Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

Yaro1984 25.08.2010 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hudy (Post 968040)
na tej fotce widać, że Kraków jednak stawia na asfalt czy się mylę?
http://www.wikipasy.pl/Plik:2010-08-...ebudowa_22.jpg


Mylisz sie.Tam ma byc kostka, byc moze przykryja ja sztuczna nawierzchnia.

simone 25.08.2010 21:09

Mała zagadka- jaki to stadion? :lol: :lol: :lol:
http://i35.tinypic.com/w0izwl.jpg

Tu narazie jest KARtoflisko*, ale będzie SANfrancisco*

Jaroo1 25.08.2010 21:10

moze POZnan?

EDIT:
A sorry, POZnan*

Proud 25.08.2010 21:10

Stadion Amiki w Poznaniu?

crazykaro 25.08.2010 21:18

Oni tam tak będą mieli co pół roku. Krótko mówiąc pyrowisko pełną gębą :D

blanco 25.08.2010 21:20

Pyrowianka Pyrów

Mateuusz 25.08.2010 23:37

a ziemniaki gdzie??

Sylwek1906 25.08.2010 23:39

Już wykopali

Mario Nh 26.08.2010 13:46

To wszystko przez bardzo wysoką koronę dachu.

Marcin(L) 27.08.2010 23:02

Panowie więcej obiektywizmu przy ocenie stadionu Cracovii!
Na ich możliwości świetny stadion (w sensie wielkości, ale także jakości)
Nie gadajcie bzdur, że przypomina supermarket, materiały wykończeniowe (elewacja) są chyba wysokiej jakości, zresztą wiadomo było, że w tym miejscu architektura musi być bardzo zrównoważona i taka jest.
Według mnie bardzo przyzwoity stadion choć nie dorównuje w "detalach" (pomijam wielkość) np. Legii

Grzadq 28.08.2010 10:52

Starając się być obiektywnym, to stadion Cracovii z zewnątrz buzi dać w porównaniu do naszego. Iluminacja, wykończenie, nawet głupie napisy. Z zewnątrz podoba mi się. Natomiast wewnątrz to jest dramat. Stadion Korony to przy tym architektoniczne cudo.

Zazdroszcze Legii szybkiego oddania stadionu. Oglądając wczorajszy mecz słychać było ten doping 20 kilku tysięcy kibiców i naprawdę, robi wrażenie. Nie mogę się doczeka oddania stadionu Wisełki, dopiero pokażemy reszcie co to znaczy doping ;) W końcu my jesteśmy szlachta ;-)

Q13SON 01.09.2010 11:30

Kilka zdjęć z Gdyni z 22.08:

http://stadiony.net/buildings/pol/st..._gdynia071.jpg
http://stadiony.net/buildings/pol/st..._gdynia072.jpg
http://stadiony.net/buildings/pol/st..._gdynia073.jpg
http://stadiony.net/buildings/pol/st..._gdynia076.jpg


I przeglądając stadiony.net trafiłem na coś takiego zbudowane niedawno na Węgrzech:
http://stadiony.net/pictures/hun/eto...eto_park05.jpg
http://stadiony.net/pictures/hun/eto...eto_park03.jpg
http://stadiony.net/pictures/hun/eto...eto_park06.jpg

Pojemnośc 15000
Jak dla mnie pomysł ciekawy o tyle że taki stadion mając 15 000 miejsc posiada plac na ewentualną rozbudowę czyli za np 10-20 lat jeżeli klub do czegoś dochodzi, zwiększa się liczba ludzi chodzących na piłkę można dostawić trybunę na 7000. W Polsce w przypadku stadionu Arki, Korony itd nie ma opcji dobudowy. Minusem oczywiście to że nie ma tutaj tego zamknięcia stadionu ucieka gdzieś ten czar i widowisko traci urok, ale powiedzmy sobie szczerze jakie może być widowisko w takiej Gdyni... ;)

Gwiaździsty 01.09.2010 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 969834)
Zazdroszcze Legii szybkiego oddania stadionu. Oglądając wczorajszy mecz słychać było ten doping 20 kilku tysięcy kibiców i naprawdę, robi wrażenie.

Gdzies TY na Legii widział 20 kilku tysięcy kibiców ? Chyba, ze piłeś i Ci sie rozmnożyli.

crazykaro 01.09.2010 12:22

http://sport.wp.pl/kat,37154,title,E...wiadomosc.html

" Koncepcja kampanii reklamowej opiera się na komunikacie "A nam już trawa rośnie. Jesteśmy gotowi na Mistrzostwa 2012" " :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ach, ich to pyrowiskio prezentuje się wyśmienicie. Ta trawa to im tam wymiera a nie rośnie :lol:

Pan Jotka 01.09.2010 12:30

http://stadiony.net/projekty/fra/grand_stade_lille Popatrzcie na ten bajer. A w Polsce musza budować osobno stadiony, hale i na koniec nie ma parkingów. Jesteśmy 100 lat za Murzynami....

0 22 01.09.2010 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 972717)
Gdzies TY na Legii widział 20 kilku tysięcy kibiców ? Chyba, ze piłeś i Ci sie rozmnożyli.


Biorąc pod uwagę, że dla nas sprzedaje się obecnie jakies 20300 biletów to raczej wyśnił :) Zwłaszcza, że na żadnym z obu meczów nie było kompletu - aczkolwiek mimo złych wyników tendencja jest na razie rosnąca (16,5-18 tys).


P.S. Podasz wreszcie tą Waszą frekwencje z meczów z KSP przy największym dostępnym stadione, bym mógł wreszcie porównać Wasz wynik z naszym?

Gwiaździsty 01.09.2010 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 972880)
Biorąc pod uwagę, że dla nas sprzedaje się obecnie jakies 20300 biletów to raczej wyśnił :) Zwłaszcza, że na żadnym z obu meczów nie było kompletu - aczkolwiek mimo złych wyników tendencja jest na razie rosnąca (16,5-18 tys).


P.S. Podasz wreszcie tą Waszą frekwencje z meczów z KSP przy największym dostępnym stadione, bym mógł wreszcie porównać Wasz wynik z naszym?

Ależ podam Ci, będziemy z nimi grać przy R22 na wiosnę to wtedy podeślę jaka była frekwencja.

0 22 01.09.2010 17:03

O, nie nie - tak łatwo nie będzie. Oni wtedy będą nadal topową ekipą ligi, a mecz będzie przedstawiany jako jeden z kilku rozstrzygających. Zależy mi na meczu w sytuacji, gdy oni grali na poziomie Cracovii. I taki mecz był, znalazłem na 90minut.pl i było 10 tys.

Poza tym, w takim razie trzeba poczekać i sprawdzić jaka frekwencja będzie na Cracovii u nas, gdy i Kryta będzie otwarta.

Donki 01.09.2010 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 972919)
O, nie nie - tak łatwo nie będzie. Oni wtedy będą nadal topową ekipą ligi, a mecz będzie przedstawiany jako jeden z kilku rozstrzygających. Zależy mi na meczu w sytuacji, gdy oni grali na poziomie Cracovii. I taki mecz był, znalazłem na 90minut.pl i było 10 tys.

Poza tym, w takim razie trzeba poczekać i sprawdzić jaka frekwencja będzie na Cracovii u nas, gdy i Kryta będzie otwarta.

to może porównamy np. jak bedziemy grać z Arką :)

Fuks 01.09.2010 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 972732)
http://stadiony.net/projekty/fra/grand_stade_lille Popatrzcie na ten bajer. A w Polsce musza budować osobno stadiony, hale i na koniec nie ma parkingów. Jesteśmy 100 lat za Murzynami....

na Legii jest parking chyba, na Narodowym jest odrazu wybudowany, wiec nie pisz bzdur. To że jeden czy dwa nie mają, to nie znaczy ze jest źle. Ale narzekac zawsze fajnie.

Mario Nh 01.09.2010 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 972730)
http://sport.wp.pl/kat,37154,title,E...wiadomosc.html

" Koncepcja kampanii reklamowej opiera się na komunikacie "A nam już trawa rośnie. Jesteśmy gotowi na Mistrzostwa 2012" " :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ach, ich to pyrowiskio prezentuje się wyśmienicie. Ta trawa to im tam wymiera a nie rośnie :lol:

Strzelili sobie w piętę. Ironiczny uśmiech czytając takie hasła, mając w pamięci te kilkanaście ostatnich meczów rozegranych na kartoflisku.

SpoXsteR 01.09.2010 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 972919)
O, nie nie - tak łatwo nie będzie. Oni wtedy będą nadal topową ekipą ligi, a mecz będzie przedstawiany jako jeden z kilku rozstrzygających. Zależy mi na meczu w sytuacji, gdy oni grali na poziomie Cracovii. I taki mecz był, znalazłem na 90minut.pl i było 10 tys.

Poza tym, w takim razie trzeba poczekać i sprawdzić jaka frekwencja będzie na Cracovii u nas, gdy i Kryta będzie otwarta.

nie wiem od czego sie zaczela cala ta gadka.. bo pomieszaliscie strasznie.. ale jak domniemam chodzi Ci o frekwencje za czasow starego stadionu..
wiec jak Ty to mozesz porownywac? macie nowy stadion, bojkotowaliscie mecze,bylo cisnienie na przyjscie na stadion, doping.. doping powrocil, transfery przynajmniej na papierze bardzo dobre, i mnie nie dziwi ze przychodzi Was teraz 18 czy 20 tys osob..
tylko czemu Ty ta frekwencje chcesz porownac do meczow za czasow starego stadionu Wisly, wrocimy na nowy to wtedy sily beda wyrownane..
poza tym czemu to Polonia ma byc wyznacznikiem? nie wiem jak jest w Warszawie podczas derbow, ale w Krakowie chocby Cracovia zajmowala ostatnie miejsce to tak czy siak bedzie frekwencja zblizona, taka sama, a nawet wieksza od tej gdy Wisla gra z druzynami pokroju Legii czy Amiki..
dla Was Polonia nie powinna byc zadnym "topowym zespolem" tylko rywalem zza miedzy, jak Cracovia u nas, i tu nie ma nic do rzeczy ich poziom sportowy.. bo w takich meczach ten poziom jest niewazny
czemu wlasnie ze wzgledu na Polonie mamy porownac frekwencje Wisly i Legii.. dla nas Polonia to jak Odra Wodzislaw, a dla Was to kosa numer jeden,
to moze porownajmy w meczach z Cracovia (choc ona jest dla Was i tak jedna z glownych kos, ale niech Wam bedzie..).. przeciez Polonia to jest Wasz wrog nr 1 i wiadomo ze bedzie (a przynajmniej powonien byc) zapelniony stadion,
o, nie nie, tak latwo nie bedzie

w skrocie wyglada to tak,
dla nas Polonia W bez wzgledu na to ze maja sezon zycia to kibicowsko jak Odra Wodzislaw czy inny Piast Gliwice, dla Legii to kosa numer jeden..i Ty chcesz porownywac poprzez taki mecz frekwencje na Lazienkowskiej i Reymonta, uwazasz to za normalne i logiczne? bo wedlug mnie tu nie ma logiki..

Jaroo1 01.09.2010 17:18

Cytat:

O, nie nie - tak łatwo nie będzie. Oni wtedy będą nadal topową ekipą ligi, a mecz będzie przedstawiany jako jeden z kilku rozstrzygających. Zależy mi na meczu w sytuacji, gdy oni grali na poziomie Cracovii. I taki mecz był, znalazłem na 90minut.pl i było 10 tys.
troche nie jestem w temacie i jesli zle interperetuje Wasza rozmowe to przepraszam. Co za sens jest porownywac ilu kibicow WIsly i Legi przyjdzie na mecz z Polonia Warszawa. Wiadomo derby to derby, maja swoj klimat wiec wiecej osob przyjdzie z Legii na Polonie niz z Wisly (przynajmniej teoretycznie) wiec jesli juz to chyba powinno sie porownac ile osob przyjdzie na Ł3 na derby a ile na R22 na derby z Cracovia ;)

Ribas 01.09.2010 17:20

Chyba chodzi o porównanie Polonia na Wiśle vs. Cracovia na Legii.

0 22 01.09.2010 17:20

Nie zrozumiałeś. Wziąłem frekwencje Legia - Cracovią i zaczłałem porównywać do Wisła - Polonia, bo chyba zgodzimy się, że Polonia dla Was to to co dla nas Cracovia. Polecam czytać ze zrozumieniem.

A wszystko zaczęło się od tego, że dla Gwiaździstego 15 tysięcy, które zakładałem na Legia-Cracovia to mało. Okazało się ostatecznie, że było troche powyżej 16 tysięcy (w poniedziałek, po derbach 0-3). Zaproponowałem więc, by podał frewkencje na meczu z podobnym rywalem - KSP u Was na możliwie największym stadionie.

Znalazłem frekwencje na poziomie 10 tysięcy. Niestety Gwiaździsty już nic nie odpisał.

Co do Arki - takie porównanie będzie ok w przyszłym sezonie. Bo tak się składa, że w tym Wy zagracie z nimi w maju na całym stadionie, a my w listopadzie bez Krytej.

Gwiaździsty 01.09.2010 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 972937)
Nie zrozumiałeś. Wziąłem frekwencje Legia - Cracovią i zaczłałem porównywać do Wisła - Polonia, bo chyba zgodzimy się, że Polonia dla Was to to co dla nas Cracovia. Polecam czytać ze zrozumieniem.

A wszystko zaczęło się od tego, że dla Gwiaździstego 15 tysięcy, które zakładałem na Legia-Cracovia to mało. Okazało się ostatecznie, że było troche powyżej 16 tysięcy (w poniedziałek, po derbach 0-3). Zaproponowałem więc, by podał frewkencje na meczu z podobnym rywalem - KSP u Was na możliwie największym stadionie.

Znalazłem frekwencje na poziomie 10 tysięcy. Niestety Gwiaździsty już nic nie odpisał.

Co do Arki - takie porównanie będzie ok w przyszłym sezonie. Bo tak się składa, że w tym Wy zagracie z nimi w maju na całym stadionie, a my w listopadzie bez Krytej.

Nie to Ty chyba nie zrozumiałeś, skoro dałeś mi frekwencję z tego sezonu i z nowo otwartego stadionu (dla którego przyszła większość tych kibiców), to ja Ci też dam frekwencję z tego sezonu i też z nowo otwartego stadionu. Ponimajesz oder verstehen ?

Jaroo1 01.09.2010 17:26

Aha to sorki za zamieszanie ale tutaj tez mam pewne "ale" :D Przeciez nie odpuszcze Legioniscie :P
Nie no tak serio. Na Cracovii bylo Was 15 tys, nie wiem czy malo czy duzo, mozna sie klocic ale chyba czynnikiem decydujacym moglo byc otwarcie stadionu, pierwszy mecz na nowej twierdzy, porozumienie z ITI. Z drugiej strony mecz z tego co pamietam byl rozgrywany w poniedzialek wiec tez to zapewne bylo spore utrudnienie. Ja proponuje Wam przelozyc dyskusje na przyszly rok i zobaczyc jak w nastepnym sezonie gdzie stadiony juz nie beda takie nowe, takie fajne, warte obejrzenia i mecze miejmy nadzieje rozegrane zostana w weekendy dopiero wtedy porownac liczby ;)

SpoXsteR 01.09.2010 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ribas (Post 972936)
Chyba chodzi o porównanie Polonia na Wiśle vs. Cracovia na Legii.

to tym bardziej dziwne porownanie..
nie oszukujmy sie, od wielu lat Polonia nie robi na nas wiekszego wrazenia... i chyba nie tylko na nas, poza Legia.. skad takie przypuszczenia? ide o zaklad ze dla duzej wiekszosci ekip mecz z Cracovia duzo bardziej interesujacy niz z Polonia, bez wzgledu na poziom sportowy.. dla tego przyklad nietrafiony, ja sam mecz z Polonia W traktuje jak spotkanie z Odra czy Piastem, i multum moich znajomych, w PP wolalbym trafic na kogos z 3 ligi niz na nich.. dosyc smieszna gadka sie zaczyna.. po co. na co.. takie porownanie nie maja sensu (patrz wyzej)..

emj10 01.09.2010 17:32

Też nie rozumiem. Chcecie w ten sposób sprawdzić liczbę aktywnych kibiców?

Legia przez ostatni rok miała od 3 do 5 tys. kibiców na stadionie co nie znaczyło, że te liczby odzwierciedlały potencjał kibicowski.

Proponuję zrobić jednak innego typu porównanie jak już otworzymy całe stadiony, zarówno na Legii, jak i na Wiśle. Porównamy liczbę kiibców na meczach Legia-Wisła i Wisła-Legia oraz liczbę kibiców przyjezdnych. Może to być ciekawe porównanie :)

SpoXsteR 01.09.2010 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 972947)
Też nie rozumiem. Chcecie w ten sposób sprawdzić liczbę aktywnych kibiców?

Legia przez ostatni rok miała od 3 do 5 tys. kibiców na stadionie co nie znaczyło, że te liczby odzwierciedlały potencjał kibicowski.

Proponuję zrobić jednak innego typu porównanie jak już otworzymy całe stadiony, zarówno na Legii, jak i na Wiśle. Porównamy liczbę kiibców na meczach Legia-Wisła i Wisła-Legia oraz liczbę kibiców przyjezdnych. Może to być ciekawe porównanie :)

to juz jest bardziej logiczne.. pod warunkiem ze bilety dla gosci beda po obu stronach po tej samej cenie... mecze beda rozgrywane w tych samych dniach (w sensie pierwszy mecz w sobote, drugi tez musi trafic w sobote, bo jak bedzie w srode to juz mozna o dupe rozbic porownanie) godzina meczu tez jest wazna.. niby drobiazgi, ale moga zawazyc i to mocno na frekwencji.. jak dzieci .. ze sie dalem wkrecic :D upss... porownanie raczej nie wyjdzie... bo pierwszy mecz bedzie podczas fajnej pogody, drugi podczas mrozow :D,
ale na razie nie mamy o czym myslec, oddadza stadion Wisly za 5 lat to powrocimy do tematu :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl