![]() |
ja pitole, nielzy start
|
Pytanie za 100 punktów:
Czemu Boruc nie wybronil tej zalosnej pilki? 1) Szkoda bylo nazelowane wlosy ugniatac materialem. 2) W czapce Boruc ma - 3 do urody. Zeby skrzypia jak ogladam taka padline.... Boruc, Krzynowek, Dudka+reszta obrony out... Niech wpuszcza ( sorry ale jednak musze to napisac ) Boguskiego....Tego nie da sie ogladac nawet ze zgrzewka piwa.... Wasaty juz przebiera nozkami czekajac na posadke... wpadniemy z deszczu pod rynne...jeden wielki cyrk i zal. |
Jeleń gol ;)
|
A podobno pan Irek nie pasuje do koncepcji Leo... Brawo, brawo Irek:)
|
akcja Roger-Jeleń podręcznikowa. Co ten Leo tak Jelenia nie chciał ?
Cytat:
|
Kilka slow po pierwszej tak nudnej ze az skrzypia zeby polowie:
1) Boruc - Zakladaj czapke albo wypier****. 2) Obrona - Wszyscy jestescie tak ciency ze szkoda slow i brak skali...Podanie do Boruca gornej pilki w chwili pressingu bylo co najmniej zenujace. Zewlakow - Idz na fete i przemysl czy naprawde chcesz grac w reprezentacji....Moze pora pograc w FIFE na PS3? 3) Krzynowek - Chlopie dorabiaj na emeryture a nie baw sie w reprezentacje. Nie ten czas i nie ta forma. 4) Irek - zamykasz jape "specom" i zrob to jeszcze kilka razy. Dla mnie jestes na te chwile pewniakiem w skladzie. 5) Roger - Stary, nie widac Cie caly mecz, i jak zwykle jedno podanie i szok.... Moze bys tak zwiekszyl ilosc tych swoich brazylisjkich podan? Nie wspomne juz o tym bys gral tak w Legii...ale to nie ten temat. Jesli nie zwiekszysz - Patrz punkt 1. 6) Prosze Don Leo o wpuszczenie Boguskiego i Kuby.....jak tego nie zrobi to bedzie sam sobie line zawijal na karku. 7) Najwazniejsze : Z taka forma i gra obrony to my mozemy zrywac truskawki w Burkina Faso...nic wiecej nie osiagniemy. PS: Byle wygrac ten mecz bo jak Wasaty karzel dopnie swego to znowu bedziemy w dupie i wszyscy krytycy Leo beda sie modlic by cofnac czas....Takie sa uklady i tego nikt nie zmieni. Nadal "fachowcy" chca opcji "Leo out"? Moze troszke wyobrazni? |
ło jezu, poziom 3 ligowy tego meczu.
Irlandia słaba, Polska jeszcze słabsza. Jedna fajna akcja Polaków + jakieś 15 błędów. Miazga jest to, co gramy. |
fajny ten Jeleń. Nie mądrzy się, w wszystkowiedzącego teoretyka nie bawi się, tylko swoje gra.
Jak któryś z grajków za dużo do kamery ładnie mówi, to najczęściej szajs gra. no i mamy , 2-1. Obrona tragiczna. |
Po co oni siedzą na tych zgrupowaniach? Przygotowują się, trenują, a poźniej taka gra?????
|
Nie oszukujmy się, jak dotąd nasza drużyna gra żenująco słabo. Irlandczycy to klasyczni drwale, ale jak widać na naszych to wystarcza.
|
Wiecie ze jesli nie wygramy to Leo leci?
|
Cytat:
Wierzyć mi się nie chce, za cwany na to. |
Pozegnalny mecz Beenhakkera. Niezaleznie od wyniku tego spotkania, to powinien zostac zdyminisjowany. Brak stylu, brak koncepcji, a przez ostatni rok same blamaze lub kompromitacje(EURO, Slowacja, Slowenia, itd.) za wyjatkiem meczu z Czechami. Juz nie mowie o powolaniach i przedziwnym ustawieniu, do ktorego nie mamy wykonawcow(tzn. swiatowej klasy napastnika i rozgrywajacego). Szkoda, ze dzieje sie to kosztem awansu do MS, ale lesne dziadki z PZPN'u przespaly zime, zamiast zmienic selekcjonera.
Co do samego meczu...to co na boisku robi Roger czy Bandrowski? Pierwszy bez formy, a drugi siedzi na lawce w Lechu... |
To nie jest wina trenera, a totalnego braku umiejętności piłkarzy.
|
Cytat:
Rodzi się jeszcze inne pytanie: co w podstawowej jedenastce robi piłkarz, który jest w reprezentacji tylko dlatego, że kontuzję złapał Murawski? Zero koncepcji...:/ |
Dudka niezły oszust :).
|
To przypomnij sobie eliminacje za Engela czy Janasa(kiepscy trenerzy, a mimo to reprezentacja radzila sobie lepiej) i z takimi ogorkami, jak Irlandczycy to wygrywalismy po 3 : 0. Poprostu w reprezentacji maja grac pilkarze, ktorzy sa w formie...proste.
|
Jezu , ale my Polacy (plus Roger :D ) gramy padakę , Żal. Może Błaszczyk coś stworzy , boję się żeby go Irlandczycy nie skasowali.
Borubar, wielki jesteś, pięknie...zwolniłeś Benhauera , Engel i Lato załatwią ci order... |
Boruc właśnie spadł na dno...
|
Koniec marzen. Wypadamy z gry o MS :( :(.
Boruc...goool! P. S - A kto powoluje tych pilkarzy, a potem ich obserwuje na treningach i przygotowuje do spotkania? Badzmy powazni...zreszta nawet bez tej bramki calkowita padaka. |
Brawo Artur....:/:/:/
|
Wina Benhakkera? :)
Wstyd. |
powiem krotko dla mnie ten mecz to jeden wielki LOL. Nic dodac nic ujac...
|
Cytat:
|
Skoro wygrane zależą od braku błędów bramkarz-obrońca, lub bramkarza to Benhakker zbyt wiele nie ma do powiedzenia.
Powiedzmy sobie szczerze. Niezależenie od tego czyja to wina, jesteśmy w głębokiej, czarnej dupie. Jesteśmy piłkarskim krajem Trzeciego Świata. |
nie ma co kopać leżącego. Jest padaka i piach. Wszyscy. Nie ma się co Boruca czepiać, reszta też niewiele pokazała.
Nie ma też się co Leo czepiać, gra tym kogo ma. Nasza piłka jest denna, od trampkarzy i szkolenie chłopaków w podstawówce zaczynając a na doborowym towarzystwie z wczasów we Wrocławiu kończąc. Listek, Kolator, Kręcina, Engel, Wdowczyk, Wójcik, beton postkomuchowsko-esbecki w okręgach. I masa geldu poza kontrolą. Piłka jest najmniej ważna dla tej całej bandy. |
Rozegralismy slownie jeden dobry mecz w tych eliminacjach do tej pory, a to chyba cos(albo wiele) mowi...
Gdzie jest Wichniarek, Zurawski, Iwanski, Kosowski, Marcin Kowalczyk, Seweryn Gancarczyk, Glowacki(gra beznajdziejny Bosacki)? |
Cytat:
|
A Leo zdjął jeszcze Jelenia, jedynego który coś z przodu próbował robić. R. Lewandowski przecież praktycznie nie istnieje.
|
Jeszcze tylko remis z San Marino i...wakacje.
A jak tak widzę i słucham tych "..okazja, niebezpiecznie, będzie okazja, była okazja.." itp to przyznać trzeba sprawiedliwie że Irlandczyki powinni już do przerwy prowadzić 3-0 . Tekst Szpaka : podanie do Boruca, nie wiem po co.... :D 20 min. może Sagan , Błaszczyk i remisik utłuczemy ?? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl