Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Ni_Ma 22.12.2008 23:32

ale ja lubie w butelce... okiem otworzyłam... :)

Kamil 22.12.2008 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 646153)
A miałaś mnie sałatka poczestowa:p

No i uciekła,pewnie jej Kamil poczte zapchał...:lol:

przyjdzie i potwiedzi ze nic nie wysylalem:-P
bedziesz jeszcze wykupywal spoty w tv zeby wyglosic przeprosiny za te pomówienia:lol:

pio 22.12.2008 23:33

oczodołem znaczy się? :lol:

Aro1234 22.12.2008 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 646164)
oczodołem znaczy się? :lol:

źrenicą...

Ni_Ma 22.12.2008 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 646164)
oczodołem znaczy się? :lol:


:rotfl: tak oczodołem.... o kurde ale się uśmiałam ... ciekawe czy to się da :)

nożem powalczyłam trochę wylałam ale teraz w sumie szczęśliwa popijam :)

i oficjalnie ogłaszam - pierdziele dzis prace kuchenne :)

sergio 22.12.2008 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 646164)
oczodołem znaczy się? :lol:

ciichoo okiem otworzyła:lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 646163)
przyjdzie i potwiedzi ze nic nie wysylalem:-P
bedziesz jeszcze wykupywal spoty w tv zeby wyglosic przeprosiny za te pomówienia:lol:

bidny jestem nie stac mnie a zreszta wróci to opowie...jak wogóle wróci:lol:

Kobieta_Wislak 22.12.2008 23:40

ni_ma Kobieto! :-) booska jesteś :) po takim dniu piwko - no przecież, a ja się zastanawiam czego mi się chce :> i jeszcze to tego w literaki pyknę i cuuudnie się dzień skończy :-p

Aro1234 22.12.2008 23:41

Jest i druga laska... =) gdzieś się ukrywała tyle czasu? :P

Ni_Ma 22.12.2008 23:42

też sie zastanawiałam o co mi chodzi... i ze wszytskich rzeczy dostępnych pod ręką wybrałam pifko :) jest ok :) należy się jak nic!!

Kobieta_Wislak 22.12.2008 23:43

brania nie miałam to cicho w kącie siedziałam :foch::> :lol:

sergio 22.12.2008 23:45

Wiecie dlaczego kobieta ma mniejsze stopy? sorki za duzo procentów w głowie sie skumulowało

Aro1234 22.12.2008 23:47

Chyba odwrotnie? Czemu ma mniejsze... ;]

Ni_Ma 22.12.2008 23:47

chyba mniejsze.... żeby miała bliżej do zlewu

Ni_Ma 22.12.2008 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 646175)
Wiecie dlaczego kobieta ma wieksze stopy?

czy Twoja Kobieta ma większe stopy?:-D

pirat.z.karaibow 22.12.2008 23:49

Jak ma mniejsze to chyba nie ma bliżej...

Polly 22.12.2008 23:50

sergio nie chcę być uszczypliwa, ale obserwując ten temat zwróciłam uwagę na to, że cały czas dogryzasz nam - kobietom - czyżby jakieś ... ekhm.. problemy ;>?

Ni_Ma 22.12.2008 23:50

no właśnie ma bliżej :)

Ni_Ma 22.12.2008 23:53

:-D
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Polly (Post 646182)
sergio nie chcę być uszczypliwa, ale obserwując ten temat zwróciłam uwagę na to, że cały czas dogryzasz nam - kobietom - czyżby jakieś ... ekhm.. problemy ;>?

nic wielkiego... jego kobieta ma tylko większe stopy:-D

sergio 22.12.2008 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Polly (Post 646182)
sergio nie chcę być uszczypliwa, ale obserwując ten temat zwróciłam uwagę na to, że cały czas dogryzasz nam - kobietom - czyżby jakieś ... ekhm.. problemy ;>?


Ja kiedy gdzie,.., no coś Ty przeczytaj temat jeszcze raz:lol:

sergio 22.12.2008 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 646188)
:-D

nic wielkiego... jego kobieta ma tylko większe stopy:-D

A właśnie że Ni_Ma:lol:

Polly 22.12.2008 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 646188)
:-D

nic wielkiego... jego kobieta ma tylko większe stopy:-D

w takim razie myślę, że możemy mu wybaczyć :rotfl:

igortsw 22.12.2008 23:58

Większe stopy to nie problem, gorzej jak jego kobieta ma woreczek osierdziowy w kształcie wątroby...:shock:

Ni_Ma 22.12.2008 23:59

jasne, przecież my niewiasty wyrozumiałe jesteśmy wielce :)

sergio 23.12.2008 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 646194)
Większe stopy to nie problem, gorzej jak jego kobieta ma woreczek osierdziowy w kształcie wątroby...:O

popisałeś się szacun:lol:

igortsw 23.12.2008 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 646198)
popisałeś się szacun:lol:

Wiem,wiem biologia to moja mocna strona od dziecka:D Chcesz to moge ci opisać jak przebiega proces mestruacyjny u chomików,a takze rozwiązać twój problem i nie tylko:lol:

pio 23.12.2008 00:06

powiedz tylko gdzie jest taka część ciała jak dziecko :)

BTW: bez uszczypliwości, ale Ni_Ma, nowy dzień się zaczął :)

igortsw 23.12.2008 00:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 646202)
powiedz tylko gdzie jest taka część ciała jak dziecko :)

No Yyyyyyy.... zależy czy bierzmy pod uwage ciąże pozamaciczną czy normalną....:P A tak serio to przecież dzieci są z kapusty:-p

Ni_Ma 23.12.2008 00:09

to część nabyta ,w drodze wymiany :)

sergio 23.12.2008 00:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 646201)
Wiem,wiem biologia to moja mocna strona od dziecka:D Chcesz to moge ci opisać jak przebiega proces mestruacyjny u chomików,a takze rozwiązać twój problem i nie tylko:lol:

Jak skończysz szkołe to pogadamy:lol: a teraz spać jutro dyktando z polskiego:D

Ni_Ma 23.12.2008 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 646202)

BTW: bez uszczypliwości, ale Ni_Ma, nowy dzień się zaczął :)

ale że co - do kuchni mam wracać?:-P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl