Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Filmy, które warto obejrzeć (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2155)

volumen 17.11.2013 13:29

Zapraszam wszystkich na bloga http://kino-mojapasja.blogspot.com gdzie znajdziecie recenzje filmów, które warto obejrzeć.

gypsy 02.01.2014 18:28

Ja polecam film dokumentalny o Polonii Warszawa, a właściwie to o jej upadku pt. "Kasa będzie jutro": http://www.youtube.com/watch?v=agBv_2nuO_k Momentami śmieszny, momentami tragiczny, ale na pewno ciekawy.

arti 02.01.2014 22:20

wyścig - reż. ron howard - historia rywalizacji niki laudy vs jamesa hunta - tempo, rozmach, humor...
porachunki - szalona czarna komedia gangsterska reż. Luc Besson z legendami - Robertem de Niro, Tomem Lee Jonesem i Michelle Pfeiffer, a jest i jakaś urodziwa młoda aktorka:) Czarny humor wysokiej próby:)

JacobCFC 05.01.2014 09:22

Bardzo dobra akcja, polecam obejrzeć:
http://www.youtube.com/watch?v=phCSXKqKQuo

wiesniak84 04.04.2014 21:31

Co tu taka posucha filmow nikt nie oglada?:) Ktos cos poleci ciekawego moze?

emj10 04.04.2014 21:44

"Grand Budapest Hotel" of course. Chyba najlepsza produkcji tej wiosny.

wiesniak84 04.04.2014 22:02

Nie omieszkam stwierdzic, ze ostrze sobie kly na ten film ale po " Czterech pokojach" Tarantino nie az tak bardzo by wybrac sie do kina:) Poczekam na jakas dobra wersje do sciagniecia.
Prosze o wiecej:D

palczi 23.07.2014 19:04

Moi drodzy,jakiś dobry horror lub komedie na czasie ? poleci ktoś coś na tak piękną pogodę ? z góry THNX

Mario Nh 23.07.2014 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palczi (Post 1369255)
Moi drodzy,jakiś dobry horror lub komedie na czasie ? poleci ktoś coś na tak piękną pogodę ? z góry THNX

"Zbaw nas ode złego" horror na czasie.

Komedia mecz Legii.

wiesniak84 23.07.2014 19:12

Ni to horror, ni komedia ale dzisiaj wypadl relek "Kamieni na szaniec". Ponoc calkiem przyjemny.

Węgorz 30.10.2014 18:17

Z horrowych rzeczy jutro myślę zaliczyć ciągiem "Frankensteina" i "Drakulę", lecą jeden po drugim na Ale kino+ akurat. A tak to ostatnio "Bogowie" jeszcze polecieli. Kot się naprawdę marnował przez tyle lat w tych "komedyjkach".

Jaroo1 30.10.2014 19:42

Frankensteina to polecam tylko tego z 1994 roku z tymże horror z niego żaden. Raczej takie luźne fantasy. A ten Frankenstein z 1974 roku to już w ogóle zero horroru, taka głupia komedyjka. Także nie nastawiaj się na jakieś mocne wrażenia pod tym kontem bo się zawiedziesz.
Przy okazji ze starych filmów polecam "Niewidzialny człowiek", rok produkcji 1933. Fabuła może nie powala ale efekty specjalne jak na tamte czasy - a nawet i na obecne - zaskakujące. Myślę, że warto pod tym kątem zobaczyć, żeby później pomyśleć "kierwa, jak oni to zrobili?"

wiślak 86 30.10.2014 19:43

Bogowie spoko tylko mi sie wydaje że Religę troche jak alkoholika przestawili...

Kocur 04.12.2014 09:05

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV..._SX214_AL_.jpg


Niesamowity film :)
Jako że nie ma filmów perfekcyjnych to ma ocenę 9,5 / 10 :D


Aktorstwo plus reżyseria daje takiego kopa że się w pale nie mieści. Mimo że opowiedziana poważna historia człowiek się skręca ze śmiechu co 15 sekund.

arti 13.12.2014 06:27

Porządny człowiek - norweski film w stylu Tarantino (jatka +humor)
Stulatek, który wyszedł przez okno i zniknął - skandynawska komedia - specyficzny humor
No i film romantyczny do obejrzenia we dwoje - Gwiazd naszych wina.

wiesniak842 15.04.2015 23:05

Odkopuje temat bo zaraz znowu szesc nocek z rzedu i moze ktos czyms sie pochwali ciekawym:D

Co ostatnio widzialem i moge polecic (starocia i nie tylko)
Casablanca
Dziecko Rosemary
Smrod zycia
Kafka
Le Trou
Birdman
Wielkie oczy
Rush
Mandarynki
Lewiatan
Ladunek 200
Whiplash
Ostatni skaut
Cider House Rules
Nightcrawler
Interstellar
Barton Fink
Bogowie
Gone Girl
Smoke
La grande vadrouille
Trzy dni kondora
Historia Earla Kozla Manigautta
Selfish Giant
Krol wzgorza
Jack Strong
Dallas Buyers Club
Lone Survivor
Kapitan Phillips
Finding Forrester

To tak po krotce.

Kamil_mchw 24.05.2015 14:41

szukam film "Ziarno Prawdy" i znaleźć nie mogę...
może ktoś podrzucić linka do ściągania lub oglądania online?
pzdr

wiesniak842 24.05.2015 15:01

DVD wypada we wrzesniu wiec dobrej wersji zbytnio nie ma co sie spodziewac do tego czasu.

ABGwislakABG 24.05.2015 15:40

Poza tym po co się wkurviać propagandą żydowskiego zarządu powierniczego serwowaną dla kondominium niemiecko-rosyjskiego?

wiślak 86 24.05.2015 15:51

Oglądałem w kinie. Można zobaczyć trochę mroczny ale szału nie robi.

Arkas 26.05.2015 12:07

System (Child 44)

Jaroo1 26.05.2015 12:55

Ja polecam film "Wszystko może się przytrafić" z 1995 roku. Jest to film dokumentalny a właściwie coś w rodzaju wywiadu. 6 letni chłopiec rozmawia z obcymi ludźmi siedzącymi na ławkach w parku. Z jednej strony film zabawny, śmieszny bo jaki mógł być jeśli w rolę reportera wcielił się 6 letni dzieciak? Z drugiej, film poważny bo chłopiec rozmawia z ludźmi starymi więc poruszane są trudne tematy dotyczące tego jak się ułożyło ich życie, dotyczące ich zdrowia itp.

liber 28.05.2015 16:58

Ja ostatnio oglądałem Ex Machina. Z grubsza film jest o androidzie imieniem Ava, która obdarzona jest inteligencją oraz prawdopodobnie również świadomością. Film oczywiście z gatunku sci-fi z elementami psychologicznymi.

wiesniak842 06.01.2016 13:20

Odswiezam temat plus co warte obejrzenia moim zdaniem widzialem od ostatniego wpisu w tym temacie czyli od kwietnia:D Ogolnie duzo poludniowokoreanskiego kina:D

Historie z Yodok
Anonymous
Akira
Ghost in the shell
Zagadka zbrodni (Korea)
Bez Tchu (Korea)
Shin-sae-gye (Korea)
My Way (Korea)
Everest
Nameless Gangster (Korea)
Mlodosc
About Schmidt
Zjawa

pietre 06.01.2016 13:28

Ja polecam takie filmy:

Cinema Paradiso
Nieznajoma
Wielkie piękno
1900 człowiek legenda
Bękarty wojny
Dawca pamięci
Duchy goi
Dwunastu gniewnych ludzi (ten starszy film)
Furia
Informator
Koneser
Malena
Mandarynki
Miłość - reż. Haneke
Obłąkani
Ostatnia miłość na ziemi
Pan od muzyki
Szkoła dla łobuzów
Polowanie
Prestiż
Rydwany ognia
Sól ziemi
Sprzedawca marzeń
Still Alice
W pogoni za szczęściem
Whiplash
Wierny ogrodnik
Więzień nienawiści
Wściekłe psy
Wybawiciel
Zaginiona dziewczyna
Zapach kobiety
Zjawa

Byku 07.01.2016 20:31

Siema,
Piratebay lezy, polecicie inna stronke z torrentami ?:)

Dzieki

wiesniak842 07.01.2016 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Byku (Post 1425571)
Siema,
Piratebay lezy, polecicie inna stronke z torrentami ?:)

Dzieki

Jak to lezy jak wczoraj z niego korzystalem:D
Teraz tez dziala.

Byku 07.01.2016 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1425584)
Jak to lezy jak wczoraj z niego korzystalem:D
Teraz tez dziala.

Faktycznie :)
Tzn leza mirrory z ktorych korzystalem od dluzszego czasu ale googlujac to od razu jest gitara.

Dzieki!

Padre1906 08.01.2016 20:42

kat.ph polecam

stawski 08.01.2016 21:51

A ja polecam Nightcrawler ze świetną rolą Gyllenhala.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl