![]() |
Rowniez prawie sie udalo....ide po zapalki na oczy ehh
|
przed chwilą dało sie zalogować..tzn pojawił mi sie po raz pierwszy ten moment w którym mozna wpisac swoj pesel i hasło ale jak dałem loguj to po jakiś 20 sek pojawił sie bład.
|
zalogowałem się, ale
Brak Wyniku |
Mówię poważnie :-/
zalogowałem się na OKE Kraków i mi pisze brak wyników.. ide chyba spać. |
Tak samo miałem...
|
Brak wyniku
|
Zalgowałem się brak wyników ;/
|
oooo już nawet limt 1200 osób, więc coraz lepiej ;)
|
Zalogowałem się, potwierdzam, brak wyników.
|
no to co..ide spac :) nastawie budzik na 5 i zobaczymy czy wtedy bedą. narka
|
wrrrrr w OKE Łomża już mają wyniki :/ ja i tak poczekam do 1, bo pamiętam ubiegły rok ;)
|
ja na razie czekam, spać mi się nie chce, a w szkole i tak wynik od 13.00 wiec zdaze sie wyspać jak co :D
|
dalej brak wyników, ogólnie lipa z tego będzie tak mi się wydaje
|
U mnie jest od 9 i wiekszosc ludzi sie zapowiedzialo na te godzine wiec...znow bedzie czekanie...heh
|
pewnie nie sprawdzili i teraz siedzą i sprawdzają :D
|
Taaaaaa...jak kryzys to wszedzie heheheh
|
hehehe w Łomży im strona smiga że hej..a Kraków to lepiej nie komentować :)
|
Cytat:
Ja się w końcu zalogowałem, ale niestety - wyniku brak :D |
Nie ma nic dalej...a nawet ustnych nie ma i deklaracji maturalnych...eh
|
Brak wyniku i tyle... coś się musi dziać, bo poznikały inne info z mojego konta :/
|
Ja tez mam tylko "wyniki egzaminow"... innych inf nie ma... oczywiscie brak wynikow ;|
|
]No to sie przygotujcie...2 minuty do 1 heheh
|
i nic 1 już jest
|
Ja już mam :)
|
co masz ? hmm
|
Cytat:
|
jest ****aaaaaaaa !!!!!!!!!
zdane :)))))))) powodzenia wszystkim ! |
co masz? wyniki juz sa???
|
Wyniki. Tak są. Zdane :) Idziemy pić!
|
a nie mówiłam, zeby czekać do 1 :D
mi się jeszcze nie udało wejśc :/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl