![]() |
[email protected]
Proponuje napisac co myslimy o tym pomysle gry na Slaskim. Reymonta 22 to miejsce Wisly i szacunek do ponad 100 letniej tradycji klubu nakazuje aby tak wielkie i historyczne mecze, bo za takowy nalezy uznac spotkanie z Barcelona, bylo rozegrane na stadionie Wisly ! |
Cytat:
@Pablooo, no właśnie licze na to że Guardiola popsuje tego samograja jak Rijkaard :) zajedzie ich, skłóci lub coś w tym stylu |
Cytat:
Po pierwsze martwmy się Beitarem. Po drugie wolisz na Wiśle, tak? Jesteś w stanie wydać kilkaset złotych na jeden bilet? Bo jeśli nie klub, to koniki podyktują taką cenę, bo popyt będzie ogromny, a miejsc jest tylko kilkanaście tysięcy. Na Śląskim jest szansa, że ceny będą normalniejsze, a klub i tak lepiej na tym wyjdzie. Jeżeli będzie pięć cen biletów 50, 100, 150, 200 i 250 a na każdą zostanie przydzielone 8000 miejsc, to klub zarobi 6 mln zł. Do tego miejsca w loży, które same w sobie mogą wygenerować zysk na poziomie miliona. Jeżeli mecz będzie w Krakowie, to gwarantuję Ci, że atmosfera będzie bardziej piknikowa niż gdyby mecz był rozgrywany na Śląskim. Ruch i Górnik pokazały, że na śląskim, jeżeli będzie dobra organizacja, też można prowadzić doping. |
Uran235, ja mam karnet i mnie pie*** jakie ceny podytkują koniki bo bilet będzie na mnie czekał, a jak będzie mecz na Śląskim to niestety nie będzie mi dane jechać na mecz. Jeśli mecz będzie na Śląskim to będe czuł się pokrzywdzony bo kupiłem karnet między innymi po to żeby mieć zagwarantowany bilet na takie mecze. Ponadto wole 15 tysi kibiców Wisły na własnym obiekcie niż 40 tysi ludzi z łapanki na obcym stadionie.
|
Cytat:
Swoj droga to apeluje o odlozenie wszystkich rozkmin zwiazanych z Barcelona , do wtorku wieczora ps mr_kwolf i wydasz 300 czy 400 zeta? |
Hmmm ale zaraz, reprezentacja nie może grać na Śląskim, bo będzie wymiana murawy. A my będziemy mogli? Hmmm... to kiedy ta wymiana będzie?
|
Cytat:
|
Ja proponuję najpierw przejść Beitar a potem się kłócić o to gdzie będziemy grać z Barceloną. Poza tym spójrzmy prawdzie w oczy na ten mecz i tak przyjdą krakowskie szychy a nie normalni kibice. Bilety pewnie byłyby po 500 zł o ile oczywiście przejdziemy Beitar w co nie wątpię.
|
Cytat:
Cytat:
|
Ludzie jeszcze nie wiadomo, czy zagramy w tym meczu, a wy zamiast pisać o wsparciu dla drużyny i zastanawiać się jak wygrać z Beitare i jak zastąpić Arka Głowackiego to wy się zajmujecie tym jak będziemy grać skoro w Chorzowie będzie nowa trawa. Normalnie ****icy mozna dostać.
|
PowerWiślak123, nie denerwuj się. Twój wniosek jest oczywiście słuszny, ale ... Losowanie par III rundy przeprowadzono przed meczem rewanżowym II rundy, a nie po nim. Dyskusja jest więc niejako wymuszona wydarzeniami z Nyonu, taka sama toczy się teraz na wielu forach klubów Europy. W poprzednim swoim poście sam rozważasz, kto przyjdzie na mecz i po ile będą bilety. :-D To naturalne reakcje, zwłaszcza przy takim rywalu.
Proponujesz "pisać o wsparciu dla drużyny i zastanawiać się jak wygrać z Beitarem i jak zastąpić Arka Głowackiego". O tym pierwszym jest temat kibicowski w ABG, co do drugiego, można gdybać, ale Skorża zdaje się już zdecydował. Mecz z Beitarem w środę, z godziny na godzinę katalońskie emocje będą opadać, zastąpią je ponownie ... izraelskie. |
To na Slaskim moze byc mniej kibicow z Krakowa niz by bylo na Reymonta .
Bedzie z 10 tys Wislakow ,bo zamiast jechac na Slaski czesc bedzie wolala se w TV obejrzec + 20 tys hanyso-piknikow.... |
Cytat:
ile ? :lol::lol::lol: |
Zastanawiam się, czy klub był na tyle przewidywalny i zgłosił Baretto do CL i rozgrywek... Ktoś coś wie?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
no góra 3 tysiące to sie mogę zgodzić Cytat:
dzieNkuje :-/ |
Na onecie potwierdzili, ze Barca chce rewanzu u siebie. Jesli zarzad sie zgodzi to sa kompletnymi frajerami... lub wzieli w lape.
|
Cytat:
|
Cytat:
* Trener Barcy nie zna Wisły |
Przypominam, tutaj pełna kadra zgłoszona przez Wisłę do II rundy kwalifikacyjnej LM. Barreto brak.
|
Ludzie, proszę Was ocknijcie się i zanim zaczniecie komentować mecz Wisełki z FCB na Śląskim zauważcie proszę ten bardzo drobny i dla Was kompletnie nieistotny fakt żę gramy najpierw bardzo trudny mecz z Beitarem , bez Głowy i Zieńczuka i z bramką do odrobienia. A rywal jest bogatszy od Nas, conajmniej równorzędny sportowo i równie głodny sukcesów. Ale większość Wiary nie chce tego zauważyć i już labidzi, krytykuje i narzeka na nieistniejące problemy. Gorzej niż DZIECINADA!
|
Cytat:
|
Zauważyłem że wszyscy koncentrują się na Barcelonie, chyba niektórym trzeba przypomnieć że jest jeszcze jedna przeszkoda na drodze Wisły, i to nie byle jaka.
|
Byle jaka, to ona jest. Ale ciągle jest przeszkodą. ;)
|
|
Cytat:
Dla mnie to ten mecz przegrała Wisła a nie wygrał Beitar, bo remis powinien być tylko jak zawodzą najważniejsze ogniwa a nie ma ławki, żeby ich zastąpić no to cóż wymagać. Coś czuje że u nas będzie remis 1-1 |
Zydów przejść a z Barcą zagrać tak jak 7 lat temu tzn u siebie otwarta ofensywna gra a na wyjezdzie zamurować bramke .Moze sie uda ;)
|
Z Beitarem może byc dobrze bo będą już bardziej rozegrani, z Barcą pewnie odpadniemy, ale ważne by zagrac z FCB w miarę równe mecze, to doda naszym wiary, i mecz o awans do rundy grupewej UEFA przejdfziemy jak po maśle, i będą puchary całą zimę.
|
Najpierw to ofensywnie trzeba zagrać ale z Beitarem.Sądze że Wisła powinna mecz toczyć pod swoje dyktando a najbardziej boje się że jakiś głupi błąd typu rozpamiętywanie nieskutecznej akcji Sobolewskiego z pierwszego meczu może się powtórzyć i przez to znów stracimy głupio ważną bramke.Koncentacja musi być 100% przez całe spotkanie.Niestety takie błędy przydarzają się nawet najlepszym tak więc ważne jest aby jak najszybciej ,,podciąć skrzydła" rywalowi.Gdy wygrywamy 1:0 trzeba myśleć o drugiej bramce,bo nawet utrzymując do 89 korzystną obrone można w 90 min. stracić gola i koniec marzeń.Gdy wygrywamy 2:0 również można stracić bramke na 2:1 i wtedy pojawiają sie nerwy,dogrywka i róźnie może się potoczyć.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl