Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

kubus20 29.06.2009 23:29

Rowniez prawie sie udalo....ide po zapalki na oczy ehh

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 23:29

przed chwilą dało sie zalogować..tzn pojawił mi sie po raz pierwszy ten moment w którym mozna wpisac swoj pesel i hasło ale jak dałem loguj to po jakiś 20 sek pojawił sie bład.

krkgiba 29.06.2009 23:30

zalogowałem się, ale


Brak Wyniku

jaszczur90 29.06.2009 23:30

Mówię poważnie :-/

zalogowałem się na OKE Kraków i mi pisze brak wyników.. ide chyba spać.

bartek89TS 29.06.2009 23:30

Tak samo miałem...

mateusz212 29.06.2009 23:31

Brak wyniku

TSW_PDW 29.06.2009 23:31

Zalgowałem się brak wyników ;/

karolinalgw 29.06.2009 23:31

oooo już nawet limt 1200 osób, więc coraz lepiej ;)

David. 29.06.2009 23:31

Zalogowałem się, potwierdzam, brak wyników.

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 23:31

no to co..ide spac :) nastawie budzik na 5 i zobaczymy czy wtedy bedą. narka

karolinalgw 29.06.2009 23:32

wrrrrr w OKE Łomża już mają wyniki :/ ja i tak poczekam do 1, bo pamiętam ubiegły rok ;)

!!IRIVER!! 29.06.2009 23:35

ja na razie czekam, spać mi się nie chce, a w szkole i tak wynik od 13.00 wiec zdaze sie wyspać jak co :D

wonski_eNHa 29.06.2009 23:39

dalej brak wyników, ogólnie lipa z tego będzie tak mi się wydaje

kubus20 29.06.2009 23:40

U mnie jest od 9 i wiekszosc ludzi sie zapowiedzialo na te godzine wiec...znow bedzie czekanie...heh

jaszczur90 29.06.2009 23:40

pewnie nie sprawdzili i teraz siedzą i sprawdzają :D

kubus20 29.06.2009 23:42

Taaaaaa...jak kryzys to wszedzie heheheh

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 23:44

hehehe w Łomży im strona smiga że hej..a Kraków to lepiej nie komentować :)

!!IRIVER!! 29.06.2009 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 753660)
hehehe w Łomży im strona smiga że hej..a Kraków to lepiej nie komentować :)

Mają mniej ludzi zdających, wobec czego mniej się loguje.. ;] prosta sprawa.

Ja się w końcu zalogowałem, ale niestety - wyniku brak :D

kubus20 29.06.2009 23:52

Nie ma nic dalej...a nawet ustnych nie ma i deklaracji maturalnych...eh

karolinalgw 29.06.2009 23:53

Brak wyniku i tyle... coś się musi dziać, bo poznikały inne info z mojego konta :/

KamAr 29.06.2009 23:55

Ja tez mam tylko "wyniki egzaminow"... innych inf nie ma... oczywiscie brak wynikow ;|

kubus20 29.06.2009 23:58

]No to sie przygotujcie...2 minuty do 1 heheh

TSW_PDW 30.06.2009 00:00

i nic 1 już jest

David. 30.06.2009 00:00

Ja już mam :)

TSW_PDW 30.06.2009 00:01

co masz ? hmm

karolinalgw 30.06.2009 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 753668)
Ja już mam :)

ale co wyniki? czy godzinę1? :D

South 30.06.2009 00:01

jest ****aaaaaaaa !!!!!!!!!

zdane :))))))))

powodzenia wszystkim !

KamAr 30.06.2009 00:02

co masz? wyniki juz sa???

David. 30.06.2009 00:02

Wyniki. Tak są. Zdane :) Idziemy pić!

karolinalgw 30.06.2009 00:03

a nie mówiłam, zeby czekać do 1 :D

mi się jeszcze nie udało wejśc :/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl