Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

domin_czyzyny 15.01.2016 01:56

Czekamy na te zapowiadane rewelacje przez SKWK i ZWE...oby to był poważny sponsor. To byłoby coś co da nam możliwość zatrzymania Cierzniaka i sprowadzenia posiłków.

Idealnie by było: CC lub bank i STS. Ale naprawdę nie ma niczego co by pozwalałoby nam tak optymistycznie patrzeć w przyszłość.

brylant17 15.01.2016 08:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1426386)
Czekamy na te zapowiadane rewelacje przez SKWK i ZWE...oby to był poważny sponsor. To byłoby coś co da nam możliwość zatrzymania Cierzniaka i sprowadzenia posiłków.

Idealnie by było: CC lub bank i STS. Ale naprawdę nie ma niczego co by pozwalałoby nam tak optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Mowa tutaj jest o STS mają podpisać z nami i Śląskiem

ciomborek8 15.01.2016 08:13

Adam Delimat ‏@a_delimat 12 godz.12 godzin temu
Jest duża szansa na to, że wreszcie role się odwrócą i to Wisła wyciągnie utalentowanego juniora z innego klubu CLJ, a nie odwrotnie :)

Coś ktoś wie więcej ?

kowalkar 15.01.2016 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciomborek8 (Post 1426391)
Adam Delimat @a_delimat 12 godz.12 godzin temu
Jest duża szansa na to, że wreszcie role się odwrócą i to Wisła wyciągnie utalentowanego juniora z innego klubu CLJ, a nie odwrotnie :)

Coś ktoś wie więcej ?

Możliwe że chodzi o Sebastiana Palonka z Hutnika ma na koncie 10 goli

kowalkar 15.01.2016 13:28

A może by tak podpisać kontrakt z Trickovskim kontrakt mu się kończy w czerwcu a zawodnik z niego dobry

ciomborek8 15.01.2016 14:33

A co myślicie o M.Cebuli ? Kontrakt za 6 msc mu się kończy w koronie a do tego przesuneli go do rezerw . Widziałem go kilka razy i chłopak naprawdę dawał rade .

Heero 15.01.2016 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciomborek8 (Post 1426422)
A co myślicie o M.Cebuli ? Kontrakt za 6 msc mu się kończy w koronie a do tego przesuneli go do rezerw . Widziałem go kilka razy i chłopak naprawdę dawał rade .

Szrot, łamaga, paralityk... mam dalej pisać?

ferrekin 15.01.2016 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciomborek8 (Post 1426422)
A co myślicie o M.Cebuli ? Kontrakt za 6 msc mu się kończy w koronie a do tego przesuneli go do rezerw . Widziałem go kilka razy i chłopak naprawdę dawał rade .

na swoich psioczymy jak odchodzą do Legii,
ale koroniarz w Wiśle już spoko

PiVoSH92 15.01.2016 15:25

Cebula, Trickovski... ....a, rozumiem że piątek, ale tak pić przed zmrokiem?!

cfa 15.01.2016 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ferrekin (Post 1426427)
na swoich psioczymy jak odchodzą do Legii,
ale koroniarz w Wiśle już spoko

Pełna zgoda!
Najlepiej ściągać wszystkich którzy już grali w Wiśle bo już sprawdzeni i wiadomo mają klub w sercu. To kogo tym razem proponujesz? Może Nawotczyński? A nie ten grał u parchów. Kuzera, kuchnia też Korona ... o wiem odkurzmy Marka Penkse, może Moskalewicz i Kaliciak tez by chcieli wrócić :)

A generalnie to tak trochę dziwi mnie poziom scoutingu nie tylko w Wiśle bo i w całej Polskiej lidze. Cały czas wszystko w koło się toczy, trenerzy wciąż te same nazwiska, piłkarze również. Trochę aktywności i myślę, że można by znaleźć tańszych, młodszych i bardziej utalentowanych zawodników.

Darek olsztyn 15.01.2016 16:51

Ale zamęt :) Wieczne stękania .
Poczekajmy i oceńmy, plus iż w pierwszym tygodniu ćwiczeń mamy trzech nowych piłkarzy . Ważne, że są z drużyną od początku, oby trener zaraził wszystkich dobrym humorem a za tym pójdzie dobra atmosfera. Każdy by chciał transfery z wysokiej półki, ale jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Wypłaty są, trener z ikrą jest, nowi gracze są i tylko się dobrze przygotować.
Będę wypominał ile postów negatywnych wylano na Patrika Mraza jak miał do nas trafić , a teraz ... troszkę szkoda. Ważna sprawa to polska Liga tu Małecki, Boguski po dobrym przygotowaniu pokażą klasę.

force93TS 15.01.2016 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ferrekin (Post 1426427)
na swoich psioczymy jak odchodzą do Legii,
ale koroniarz w Wiśle już spoko

nie oszukujmy się ale dla większości kibiców Wisły korona to jest zwykły klub i do tego taki co nie budzi nawet najmniejszych emocji

krzaq12 15.01.2016 23:05

http://www.transfermarkt.pl/stefan-b.../spieler/29237

Ciekawy zawodnik 29 lat, może grać na środku pomocy i na prawym skrzydle, więc jednym transferem można załatwić zawodnika, który zagra na 10 a w razie konieczności zrobi wiatr na skrzydle. Od 14 stycznia bez klubu.
W sezonie 2014/15 w Partizanie zagrał w 12 meczach-2 bramki i 1 asysta,
W sezonie 2015/16 w Partizanie zagrał w 14 meczach-3 bramki i 4 asysty.

jonaf 16.01.2016 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1426456)
http://www.transfermarkt.pl/stefan-b.../spieler/29237

Ciekawy zawodnik 29 lat, może grać na środku pomocy i na prawym skrzydle, więc jednym transferem można załatwić zawodnika, który zagra na 10 a w razie konieczności zrobi wiatr na skrzydle. Od 14 stycznia bez klubu.
W sezonie 2014/15 w Partizanie zagrał w 12 meczach-2 bramki i 1 asysta,
W sezonie 2015/16 w Partizanie zagrał w 14 meczach-3 bramki i 4 asysty.

ciekawe doświadczenia piłkaskie ma ten Babović [Eredivisie, Ligue 1] , ale zalatuje tu Jovaniciem czy innym serbem, który za kasę da się pociąć. A my tej kasy nei mamy. Trzeba szukać w mniej "pazernych" rynkach. Gdzieś, gdzie mniejsze pieniądze wchodzą w grę.

Słowenia, Węgry, Rumunia [ co by nie mówić, nawet Steaua już nie daje takiej kasy co kiedyś], SŁowacja, Czechy czy państwa Bałtyckie.

a gdybyśmy jakimś cudem mieli kasę, to Babović jak najbardziej. Albo Ivo Pekalski, Polak ze Szwecji :

http://www.transfermarkt.pl/ivo-peka.../spieler/51029

brak kontraktu od 1 stycznia 2016

albo Despotovicia z Crvenej Zvezdy : http://www.transfermarkt.pl/djordje-...spieler/167316

ale te 3 to marzenia :)

konik28 16.01.2016 11:53

Ten Pekalski by był super akurat potrzebujemy def. Pomocnika z dobrym podaniem i strzałem ;)

AYALA 16.01.2016 12:13

Legia zrezygnuje z Vranjesa ? http://www.przegladsportowy.pl/pilka...474,1,721.html

kowalkar 16.01.2016 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jonaf (Post 1426465)
ciekawe doświadczenia piłkaskie ma ten Babović [Eredivisie, Ligue 1] , ale zalatuje tu Jovaniciem czy innym serbem, który za kasę da się pociąć. A my tej kasy nei mamy. Trzeba szukać w mniej "pazernych" rynkach. Gdzieś, gdzie mniejsze pieniądze wchodzą w grę.

Słowenia, Węgry, Rumunia [ co by nie mówić, nawet Steaua już nie daje takiej kasy co kiedyś], SŁowacja, Czechy czy państwa Bałtyckie.

a gdybyśmy jakimś cudem mieli kasę, to Babović jak najbardziej. Albo Ivo Pekalski, Polak ze Szwecji :

http://www.transfermarkt.pl/ivo-peka.../spieler/51029

brak kontraktu od 1 stycznia 2016

albo Despotovicia z Crvenej Zvezdy : http://www.transfermarkt.pl/djordje-...spieler/167316

ale te 3 to marzenia :)

Ten Pekalski to do Wisły niech się zgłosi jak wyleczy kontuzję

lukas14 16.01.2016 13:44

Wypożyczyc mozna np ;
Marco Matias http://www.transfermarkt.pl/sheffiel...saison_id/2015 i
Sergiu Bus http://www.transfermarkt.pl/sergiu-b...spieler/123671

kowalkar 16.01.2016 15:14

No i super... Goncerz niestety do nas nie przejdzie w lecie bo podpisał kontrakt do 2019 z GKS Katowice. Może uda się jakieś pieniądze zebrać na niego i kupić latem? ;)

szprotson 16.01.2016 15:16

może
Tyle ze my go nie chcemy i sie nim nie interesujemy.

St Yabol 16.01.2016 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kowalkar (Post 1426497)
No i super... Goncerz niestety do nas nie przejdzie w lecie bo podpisał kontrakt do 2019 z GKS Katowice. Może uda się jakieś pieniądze zebrać na niego i kupić latem? ;)

temat Goncerza przewija się tutaj już od kilku okienek, gdyby on faktycznie był taki dobry to już na pewno nie grałby w 1 lidze tylko w którejś ekipie z TME.

kowalkar 16.01.2016 16:44

Ale to nie zmienia faktu że rok tem w wywiadzie powiedział że mógłby iść do Wisły bo w Krakowie się urodził

mari339 16.01.2016 17:16

Na razie zobaczmy co zaprezentują nasi dwaj nowi napastnicy. Do tego jest jeszcze Brożek, czyli napastników mamy trzech. Dlatego lepiej rozejrzeć się teraz za wzmocnieniami na innych pozycjach.

kowalkar 16.01.2016 18:25

A może Paul Kieta by się nam przydał? Jest za darmoszke a staty ma całkiem całkiem

IncognitoTSW 16.01.2016 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kowalkar (Post 1426515)
A może Paul Kieta by się nam przydał? Jest za darmoszke a staty ma całkiem całkiem

Które te "staty" ma całkiem, całkiem?

ABGwislakABG 16.01.2016 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mari339 (Post 1426506)
Na razie zobaczmy co zaprezentują nasi dwaj nowi napastnicy. Do tego jest jeszcze Brożek, czyli napastników mamy trzech. Dlatego lepiej rozejrzeć się teraz za wzmocnieniami na innych pozycjach.

Defensywny kurva jego mać pomocnik, bo nie mamy ani 0,25 gracza na te pozycje. Jest ZAWODnik, Uryga.

gypsy 16.01.2016 19:52

No jest jeszcze Mąka od biedy, ale rzeczywiście przydałoby się wzmocnienie i konkurencja dla Urygi. Na ten moment chyba priorytet jeśli chodzi o zimowe wzmocnienia.

tomasz_19 16.01.2016 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1426500)
temat Goncerza przewija się tutaj już od kilku okienek, gdyby on faktycznie był taki dobry to już na pewno nie grałby w 1 lidze tylko w którejś ekipie z TME.

to samo zapewne gadałeś o Lewandowskim i Piątkowskim...

bob85 16.01.2016 21:27

Kolesiowi juz idzie 28 rok zycia i szosty sezon z rzedu gra w 1 lidze, zaczal wiecej strzelac w poprzednim sezonie. Jak nie wyciagnie go nikt po tym sezonie z ekstraklasy to cos musi znaczyc :). Piatkowski to mial jedna runde dobra w dosyc mocnej wówczas jadze w wieku 30 lat, w apoelu gra wielki ch.uj i ogarnia chyba hajs na emeryture. Porownanie tych kiepow z Lewandowskim :lol:

kowalkar 16.01.2016 21:37

Słyszałem od znajomego że Radim Breite może podpisac kontrakt w Wisłą a oni mają za niego zapłacić 100tys euro. ile w tymprawdy to ja nie wiem. ale jestem przygotowany na to że w następnym tyg bedzie się dużo działo:) pozdrawiam JJJBG

wolfu 16.01.2016 22:46

Mój znajomy też coś wspominał, że widziano Wojtka Szczęsnego, będącego na wylocie z Romy, w Krakowie (alternatywa za Cierzniaka?). Ile w tym prawdy to ja nie wiem, ale jestem przygotowany że może coś się stać w przyszłym tygodniu :)

AYALA 16.01.2016 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kowalkar (Post 1426526)
Słyszałem od znajomego że Radim Breite może podpisac kontrakt w Wisłą a oni mają za niego zapłacić 100tys euro. ile w tymprawdy to ja nie wiem. ale jestem przygotowany na to że w następnym tyg bedzie się dużo działo:) pozdrawiam JJJBG

Z Teplic już mieliśmy rozgrywającego Jirsaka, który zawiódł na całej linii, a kosztował nas 700 tyś €.

ferrekin 16.01.2016 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kowalkar (Post 1426526)
Słyszałem od znajomego że Radim Breite może podpisac kontrakt w Wisłą a oni mają za niego zapłacić 100tys euro. ile w tymprawdy to ja nie wiem. ale jestem przygotowany na to że w następnym tyg bedzie się dużo działo:) pozdrawiam JJJBG

Ty codziennie proponujesz po kilku zawodników, a Ci Twoi znajomi to jacyś marni informatorzy bo sypią Ci nazwiskami, a Ty zaraz się chwalisz nimi na forum,
oczywiście same pudła zaliczasz tak btw

IncognitoTSW 17.01.2016 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kowalkar (Post 1426526)
Słyszałem od znajomego że Radim Breite może podpisac kontrakt w Wisłą a oni mają za niego zapłacić 100tys euro. ile w tymprawdy to ja nie wiem. ale jestem przygotowany na to że w następnym tyg bedzie się dużo działo:) pozdrawiam JJJBG

odpowiem twoim własnym cytatem:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez kowalkar (Post 1425579)
Skąd masz info???


Dzimi 17.01.2016 14:48

Cytat:

Górnik Wałbrzych - Cracovia 3-2 w sparingu

Bramki: 0-1 Jendrišek (26.), 1-1 Orłowski (31.), 2-1 Orłowski (39.), 3-1 Orłowski (44.), 3-2 Pyrdek (57.).

Górnik Wałbrzych: Jaroszewski - Sawicki, Michalak, Tyktor, Rytko, Morawski, Michalak, Krawiec, Oświęcimka, Radziemski, Orłowski oraz: Błaszczyk, Surmaj, Brzeziński, Migalski, Krzymiński, Sobiesierski, Jastrzębski.

http://sport.interia.pl/klub-cracovi...gu,nId,1955442
Może warto przyglądnąć się temu Orłowskiemu?

tomasz_19 17.01.2016 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1426561)
Może warto przyglądnąć się temu Orłowskiemu?

podbijam! ma bardzo przyzwoite statystyki

kowalkar 17.01.2016 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IncognitoTSW (Post 1426554)
odpowiem twoim własnym cytatem:

Jak już napisałem wyżej to powtórzę od znajomego

_ukoL 17.01.2016 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1426530)
Z Teplic już mieliśmy rozgrywającego Jirsaka, który zawiódł na całej linii, a kosztował nas 700 tyś €.

Wirtuozem w tamtej Wiśle może nie był, ale czy zawiódł na całej linii to już kwestia dyskusyjna. W obecnej Wiśle miałby pierwszy plac.

cfa 17.01.2016 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kowalkar (Post 1426526)
Słyszałem od znajomego że Radim Breite może podpisac kontrakt w Wisłą a oni mają za niego zapłacić 100tys euro. ile w tymprawdy to ja nie wiem. ale jestem przygotowany na to że w następnym tyg bedzie się dużo działo:) pozdrawiam JJJBG

Może przestań o tym pisać to wtedy jakiś transfer się ziści :P

Krzysiek 17.01.2016 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kowalkar (Post 1426563)
Jak już napisałem wyżej to powtórzę od znajomego

A ten znajomy w ch*ja Cie czasem nie robił?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl