![]() |
Cytat:
|
jaki był wynik meczu riga- ventspils v. ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jest jakiś program który połączy mi film z napisami ?
Jeżeli tak to prosiłbym o link lub nazwe programu |
subedit player
|
Cytat:
A ja mam pytanie, co to za nuta w tym filmiku? z góry dzięki;) http://pl.youtube.com/watch?v=b4KqKn1h-os edit: swoją drogą fajna bramka w filmiku hehe |
Cytat:
|
Mam pytanie czy sklep "świat kibica" jeszcze działa bo zamówiłem koszulkę przelałem pieniądze ale nie dostałem żadnej odpowiedzi o wysyłce. Czekam już trzeci dzień.
|
3 dzien? a to dużo?
|
Ja mam takie pytanie bylem dziś w sklepie lacoste i widziałem tam koszulki po 500zl a na allegro widziałem najdroższą po 150 czy te z allegro to jakieś podróby ?? czemu jest taka róznica cenowa ??
|
Cytat:
|
Nie chodziło mi o to czy doszło ale czy zostało w ogóle wysłane
ale działa czy nie?? |
na którym kanale sopcasta pokazuja mecz Wisełki?
|
Czy jak ktoś ma kablówkę UPC + canal to możę wykupić sobie Orange Sport ?
|
zawsze na około 30 minut przed meczem w nazwie kanału masz Wisła Kraków - Polonia Bytom.
zeby oglądać przez Orange Sport trzeba posiadać Cyfre+ lub coś tam z TP. Ja sam mam upc+ canal + i już się o tym dowiadywałem. |
Wie ktoś jak wygląda sprawa Orange Sport TV w multipakiecie TP? Jak da się zamówić ten kanał i ile kosztuje?
|
wie Ktoś czy w Multikinie bedzie mecz Barca- Wisła? Bo na str nic na ten temat nie pisze, ale moze jednak... ;)
|
Jaka dziś pogoda w Krakowie? :)
|
Leje caly czas, strasznie nie przyjemnie. :/
|
Wie ktoś czy jest jeszcze szansa na kupienie szala H. Reymana? (byłem za granicą 1.5 miesiąca i nie miałem jak go kupić...)
|
Prośba i pytanie ...
Ile kosztuje Wódka Krajowa w Gdańskiej Biedronce? Może ktoś zapytać jakiegoś kolegi z Gdańska bądź może ktoś wie. Chciałem na forum Lechia zapytać ale aktywacja po 24h. |
Cytat:
|
Po ile są bilety na Polonie Bytom ??\
Thx za odpowiedź :) |
Cytat:
Czasami polecam,zajrzenie na oficjalna :) |
Cytat:
http://wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4290 |
Czy istnieje możliwość zmiany nicku ? Jak tak,to w jaki sposób ?
|
Można prosić modów o to w: Pytania do moderatorów...
Nie wiem co z tego wyniknie :P |
Ok,dzięki :)
|
gdzie wykonają mi dobrze i w miarę tanio nadruki i hafty na bluzę?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl