![]() |
ale ja lubie w butelce... okiem otworzyłam... :)
|
Cytat:
bedziesz jeszcze wykupywal spoty w tv zeby wyglosic przeprosiny za te pomówienia:lol: |
oczodołem znaczy się? :lol:
|
Cytat:
|
Cytat:
:rotfl: tak oczodołem.... o kurde ale się uśmiałam ... ciekawe czy to się da :) nożem powalczyłam trochę wylałam ale teraz w sumie szczęśliwa popijam :) i oficjalnie ogłaszam - pierdziele dzis prace kuchenne :) |
Cytat:
Cytat:
|
ni_ma Kobieto! :-) booska jesteś :) po takim dniu piwko - no przecież, a ja się zastanawiam czego mi się chce :> i jeszcze to tego w literaki pyknę i cuuudnie się dzień skończy :-p
|
Jest i druga laska... =) gdzieś się ukrywała tyle czasu? :P
|
też sie zastanawiałam o co mi chodzi... i ze wszytskich rzeczy dostępnych pod ręką wybrałam pifko :) jest ok :) należy się jak nic!!
|
brania nie miałam to cicho w kącie siedziałam :foch::> :lol:
|
Wiecie dlaczego kobieta ma mniejsze stopy? sorki za duzo procentów w głowie sie skumulowało
|
Chyba odwrotnie? Czemu ma mniejsze... ;]
|
chyba mniejsze.... żeby miała bliżej do zlewu
|
Cytat:
|
Jak ma mniejsze to chyba nie ma bliżej...
|
sergio nie chcę być uszczypliwa, ale obserwując ten temat zwróciłam uwagę na to, że cały czas dogryzasz nam - kobietom - czyżby jakieś ... ekhm.. problemy ;>?
|
no właśnie ma bliżej :)
|
:-D
Cytat:
|
Cytat:
Ja kiedy gdzie,.., no coś Ty przeczytaj temat jeszcze raz:lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Większe stopy to nie problem, gorzej jak jego kobieta ma woreczek osierdziowy w kształcie wątroby...:shock:
|
jasne, przecież my niewiasty wyrozumiałe jesteśmy wielce :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
powiedz tylko gdzie jest taka część ciała jak dziecko :)
BTW: bez uszczypliwości, ale Ni_Ma, nowy dzień się zaczął :) |
Cytat:
|
to część nabyta ,w drodze wymiany :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl