Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

serpico 01.08.2008 19:12

[email protected]

Proponuje napisac co myslimy o tym pomysle gry na Slaskim. Reymonta 22 to miejsce Wisly i szacunek do ponad 100 letniej tradycji klubu nakazuje aby tak wielkie i historyczne mecze, bo za takowy nalezy uznac spotkanie z Barcelona, bylo rozegrane na stadionie Wisly !

mr_kwolf 01.08.2008 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serpico (Post 577945)
[email protected]

Proponuje napisac co myslimy o tym pomysle gry na Slaskim. Reymonta 22 to miejsce Wisly i szacunek do ponad 100 letniej tradycji klubu nakazuje aby tak wielkie i historyczne mecze, bo za takowy nalezy uznac spotkanie z Barcelona, bylo rozegrane na stadionie Wisly !

może poczekamy z tym do momentu jak przejdziemy Beitar?

@Pablooo, no właśnie licze na to że Guardiola popsuje tego samograja jak Rijkaard :) zajedzie ich, skłóci lub coś w tym stylu

Uran235 01.08.2008 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serpico (Post 577945)
[email protected]

Proponuje napisac co myslimy o tym pomysle gry na Slaskim. Reymonta 22 to miejsce Wisly i szacunek do ponad 100 letniej tradycji klubu nakazuje aby tak wielkie i historyczne mecze, bo za takowy nalezy uznac spotkanie z Barcelona, bylo rozegrane na stadionie Wisly !

Aha, bo ktoś to weźmie pod uwgę...

Po pierwsze martwmy się Beitarem.
Po drugie wolisz na Wiśle, tak? Jesteś w stanie wydać kilkaset złotych na jeden bilet? Bo jeśli nie klub, to koniki podyktują taką cenę, bo popyt będzie ogromny, a miejsc jest tylko kilkanaście tysięcy. Na Śląskim jest szansa, że ceny będą normalniejsze, a klub i tak lepiej na tym wyjdzie. Jeżeli będzie pięć cen biletów 50, 100, 150, 200 i 250 a na każdą zostanie przydzielone 8000 miejsc, to klub zarobi 6 mln zł. Do tego miejsca w loży, które same w sobie mogą wygenerować zysk na poziomie miliona. Jeżeli mecz będzie w Krakowie, to gwarantuję Ci, że atmosfera będzie bardziej piknikowa niż gdyby mecz był rozgrywany na Śląskim. Ruch i Górnik pokazały, że na śląskim, jeżeli będzie dobra organizacja, też można prowadzić doping.

mr_kwolf 01.08.2008 19:35

Uran235, ja mam karnet i mnie pie*** jakie ceny podytkują koniki bo bilet będzie na mnie czekał, a jak będzie mecz na Śląskim to niestety nie będzie mi dane jechać na mecz. Jeśli mecz będzie na Śląskim to będe czuł się pokrzywdzony bo kupiłem karnet między innymi po to żeby mieć zagwarantowany bilet na takie mecze. Ponadto wole 15 tysi kibiców Wisły na własnym obiekcie niż 40 tysi ludzi z łapanki na obcym stadionie.

1q2 01.08.2008 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serpico (Post 577945)
[email protected]

Proponuje napisac co myslimy o tym pomysle gry na Slaskim. Reymonta 22 to miejsce Wisly i szacunek do ponad 100 letniej tradycji klubu nakazuje aby tak wielkie i historyczne mecze, bo za takowy nalezy uznac spotkanie z Barcelona, bylo rozegrane na stadionie Wisly !

No ,Uran to fajnie wyjasnil - ja wole byc na meczu na slaskim niz siedziec przed tv w Krakowie.
Swoj droga to apeluje o odlozenie wszystkich rozkmin zwiazanych z Barcelona , do wtorku wieczora

ps mr_kwolf i wydasz 300 czy 400 zeta?

DrunkenBear 01.08.2008 19:37

Hmmm ale zaraz, reprezentacja nie może grać na Śląskim, bo będzie wymiana murawy. A my będziemy mogli? Hmmm... to kiedy ta wymiana będzie?

mr_kwolf 01.08.2008 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 577961)
No ,Uran to fajnie wyjasnil - ja wole byc na meczu na slaskim niz siedziec przed tv w Krakowie.
Swoj droga to apeluje o odlozenie wszystkich rozkmin zwiazanych z Barcelona , do wtorku wieczora

ps mr_kwolf i wydasz 300 czy 400 zeta?

a myślisz że na Śląskim bilety będą po 50zł? Dla mnie temat zakończony do momentu aż Wisła przejdzie Beitar

PowerWiślak123 01.08.2008 19:41

Ja proponuję najpierw przejść Beitar a potem się kłócić o to gdzie będziemy grać z Barceloną. Poza tym spójrzmy prawdzie w oczy na ten mecz i tak przyjdą krakowskie szychy a nie normalni kibice. Bilety pewnie byłyby po 500 zł o ile oczywiście przejdziemy Beitar w co nie wątpię.

dorotja 01.08.2008 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrunkenBear (Post 577963)
Hmmm ale zaraz, reprezentacja nie może grać na Śląskim, bo będzie wymiana murawy. A my będziemy mogli? Hmmm... to kiedy ta wymiana będzie?

W ramach uzupełnienia
Cytat:

Chorzów: nowa trawa

Dlaczego meczu ze Słowenią nie można rozegrać na Stadionie Śląskim? Wszystko z powodu wymiany murawy na chorzowskim obiekcie. Firma odpowiedzialna za wykonanie nowej nawierzchni deklarowała, że za dodatkową opłatą może przyspieszyć prace, ale z tej oferty nie skorzystano. Priorytetem dla władz Śląskiego jest prestiżowy mecz z Czechami (11 października). Gdyby położona w ekspresowym tempie nowa murawa została podczas spotkanie ze Słoweńcami zniszczona, pojawiłaby się groźba odwołania meczu z Czechami.

Jak PZPN stadionu szukał

PowerWiślak123 01.08.2008 19:54

Ludzie jeszcze nie wiadomo, czy zagramy w tym meczu, a wy zamiast pisać o wsparciu dla drużyny i zastanawiać się jak wygrać z Beitare i jak zastąpić Arka Głowackiego to wy się zajmujecie tym jak będziemy grać skoro w Chorzowie będzie nowa trawa. Normalnie ****icy mozna dostać.

dorotja 01.08.2008 20:31

PowerWiślak123, nie denerwuj się. Twój wniosek jest oczywiście słuszny, ale ... Losowanie par III rundy przeprowadzono przed meczem rewanżowym II rundy, a nie po nim. Dyskusja jest więc niejako wymuszona wydarzeniami z Nyonu, taka sama toczy się teraz na wielu forach klubów Europy. W poprzednim swoim poście sam rozważasz, kto przyjdzie na mecz i po ile będą bilety. :-D To naturalne reakcje, zwłaszcza przy takim rywalu.

Proponujesz "pisać o wsparciu dla drużyny i zastanawiać się jak wygrać z Beitarem i jak zastąpić Arka Głowackiego". O tym pierwszym jest temat kibicowski w ABG, co do drugiego, można gdybać, ale Skorża zdaje się już zdecydował. Mecz z Beitarem w środę, z godziny na godzinę katalońskie emocje będą opadać, zastąpią je ponownie ... izraelskie.

Snakes 01.08.2008 20:36

To na Slaskim moze byc mniej kibicow z Krakowa niz by bylo na Reymonta .
Bedzie z 10 tys Wislakow ,bo zamiast jechac na Slaski czesc bedzie wolala se w TV obejrzec + 20 tys hanyso-piknikow....

South 01.08.2008 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snakes (Post 578009)
Bedzie z 10 tys Wislakow



ile ? :lol::lol::lol:

dj_ibutti 01.08.2008 20:42

Zastanawiam się, czy klub był na tyle przewidywalny i zgłosił Baretto do CL i rozgrywek... Ktoś coś wie?

Snakes 01.08.2008 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 578010)
ile ? :lol::lol::lol:

No chyba przesadzilem z tym optymizmem z 3 ,4 tysiace góra

Snakes 01.08.2008 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 578013)
Zastanawiam się, czy klub był na tyle przewidywalny i zgłosił Baretto do CL i rozgrywek... Ktoś coś wie?

Baretto dzis mial podobno pierwszy treneing wiec w formie bedzie gotow pewnie za 3 tygodnie...

South 01.08.2008 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snakes (Post 578015)
No chyba przesadzilem z tym optymizmem z 3 ,4 tysiace góra



no góra 3 tysiące to sie mogę zgodzić

Cytat:

Mam pytanie... ile by kosztowal bilet na mecz Wislaw Krakow - FcBarcelona ?? tak mniej wiecej i jak bym mogl kupic bilety jak jestem ze Slaska ?? :D z gory dzienkuje za Odpowiedz :D
mniej więcej jeszcze nie przeszliśmy Beitaru ,ba póki co, to z nim przegrywamy 2:1,nawet nie wiadomo dokładnie gdzie będziemy grać....


dzieNkuje :-/

depeche87 01.08.2008 20:58

Na onecie potwierdzili, ze Barca chce rewanzu u siebie. Jesli zarzad sie zgodzi to sa kompletnymi frajerami... lub wzieli w lape.

Bobic 01.08.2008 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez depeche87 (Post 578022)
Na onecie potwierdzili, ze Barca chce rewanzu u siebie. Jesli zarzad sie zgodzi to sa kompletnymi frajerami... lub wzieli w lape.

Chłopie My musimy pierwsze Beitar przejść!!:lol:

dorotja 01.08.2008 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snakes (Post 578017)
Baretto dzis mial podobno pierwszy treneing wiec w formie bedzie gotow pewnie za 3 tygodnie...

Barreto jest po kontuzji, bardzo długo nie trenował, szybko nie zagra. >>> źródło
*

Trener Barcy nie zna Wisły

Uran235 01.08.2008 22:22

Przypominam, tutaj pełna kadra zgłoszona przez Wisłę do II rundy kwalifikacyjnej LM. Barreto brak.

darotsok73 01.08.2008 22:45

Ludzie, proszę Was ocknijcie się i zanim zaczniecie komentować mecz Wisełki z FCB na Śląskim zauważcie proszę ten bardzo drobny i dla Was kompletnie nieistotny fakt żę gramy najpierw bardzo trudny mecz z Beitarem , bez Głowy i Zieńczuka i z bramką do odrobienia. A rywal jest bogatszy od Nas, conajmniej równorzędny sportowo i równie głodny sukcesów. Ale większość Wiary nie chce tego zauważyć i już labidzi, krytykuje i narzeka na nieistniejące problemy. Gorzej niż DZIECINADA!

felipe 01.08.2008 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 578088)
Ludzie, proszę Was ocknijcie się i zanim zaczniecie komentować mecz Wisełki z FCB na Śląskim zauważcie proszę ten bardzo drobny i dla Was kompletnie nieistotny fakt żę gramy najpierw bardzo trudny mecz z Beitarem , bez Głowy i Zieńczuka i z bramką do odrobienia. A rywal jest bogatszy od Nas, conajmniej równorzędny sportowo i równie głodny sukcesów. Ale większość Wiary nie chce tego zauważyć i już labidzi, krytykuje i narzeka na nieistniejące problemy. Gorzej niż DZIECINADA!

Pogrubić i oprawić w ramke by wszyscy przeczytali!

carrasso 01.08.2008 23:28

Zauważyłem że wszyscy koncentrują się na Barcelonie, chyba niektórym trzeba przypomnieć że jest jeszcze jedna przeszkoda na drodze Wisły, i to nie byle jaka.

dj_ibutti 01.08.2008 23:43

Byle jaka, to ona jest. Ale ciągle jest przeszkodą. ;)

leszekm 02.08.2008 06:11

Barcelona jest bez formy? Bardzo dobry żart!

http://www.weszlo.com/news/693

Luu... 02.08.2008 08:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 578088)
Ludzie, proszę Was ocknijcie się i zanim zaczniecie komentować mecz Wisełki z FCB na Śląskim zauważcie proszę ten bardzo drobny i dla Was kompletnie nieistotny fakt żę gramy najpierw bardzo trudny mecz z Beitarem , bez Głowy i Zieńczuka i z bramką do odrobienia. A rywal jest bogatszy od Nas, conajmniej równorzędny sportowo i równie głodny sukcesów. Ale większość Wiary nie chce tego zauważyć i już labidzi, krytykuje i narzeka na nieistniejące problemy. Gorzej niż DZIECINADA!

możecie skończyć już z argumentem że ten cały Beitar jest bogatszy, bo jak oglądałem mecz to ani zawodników nie rozpoznawałem, stadion nie wydawał mi się żeby był jakiś super nowoczesny... nawet koszulek nie mieli jakiś wypasionych :P więc w czym on jest bogatszy ?
Dla mnie to ten mecz przegrała Wisła a nie wygrał Beitar, bo remis powinien być tylko jak zawodzą najważniejsze ogniwa a nie ma ławki, żeby ich zastąpić no to cóż wymagać. Coś czuje że u nas będzie remis 1-1

TSWojtas 02.08.2008 08:12

Zydów przejść a z Barcą zagrać tak jak 7 lat temu tzn u siebie otwarta ofensywna gra a na wyjezdzie zamurować bramke .Moze sie uda ;)

matt_21 02.08.2008 10:07

Z Beitarem może byc dobrze bo będą już bardziej rozegrani, z Barcą pewnie odpadniemy, ale ważne by zagrac z FCB w miarę równe mecze, to doda naszym wiary, i mecz o awans do rundy grupewej UEFA przejdfziemy jak po maśle, i będą puchary całą zimę.

Zbychu 02.08.2008 10:14

Najpierw to ofensywnie trzeba zagrać ale z Beitarem.Sądze że Wisła powinna mecz toczyć pod swoje dyktando a najbardziej boje się że jakiś głupi błąd typu rozpamiętywanie nieskutecznej akcji Sobolewskiego z pierwszego meczu może się powtórzyć i przez to znów stracimy głupio ważną bramke.Koncentacja musi być 100% przez całe spotkanie.Niestety takie błędy przydarzają się nawet najlepszym tak więc ważne jest aby jak najszybciej ,,podciąć skrzydła" rywalowi.Gdy wygrywamy 1:0 trzeba myśleć o drugiej bramce,bo nawet utrzymując do 89 korzystną obrone można w 90 min. stracić gola i koniec marzeń.Gdy wygrywamy 2:0 również można stracić bramke na 2:1 i wtedy pojawiają sie nerwy,dogrywka i róźnie może się potoczyć.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl