![]() |
Miło popatrzeć, jak wiślacy za Cracovię kciuki trzymają raz na jakiś czas :)
|
z relacjii onet.pl zafrasowana mina Jacka Zielińskiego :lol:
edit kur.. 5 minut doliczył o.O Reksio działa? |
sędzia doliczył 5 minut...było aż tyle przerw w grze?
|
5 minut doliczone :D
|
Cytat:
|
Kibice Craxy będą pominik trenerowi stawiać jak wygrają :D :D
|
zaraz Odra-Legia. Patrząc na wyniki tej kolejki to mozna obstawiac spokojnie 1-0 lub 0-1. oby to pierwsze :)
|
Cytat:
|
Co ten sedzia gwizdze? Matko Boska...
|
No i mamy niespodziankę. Czyżby Lech nie miał sił na LE i ekstraklase ? Dla nas nawet lepiej, nich się wykrwawią w LE. Gorzej będzie jak rzeczywiście sprzedadzą tego Lewandowskiego za 5 czy 7 mln euro ale osobiście w to wątpie.
Matusiak nie strzelił sam na sam w 95 min. |
hahaha ****a Masiusiak;d
|
Haha... Ostatnia akcja iiii.... prawie 2:0 :rotfl:
|
no i koniec! mamy 6 punktów przewagi!:d
|
6 pkt przewagi :D
|
ahahhahahahhahahhahahhahahahhahahahha MATUSIAK!!!! International level
|
Ale jakby nie było Amica znowu idzie na majstra :lol: Liderów 2-ch Wisłeka i Lechia xD jeszcze Legia zgubi punkty i gitara
|
Dziękuję Orest:D
Nie ma co parchy urwały punkty naszym dwóm głównym konkurentom.... |
Zaden polski klub nie ma sil i srodkow na rywalizacje w lidze i w europejskich pucharach.
Takich zagran reka sie nie gwizdze...odleglosc mniejsza niz 0,5 m. |
Cytat:
"Dobrze, że sobie krzywdy nie zrobił przy tym" :rotfl: Balonik rósł, rósł, rósł... i pękł :-p |
Matusiak jeszcze parę treningów pod okiem Oresta i takie okazje będzie strzelał. Zobaczycie ;p
|
A mnie ta słaba gra Lecha martwi... czemu?
Przed liga i nawet 2 kolejki po jej starcie mowilo sie, no tak w tym sezonie wszystko wraca do normy, walka rozegra sie miedzy 3 klubami ktore zapewne beda golily reszte zespolow i miedzy soba zdecyduja o MP. No a niestety wszystko wraca do normy z tamtego sezonu i kazdy moze wygrac z kazdym ;/ Wiadomo teraz Cracovia napenwo lepsza niz ta Cracovia Płatka ale to chyba nie jest druzyna ktora walczy o MP, raczej srodek tabeli a tutaj jedzie do Wawy i neispodzianka, Lecha objezdza... Arka u siebie sprawia problemy Legii i Nam. Oczywiscie fajnie ze Wisełka jedzie do przodu i juz jest na szczycie z pokazna przewaga jak na 4 kolejki ale jesli nadal w tej polskiej polzawodowej lidze bedzie tak ze Polonia nie bedzie sie liczyc- bo tak obecnie jest, raz dobry mecz, raz porazka u siebie, jednym slowem cieniasy, jesli nadal Lech, Legia i Wisła beda zawodzic to nasz kraj nigdy nie bedzie osiagał czegos w Europie. Jak na poziom tej ligi to jesli chcemy zeby Wisła, Legia i Lech znaczyly cos w Europie to e zespoły musza rozjezdzac wszystkich u siebie i na wyjezdzie a nie sie meczyc ze sredniakami. Niestety taka jest prawda, kto na nasyzm podworku bedzie przecietny to o Europie moze zapomniec jak najpredzej. Po tym meczu Lecha to sie mozna spodziewac odpadniecia Lecha z LE. Jak dalej Legia bedzie traciła pkt u siebie z Cracoviami to znowu Brondby ich wyeliminuje chocby tamci stawali na rzesach. Jak my nie ebdziemyobjezdzali Arki na ich stadionie ze 3 do 0 to nadal nas wyeliminuje jakis słaby klubik, i niewazne ze w Gdyni gra nam sie ciezko, rka to slaby klub i w tej lidze to takie kluby trzeba kosic jak sie chce wejsc do LM czy LE :( Nadal jest zle jesli chodzi o poziom polskiej pilki |
Cytat:
|
Z Orestem zanosi się na to ze Cracovia może się utrzymać :( Niesamowite jaką metamorfozę przeszła ta drużyna po zmianie trenera.
|
Radosław "Nam strzelać nie kazano" Matusiak ... Juz myslalem ze bedzie bohaterem pasiastych :) Dobrze ze nie trafil bo by jeszcze powołanie dostał od Leo :) hehe
|
cracovia 1,5*:0 lech :)
0,5* radomatu ;) |
mogło być 1-1 w końcówce, mogło byc 2-0. Bo i karny za rękę obrońcy Craxy jak i przytomniejsze zachowanie Matusiaka.
Lepsze dla nas (na razie :D) zwycięstwo pasów, jeszcze żeby Odra jakiś numerek wywinęła to przemiła końcówka udanego weekendu się szykuje |
Dobry komentarz na jednym czacie:
"Powinni w Poznaniu taką ulice zrobić - Na Majstra. Byłoby gdzie chodzić" :) |
Cytat:
|
Chyba teraz już każdy z niedowiarków nie ma wątpliwości że Cracovia pod wodzą Oresta nie spadnie (a nawet jeśli by zaczęli kaleczyć na swoim poziomie to jest Zagłębie i Arka :) ).
Matusiak mnie pozytywnie zaskoczył (nawet mimo tego zmarnowanego sam na sam), chyba rzeczywiście jest jakaś chemia między nim a Lenczykiem :D A o Lechu... no zlituje się nad nimi i nie skomentuję :) |
Teraz Legię skarci Odra i być może szykuje nam się powtórka sprzed dwóch sezonów :) Czyli 15 pkt przewagi Wisły po 1-szej rundzie.
Bo pakę mamy mocną, nie ma co ukrywać, że Kirm i Alvarez godnie zastąpili Zienia i Baszcza, rozegrał się Mały a w zanadrzu jeszcze Garguła i Boguski. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl