![]() |
Czekamy na te zapowiadane rewelacje przez SKWK i ZWE...oby to był poważny sponsor. To byłoby coś co da nam możliwość zatrzymania Cierzniaka i sprowadzenia posiłków.
Idealnie by było: CC lub bank i STS. Ale naprawdę nie ma niczego co by pozwalałoby nam tak optymistycznie patrzeć w przyszłość. |
Cytat:
|
Adam Delimat @a_delimat 12 godz.12 godzin temu
Jest duża szansa na to, że wreszcie role się odwrócą i to Wisła wyciągnie utalentowanego juniora z innego klubu CLJ, a nie odwrotnie :) Coś ktoś wie więcej ? |
Cytat:
|
A może by tak podpisać kontrakt z Trickovskim kontrakt mu się kończy w czerwcu a zawodnik z niego dobry
|
A co myślicie o M.Cebuli ? Kontrakt za 6 msc mu się kończy w koronie a do tego przesuneli go do rezerw . Widziałem go kilka razy i chłopak naprawdę dawał rade .
|
Cytat:
|
Cytat:
ale koroniarz w Wiśle już spoko |
Cebula, Trickovski... ....a, rozumiem że piątek, ale tak pić przed zmrokiem?!
|
Cytat:
Najlepiej ściągać wszystkich którzy już grali w Wiśle bo już sprawdzeni i wiadomo mają klub w sercu. To kogo tym razem proponujesz? Może Nawotczyński? A nie ten grał u parchów. Kuzera, kuchnia też Korona ... o wiem odkurzmy Marka Penkse, może Moskalewicz i Kaliciak tez by chcieli wrócić :) A generalnie to tak trochę dziwi mnie poziom scoutingu nie tylko w Wiśle bo i w całej Polskiej lidze. Cały czas wszystko w koło się toczy, trenerzy wciąż te same nazwiska, piłkarze również. Trochę aktywności i myślę, że można by znaleźć tańszych, młodszych i bardziej utalentowanych zawodników. |
Ale zamęt :) Wieczne stękania .
Poczekajmy i oceńmy, plus iż w pierwszym tygodniu ćwiczeń mamy trzech nowych piłkarzy . Ważne, że są z drużyną od początku, oby trener zaraził wszystkich dobrym humorem a za tym pójdzie dobra atmosfera. Każdy by chciał transfery z wysokiej półki, ale jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Wypłaty są, trener z ikrą jest, nowi gracze są i tylko się dobrze przygotować. Będę wypominał ile postów negatywnych wylano na Patrika Mraza jak miał do nas trafić , a teraz ... troszkę szkoda. Ważna sprawa to polska Liga tu Małecki, Boguski po dobrym przygotowaniu pokażą klasę. |
Cytat:
|
http://www.transfermarkt.pl/stefan-b.../spieler/29237
Ciekawy zawodnik 29 lat, może grać na środku pomocy i na prawym skrzydle, więc jednym transferem można załatwić zawodnika, który zagra na 10 a w razie konieczności zrobi wiatr na skrzydle. Od 14 stycznia bez klubu. W sezonie 2014/15 w Partizanie zagrał w 12 meczach-2 bramki i 1 asysta, W sezonie 2015/16 w Partizanie zagrał w 14 meczach-3 bramki i 4 asysty. |
Cytat:
Słowenia, Węgry, Rumunia [ co by nie mówić, nawet Steaua już nie daje takiej kasy co kiedyś], SŁowacja, Czechy czy państwa Bałtyckie. a gdybyśmy jakimś cudem mieli kasę, to Babović jak najbardziej. Albo Ivo Pekalski, Polak ze Szwecji : http://www.transfermarkt.pl/ivo-peka.../spieler/51029 brak kontraktu od 1 stycznia 2016 albo Despotovicia z Crvenej Zvezdy : http://www.transfermarkt.pl/djordje-...spieler/167316 ale te 3 to marzenia :) |
Ten Pekalski by był super akurat potrzebujemy def. Pomocnika z dobrym podaniem i strzałem ;)
|
Legia zrezygnuje z Vranjesa ? http://www.przegladsportowy.pl/pilka...474,1,721.html
|
Cytat:
|
Wypożyczyc mozna np ;
Marco Matias http://www.transfermarkt.pl/sheffiel...saison_id/2015 i Sergiu Bus http://www.transfermarkt.pl/sergiu-b...spieler/123671 |
No i super... Goncerz niestety do nas nie przejdzie w lecie bo podpisał kontrakt do 2019 z GKS Katowice. Może uda się jakieś pieniądze zebrać na niego i kupić latem? ;)
|
może
Tyle ze my go nie chcemy i sie nim nie interesujemy. |
Cytat:
|
Ale to nie zmienia faktu że rok tem w wywiadzie powiedział że mógłby iść do Wisły bo w Krakowie się urodził
|
Na razie zobaczmy co zaprezentują nasi dwaj nowi napastnicy. Do tego jest jeszcze Brożek, czyli napastników mamy trzech. Dlatego lepiej rozejrzeć się teraz za wzmocnieniami na innych pozycjach.
|
A może Paul Kieta by się nam przydał? Jest za darmoszke a staty ma całkiem całkiem
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No jest jeszcze Mąka od biedy, ale rzeczywiście przydałoby się wzmocnienie i konkurencja dla Urygi. Na ten moment chyba priorytet jeśli chodzi o zimowe wzmocnienia.
|
Cytat:
|
Kolesiowi juz idzie 28 rok zycia i szosty sezon z rzedu gra w 1 lidze, zaczal wiecej strzelac w poprzednim sezonie. Jak nie wyciagnie go nikt po tym sezonie z ekstraklasy to cos musi znaczyc :). Piatkowski to mial jedna runde dobra w dosyc mocnej wówczas jadze w wieku 30 lat, w apoelu gra wielki ch.uj i ogarnia chyba hajs na emeryture. Porownanie tych kiepow z Lewandowskim :lol:
|
Słyszałem od znajomego że Radim Breite może podpisac kontrakt w Wisłą a oni mają za niego zapłacić 100tys euro. ile w tymprawdy to ja nie wiem. ale jestem przygotowany na to że w następnym tyg bedzie się dużo działo:) pozdrawiam JJJBG
|
Mój znajomy też coś wspominał, że widziano Wojtka Szczęsnego, będącego na wylocie z Romy, w Krakowie (alternatywa za Cierzniaka?). Ile w tym prawdy to ja nie wiem, ale jestem przygotowany że może coś się stać w przyszłym tygodniu :)
|
Cytat:
|
Cytat:
oczywiście same pudła zaliczasz tak btw |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl