Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Bartoch3tsw 05.08.2010 21:43

Ma ktoś do sprzedania koszulkę meczową z Umbro ,kolor obojętny,rozmiar M lub L.
Oferty proszę pisać na P.W.

WiślakMyślenice 05.08.2010 21:47

Z klasyka - u naszych był zły dobór strojów meczowych. Powinni grać w sukienkach. I tak nas tam rżnęli...

julo 06.08.2010 15:05

Ja dziś dostałem dres treningowy. Bardzo fajny.
Ale i tak zamawiam jeszcze XL. Ten lekko obcisły i krótki ale od bidy mógłby być. (mam 187cm, 87kg)
Takze zamawiajcie raczej większe. Zresztą już i tak rozmiaru L nie ma. Został XL i XXL

Mimo porażki z Azerami nosze go dumnie :P

Sevenone 08.08.2010 12:10

Wie ktoś może kiedy będą dostępne nowe koszulki Wisły z nowym sponsorem Adidas ? Bo chciałbym już taką koszulkę zakupić lecz nigdzie jeszcze jej nie widziałem.

Bartoch3tsw 08.08.2010 13:30

Do 2 tygodni powinny być

lord damien 12.08.2010 12:20

Koszulki Legii już w sprzedaży, ciekawe kiedy Wiślackie będą dostępne

ChinoRios 14.08.2010 01:07

Czesc, potrzebuje pomocy prosze. Gdzie moge kupic ta wspaniala koszulka ? Ogladalem ta koszulka ale tylko XL rozmiar. Ale ja chce rozmiar M.

http://img04.allegroimg.pl/photos/or.../86/1180928695


Z góry dzieki.

wojtole14 14.08.2010 18:14

Witam
Dla wszystkich ciekawskich, są już w ofercie meczówki Adidasa!
http://www.bomasport.pl/shop/1333_Ad...a_Wisla_Krakow

Coglin 15.08.2010 11:34

a co z telefonikowym herbem? dlaczego nie jest wyszywany tylko jakas plakietka przyklejona?
jeszcze w dodatku w zlym miejscu w porownaniu do tego co maja pilkarze.
no chyba, ze pilkarze tez maja plakietki, ale na zdjeciu Sobola z "to i owo na luziku.." wyglada o wiele lepiej.

skeba 15.08.2010 11:38

Koszulka oficjalna powinna kosztować 99zł. Z taką grą Wisły to i tak jest wygórowana cena.

PhantomRanger 16.08.2010 17:43

Jeszcze mi słońce w czaszkę nie przygrzało i mózg mi się nie zagotował, aby dawać 250 zł za koszulkę. 120-150 to mógłbym zrozumieć. Ja być może kupie sobie te treningowe tylko pytanie kiedy będą, bo już się czeka miesiąc, a miały być po 2 tygodniach. Taki marketing to niech sobie głęboko w 4 litery wsadzą. najpierw coś obiecują, a później tego terminu nie dotrzymują.

jurukuru 16.08.2010 17:54

Do WŚ i Fanatyka nie trafią tylko koszulki, także inne części garderoby. Przynajmniej tak powinno być, ale znając realia jakie panują to ręki sobie uciąć nie dam. Myślę, że pod koniec sierpnia przyjdą barwy z adidasa.

tommiyacht 16.08.2010 17:59

są jeszcze gdzies do kupienia repliki Umbro ?

WISŁAZWE 17.08.2010 11:42

Kolekcja Adidasa w Wiślackim Świecie:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ackim_swiecie/

szprotson 17.08.2010 12:00

czy ktoś wie co z adidasa ma WŚ? był ktoś etc?

pablo92TSW 17.08.2010 12:07

Cytat:

Oprócz oryginalnych koszulek meczowych w sprzedaży są także dresy wyjściowe, bezrękawniki, koszulki polo i koszulki treningowe – wszystkie z kolekcji, w którą ubierają się zawodnicy Wisły Kraków.
Pisze wyraźnie na oficjalnej ;)


Cytat:

Niedługo również w sprzedaży pojawią się kolejne produkty z kolekcji firmy adidas.

szprotson 17.08.2010 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pablo92TSW (Post 962983)
Pisze wyraźnie na oficjalnej ;)

dlatego pytanie kieruje nie do tych którzy umieja czytac, tylko do tych ktorzy byli w WŚ i widzieli na własne oczy towar.

moze ktoś rozgarnięty np. zrobił zdjecie czy cos

btw, moje pytanie "był ktoś" skierowane do ludzi którzy byli/widzieli.

kondzio7 17.08.2010 12:45

250 zł za meczową koszulkę?:O

Above 17.08.2010 15:36

Po ile polówki i koszulki treningowe?

Matti1231 17.08.2010 16:00

Dziś byłem w WŚ i widziałem za 229 zł

lord damien 17.08.2010 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matti1231 (Post 963239)
Dziś byłem w WŚ i widziałem za 229 zł

Masz na myśli meczówki?

JrQ- 17.08.2010 16:48

To ja poczekam na wyprzedaż ;d

saklak1906 17.08.2010 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 963277)
To ja poczekam na wyprzedaż ;d

Prawdziwy kibic, a transferow do klubu to by sie chcialo

wordbatata 17.08.2010 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 963284)
Prawdziwy kibic, a transferow do klubu to by sie chcialo

Wiesz co napisałeś? Przykładowo gdyby dana koszulka kosztowała 4 tysiące tez byś kupił? Aby być "prawdziwym kibicem" zacznij pewne kwestie rozgraniczać to taka mała rada na przyszłosc ;)

saklak1906 17.08.2010 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wordbatata (Post 963285)
Wiesz co napisałeś? Przykładowo gdyby dana koszulka kosztowała 4 tysiące tez byś kupił? Aby być "prawdziwym kibicem" zacznij pewne kwestie rozgraniczać to taka mała rada na przyszłosc ;)

No tak 200 zl to majatek nie do ogarniecia. A w Wislackim Swiecie zostawilem juz sporo i nie placze na forum ze Cupial ukradl moje 5 mln euro za transfery

wordbatata 17.08.2010 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 963290)
No tak 200 zl to majatek nie do ogarniecia. A w Wislackim Swiecie zostawilem juz sporo i nie placze na forum ze Cupial ukradl moje 5 mln euro za transfery

Chcesz teraz pokazać ze jestes uwalony kasą ? łał tak duzo wydałeś?
To ja zaraz na spokojnie usiąde i bede liczył ile wydałem kasy w wiślackim świecie ;)
Ty nie rozumiesz do czego chłopie bije kibic Wisły nie oznacza ze ma wydawać majątek w sklepiku klubowym dla mnie pojecie prawdziwy kibic oznacza zupełnie co innego.

A po drugie każdy ma prawo do wyboru on wybrał ze poczeka z zakupem(zresztą napisał do przymrużeniem oka)

Koniec sporu :)

brylant17 17.08.2010 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 963290)
No tak 200 zl to majatek nie do ogarniecia. A w Wislackim Swiecie zostawilem juz sporo i nie placze na forum ze Cupial ukradl moje 5 mln euro za transfery

Jak jesteś taki mądry to za sponsoruj niektórym np mnie :D

_ukoL 17.08.2010 20:13

Z taką grą to za 49 zł. ZINA albo TICO powinno być.

JrQ- 17.08.2010 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 963284)
Prawdziwy kibic, a transferow do klubu to by sie chcialo

Pojebańcu nie każdego może stać co?
Nie każdy zarabia 10 tysięcy miesięcznie.

Dla niektórych 250zł to ćwierć miesięcznej pensji.
Zresztą, mam w dupie transfery, których i TAK NIE BĘDZIE nigdy z prawdziwego zdarzenia.

Wystarczy, że co tydzień praktycznie oglądam grę tych patalachów na żywo, więcej sponsorować tych miernot nie zamierzam.

anthony09 17.08.2010 21:15

To jest to polskie nastawienie ;] Niektórzy oddaliby wszystko za koszulkę ukochanej drużyny, a nie którzy wolą marudzić. Załóżmy, że jesteście pijakami, kurzokami itp. 250/12 to 20 zł miesięcznie, czyli 2 paczki papierosów albo jedna flaszka mniej w miesiącu, zastanówcie się czy nie warto zadbać o zdrowie dla naszej Wisełki ? Nie mówię tutaj o tych, którzy naprawdę nie mogą sobie pozwolić na taki wydatek (rodzina, mogą kupić replikę) ale niektórzy mogą, więc to dla nich jest oferta kupna koszulki meczowej orginalnej, w której występują Wiślacy W Ekstraklasie i czasami w Europie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl