![]() |
"Wisła jest jak łańcuch od roweru,
nie nasmarujesz nie pojedziesz" Z "Myśli po alko", J.M. |
Cytat:
|
Jeżeli organizują konferencje, udostepniają, redagują komunikaty prasowe to chyba muszą wczesniej wiedziec ?
|
Cytat:
Mężczyznę poznaje się po tym jak zaczyna i jak kończy,tyle w temacie Cupiała. Jak należy mu się szacunek za to co robił dla Wisły,,tak samo należy się krytyka co z Nią teraz zrobił,. I nie pier...olmy ,że mógł nie wiedzieć,bo mógł,ale ktoś z poza "polskiego światka",a nie gość z takimi kontaktami i finansami. Po prostu mieliśmy jeszcze dobrą opinie ,a teraz szargają ja jak szmatą.I nie usprawiedliwiajmy sytuacji ,bo ten gość od początku do nas nie pasował. |
Cytat:
Szybki cytat z neta: Cytat:
Więc nasz rowerzysta może być magistrem bez ważnej matury :] |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jakby nie patrzec jest roznica kiedy kolega po fachu oskarza Cie o nieprawidlowe wykonywanie zawodu adwokata a tym kiedy masz na widoku zarzuty o pranie pieniedzy, udzial w grupie przestepczej i wyludzanie VAT'u. |
Cytat:
Takie zachowanie jest ujęte w powiedzeniu "jak pies ogrodnika sam nie zje i drugiemu nie da". Znam takich ludzi i naprawę zdarza się to często w biznesie i tym mały i tym większym.Taka polska zawiść. |
Nie martwcie sie.. jak to ktos napisal:
Jak beda 3 transfery i dwoch sponsorow to bedzie lepiej niz ostatnie 5 lat. koko dzambo i do przodu .... |
nie chodzilo mi o Twoj wpis tylko o ludzi ktorzy rzucaja bez sensowne porwonania,
oczywiscie ze rozumiem roznice to zupelnie inna sprawa miec hmmm postepowanie dysyplinarne a sparwe karna ..nawet nie porownuje bo Bogusław Leśnodorski senior byl profesorem i .... a o Panu Mersinskim ...coz |
Cytat:
|
Wszystko wskazuje na to, ze nasz klub przejeli jacys kompletni amatorzy.
Przeciez to sie nie miesci w glowie, ze od kilku dni klub ma zla prase ze wzgledu na przeszlosc wlasciciela a nikt, kompletnie nikt na to nie reaguje. Jestem w stanie zalozyc - stosujac zasade domniemania niewinnosci - ze Meresinski jest niewinny i ze oskarzenia sa wynikiem kolejne niekompetencji i nadgorliwosci fiskalnego urzednika. Slyszy sie od czasu do czasu o takich przypadkach, ze fiskus komus uwalil firme i zlamal zycie bo fiskus stosuje jakas zagmatwana i nieprawidlowa interpetacje przepisow. Ok, zalozmy ze jest niesprawiedliwie oskarzony. Dlaczego zatem nie ma jakichkolwiek prob zazegnania tego medialnego kryzysu? dlaczego nie wystapi Meresinski, badz jego prawnik i nie wypowie standardowej formulki "Pan Meresinski odrzuca wszelkie oskarzenia, jest niesprawiedliwie oskarzany i ponad wszelka watpliwosc udowodni swoja niewinnosc przed sadem" Media pisza bo taka jest ich rola aby pisac o takich sprawach i to jest ze wszechmiar dobre. Nalezy pietnowac patologie gdziekolwiek sie je widzi - tym razem niestety padlo na nas. Nie rozumiem natomiast dlaczego do jasnej cholery rzecznik Wisly nie probuje gasic pozaru lub przynajmniej deflektowac uwagi od klubu. Przeciez az sie prosi aby chocby stworzyc wrazenie, ze ktos w tym klubie panuje nad sytuacja. Dramat i totalna amatorka! |
Przykre w tej całej sprawie z VATem jeszcze bardziej może być to, że z duża dozą prawdopodobieństwa, Meresiński był tylko pionkiem w tych całych akcjach, dał nazwisko i osobowość prawną, a sam dostał tylko działkę za cały deal.
Co tylko daje do myślenia, kto był "głównodowodzącym" No i po drugie, że może zacząć sypać, żeby się obronić, a to może być różnie przez kibiców i innych odebrane. |
Cytat:
Niepołomice i inne wioski czekajcie na Wisłę.... |
Kontynuując twórczość wolfego:
"Życie jest jak rower, nie umiesz jeździć, to nie jedź". Z "Myśli po alko", J.M |
Na ch.. sracie się o tego Meresińskiego? Jakoś sportowemu salonowi warszawskiemu nie przeszkadzał przez lata właściciel Legii - grupa ITI, jak powstała i przez kogo...
|
Cytat:
|
Analizując przekazy medialne wygląda to źle..
Zarzuty stawiane JM to: 1. wyłudzanie VAT 2. pranie brudnych pieniędzy 3. udział w zorganizowanej grupie przestępczej źródło: http://weszlo.com/2016/08/05/jakub-m...lat-wiezienia/ A teraz jeszcze dowiadujemy się, że zapadł wyrok nakazowy w sprawie świadectwa ukończenia szkoły oraz świadectwa dojrzałości. Wyrok jest już prawomocny... źródło: http://weszlo.com/2016/08/08/jak-co-...zalosci-wisly/ Ciekawi mnie pierwsza konferencja prasowa nowych właścicieli... |
Cytat:
|
1 pytanie: Czy skończył Pan legalnie podstawówkę czy też kupił pan świadectwo z 6 klasy lub 8 klasy ? Czy On już jest z gimbazy?
|
Cytat:
My jestesmy Wisla Krakow a nie jakas Odra Wodzislaw zeby sobie morde wycierac Legia Warszawa. To ze u kogos smierdzi bardziej wcale nie znaczy ze mamy akceptowac to ze u mnie smierdzi mniej. Nie mozemy nigdy akceptowac burdelu w naszym klubie tylko dlatego, ze gdzies indziej w naszej ocenie jest wiekszy. |
Kwaśniewski w kampanii wyborczej wcisnął kit, że ma wykształcenie wyższe i nie było takiego zamieszania jak tu...
http://www.money.pl/gospodarka/polit...,0,237820.html |
Cytat:
|
Można, bo prezydent RP, który zawyżył sobie w górę wykształcenie to jest poważniejsza sprawa. Sprawa, która nie wywołała aż takiego zainteresowania jak ta z Meresinskim
|
ale ogolnie co za porownania ludzie jak pisal As my jestesmy Wisla Krakow !!!!!
gowno mnie obchodzi co sie dzieje w w-waie, teraz boje sie o Wisle a nie o innych |
Cytat:
|
Cytat:
|
i JM przyszedl wyciagnac z Wisly ile sie da a nie wlozyc cokolwiek do klubu pobudka !!! ktos tego nie widzi ???
Citko myslal ze cos zarobi tez .... |
To co się dzieje to coś nieprawdopodobnego...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl