Jagul 30.05.2018 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1502975)
Kontrakt Kiko to jakieś frytki...

Właśnie takie rozumowanie prowadzi do tego zadłużenia. Ten mało zarabia, ten gra za frytki, a potem jak się to zsumuje to wychodzi, że ponad 70% przychodu idzie na pensje dla piłkarzy i trenerów.

szym_ek 30.05.2018 11:04

W ogóle ciekawa sprawa z Carillo i ... Brzęczkiem

Otóz chciała by go Legia a Płock nie chce puścić

I teraz moje pytanie:

Skoro klub może trenea zwolnić to co - trener nie może sam zrezygnować i złożyć wypowiedzenie ? w czym problem ?

Dariook 30.05.2018 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez badyll1906 (Post 1502979)
Tak wygasa w czerwcu ale 2019, poczytaj

Racja. Bylem przekonany ze w 2018. To zlodziej jeden :D

it 30.05.2018 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 1502983)
W ogóle ciekawa sprawa z Carillo i ... Brzęczkiem

Otóz chciała by go Legia a Płock nie chce puścić

I teraz moje pytanie:

Skoro klub może trenea zwolnić to co - trener nie może sam zrezygnować i złożyć wypowiedzenie ? w czym problem ?

Trener musiałby zapewne zapłacić klubowi odszkodowanie.
Kontrakt działa w dwie strony.

silver03 30.05.2018 11:11

Dla trenera nie będzie problemem wdupczyć 6 razy pod rząd i wywrzeć presje na zarządzie :D

pepe72 30.05.2018 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1502970)
Przecież to Knura wypuścił

Cytował kogoś z nazwiska?

pepe72 30.05.2018 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 1502983)
W ogóle ciekawa sprawa z Carillo i ... Brzęczkiem

Otóz chciała by go Legia a Płock nie chce puścić

I teraz moje pytanie:

Skoro klub może trenea zwolnić to co - trener nie może sam zrezygnować i złożyć wypowiedzenie ? w czym problem ?

W karach umownych. W normalnym kontrakcie obowiązują obie strony.

Karherop 30.05.2018 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Przybyszewski (Post 1502950)
Wdowczyk - konflikt z włodarzami
Kiko - konflikt z włodarzami
Carrillo - konflikt z włodarzami

Coś strasznie konfliktowych tych trenerów bierzemy. Musimy Tomka Kulawika ściągnąć żeby w końcu znowu drużyna mogła wszystkim kierować :)

Cupiał prawie wszystkich trenerów wyrzucił. Roznil się tylko tym że miał na to kasę.

A Wdowczyk po tych 7 porażkach z rzedu powinnien sie oddac do dyspozycji Zarzadu zamiast doic kasę...

Delgado 30.05.2018 12:34

Jak Wdowczyk zaliczał 7 porażek to zarząd stanowił ziomek Meresia włoski rozwoziciel pizzy z Częstochowy :D

Przybyszewski 30.05.2018 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1502993)
Cupiał prawie wszystkich trenerów wyrzucił. Roznil się tylko tym że miał na to kasę.

A Wdowczyk po tych 7 porażkach z rzedu powinnien sie oddac do dyspozycji Zarzadu zamiast doic kasę...

Pewnie i powinien.

Ale popatrz na to z jego strony. Masz robotę u jakiegoś pracodawcy (dla niego Wisła nic nie znaczy) i dajesz ciała ale nie masz widoków na inna robotę - wiec wolisz bezrobocie czy dojenie obecnego pracodawcy ?

Biorąc Dariusz W wiedzieliśmy ze to nie jest mistrz rycerskości ... wiec ciężko było się spodziewać ze się zachowa fair.

LucjuszWielki 30.05.2018 12:43

heh, ale wdowczyk wyszedł z kryzysu i trzeba przyznać, że za jego czasu chyba najlepiej graliśmy :]

UcheJ 30.05.2018 12:59

Najlepiej gramy za Carillo

AgresywnyChomik 30.05.2018 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UcheJ (Post 1503012)
Najlepiej gramy za Carillo

Nieprawda, niby jest postep a nastepnie przychodzi mecz z Gornikiem.

piotek 30.05.2018 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1503013)
Nieprawda, niby jest postep a nastepnie przychodzi mecz z Gornikiem.

Który jako tako nie był w naszym wykonaniu zły. Przecież postęp nie kończy się z chwilą potknięcia, a określa się go przez tendencje. Porównaj sobie, jak punktowalismy na początku rundy i w rundzie mistrzowskiej, gdzie przecież graliśmy z, przynajmniej w teorii, lepszymi drużynami.

Przybyszewski 30.05.2018 13:15

Nawet z Górnikiem jak by było trochę więcej szczęścia i precyzji to dało się to wygrać. Widać ze jakiś pomysł na grę się pojawił w ostatnich meczach.

AgresywnyChomik 30.05.2018 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1503015)
Który jako tako nie był w naszym wykonaniu zły. Przecież postęp nie kończy się z chwilą potknięcia, a określa się go przez tendencje. Porównaj sobie, jak punktowalismy na początku rundy i w rundzie mistrzowskiej, gdzie przecież graliśmy z, przynajmniej w teorii, lepszymi drużynami.

Trend, tendencja super ale trener jest zmuszony rzezbic od poczatku, nie ma pomocy, nie ma bramkarza, nie bedzie ataku tylko obrona jest ok.

U nas co pol roku, rok gruba kreska

ashkeczup 30.05.2018 13:53

Warto też podkreślić, że z Wdowczykiem jednak graliśmy w grupie spadkowej, niższe standardy

piotek 30.05.2018 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1503017)
Trend, tendencja super ale trener jest zmuszony rzezbic od poczatku, nie ma pomocy, nie ma bramkarza, nie bedzie ataku tylko obrona jest ok.

U nas co pol roku, rok gruba kreska

Stawiasz tezę o braku progresu w minionej rundzie, a teraz piszesz o kolejnym sezonie w kontekście dotychczasowej oceny trenera. Trochę to ze sobą nie współgra.

UcheJ 30.05.2018 14:39

To nie wina trenera jaki skład mu pozostaje na nowy sezon... mam nadzieje że zostanie...
Teraz mieć nadzieje na niesamowity nos Junco bo bez jego "szczęścia" bedziemy w totalnej dupie w przyszłym seoznie...

Junco ma ograniczony budżet, dużą rywalizację z innymi klubami jeśli chodzi o 1 ligę PL, rozpieprzony środek pomocy, i brak napastnika i on sam musi znaleść min. podobnym poziomie zawodników co dla niektórych jest łatwe do zrobienia a w moim przekonaniu megatrudne...

PS. licze że Basha zostanie jako centralny zawodnik DP oraz obok bedzie mial Halinovicia i w tedy jest nadzieja na dobry środek inaczej marne szanse na pierwszą 8 a nie mamy żadnego solidnego nawet zmienika... Wojo traktuje jako ofensywny zawodnik lini ataku...

Karherop 30.05.2018 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Delgado (Post 1503006)
Jak Wdowczyk zaliczał 7 porażek to zarząd stanowił ziomek Meresia włoski rozwoziciel pizzy z Częstochowy :D

Nie jestem pewien co do 5, ale 6 i 7 porazka na pewno już byla za TS-u

brylant17 30.05.2018 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1503013)
Nieprawda, niby jest postep a nastepnie przychodzi mecz z Gornikiem.

No tak przecież ładnie graliśmy za Kazka Moskala tylko goli brakło :-/

serek.c2 30.05.2018 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1502982)
Właśnie takie rozumowanie prowadzi do tego zadłużenia. Ten mało zarabia, ten gra za frytki, a potem jak się to zsumuje to wychodzi, że ponad 70% przychodu idzie na pensje dla piłkarzy i trenerów.

No cóż, kontrakt Kiko w to naprawdę przysłowiowe frytki. Nie dorabiaj jednak ideologii, bo ja nigdy w życie nie poprę trwonienia pieniędzy, a tak chyba mój post odebrałeś ;)

Dariook 30.05.2018 15:46

W porwnaniu do 100tys Carillo miesiecznie to nawet juz nie frytki a frytka :D

EarlyBird 30.05.2018 15:51

Cytat:

W porwnaniu do 100tys Carillo miesiecznie to nawet juz nie frytki a frytka

Skąd taka kwota?
Bo mówiąc szczerze to nie wierze ,że dajemy trenerowi 300 tys euro na sezon.

Jam55 30.05.2018 15:55

Dzisiaj w gazecie krakowskiej. Podobno wiadomości.osc prosto z klubu.
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...iego,13220077/

jova 30.05.2018 16:08

Ciężko w to uwierzyć. Coś w okolicach 300 tys. E rocznie dostaje Nawałka od PZPN, a przedłużał umowę już po Euro 2016.
https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018/...l-dzien-na-dec

Jam55 30.05.2018 16:13

Teraz już wiemy skąd się wzięło 73% obciążenia budżetu na wypłaty skoro trenerowi i jego dwóm asystentom trzeba płacić po 180 tysięcy złotych miesięcznie. Oby nie rozwiązał umowy z winy klubu jak to się już zdarzało.

Dariook 30.05.2018 16:19

Kominy płacowe na ławce a do pucharow nie awansowali :D

Hives4 30.05.2018 16:22

Cytat:

Nowy trener Legii Warszawa Romeo Jozak zarabia 20 tys. euro miesięcznie, czyli około 85 tys. złotych - informuje "Super Express". (...) Magiera miał zarabiać bardzo podobne pieniądze do Jozaka.

Posrało was całkiem? :D :D :D Wierzycie, że Carillo dostał więcej miesięcznie na start niż trenerzy Legii? :D :D :D


Najpierw news o konflikcie z Sobolem, teraz o jakichś astronomicznych zarobkach - ktoś tu ewidentnie robi grunt pod pożegnanie się z trenerem ;)

Karherop 30.05.2018 16:24

Podobno to jest fejk i prawdziwa pensja trenera oscyluje w granicach 13 tys euro/ miesiac.

Nie wierzmy w kazde słowo w gazetach.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl