Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

1q2 11.03.2009 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 690628)
nie lubię Arsenalu i grać na nich ale dziś obok kursu przejść nie można.
Roma - Arsenal (DNB) 2 @2.15

po krótce dlaczego. Nie zagrają Cicinho i Pizarro którzy nabawili się kontuzji w feralnym meczu z Interem (3-3 gdzie Roma już miała 2-0). Środek pola również bardzo osłabiony. Brak zawieszonego DeRossiego i kontuzjowanego Aguilaniego oraz bez Perotty i Cassetiego to praktycznie wszystko. Wszyscy wiemy ile ci gracze znaczą. Również bramkarz Romy ostatnio jest w takiej formie że szkoda pisać. Do tego nie wiadomo czy na 100% gotowy do gry będzie Totti i Tonetto. Zostaje Mirko Vucinic. Ogólnie Spaletti będzie miał problemy ze skompletowaniem skłądu na ten mecz. W Arsenalu do gry gotowi są Walcott i Eduardo. Wciąż jednak brak Fabregasa, Toure i Rosickiego. Brak również Arszawina który grał już w pucharach w Zenicie.
Jak już pisałem, nie lubię grać z Arsenalem ale dziś pewne argumenty przemawiają za nimi i spróbuję za jakieś 40zł.

p.s bo pewnie większość taśmorobów będzie pytać co to DNB (Draw no bet) czyli Remis nie ma zakładu. Inaczej.. padnie remis buk zwraca mi stawkę.

heh - ja wyjazdów nie lubie grać ale też może się skuszę.Oglądałem w weekend Romę z Udine.Ogólnie mecz tak beznadziejny jakbym l polską oglądał i to te słabsze mecze.Vucinic to coś jak Brożek z przed 2 lat - spiepszy 3 setki by strzelic może jednego gola, do tego z deka klocowaty;)

Problem tylko w tym że i Arsenal szału w tym sezonie nie gra.Jak tak patrzę to dopiero w ostatniej kolejce przerwali 'wspanialą' passe 4 meczy w lidze po 0-0

WiselkaMLP 11.03.2009 13:36

FC Porto - Atl. Madryt 2.15 1
Barcelona - Lyon 1.42 1
Mach.utd - Inter 1.70 1
Roma - Arsenal 1p. 2.00 x

kurs: 10.38

MISTA92 11.03.2009 14:38

Śr 11/03/09 20:45 Manchester United - Internazionale
akumulacyjne Liga Mistrzów 1
1.70 Śr 11/03/09 20:45 Porto - Atlético Madrid
Zakwalifikuje się do następnej rundy Liga Mistrzów Atlético Madrid
3.15 Śr 11/03/09 20:45 Roma - Arsenal
połowa czasu Liga Mistrzów x

PrawdziwośćDlaGry 11.03.2009 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 690681)
Śr 11/03/09 20:45 Manchester United - Internazionale
akumulacyjne Liga Mistrzów 1
1.70 Śr 11/03/09 20:45 Porto - Atlético Madrid
Zakwalifikuje się do następnej rundy Liga Mistrzów Atlético Madrid
3.15 Śr 11/03/09 20:45 Roma - Arsenal
połowa czasu Liga Mistrzów x

zaje.isty kupon. daje Ci 90% szans wejścia. sam coś takiego miałem na oku tylko zamiast ostatniego zdarzenia Barce włożyć bo z tymi X do przerwy różnie bywa.

rocco_1906 11.03.2009 16:51

a jeszcze na teraz na szybko:

Atlant - Magnitogorsk X


edit:to był tzw strzał w '10' :D

MISTA92 11.03.2009 18:48

Taki jeszcze kuponik na dzis za 5zł więc w sumie dwa kupony na dzis:)
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Śr 11/03/09 20:45 Burnley - Crystal P
Bramki w sumie Ang. Championship 2 lub 3
1.95 Śr 11/03/09 20:45 Tranmere - Leicester
Bramki w sumie Ang. League One 2 lub 3
1.95 Śr 11/03/09 20:45 Ebbsfleet United - Burton Albion
Bramki w sumie Ang. Blue Square Premier 2 lub 3
1.95 Śr 11/03/09 21:00 Fulham - Blackburn
Bramki w sumie Ang. Premier League 2 lub 3
1.95

MISTA92 11.03.2009 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 690730)
a jeszcze na teraz na szybko:

Atlant - Magnitogorsk X


edit:to był tzw strzał w '10' :D

Za ile zagrałes ten remis?:P

rocco_1906 11.03.2009 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 690823)
Za ile zagrałes ten remis?:P

za 10zeta :)

PrawdziwośćDlaGry 11.03.2009 20:59

no kolejny raz się przekonuję że LM to najgłupsze rozgrywki. Mieli nie grać w Romie ten tamten i jeszcze jeden a w 1 składzie grają Pizarro, Totti, Tonetto. Nie mówiąc o tym że Aquilani niby tak kontuzjowany jest na ławce. gra trenerów i tyle. Roma 1 - 0 Arsenal. Ja wiedziałem że to dziwna drużyna ale.. no ale poczekajmy do końca meczu...

hunter 11.03.2009 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 690852)
no kolejny raz się przekonuję że LM to najgłupsze rozgrywki. Mieli nie grać w Romie ten tamten i jeszcze jeden a w 1 składzie grają Pizarro, Totti, Tonetto. Nie mówiąc o tym że Aquilani niby tak kontuzjowany jest na ławce. gra trenerów i tyle. Roma 1 - 0 Arsenal. Ja wiedziałem że to dziwna drużyna ale.. no ale poczekajmy do końca meczu...

A wystarczyło tylko sprawdzić meczowe kadry wszystkich drużyn...

WiselkaMLP 11.03.2009 22:02

To ja mam pograne juz mimo to ze inne mecze wchodza :)

Bobic 11.03.2009 22:38

FC Barcelona - Olympique Lyonnais (Typ) 1
FC Porto - Atletico Madrid (Podwójna szansa) x2
Manchester United - Inter Mailand (Typ) 1
Kurs:3,70

Mi tam wszystko ładnie siadło :-)

kamilll1906 11.03.2009 22:43

FC Barcelona- Olympique 1 1,42
Manchester UTD- Inter 1X 1,14
Porto-Atletico x 3,30

Kurs: 5,34
Stawka: 15
Wygrana 80,10

taki mi wlasnie wszedl

Zwierze 11.03.2009 23:00

Rodzaj zakładu System (3/4) Stawka 40,00 PLN
Kurs 3,22
maks. wygrana 128,73 PLN
Data 11-03-09 18:06 Wygrana 0,00 PLN

Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik
929957 AS Roma - Arsenal FC (Podwójna szansa) 1X 1,36 11-03-09 20:45
929975 FC Barcelona - Olympique Lyonnais (0:1) (Handicap) 1 1,80 11-03-09 20:45 (4:1) 5:2
929995 FC Porto - Atletico Madrid (Podwójna szansa) 1X 1,28 11-03-09 20:45 (0:0) 0:0
930016 Manchester United - Inter Mailand (1.Bramka) 1 1,50 11-03-09 20:40 (1:0) 2:0

Rodzaj zakładu Kombinacyjny Stawka 10,00 PLN
Kurs 4,60
Numer kuponu 4 maks. wygrana 45,96 PLN
Data 10-03-09 23:37 Wygrana 0,00 PLN

Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik
929957 AS Roma - Arsenal FC (Podwójna szansa) 1X 1,33 11-03-09 20:45
929975 FC Barcelona - Olympique Lyonnais (0:1) (Handicap) 1 1,80 11-03-09 20:45 (4:1) 5:2
929995 FC Porto - Atletico Madrid (Podwójna szansa) 1X 1,28 11-03-09 20:45 (0:0) 0:0
930016 Manchester United - Inter Mailand (1.Bramka) 1 1,50 11-03-09 20:40 (1:0) 2:0

stawka : 40.00 PLN
możliwa wygrana 166.80 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Wt 10/03/09 20:45 Bayern München - Sporting CP
akumulacyjne Liga Mistrzów 1 1 (7-1) 1.75
Śr 11/03/09 20:45 Barcelona - Lyon
akumulacyjne Liga Mistrzów 1 1 (5-2) 1.40
Śr 11/03/09 20:45 Manchester United - Internazionale
akumulacyjne Liga Mistrzów 1 1 (2-0) 1.70
4.17

A wczoraj taki nie wszedł Juve oglądałem live myślałem że mnie krew zaleje było ponad 800zł do wyjęcia

stawka : 60.00 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Wt 10/03/09 20:45 Juventus - Chelsea
akumulacyjne Liga Mistrzów 1 x (2-2) 2.70
Wt 10/03/09 20:45 Liverpool - Real Madrid
akumulacyjne Liga Mistrzów 1 1 (4-0) 2.35
Śr 11/03/09 20:45 Roma - Arsenal
akumulacyjne Liga Mistrzów 1 1 (1-0) 2.30
14.59

ChomikNH 11.03.2009 23:07

Wie ktos czy w bet-at-home liczą mecz z dogrywką czy samo 90min? (chodzi mi o arsenal dzisiaj). Bo nie podliczają mi kuponu

Zwierze 11.03.2009 23:11

Spokojnie skończy się mecz to podliczy też tak mam;) Liczy się 90minut chyba że postawiłeś coś innego niź 1 x 2

francesc92 11.03.2009 23:11

Witam, mam pytanie. U buków zacząłem grać w sobotę, dziś udało się zgarnąć 50 zeta. Czy w związku z brakiem 18 lat są jakieś problemy z odebraniem kasy? Jak to zwykle bywa? Czy lepiej wysłać kogoś starszego?

Pomóżcie, błagam...

Zwierze 11.03.2009 23:14

Lepiej wyślij kogoś starszego

francesc92 11.03.2009 23:32

Tak chyba zrobię. Dzięki :P

ciesla1991 11.03.2009 23:45

mam pytanie ..
obstawilem ze arsenal wygra lub zremisuje ...a wygral ale po karnych...a liczy sie ogolnie caly mecz czy tylko 90 min ?

Podajcie Typy na Puchar Uefa :)
Doradzcie czy dobrze obstawiam ;)
CSKA Moskwa-Szachtar 1
Hamburger - Galatasaray 1

Dynamo K. - Charkov 1
PSG - Sp.Braga 1
Brema - St Etienne 1x
Manch.City - Aalborg 1
Marseille - Ajax 1x

mac251_251 11.03.2009 23:53

Cieśla jak chcesz grubo zagrać to polecam Ci chyba najpewniejszy kupon jutrzejszego dnia czyli

Manch.City - Aalborg 1 x

Brema - St Etienne 1x

i do tego Zenit St. Petersburg x2

Co do meczu Arsenalu to wydaje mi się w 99% że 90 minut się liczy gry .

hunter 11.03.2009 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciesla1991 (Post 690935)
mam pytanie ..
obstawilem ze arsenal wygra lub zremisuje ...a wygral ale po karnych...a liczy sie ogolnie caly mecz czy tylko 90 min ?

Jeśli tak jak piszesz postawiłeś X2 to niestety nie "siadło". W takim wypadku zawsze liczy się regulaminowy czas gry, czyli 90 minut.

ciesla1991 11.03.2009 23:57

ehh to lipa :)

ciesla1991 11.03.2009 23:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 690936)
Cieśla jak chcesz grubo zagrać to polecam Ci chyba najpewniejszy kupon jutrzejszego dnia czyli

Manch.City - Aalborg 1 x

Brema - St Etienne 1x

i do tego Zenit St. Petersburg x2

Co do meczu Arsenalu to wydaje mi się w 99% że 90 minut się liczy gry .


haha i za 10 zl do wygrania 14.20 :) nie dzieki nie skorzystam :D

maciek777 12.03.2009 00:28

Moze by tak 3 hity obstawic z tej kolejki czyli
Gks-Wisła 2
Jaga-Legia x2
Gornik-Lech 2 :)

Zwierze 12.03.2009 00:29

Mi wychodzi 17,13 za 10zł ale zawsze możesz postawić np 200:D

pan Dudi 12.03.2009 00:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 690946)
Moze by tak 3 hity obstawic z tej kolejki czyli
Gks-Wisła 2
Jaga-Legia x2
Gornik-Lech 2 :)


Z czysto "zawodowego" punktu widzenia powiem Ci, że nie warto. Już pewniej wygląda Odra- Śląsk 2 lub np. Polonia B. - Ruch X. Dobrze, że dziś wygrał Man U ;)

1q2 12.03.2009 00:46

do dupy że wygrał bo nic mi to nie dało:>.a tak to dziś sobie dobrze rozkminiłem i jak staram sie nie nadużywać słowa niefart, to co mam powiedzieć , jak kolesie przy celnych strzałach 44-23 , w tym w ostatniej tercji 17-5 nie byli w stanie przez 55 minut strzelić gola i ostatecznie w regulaminowym czasie zremisowali , powodując że spodziewana wygrana ManU - których osobiście nie za bardzo lubie - nie miała zadnego znaczenia:P
Załamka normalnie;)

kameleon2323 12.03.2009 08:23

a PSG????
przeciez powiinni rozpykac Brage:P

WISŁAZWE 12.03.2009 08:24

Ja dziś zagrałbym tak:
I Kupon
CSKA Moskwa- Szachtar Donieck 1 1,75
Dynamo Kijów- Metalist Charków 1 1,75
PSG- Sporting Braga 1 1,75

Kurs : 5,35
Stawka 10 zł

II Kupon:
HSV Hamburg- Galatasaray X 3,45
Marsylia- Ajax X 3,45

Kurs: 11,9
Stawka: 5 zł

Co o tym myślicie, jakieś sugestie, propozycje??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl