Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

Oldpara 23.08.2009 15:34

Miło popatrzeć, jak wiślacy za Cracovię kciuki trzymają raz na jakiś czas :)

brylant17 23.08.2009 15:35

z relacjii onet.pl zafrasowana mina Jacka Zielińskiego :lol:

edit kur.. 5 minut doliczył o.O Reksio działa?

rafalek 23.08.2009 15:36

sędzia doliczył 5 minut...było aż tyle przerw w grze?

MichauSzczu 23.08.2009 15:36

5 minut doliczone :D

Lysy 23.08.2009 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 783126)
Miło popatrzeć, jak wiślacy za Cracovię kciuki trzymają raz na jakiś czas :)

Kpisz chyba :-) Nikt tu kciuków za Cracovię nie trzyma.

MaG* 23.08.2009 15:37

Kibice Craxy będą pominik trenerowi stawiać jak wygrają :D :D

tommiyacht 23.08.2009 15:38

zaraz Odra-Legia. Patrząc na wyniki tej kolejki to mozna obstawiac spokojnie 1-0 lub 0-1. oby to pierwsze :)

MichauSzczu 23.08.2009 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 783130)
Kpisz chyba :-) Nikt tu kciuków za Cracovię nie trzyma.

Np. ja trzymam :foch: Trzeba powiedziec, że Cracovia daje z siebie wszystko :P

For_FuN_ 23.08.2009 15:39

Co ten sedzia gwizdze? Matko Boska...

julo 23.08.2009 15:40

No i mamy niespodziankę. Czyżby Lech nie miał sił na LE i ekstraklase ? Dla nas nawet lepiej, nich się wykrwawią w LE. Gorzej będzie jak rzeczywiście sprzedadzą tego Lewandowskiego za 5 czy 7 mln euro ale osobiście w to wątpie.

Matusiak nie strzelił sam na sam w 95 min.

vabanq 23.08.2009 15:41

hahaha ****a Masiusiak;d

Arturo Qr2nów 23.08.2009 15:41

Haha... Ostatnia akcja iiii.... prawie 2:0 :rotfl:

rafalek 23.08.2009 15:41

no i koniec! mamy 6 punktów przewagi!:d

MichauSzczu 23.08.2009 15:41

6 pkt przewagi :D

MaG* 23.08.2009 15:42

ahahhahahahhahahhahahhahahahhahahahha MATUSIAK!!!! International level

brylant17 23.08.2009 15:42

Ale jakby nie było Amica znowu idzie na majstra :lol: Liderów 2-ch Wisłeka i Lechia xD jeszcze Legia zgubi punkty i gitara

Ogryzek 23.08.2009 15:42

Dziękuję Orest:D

Nie ma co parchy urwały punkty naszym dwóm głównym konkurentom....

For_FuN_ 23.08.2009 15:42

Zaden polski klub nie ma sil i srodkow na rywalizacje w lidze i w europejskich pucharach.

Takich zagran reka sie nie gwizdze...odleglosc mniejsza niz 0,5 m.

wislacki 23.08.2009 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 783135)
Matusiak nie strzelił sam na sam w 95 min.

Komentarz z chatu:
"Dobrze, że sobie krzywdy nie zrobił przy tym" :rotfl:

Balonik rósł, rósł, rósł... i pękł :-p

KuLwIk 23.08.2009 15:43

Matusiak jeszcze parę treningów pod okiem Oresta i takie okazje będzie strzelał. Zobaczycie ;p

Jaroo1 23.08.2009 15:43

A mnie ta słaba gra Lecha martwi... czemu?
Przed liga i nawet 2 kolejki po jej starcie mowilo sie, no tak w tym sezonie wszystko wraca do normy, walka rozegra sie miedzy 3 klubami ktore zapewne beda golily reszte zespolow i miedzy soba zdecyduja o MP. No a niestety wszystko wraca do normy z tamtego sezonu i kazdy moze wygrac z kazdym ;/ Wiadomo teraz Cracovia napenwo lepsza niz ta Cracovia Płatka ale to chyba nie jest druzyna ktora walczy o MP, raczej srodek tabeli a tutaj jedzie do Wawy i neispodzianka, Lecha objezdza... Arka u siebie sprawia problemy Legii i Nam. Oczywiscie fajnie ze Wisełka jedzie do przodu i juz jest na szczycie z pokazna przewaga jak na 4 kolejki ale jesli nadal w tej polskiej polzawodowej lidze bedzie tak ze Polonia nie bedzie sie liczyc- bo tak obecnie jest, raz dobry mecz, raz porazka u siebie, jednym slowem cieniasy, jesli nadal Lech, Legia i Wisła beda zawodzic to nasz kraj nigdy nie bedzie osiagał czegos w Europie. Jak na poziom tej ligi to jesli chcemy zeby Wisła, Legia i Lech znaczyly cos w Europie to e zespoły musza rozjezdzac wszystkich u siebie i na wyjezdzie a nie sie meczyc ze sredniakami. Niestety taka jest prawda, kto na nasyzm podworku bedzie przecietny to o Europie moze zapomniec jak najpredzej. Po tym meczu Lecha to sie mozna spodziewac odpadniecia Lecha z LE. Jak dalej Legia bedzie traciła pkt u siebie z Cracoviami to znowu Brondby ich wyeliminuje chocby tamci stawali na rzesach. Jak my nie ebdziemyobjezdzali Arki na ich stadionie ze 3 do 0 to nadal nas wyeliminuje jakis słaby klubik, i niewazne ze w Gdyni gra nam sie ciezko, rka to slaby klub i w tej lidze to takie kluby trzeba kosic jak sie chce wejsc do LM czy LE :(
Nadal jest zle jesli chodzi o poziom polskiej pilki

Mateuusz 23.08.2009 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 783133)
Np. ja trzymam :foch: Trzeba powiedziec, że Cracovia daje z siebie wszystko :P

to nie jestes Wislak prawdziwy z krwi i kosci:-P

Lysy 23.08.2009 15:43

Z Orestem zanosi się na to ze Cracovia może się utrzymać :( Niesamowite jaką metamorfozę przeszła ta drużyna po zmianie trenera.

Musiek1906 23.08.2009 15:44

Radosław "Nam strzelać nie kazano" Matusiak ... Juz myslalem ze bedzie bohaterem pasiastych :) Dobrze ze nie trafil bo by jeszcze powołanie dostał od Leo :) hehe

TSW Fanatyk 23.08.2009 15:44

cracovia 1,5*:0 lech :)

0,5* radomatu ;)

harthausen 23.08.2009 15:44

mogło być 1-1 w końcówce, mogło byc 2-0. Bo i karny za rękę obrońcy Craxy jak i przytomniejsze zachowanie Matusiaka.
Lepsze dla nas (na razie :D) zwycięstwo pasów, jeszcze żeby Odra jakiś numerek wywinęła to przemiła końcówka udanego weekendu się szykuje

Szarny 23.08.2009 15:45

Dobry komentarz na jednym czacie:

"Powinni w Poznaniu taką ulice zrobić - Na Majstra. Byłoby gdzie chodzić" :)

MichauSzczu 23.08.2009 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 783148)
to nie jestes Wislak prawdziwy z krwi i kosci:-P

Poprostu chce miec 2 kluby z Krakowa w ekstraklasie :D Od kiedy Wiślaka mierzy się tym jak nienawidzi Cracovii?

wisl@k_TS 23.08.2009 15:46

Chyba teraz już każdy z niedowiarków nie ma wątpliwości że Cracovia pod wodzą Oresta nie spadnie (a nawet jeśli by zaczęli kaleczyć na swoim poziomie to jest Zagłębie i Arka :) ).

Matusiak mnie pozytywnie zaskoczył (nawet mimo tego zmarnowanego sam na sam), chyba rzeczywiście jest jakaś chemia między nim a Lenczykiem :D

A o Lechu... no zlituje się nad nimi i nie skomentuję :)

Oldpara 23.08.2009 15:46

Teraz Legię skarci Odra i być może szykuje nam się powtórka sprzed dwóch sezonów :) Czyli 15 pkt przewagi Wisły po 1-szej rundzie.
Bo pakę mamy mocną, nie ma co ukrywać, że Kirm i Alvarez godnie zastąpili Zienia i Baszcza, rozegrał się Mały a w zanadrzu jeszcze Garguła i Boguski.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl