Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

_ukoL 26.07.2010 20:18

Cytat:

Pokonała 5-0 Litwinów, którzy z całym szacunkiem, ale prezentowali poziom naszej III-IV ligi.
Z tym to bym się akurat spierał, bo aż tak nędznie jak w polskiej III - IV lidze to Litwini nie grali. ;-)

SpoXsteR 26.07.2010 20:49

Cytat:

Mamy dla Was nowe informacje dotyczące wyjazdu na rewanżowy mecz 3. rundy eliminacji do LE w Baku. http://go.idmnet.bbelements.com/plea...=img&keywords=


W tym momencie klub rozważa wynajęcie dwóch samolotów czarterowych. Warunkiem jest odpowiednia liczba zainteresowanych wyjazdem. Dzięki dobrej współpracy z klubem za przelot w obie strony oraz nocleg trzeba będzie zapłacić 1900 zł.

Biorąc pod uwagę obowiązujące stawki cena jest naprawdę atrakcyjna.

Jedynym dodatkowym kosztem będzie ten związany z wyrobieniem wizy, który wynosi około 60 Euro.
Osoby zainteresowane wyjazdem niech przygotują się na złożenie wniosku o wizę , potrzebny będzie też paszport, 2 zdjęcia o wymiarach 3,x4,5 cm.
WNIOSEK WIZOWY: http://azembassy.pl/pl/dload/vaf.pdf


Osoby zainteresowane wyjazdem proszone są o zgłoszenie się do wtorku 27 lipca do godz. 12 na adres mailowy: naszewyjazdy@kibice wisly.pl (bez odstępu)

Ci, którzy już wysłali swoje zgłoszenie, nie muszą tego robić ponownie.
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków

Jacob06 27.07.2010 11:48

Kiedy będzie losowanie par IV rundy eliminacji do Ligi Europejskiej ? Dzień po pierwszym meczu z Azerami ?
Nie mogę nigdzie znaleźć...

endriu133 27.07.2010 11:57

w piątek po meczu rewanżowym chyba:)

konkursowicz 27.07.2010 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jacob06 (Post 945073)
Kiedy będzie losowanie par IV rundy eliminacji do Ligi Europejskiej ? Dzień po pierwszym meczu z Azerami ?
Nie mogę nigdzie znaleźć...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adikos1906 (Post 944337)
Mam pytanko.Kiedy będzie losowanie 4 rundy ? ;>


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 944339)
dzień po rewanżu z Azerami

Losowanie jest zawsze w piątek, jak wiadomo do IV rundy nie przechodzą współczynniki pokonanych rywali, więc losowanie jest po rewanżu.

crazykaro 27.07.2010 12:09

No to sie zaczyna. Cleber doznał urazu na treningu

sportnh 27.07.2010 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 945096)
No to sie zaczyna. Cleber doznał urazu na treningu

byles na treningu moze? a jutro o ktorej jest godzinie-orientujesz sie moze?

crazykaro 27.07.2010 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 945097)
byles na treningu moze? a jutro o ktorej jest godzinie-orientujesz sie moze?

Na traningu nie byłem ale był on po sesji zdjęciowej czyli tak od 10 i koło 12 się zakończł. Jesli nie ma upałów to mysle ze można polować na trening w okolicach godziny 11

A info było ze strony
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._uraz_clebera/

matkur 27.07.2010 12:15

no to Kowalski -Bunoza będą grać na środku obrony

spontants 27.07.2010 12:15

Cleber i te jego kontuzje ;/

sportnh 27.07.2010 12:16

dzieki, chociaz tam jest napisane "W środę Wiślacy będą trenowali po południu i będzie to ich ostatni trening przed meczem z FK Karabach."

crazykaro 27.07.2010 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 945107)
dzieki, chociaz tam jest napisane "Po raz ostatni przed czwartkowym meczem w Lidze Europejskiej piłkarze Wisły Kraków trenowali rano. ", wiec jutro ewentualnie raczej jakis rozruch popoludniu

W sumie racja. Jutro pewnie będzie rozruch już na SS.

SpoXsteR 27.07.2010 18:29

Azerowie przylecieli do Krakowa

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...li_do_krakowa/

wolfy 27.07.2010 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 945096)
No to sie zaczyna. Cleber doznał urazu na treningu

Poważny ten uraz? Wiadomo już coś?

BRTS39 28.07.2010 08:46

ja bym chciał sie zapytac czy jest szansa że moderatorzy zaczna zamykac tematy meczowe w czasie gry? Cz stanie sie tak z tym w czwartek?

JarekTSW 28.07.2010 10:25

według GK rios zostal zgloszony na 3 runde prawda to ?? Bo cos mi sie nie chce w to wierzyc ze juz ma pozwolenie na pracę :P

ChG 28.07.2010 10:33

Cytat:

Przygotowania do meczu z Azerami idą przy ul. Reymonta pełną parą, bo też wiślacy poważnie traktują przeciwnika, a o lekceważeniu nie ma mowy. Trener Henryk Kasperczak ma bogactwo wyboru, bo na mecze z Karabachem potwierdzono czterech kolejnych piłkarzy, którzy nie mogli grać z Litwinami. Mowa oczywiście o Chorwacie Gordanie Bunozie, Serbie Draganie Paljiciu, Argentyńczyku Andresie Riosie i pozyskanym z Korony Kielce Cezarym Wilku
Hmm, ciekawe, ciekawe...

palczi 28.07.2010 10:58

wyslalem @ do Pana redaktora z GK ,ciekawe czy cos odpisze na temat Riosa...

mitmichael - to moze przynajmniej Pana redaktora uswiadomie i poprawi artykul:)

a oto odp:
Witam!
Muszę się przyznać, że pomyliłem się i z rozpędu wpisałem Riosa do
grona zgłoszonych na III rundę zawodników wśród tych, z którymi Wisła
podpisała ostatnio kontrakty. Przepraszam za błąd i miejmy nadzieję,
że zobaczymy go w akcji w play offach.
Pozdrawiam

mitmichael 28.07.2010 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarekTSW (Post 945804)
według GK rios zostal zgloszony na 3 runde prawda to ?? Bo cos mi sie nie chce w to wierzyc ze juz ma pozwolenie na pracę :P

Raczej panu redaktorowi pomyliła sie 4 runda z 3-cia bo watpie, zeby Andres tak szybko załatwił paszport unijny. Na oficjalnej stronie klubu nic nie ma wiec zapewne nie jest to prawdą.

moskit 28.07.2010 11:20

http://www.małopolska.tv/portal/2010...a-fk-karabach/ o 16 25 bedwie tu na zywo konferencja kasperczaka przed meczem

bonawentura 28.07.2010 11:25

A Tschibambie dali jakieś tymczasowe pozwolenie... może tu też tak można...

mitmichael 28.07.2010 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 945863)
A Tschibambie dali jakieś tymczasowe pozwolenie... może tu też tak można...

Juz ktos o tym wspominal w innym temacie - Tshibamba grał w Eredivisie wiec ma paszport unijny dlatego mogł zostac zgloszony.

albert02 28.07.2010 11:29

Nie ma paszportu unijnego, ale gral juz w Polsce na tymczasowym pozwoleniu i teraz wystarczylo je odnowic.

zig 28.07.2010 11:38

Cytat:

Pogoda sprawiła organizatorom jutrzejszego meczu poważne kłopoty.
Padający w Krakowie od kilku dni deszcz spowodował zalanie obiektów Hutnika Kraków. Spora warstwa wody zalega na stadionie, podjęto działania jej odpompowania.
Miejmy nadzieję, że do jutra stadion będzie w takim stanie, iż delegat dopuści do rozegrania meczu Wisła - Karabach.
Bilety na ten mecz można nabywać w Wiślackim Świecie do godz. 18 oraz w dniu jutrzejszym
.


źródło: kibice wisly .pl

szprotson 28.07.2010 11:40

Hmm

Biorąc pod uwage kontuzje Clebera, i to że lepiej grac najpierw wyjazd, to może ten deszcz nie taki zły dla nas...

MCX 28.07.2010 11:49

Orientuje się ktoś, co jeśli nie uda się doprowadzić stadionu Hutnika do stanu używalności? Mecz przełożony do innego miasta, przeniesiony na inny termin?

BRTS39 28.07.2010 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez albert02 (Post 945867)
Nie ma paszportu unijnego, ale gral juz w Polsce na tymczasowym pozwoleniu i teraz wystarczylo je odnowic.

A on przypadkiem nie jest obywatelem Holandii również?

Hudy 28.07.2010 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 945877)
Orientuje się ktoś, co jeśli nie uda się doprowadzić stadionu Hutnika do stanu używalności? Mecz przełożony do innego miasta, przeniesiony na inny termin?

pewnie będzie tak jak z Lazio czyli inny termin i obiekt alternatywny w razie czego jak nie zdążą przygotować na SS
tylko z terminami byłby problem więc jak Azerowie nie będą specjalnie protestować to pewnie nie będzie problemu
no chyba, że tam już wszystko pływa

szprotson 28.07.2010 12:02

jest jakaś kamerka z Hutnika?

Niby na tvnmeteo na jutro 25stopni i pod chmurką, ale przeciez oni tego nie wiedzą.

W-U 28.07.2010 12:02

Witam, kolekcjonuję bilety Polskich Klubów z Europejskich Pucharów. Poszukuję do kolekcji biletów Wisły z tego sezonu z Ligi Europejskiej. Na początek z czwartkowego spotkania z FC SIAULIAI oraz jutrzejszego z QUARABAG AGDAM. Jeśli ktoś miałby zbędny swój bilet JUŻ PO MECZU to proszę o kontakt. Mój mail: [email protected], gg:5824205 moja kolekcja na mojej stronie warrior-ustron.com Pozdrawiam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl