![]() |
Cytat:
Nie wiem skąd się bierze optymizm kolegi, ale Levadię to wypunktował Debreczyn, tak więc na pewno nie jesteśmy na podobnym poziomie. A od czasu wtopy z Estończykami jakoś nie widzę poprawy w stylu gry, więc w tej chwili z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że znów dostalibyśmy od nich w baniak. Pora przestać żyć iluzjami, możliwości naszych piłkarzy zostały w ostatnich latach wystarczająco zweryfikowane. Nie wiem, ile jeszcze kompromitujących (pod względem zarówno wyniku, jak i stylu) porażek potrzeba, żeby do niektórych dotarło gdzie na mapie futbolowej jesteśmy. Przed San Marino, Watykanem i Liechtensteinem. Możemy jeszcze puknąć Azerbejdżan, może Mołdawię, powalczyć z Białorusią, Litwą, Łotwą etc. |
Masz rację ale i tak jestem pewien , że i tak jesteśmy w stanie wypunktować Estończyków, wtedy też byliśmy ale czegoś zabrakło, ale chłopcy wyciągneli już wnioski z tamtego meczu, w zasadzie meczów i 2 raz już nie daliby się zaskoczyć , jestem tego pewny!
|
Cytat:
Nie martw się - wyrośniesz z tego :) |
W Polsce przed absolutnie każdym meczem piłkarze mówią że POWALCZĄ tylko a będzie jak będzie lub jak 'Bóg Da' a potem oczywiście nie można miec do nich pretensji bo ciężko w sumie stwierdzic czy 'powalczyli' czy nie. Chora mentalnośc wiecznie przegranych,gorszych lub wszechobecny brak jakichkolwiek ambicji po prostu.
A co do Łotwy,Białorusi,Mołdawii..chyba nam troche juz odjechali skoro każdy z tych krajów ma przedstawiciela w tej całej Lidze Europejskiej i niedługo bedziemy modlic sie by ominąc przedstawicieli tych państw przy wszelkim losowaniu pucharowym. |
Jak jeszcze raz się na nich zawiodę to tak jak mówisz kolego- wyrosnę z tego, fakt , jestem jeszcze młody:)
|
Cytat:
Gdyby tak chociaż raz trafić na drużynę w pełni amatorską, tak żeby na starcie nie odstawiali nas zaangażowaniem. Przyjechaliby tacy pociągiem, pozwiedzali trochę Kraków, a na koniec dali sobie strzelić ze trzy bramki. Niestety, coraz mniej takich zespołów w eliminacjach. |
Tylko należy zacytowac w tym miejscu Wszystkich trenerów polskich drużyn: ,,Poziom piłki nożnej w Europie się wyrównał na tyle że każdy może wygrac z każdym i nie ma już 'ogórków' w tych rozgrywkach jak w dawnych latach''. Szkoda tylko że taka kwestia pada zawsze po odpadnieciu już..
|
Cytat:
|
Dlatego bo My 'równamy' w dół a nie jak wszyscy w góre po prostu. :)
|
Unirea wygrywa u siebie z Sewillą.
Liverpool wypad z Ligi Mistrzów. Szkoda. |
Wie ktoś czy będzie gdzieś w internecie transmisja z magazynu LM z N-ki ?
|
Unirea awansuje jeśloi zremisuje na wyjeżdzie ze Stuttgartem. A jesli przegra to agra w 1/16 Ligi europejskiej....
|
Oglądałem 1 połowę Barcy z Interem i drugą Unirei z Sevillą. Barca w sumie z niczego te bramki.
A Unirea gra zabójczy antyfutbol :) |
E tam antyfubol - 2 setki w 2 drugiej połowie.Sevilla dopiero przycisnęła na końcu a wcześniej nie stworzyli sobie ani jednej sytuacji;)
|
To był komplement ;p Ciężko znaleźć inne określenie tego stylu.
Wracając, to grali bardzo dobrze, ale czegoś mi brakuje. Widać, że każdy jest technicznie o poziom zaawansowania wyżej niż polskie gwiazdki, jednak Dan nie preferuje radosnego klepania. Bo to jednak jest zagrożenie stratą, kontrą itp. Czy w lidze grają w podobny sposób ? I jak to wygląda ze słabeuszami. O ile tacy występują :) |
Cytat:
Te sukcesy trochę namiszały Danowi - miały być 2, max 3 sezony i jakiś lepszy zespół - Teraz to na prawde szkoda by było taką drużynę zostawić.Unirea już zdobyła ponad 7 mln ojro a według mnie potrzebuje 2 konkretnych zawodników - napastnika i rozgrywającego |
Cytat:
Unirea - Sewilla - wynik do przewidzenia. Po pierwsze dlatego, że Rumuni pokazali wcześniej, że są bardzo solidną ekipą. Po drugie - nie oszukujmy się, mobilizacja u pewnych awansu Hiszpanów nie była za wysoka. Ich to 600-700 tys E za zwyciestwo w LM ani nie grzeje ani nie ziębi, wolą zatem dzielić siły i pozostawic troche na weekendową lige. |
Wg mnie Sevilla się starała i to bardzo mocno. A jak wpuścili młodego Argentyńczyka Perottiego, to myślałem, że on sam do bramki wejdzie. Co ten chłopak wyprawiał to kosmos. Obrońcy Unirei siadali na dupie tak nimi kręcił :) No, ale dali sobie radę.
1q2, no to prawda co do tej skuteczności. Varga trochę napsuł sytuacji, ale wybitnie klarownych nie miał. Fakt faktem, skuteczny napastnik kosztuje bardzo dużo. Tylko z tą techniką jakoś ciężko mi się zgodzić. Wg mnie oni mają ją na odpowiednim poziomie. Kiedy trzeba nie boją się wejść w pojedynek 1 na 1. Momentami miałem wrażenie, że nawet za często holują tę piłkę. |
Cytat:
|
Ha ha widzialem kawalek skrotow na Polsacie i w przerwie przed meczem Apoelu Borek nie mogl przezalowac ze Wisla stracila Kose
ale dobrze Kowlaczyk mu odpowiedzial ze Kosa pyka sobie na dobrych murawach po 25 stopniach C,i gra z Chaelsea ,Porto itd a tu tulal by sie po Sosnowcu i gral dla 3 tys luidzi. |
Cytat:
|
2 bramka dla Barcy to było totalne rozjechanie Interu. Tam poszla taka akcja, że 2 linia i panowie z obrony do dziś sie zastanawiają co sie stało. A swoją drogą Pedro też to ładnie wykończył.
|
Cytat:
|
Wojtuś Kowalczyk ma swoje jazdy :) on niech sie raczej skoncentruje na swojej stołecznej dróżynie i zabawianiu w niedzielne poranki Kołtonia :)
|
Ojj szybko nam się strzelanie rozpoczęło w tej kolejce.
|
Marcin Żewłakow walnął brameczkę przeciwko Chelsea na Stamford Bridge i APOEL prowadzi 1:0. :)
|
Cytat:
Nie czesty obrazek..zeby polak strzelal w LM:-p |
Jutro w gazetach...Żewłakow w Premiership:)
A ja z innej beczki. bilety na Bayern - Juventus kosztowały 80 euro:),musiałem się tym z kimś podzielić A tak poza tym to gdzie na cyfrze jakiś mecz mi idzie? |
I już 1:1, ciekawe czy przy straconej bramce Żewłakow też miał udział. No też z chęcią bym w TV jakiś meczyk oglądnął, bo stream to jednak nie na mój internet.
|
Cytat:
Czemu miałby mieć udział przy straconej, przecież to napastnik? :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl