Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

radek21 30.06.2009 12:43

jest terminarz na nowy sezon
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,67...szlagier_.html

radek21 30.06.2009 12:54

1 kolejka- Wisła- Ruch
2 kolejka- Zagłębie Lubin- Wisła
3 kolejka- Wisła- Bełchatów
4 kolejka- ?- Wisła
5 kolejka- Wisła- Jaga
6 kolejka Lechia- Wisła
7 kolejka Wisła- Polonia Bytom
8 kolejka Wisła- Polonia Warszawa
9 kolejka- Śląsk- Wisła
10 kolejka- Kuchenka Poznań- Wisła
11 kolejka- Wisła- Piast
12 kolejka- ?- Wisła
13 kolejka- Wisła- Legia
14 kolejka- Wisła-?
15 kolejka- Odra- Wisła

MCX 30.06.2009 12:55

http://www.wislasoccer.com/news_item_10825.htm tu jest bardziej przejrzyście zaprezentowana całość jakby kogoś interesowało.

radek21 30.06.2009 13:00

będziemy mieli w 8,9 i 10 kolejce maraton- Polonia W, Śląsk i Amica

GERO7 30.06.2009 13:43

No to za rok Feta bedzie po meczu z Odrą :lol: :lol: :lol:

HEDu 30.06.2009 14:59

ostatni mecz kolejki powinien byc Wisła - Legia xD

skeba 30.06.2009 15:09

Powiedzcie mi, kiedy gramy z Borussią Dortmund sparing, czy działacze zapomnieli o takiej możliwości.
Przeciez sprzedając Kubę, było coś takiego w kontrakcie

Wasiu 30.06.2009 15:13

Co bylo w kontrakcie Kuby to wiedza tylko zainteresowani. Na ten sparing czesc osob jest napalona jakbysmy grali w V lidze, a ten sparing mialbyc najwazniejszym meczem w historii klubu. Skoro tyle lat nie bylo to znaczy, ze nie bedzie i tyle.

skeba 30.06.2009 15:32

Bo taka jest prawda, że kluby niemieckie biją nas na łeb :), a mecz z Borussią byłby dobrym przetarciem przed LM. Lepiej taki mecz, niż z Ruzemborokiem

Baala 30.06.2009 15:34

Tylko po co grać z Borussią na bocznym boisku bez publiki, jak można zagrac z nimi na otwarcie nowego stadionu za rok.

skeba 30.06.2009 18:55

Nie wiem czy przypadkiem nie jest podpisane, ze w przeciągu jakiegos okreslonego czasu musi zostac rozegrany mecz, ale to mój domysl

Gucio25 02.07.2009 00:20

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisla_ujpest/

HEDu 02.07.2009 08:40

Nie było jak grać przy takiej nawierzchni i pogodzie, nei ma co oceniać.

Gucio25 02.07.2009 13:44

http://galeria.wislakrakow.com/20090702/rano/07.jpg

Łobo naprawdę mega forme łapie, łańcuchy urywa! :lol:

WioReXXX 02.07.2009 14:43

http://www.youtube.com/watch?v=4W9HUVpXHYw


Fajny, dojrzały, mądry facet. Oby jak najszybciej wrócił do zdrowia. Przydadzą nam się jego stałe fragmenty, prostopadłe podania, strzały z dystansu. Nawet nie wiedziałem, że już może kopać piłkę. Łukasz wierzymy w Ciebie!

tommiyacht 02.07.2009 16:50

nie mowcie ze to zdjecie nie kladzie na lopatki...

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5433371048.jpg

Gucio25 04.07.2009 13:39

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7092384156.jpg

a Michał Chrapek się chyba z Marcelo "zaprzyjaźnił". :lol:

Proud 04.07.2009 14:29

wygląda to tak, jakby mu miłość wyznawał właśnie :D

buters87 04.07.2009 15:36

ogólnie same "pary", tylko pan Andrzej jeszcze szuka....:) ale widać, że panuje fajna atmosfera...

Uran235 04.07.2009 17:26

Bardzo się cieszę, że Burliga w kolejnym meczu dostaje szansę od pierwszych minut. Trener mógł na prawą obronę dać Piotrka Brożka, a Diaza na lewą, ale zdecydował się postawić na młodego chłopaka. Mam nadzieję, że Burliga wykorzysta szansę.

p e t e r 04.07.2009 17:35

No no, nasza drużyna szaleje z Rijeką. Już 2-0, przy pierwszej bramce asystował Kirm.

Żuczek 04.07.2009 17:35

Ledwo się zaczęło, a Kirm już zdążył zaliczyć asystę. Oby tak dalej!

brylant17 04.07.2009 17:37

Pierwszy mecz Kirm'a i już asysta brawo ;D

arturtsw 04.07.2009 17:39

i widać że Kirm jest bardzo aktywny... świetnie się zapowiada ;)

KuLwIk 04.07.2009 17:39

Narazie widać, że Kirm pokazuje klasę i błyszczy w tym meczu. Obudził się też Wojtek Łobodziński! :)

brylant17 04.07.2009 17:40

może pomylą Piotrka z Pawłem i wezmą Piotrka :lol:

prober 04.07.2009 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 756426)
Pierwszy mecz Kirm'a i już asysta brawo ;D

Dwa dni w klubie i jeszcze kibice nie umieją odmienić nazwiska...

Andraž Kirm (spolszcz. Andraż Kirm, Andrasz Kirm)
kogo? Andraża Kirma
komu? Andrażowi Kirmowi

Bez apostrofów! :-)

KuLwIk 04.07.2009 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 756430)
może pomylą Piotrka z Pawłem i wezmą Piotrka :lol:

Jeszcze lepiej jakby wzieli zamiast nich Niedzielana. :p

matheo91 04.07.2009 17:44

Jeśli wezmą Piotrka to nie będzie miał kto w obronie grać:lol: więc nie koniecznie nam to na dobre wyjdzie ;)

brylant17 04.07.2009 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 756433)
Dwa dni w klubie i jeszcze kibice nie umieją odmienić nazwiska...

Andraž Kirm (spolszcz. Andraż Kirm, Andrasz Kirm)
kogo? Andraża Kirma
komu? Andrażowi Kirmowi

Bez apostrofów! :-)

Ok chyba się nie wkurzasz? że mi się zdażyła mała gafa


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl