Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Domas 28.03.2009 18:30

ja pitole, nielzy start

kreseq 28.03.2009 18:40

Pytanie za 100 punktów:
Czemu Boruc nie wybronil tej zalosnej pilki?
1) Szkoda bylo nazelowane wlosy ugniatac materialem.
2) W czapce Boruc ma - 3 do urody.

Zeby skrzypia jak ogladam taka padline.... Boruc, Krzynowek, Dudka+reszta obrony out... Niech wpuszcza ( sorry ale jednak musze to napisac ) Boguskiego....Tego nie da sie ogladac nawet ze zgrzewka piwa.... Wasaty juz przebiera nozkami czekajac na posadke... wpadniemy z deszczu pod rynne...jeden wielki cyrk i zal.

hazdrubal 28.03.2009 18:42

Jeleń gol ;)

Grisza1 28.03.2009 18:43

A podobno pan Irek nie pasuje do koncepcji Leo... Brawo, brawo Irek:)

harthausen 28.03.2009 18:44

akcja Roger-Jeleń podręcznikowa. Co ten Leo tak Jelenia nie chciał ?

Cytat:

Kreseq napisał:
Wasaty juz przebiera nozkami czekajac na posadke... wpadniemy z deszczu pod rynne
Matko jedyna , byleś nie wykrakał.

kreseq 28.03.2009 19:04

Kilka slow po pierwszej tak nudnej ze az skrzypia zeby polowie:
1) Boruc - Zakladaj czapke albo wypier****.
2) Obrona - Wszyscy jestescie tak ciency ze szkoda slow i brak skali...Podanie do Boruca gornej pilki w chwili pressingu bylo co najmniej zenujace. Zewlakow - Idz na fete i przemysl czy naprawde chcesz grac w reprezentacji....Moze pora pograc w FIFE na PS3?
3) Krzynowek - Chlopie dorabiaj na emeryture a nie baw sie w reprezentacje. Nie ten czas i nie ta forma.
4) Irek - zamykasz jape "specom" i zrob to jeszcze kilka razy. Dla mnie jestes na te chwile pewniakiem w skladzie.
5) Roger - Stary, nie widac Cie caly mecz, i jak zwykle jedno podanie i szok.... Moze bys tak zwiekszyl ilosc tych swoich brazylisjkich podan? Nie wspomne juz o tym bys gral tak w Legii...ale to nie ten temat. Jesli nie zwiekszysz - Patrz punkt 1.

6) Prosze Don Leo o wpuszczenie Boguskiego i Kuby.....jak tego nie zrobi to bedzie sam sobie line zawijal na karku.


7) Najwazniejsze : Z taka forma i gra obrony to my mozemy zrywac truskawki w Burkina Faso...nic wiecej nie osiagniemy.

PS: Byle wygrac ten mecz bo jak Wasaty karzel dopnie swego to znowu bedziemy w dupie i wszyscy krytycy Leo beda sie modlic by cofnac czas....Takie sa uklady i tego nikt nie zmieni. Nadal "fachowcy" chca opcji "Leo out"? Moze troszke wyobrazni?

Elendil 28.03.2009 19:05

ło jezu, poziom 3 ligowy tego meczu.

Irlandia słaba, Polska jeszcze słabsza. Jedna fajna akcja Polaków + jakieś 15 błędów. Miazga jest to, co gramy.

harthausen 28.03.2009 19:19

fajny ten Jeleń. Nie mądrzy się, w wszystkowiedzącego teoretyka nie bawi się, tylko swoje gra.

Jak któryś z grajków za dużo do kamery ładnie mówi, to najczęściej szajs gra.

no i mamy , 2-1. Obrona tragiczna.

Grisza1 28.03.2009 19:22

Po co oni siedzą na tych zgrupowaniach? Przygotowują się, trenują, a poźniej taka gra?????

kibic sukcesu 2007 28.03.2009 19:23

Nie oszukujmy się, jak dotąd nasza drużyna gra żenująco słabo. Irlandczycy to klasyczni drwale, ale jak widać na naszych to wystarcza.

Maciuś 28.03.2009 19:23

Wiecie ze jesli nie wygramy to Leo leci?

harthausen 28.03.2009 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 700198)
Wiecie ze jesli nie wygramy to Leo leci?

a jest tak w jego umowie, że jak to przegra to leci bez odszkodowania czy jakiejś innej odprawy?
Wierzyć mi się nie chce, za cwany na to.

For_FuN_ 28.03.2009 19:29

Pozegnalny mecz Beenhakkera. Niezaleznie od wyniku tego spotkania, to powinien zostac zdyminisjowany. Brak stylu, brak koncepcji, a przez ostatni rok same blamaze lub kompromitacje(EURO, Slowacja, Slowenia, itd.) za wyjatkiem meczu z Czechami. Juz nie mowie o powolaniach i przedziwnym ustawieniu, do ktorego nie mamy wykonawcow(tzn. swiatowej klasy napastnika i rozgrywajacego). Szkoda, ze dzieje sie to kosztem awansu do MS, ale lesne dziadki z PZPN'u przespaly zime, zamiast zmienic selekcjonera.

Co do samego meczu...to co na boisku robi Roger czy Bandrowski? Pierwszy bez formy, a drugi siedzi na lawce w Lechu...

pirat.z.karaibow 28.03.2009 19:32

To nie jest wina trenera, a totalnego braku umiejętności piłkarzy.

Grisza1 28.03.2009 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 700204)
Co do samego meczu...to co na boisku robi Roger czy Bandrowski? Pierwszy bez formy, a drugi siedzi na lawce w Lechu...


Rodzi się jeszcze inne pytanie: co w podstawowej jedenastce robi piłkarz, który jest w reprezentacji tylko dlatego, że kontuzję złapał Murawski? Zero koncepcji...:/

harthausen 28.03.2009 19:33

Dudka niezły oszust :).

For_FuN_ 28.03.2009 19:33

To przypomnij sobie eliminacje za Engela czy Janasa(kiepscy trenerzy, a mimo to reprezentacja radzila sobie lepiej) i z takimi ogorkami, jak Irlandczycy to wygrywalismy po 3 : 0. Poprostu w reprezentacji maja grac pilkarze, ktorzy sa w formie...proste.

darotsok73 28.03.2009 19:34

Jezu , ale my Polacy (plus Roger :D ) gramy padakę , Żal. Może Błaszczyk coś stworzy , boję się żeby go Irlandczycy nie skasowali.

Borubar, wielki jesteś, pięknie...zwolniłeś Benhauera , Engel i Lato załatwią ci order...

kibic sukcesu 2007 28.03.2009 19:35

Boruc właśnie spadł na dno...

For_FuN_ 28.03.2009 19:36

Koniec marzen. Wypadamy z gry o MS :( :(.

Boruc...goool!

P. S - A kto powoluje tych pilkarzy, a potem ich obserwuje na treningach i przygotowuje do spotkania? Badzmy powazni...zreszta nawet bez tej bramki calkowita padaka.

Grisza1 28.03.2009 19:36

Brawo Artur....:/:/:/

pirat.z.karaibow 28.03.2009 19:37

Wina Benhakkera? :)

Wstyd.

koyoot 28.03.2009 19:41

powiem krotko dla mnie ten mecz to jeden wielki LOL. Nic dodac nic ujac...

ToTylkoJa 28.03.2009 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 700219)
Wina Benhakkera? :)

Wstyd.

tak, jego wina. Ten zespół nie ma stylu. Po prostu jedno wielkie dno. Za Janasa, za Engela mieliśmy styl, ale za Leo nie gramy zupełnie w piłkę. Ciągle wspomina się 2 dobre mecze i tyle

pirat.z.karaibow 28.03.2009 19:43

Skoro wygrane zależą od braku błędów bramkarz-obrońca, lub bramkarza to Benhakker zbyt wiele nie ma do powiedzenia.

Powiedzmy sobie szczerze. Niezależenie od tego czyja to wina, jesteśmy w głębokiej, czarnej dupie. Jesteśmy piłkarskim krajem Trzeciego Świata.

harthausen 28.03.2009 19:44

nie ma co kopać leżącego. Jest padaka i piach. Wszyscy. Nie ma się co Boruca czepiać, reszta też niewiele pokazała.
Nie ma też się co Leo czepiać, gra tym kogo ma.

Nasza piłka jest denna, od trampkarzy i szkolenie chłopaków w podstawówce zaczynając a na doborowym towarzystwie z wczasów we Wrocławiu kończąc.

Listek, Kolator, Kręcina, Engel, Wdowczyk, Wójcik, beton postkomuchowsko-esbecki w okręgach. I masa geldu poza kontrolą.
Piłka jest najmniej ważna dla tej całej bandy.

For_FuN_ 28.03.2009 19:44

Rozegralismy slownie jeden dobry mecz w tych eliminacjach do tej pory, a to chyba cos(albo wiele) mowi...

Gdzie jest Wichniarek, Zurawski, Iwanski, Kosowski, Marcin Kowalczyk, Seweryn Gancarczyk, Glowacki(gra beznajdziejny Bosacki)?

ToTylkoJa 28.03.2009 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 700226)
Skoro wygrane zależą od braku błędów bramkarz-obrońca, lub bramkarza to Benhakker zbyt wiele nie ma do powiedzenia.

Powiedzmy sobie szczerze. Niezależenie od tego czyja to wina, jesteśmy w głębokiej, czarnej dupie. Jesteśmy piłkarskim krajem Trzeciego Świata.

skoro błędy popełnia obrona i bramkarz, to atak powinien walnąć tyle goli ile trzeba. Ile mieliśmy sytuacji? Całą jedną czy mi się tylko wydaje? A to już chyba wina Leo, że nie ma pomysłu na grę. Jakoś Barcelonie błędy VV aż tak bardzo nie przeszkadzają ;) (wiem, że nie ta klasa porównania)

kibic sukcesu 2007 28.03.2009 19:45

A Leo zdjął jeszcze Jelenia, jedynego który coś z przodu próbował robić. R. Lewandowski przecież praktycznie nie istnieje.

darotsok73 28.03.2009 19:46

Jeszcze tylko remis z San Marino i...wakacje.
A jak tak widzę i słucham tych "..okazja, niebezpiecznie, będzie okazja, była okazja.." itp to przyznać trzeba sprawiedliwie że Irlandczyki powinni już do przerwy prowadzić 3-0 .

Tekst Szpaka : podanie do Boruca, nie wiem po co.... :D
20 min. może Sagan , Błaszczyk i remisik utłuczemy ??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl