![]() |
Dokładnie Bobic, szkoda by trochę było tej pięknej Gwiazdy z krzesełek, ale coś za coś. Miejsca stojące wcale nie są zabronione w regulaminie UEFA jeśli chodzi o mecze ligowe, co pokazuje chociażby stadion w Dortmundzie. Na D faktycznie krzesełek być nie powinno.
|
Ale żeby stadion dostał klase Elite musi posiadać 100% miejsc siedzących. A wszystkie stadiony na Euro muszą tą klase spelniać.
|
-Elite- wymusza 100% krzesełek na stadionie , więc D stojące nie będzie, po za tym w myśl hasła "nigdy nie mów nigdy" to skąd wiecie że młyn zawsze będzie tam gdzie jest ?
Może( na pewno) kiedyś będzie nas tylu że wrócimy na C i w całości go zapełnimy?. |
Cytat:
Oby młyn został na jednopiętrowej trybunie D. No to po euro niech montują te składane krzesełka, nawet kosztem pięknej Gwiazdy. O samych podestach możemy sobie pomarzyć co najwyżej. |
te same barierki to byłby niezły pomysł...problem z piknikami też by się rozwiązał - nie byłoby gdzie kiełbasy wszamać :)
|
Cytat:
dlaczego zaraz Gwiazda na D po zmianie krzesełek na składane ma zniknąć? Chyba nie ma przepisu, że jak foteliki składane (przechylne jak w kinach) to na całej trybunie jednego koloru muszą być? Jak fotelik złożony to widoczny jest jego spód. Dopilnować, by spód miał ten sam kolor co oparcie i po sprawie. |
trochę się przydługawo o tych krzesełkach zrobiło...więc...:
1. na D i E krzesełka nie będą zmieniane bo nie ma takiej potrzeby, 2. na stadionie nie będzie miejsc stojących - w bundeslidze są bo dopuszczają to przepisy związku niemieckiego, u nas nie ma na to zgody. 3. stadiony na Euro2012 nie muszą wcale spełniać wymogów kat. ELITE. |
Poniżej film wideo zrobiony w sobotę 7 lutego:
|
składane krzesełka byłyby lepsze, więcej miejsca. a składanymi krzesełkami również można białą gwiazdę zrobić i pewnie nawet by ładniej wyszła.
bardziej niż na składanych krzesełkach zależałoby mi na zlikwidowaniu pleksy, bo praktycznie na żadnym stadionie nie widzę pleks, a schody pełnią taką samą rolę - oddzielającą duży tłum (ileś tam tysięcy ludzi) na imprezach zbiorowych.. |
Tylko trzebabybyło zatrudnić jakąś obsługę, żeby pilnowała, żeby nie stać na schodach - wyobrażasz sobie, że u nas na meczu nikt nie będzie stał na schodach?
|
szkoda ze krzesełka na całym stadionie nie są czerwone,
ładniej by się cały stadion prezentował w tej cieplejszej barwie. :/ |
Tak dla ciekawskich wrzucam. Google i zumi nie ma jeszcze tak aktualnych map jak http://www.pkt.pl/mapy.html
http://img300.imageshack.us/img300/8714/wislazt5.jpg |
http://www.krakow.pl/kamera/wisla/
Oni cały ten plac muszą odkopać czy tylko jakieś wyznaczone linie .. ? |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
ad. 2. - w tej chwili nie ma. też nie sądze, żeby to była realna opcja, ale kiedyś, kto wie. Oby. ad. 3. - ale przepisy dla jednych i drugich są bardzo zbliżone. Cytat:
|
Mishuh - nie chodzi o oddzielanie naszych, tylko Gucio25 napisał, że schody mogą robić za oddzielenie sektora. To ja napisałem, że w Anglii jak masz wolne schody, to ktoś stoi i pilnuje, żeby na tych schodach nie stać. Tylko o to mi się rozchodziło.
|
Cytat:
|
Mishuh
Powtarzam : "nigdy nie mów nigdy" , D sektorek fajny, oprawy na nim wyglądają extra, klimat jest , ale co będzie jutro, za rok czy za 5 lat tego nie wiadomo . Całą dekadę spędziłem na C , ostatnio na E (też był kiedyś świetny doping) a dziś D, nie ma się co zarzekać. Z tym że rzeczywiście na sektorach " droższych" bez stewardów i "pustych schodów " pewnie by się nie obyło. |
mam pytanie kiedy zacznie sie rozbiórka A i B?? bo karnety nei są już sprzedawane na te sektory
|
Cytat:
|
chcialbym zobaczyc zdjecia ze srodka pod nowymi trybunami. nigdzie nie mozna znalezc takich fotek...
przeciez prace sa tam ukonczone, prawda? zna moze ktos linka na strone ze zdjeciami wewnatrz stadionu? |
Cytat:
tutaj masz zdjęcia z zaplecza E http://www.wisla.krakow.pl/art.php?i..._id=3&index=35 zaplecze pod D jest jeszcze nie wykonane |
Cytat:
|
Sektory są rozdzielone ze względów BHP... za duże nachylenie, za dużo ludzi, za mało wyjść awaryjnych. O to chodzi.
|
Cytat:
BHP? A co to ma do stadionów? To już prędzej ppoż, lub jakieś prawo budowlane. Pozdrawiam, LJ |
Ogólnie ujmując bezpieczeństwo. Nie czepiaj się, późno było jak to pisałem i mi się po...merdało.
|
Uwaga, uwaga! Jest druga koparka :) Będzie szybciej ;)
|
A ja sie zastanawiam czy oni będą tez kopać tam gdzie jest teraz ten gruz(?) na srodku czy tylko tak przy samych bokach (tzn. od tej ulicy, od boiska i od D i E)
Ps. Jest i trzecia koparka :-) |
Dokładnie to 3 :) Ale 3 jeszcze nie pracuje. A wywrotek jest jakieś z 16 na okrągło. Ogrodzenie od strony Reymana przesunięto tak żeby wywrotki mogły tam podjeżdżać i zabierać ziemię.
http://img7.imageshack.us/img7/5214/...0473fc8.th.jpg http://img25.imageshack.us/img25/607...0474hj0.th.jpg http://img25.imageshack.us/img25/214...0475qk9.th.jpg http://img87.imageshack.us/img87/606...0476ci6.th.jpg Jakość telefonu komórkowego :P |
Cytat:
No offence :-) Pozdrawiam, LJ |
trzeba przyznać, że nieźle to wygląda jak na Reymana jedna ciężarówka za drugą zabierają urobek koparki.
Powariowali, już po trzeciej a oni dalej w pracy :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl