![]() |
jest terminarz na nowy sezon
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,67...szlagier_.html |
1 kolejka- Wisła- Ruch
2 kolejka- Zagłębie Lubin- Wisła 3 kolejka- Wisła- Bełchatów 4 kolejka- ?- Wisła 5 kolejka- Wisła- Jaga 6 kolejka Lechia- Wisła 7 kolejka Wisła- Polonia Bytom 8 kolejka Wisła- Polonia Warszawa 9 kolejka- Śląsk- Wisła 10 kolejka- Kuchenka Poznań- Wisła 11 kolejka- Wisła- Piast 12 kolejka- ?- Wisła 13 kolejka- Wisła- Legia 14 kolejka- Wisła-? 15 kolejka- Odra- Wisła |
http://www.wislasoccer.com/news_item_10825.htm tu jest bardziej przejrzyście zaprezentowana całość jakby kogoś interesowało.
|
będziemy mieli w 8,9 i 10 kolejce maraton- Polonia W, Śląsk i Amica
|
No to za rok Feta bedzie po meczu z Odrą :lol: :lol: :lol:
|
ostatni mecz kolejki powinien byc Wisła - Legia xD
|
Powiedzcie mi, kiedy gramy z Borussią Dortmund sparing, czy działacze zapomnieli o takiej możliwości.
Przeciez sprzedając Kubę, było coś takiego w kontrakcie |
Co bylo w kontrakcie Kuby to wiedza tylko zainteresowani. Na ten sparing czesc osob jest napalona jakbysmy grali w V lidze, a ten sparing mialbyc najwazniejszym meczem w historii klubu. Skoro tyle lat nie bylo to znaczy, ze nie bedzie i tyle.
|
Bo taka jest prawda, że kluby niemieckie biją nas na łeb :), a mecz z Borussią byłby dobrym przetarciem przed LM. Lepiej taki mecz, niż z Ruzemborokiem
|
Tylko po co grać z Borussią na bocznym boisku bez publiki, jak można zagrac z nimi na otwarcie nowego stadionu za rok.
|
Nie wiem czy przypadkiem nie jest podpisane, ze w przeciągu jakiegos okreslonego czasu musi zostac rozegrany mecz, ale to mój domysl
|
|
Nie było jak grać przy takiej nawierzchni i pogodzie, nei ma co oceniać.
|
http://galeria.wislakrakow.com/20090702/rano/07.jpg
Łobo naprawdę mega forme łapie, łańcuchy urywa! :lol: |
http://www.youtube.com/watch?v=4W9HUVpXHYw
Fajny, dojrzały, mądry facet. Oby jak najszybciej wrócił do zdrowia. Przydadzą nam się jego stałe fragmenty, prostopadłe podania, strzały z dystansu. Nawet nie wiedziałem, że już może kopać piłkę. Łukasz wierzymy w Ciebie! |
nie mowcie ze to zdjecie nie kladzie na lopatki...
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5433371048.jpg |
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7092384156.jpg
a Michał Chrapek się chyba z Marcelo "zaprzyjaźnił". :lol: |
wygląda to tak, jakby mu miłość wyznawał właśnie :D
|
ogólnie same "pary", tylko pan Andrzej jeszcze szuka....:) ale widać, że panuje fajna atmosfera...
|
Bardzo się cieszę, że Burliga w kolejnym meczu dostaje szansę od pierwszych minut. Trener mógł na prawą obronę dać Piotrka Brożka, a Diaza na lewą, ale zdecydował się postawić na młodego chłopaka. Mam nadzieję, że Burliga wykorzysta szansę.
|
No no, nasza drużyna szaleje z Rijeką. Już 2-0, przy pierwszej bramce asystował Kirm.
|
Ledwo się zaczęło, a Kirm już zdążył zaliczyć asystę. Oby tak dalej!
|
Pierwszy mecz Kirm'a i już asysta brawo ;D
|
i widać że Kirm jest bardzo aktywny... świetnie się zapowiada ;)
|
Narazie widać, że Kirm pokazuje klasę i błyszczy w tym meczu. Obudził się też Wojtek Łobodziński! :)
|
może pomylą Piotrka z Pawłem i wezmą Piotrka :lol:
|
Cytat:
Andraž Kirm (spolszcz. Andraż Kirm, Andrasz Kirm) kogo? Andraża Kirma komu? Andrażowi Kirmowi Bez apostrofów! :-) |
Cytat:
|
Jeśli wezmą Piotrka to nie będzie miał kto w obronie grać:lol: więc nie koniecznie nam to na dobre wyjdzie ;)
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl