Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

heoij 02.01.2019 17:55

Szacun Kosa, aż w głowie się nie mieści do czego doprowadzili Ci ludzie...

https://images90.fotosik.pl/98/173666a2f2e7a9b3gen.jpg https://mobile.twitter.com/kamilkoso...857.1487749943

Kamil 03.01.2019 16:51

Pierwszy poszedł
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...-darmo/qek6czv

Dariook 03.01.2019 17:21

No juz nie mogl zaczekac do okienka. Ale wiadomo, wolny zawodnik to pelne portfele zawodnika i menagera.

wolfy 03.01.2019 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1527688)
No juz nie mogl zaczekac do okienka. Ale wiadomo, wolny zawodnik to pelne portfele zawodnika i menagera.

Dziwisz mu się?

daw0986 03.01.2019 17:24

Jak myślicie? Wchodzi w grę np. taka możliwość:

Nie odwieszają nam licencji, spadamy do IV ligi. Wchodzi np. Pan Kwiecień i odkupuje licencje na gre w 1 lidze od innego zespołu.

South 03.01.2019 17:25

Nie wchodzi

szym_ek 03.01.2019 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daw0986 (Post 1527692)
Jak myślicie? Wchodzi w grę np. taka możliwość:

Nie odwieszają nam licencji, spadamy do IV ligi. Wchodzi np. Pan Kwiecień i odkupuje licencje na gre w 1 lidze od innego zespołu.

ić stond :help:

artgal 03.01.2019 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daw0986 (Post 1527692)
Jak myślicie? Wchodzi w grę np. taka możliwość:

Nie odwieszają nam licencji, spadamy do IV ligi. Wchodzi np. Pan Kwiecień i odkupuje licencje na gre w 1 lidze od innego zespołu.

Czy jesteś poważny??? Ile ty masz lat 15???? Będziemy z klubu robić taką szmatę jak Amica Poznań???? :haha:

daw0986 03.01.2019 17:39

Źle mnie zrozumieliście. Nie chodzi mi o taką sytuacje jak to zrobiła Amica, tylko taką, że to Wisła kupuje klub i dzięki temu licencje na grę w tej 1 lidze, to jest całkiem inna sytuacja moim zdaniem, a pozwoli zaoszczędzić sporo czasu związanego z corocznymi awansami z 4 ligi.

szym_ek 03.01.2019 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daw0986 (Post 1527708)
Źle mnie zrozumieliście. Nie chodzi mi o taką sytuacje jak to zrobiła Amica, tylko taką, że to Wisła kupuje klub i dzięki temu licencje na grę w tej 1 lidze, to jest całkiem inna sytuacja moim zdaniem, a pozwoli zaoszczędzić sporo czasu związanego z corocznymi awansami z 4 ligi.

to jest dokładnie ta sama sytuacja.

ić stond jak najprędzej! :cenzura:

daw0986 03.01.2019 17:46

No gdzie jest taka sama sytuacja.
Tam Amica kupiła Lecha i zmieniła nazwę z Amiki na Lech, a tutaj kupujesz licencje Ty, a nie Ciebie ktoś kupuje i Twoją markę.

caucus 03.01.2019 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1527688)
No juz nie mogl zaczekac do okienka. Ale wiadomo, wolny zawodnik to pelne portfele zawodnika i menagera.

Raz, że okienko właśnie ruszyło.

A dwa: ja prdl, chłop nie dostawał kasy ostatnie pół roku i ma jeszcze zaczekać? Właśnie takie myślenie wpędza Wisłę do grobu.

Pieprzony Kiko, co nie chce zrezygnować z pieniędzy należnych mu z kontraktu (bo Wisła go wypromowała), jebany Carlitos (bo Wisła go wypromowała).

Miasto? A co oni zrobią z takim stadionem? W dodatku Wisła to reklama Krakowa.

Wisła tak wszystkich promuje, że na końcu zapomniała zadbać o to, żeby porządnie wypromować siebie.

!!IRIVER!! 03.01.2019 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez artgal (Post 1527699)
Czy jesteś poważny??? Ile ty masz lat 15???? Będziemy z klubu robić taką szmatę jak Amica Poznań???? :haha:

Nie żebym był za tym rozwiązaniem ale TS zrobił z nas taka szmate i mamy taki PR, że wiele gorzej już i tak być nie może.

Dariook 03.01.2019 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1527689)
Dziwisz mu się?

Nie dziwie. Lepiej miec wiecej kasy niz mniej.

Levis88 03.01.2019 17:55

Dzięki Zoran za godne reprezentowanie Białej Gwiazdy!

Dariook 03.01.2019 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez caucus (Post 1527724)
Raz, że okienko właśnie ruszyło.

A dwa: ja prdl, chłop nie dostawał kasy ostatnie pół roku i ma jeszcze zaczekać? Właśnie takie myślenie wpędza Wisłę do grobu.

Pieprzony Kiko, co nie chce zrezygnować z pieniędzy należnych mu z kontraktu (bo Wisła go wypromowała), jebany Carlitos (bo Wisła go wypromowała).

Miasto? A co oni zrobią z takim stadionem? W dodatku Wisła to reklama Krakowa.

Wisła tak wszystkich promuje, że na końcu zapomniała zadbać o to, żeby porządnie wypromować siebie.

Racja. Takie myslenie wpedza Wisle do grobu. Mogl zaczekac 2 tyg...tym bardziej ze 300tys mialo byc dla niego na dniach.

Dla mnie w hierarchi na pierwszym miejscu jest klub, reszte mam w dupie.

bódyń 03.01.2019 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1527732)
Racja. Takie myslenie wpedza Wisle do grobu. Mogl zaczekac 2 tyg...tym bardziej ze 300tys mialo byc dla niego na dniach.

Dla mnie w hierarchi na pierwszym miejscu jest klub, reszte mam w dupie.

na dniach:) od pol roku na dniach:)
Dalej sa co wierza w te "na dniach", "zaraz", "za moment"


Dobrze, ze psozedl bo kazdy dzien czekania dla niego strata.A Wisla i tak w IV lidze

IncognitoTSW 03.01.2019 18:34

http://www.90minut.pl/news/292/news2...olfsburga.html


Jakub Błaszczykowski za porozumieniem stron rozwiązał swój kontrakt z niemieckim VfL Wolfsburg.
33-letni reprezentant Polski był zawodnikiem klubu przez ostatnie dwa i pół roku. W obecnym sezonie Błaszczykowski rozegrał zaledwie jedno spotkanie w Bundeslidze.

Griszka30KR 03.01.2019 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1527732)
Racja. Takie myslenie wpedza Wisle do grobu. Mogl zaczekac 2 tyg...tym bardziej ze 300tys mialo byc dla niego na dniach.

Dla mnie w hierarchi na pierwszym miejscu jest klub, reszte mam w dupie.

No dla mnie to Ty coś masz nie tak z pojęciem hierarchi u innych....Już widzę jakbyś Ty czekał jakby nie płacili Tobie pensji w firmie przez pół roku. Szacun że tyle wytrzymał.

Dariook 03.01.2019 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1527785)
No dla mnie to Ty coś masz nie tak z pojęciem hierarchi u innych....Już widzę jakbyś Ty czekał jakby nie płacili Tobie pensji w firmie przez pół roku. Szacun że tyle wytrzymał.

Kolezko. Nie pisz co bym robil, bo to idiotyczne.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1527752)
na dniach:) od pol roku na dniach:)
Dalej sa co wierza w te "na dniach", "zaraz", "za moment"


Dobrze, ze psozedl bo kazdy dzien czekania dla niego strata.A Wisla i tak w IV lidze

Socios mialo pomoc. Widocznie jestes nie wtajemniczony ;)

ashkeczup 03.01.2019 20:51

Wolny transfer=więcej hajsu w kieszeni. Bardzo dobrze zrobił. Przez pół roku robiono go w chuja, to sobie trochę odbił. Zaległych pieniędzy i tak nie zobaczy.

Jaroo1 03.01.2019 20:51

Cytat:

Dla mnie w hierarchi na pierwszym miejscu jest klub, reszte mam w dupie.
1. to Dla Ciebie a nie dla niego
2. I dla klubu bys zrezygnował z pracy teraz albo pobierania pensji?

Smutna prawda jest taka, ze każdy chce grac w normalnym klubie, nasz klub jest teraz pewnie jednym z, o ile nie najbardziej pojebanym klubem na świecie. Od pół roku jest bieda totalna, od miesiąca jest cyrk, końca tego cyrku nie widać. Jeśli zmieniać klub to własnie teraz, w momencie gdy się otwiera okienko, jak Arsenic pójdzie gdzies gdzie liga rusza w lutym/marcu to jeszcze ma normalny cykl przygotowawczy w nowym klubie. Także myślę, ze to rozsądna opcja. A po co mu te 300 tys zł w Wiśle teraz? Co ta kasa mu da? To, że go zablokuje na dalszy transfer? Bo moze nikt by go nie kupił. Albo jedynie odwlecze zwolnienie z klubu jeśli za miesiąc czy 3 miesiące znowu nie będzie miał płacone?
Dlatego też spłacanie obecnie jakiegokolwiek piłkarza to jest dla mnie bezsens. Nie ma pewności, ze ktoś go kupi. Kasę trzeba wydać a piłkarz i tak zaraz ucieknie z klubu. Jedyna opcja to 12 mln wpompowane w Wisłę i spłata wszystkiego i wszystkich. Inaczej to jest wrzucanie pieniędzy w studnie bez dna.
Aczkolwiek fajnie by było gdybyśmy tych piłkarzy kiedyś pospłacali bo szacunek im się należy na wieki. A każdy z nich, który teraz odchodzi jest dla mnie taką malą legendą Wisły i powinni mieć swoje pomniki koło stadionu a nie jeszcze żebyśmy sie na nich dasali bo w końcu po pół roku nie płacenia i po ostatnich cyrkach raczyli odejść. Szacunek dla Arenicia. On i reszta pokazali własnie, że dla nich w hierarchii pierwszy jest klub a później kasa. Szacun

17wojownik 03.01.2019 23:14

Jakieś konkretniejsze info w sprawie tego, gdzie idzie Kuba? Ma coś nagrane, ktoś, coś? Z jednej strony na teraz z naszej strony samozaorane, ale z drugiej strony nie widzę innego polskiego klubu, gdzie miałby iść, 2. bundesliga?

lucker 03.01.2019 23:23

edit ... / inny temat

Dariook 04.01.2019 03:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1527850)
1. to Dla Ciebie a nie dla niego
2. I dla klubu bys zrezygnował z pracy teraz albo pobierania pensji?

Smutna prawda jest taka, ze każdy chce grac w normalnym klubie, nasz klub jest teraz pewnie jednym z, o ile nie najbardziej pojebanym klubem na świecie. Od pół roku jest bieda totalna, od miesiąca jest cyrk, końca tego cyrku nie widać. Jeśli zmieniać klub to własnie teraz, w momencie gdy się otwiera okienko, jak Arsenic pójdzie gdzies gdzie liga rusza w lutym/marcu to jeszcze ma normalny cykl przygotowawczy w nowym klubie. Także myślę, ze to rozsądna opcja. A po co mu te 300 tys zł w Wiśle teraz? Co ta kasa mu da? To, że go zablokuje na dalszy transfer? Bo moze nikt by go nie kupił. Albo jedynie odwlecze zwolnienie z klubu jeśli za miesiąc czy 3 miesiące znowu nie będzie miał płacone?
Dlatego też spłacanie obecnie jakiegokolwiek piłkarza to jest dla mnie bezsens. Nie ma pewności, ze ktoś go kupi. Kasę trzeba wydać a piłkarz i tak zaraz ucieknie z klubu. Jedyna opcja to 12 mln wpompowane w Wisłę i spłata wszystkiego i wszystkich. Inaczej to jest wrzucanie pieniędzy w studnie bez dna.
Aczkolwiek fajnie by było gdybyśmy tych piłkarzy kiedyś pospłacali bo szacunek im się należy na wieki. A każdy z nich, który teraz odchodzi jest dla mnie taką malą legendą Wisły i powinni mieć swoje pomniki koło stadionu a nie jeszcze żebyśmy sie na nich dasali bo w końcu po pół roku nie płacenia i po ostatnich cyrkach raczyli odejść. Szacunek dla Arenicia. On i reszta pokazali własnie, że dla nich w hierarchii pierwszy jest klub a później kasa. Szacun

Heh.

Mógł zaczekać 2tyg a później iść sobie nawet grać na Antarktyde. Był pierwszym piłkarzem na liście do wytransferowany i jednym z nielicznych na ktorym można było zarobić. Podjęto kroki, zresztą jak pokazały fakty nie tylko w jego kierunku ze spłata zaległych wynagrodzen i dlatego nie przyklaszcze jego decyzji. Klub w tej materii się starał a kasa za niego wiele by pomogła w wywiązaniu się z umowy z innymi piłkarzami.

Oczywiście, mozesz stawiać pomniki, wpisywać heroiczna walkę o przetrwanie, walkę z głodem i przymierajace dzieci...tak to trzeba doceniac. Jednak manager docenia wartość pieniadza. Rozwiązanie kontraktu to najlepszy z możliwy scenariuszy dla zawodnika i managera . Za podpis zgarnie więcej niż wynoszą zaległości , które i tak prędzej czy później otrzyma. Chyba że przestaniemy istnieć...ale to ich zapewne najmniej martwi w tym momencie.

Pamiętaj, że zawodnicy nigdy nie grają za darmo. Grają na kredyt. Porównywanie tego do pracy za darmo na etatowym stanowisku to śmiech przez łzy.

Mar85 04.01.2019 06:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1527977)
Heh.

Mógł zaczekać 2tyg a później iść sobie nawet grać na Antarktyde. Był pierwszym piłkarzem na liście do wytransferowany i jednym z nielicznych na ktorym można było zarobić. Podjęto kroki, zresztą jak pokazały fakty nie tylko w jego kierunku ze spłata zaległych wynagrodzen i dlatego nie przyklaszcze jego decyzji. Klub w tej materii się starał a kasa za niego wiele by pomogła w wywiązaniu się z umowy z innymi piłkarzami.

Oczywiście, mozesz stawiać pomniki, wpisywać heroiczna walkę o przetrwanie, walkę z głodem i przymierajace dzieci...tak to trzeba doceniac. Jednak manager docenia wartość pieniadza. Rozwiązanie kontraktu to najlepszy z możliwy scenariuszy dla zawodnika i managera . Za podpis zgarnie więcej niż wynoszą zaległości , które i tak prędzej czy później otrzyma. Chyba że przestaniemy istnieć...ale to ich zapewne najmniej martwi w tym momencie.

Pamiętaj, że zawodnicy nigdy nie grają za darmo. Grają na kredyt. Porównywanie tego do pracy za darmo na etatowym stanowisku to śmiech przez łzy.

Ale czego Ty oczekujesz od zawodnika z zagranicy? Gość mógł to zrobić znacznie wcześniej ale czekał, dał szanse klubowi. Poza tym inni zostali spłaceni po wezwaniu a on nie. Klub wiedząc że jest on najbardziej wartościowym piłkarzem powinien go spłacić w 1 kolejności. A kroki podjęto za późno i pretensję że łaskawie nie poczekał uważam za śmieszne. Patrząc na to co dzieje się w klubie postaw się na jego miejscu. Szukasz problemu tam gdzie go nie ma bo to klub za to odpowiada a bajeczki o tym że mógł zaczekać, na co? Chciałbyś pracować za granicą u pracodawcy co ciągle Cię oszukuje i nawet nie wiadomo co będzie i nie płaci. Sam się tak zachowaj a potem oczekuj od innych. Klub robi go ciągle w uja i sam daje taką możliwość żebyś odszedł za darmo. A na kredyt to może Ty grasz. On gra dla siebie i normalność bo jak klub upadnie to hajsu nie zobaczy, bo tak jak większość piłkarzy to najemnik. Jeszcze wyjdzie że to zawodnicy winni....a nie klub. A pisanie farmazonu że klub w tej materii się starał to już paradokos. Wybielaj dalej TS. Kibice się starali a nie klub! Klub to się starał aby odszedł za darmo.

Dariook 04.01.2019 08:51

JPRD .
A gdzie ja chłopie mam jakieś do niego pretensje. Uwazam, że mógł jeszcze zaczekać, gdyż podjęto oficjalne kroki spłaty jego wynagrodzenia patrz. Socios.
To jest moja opinia, nie będę klaskał z powodu jego decyzji.

Ja się wypowiadam za siebie, opieram się na faktach a ty wypowiadadz za piłkarza, którego nawet nie znasz. Dlatego dalsza dyskusja jest pozbawiona sensu.

Jaroo1 04.01.2019 08:52

Cytat:

Mógł zaczekać 2tyg
2 tyg na co? Na jakąś kase? Dasz gwarancję, ze to 2 tygodnie? Przypominam, że czekał już od meczu z Lechem czyli od 21 grudnia na tą zajebiście konkretną kasę, która miała być 28-29 grudnia itd itd Także akurat dziś mijaja 2 tygodnie od tej daty.
I odpowiedz sobie na pytanie na co miał czekać? Zostałby spłacony i? Po to żeby być w klubie z zawieszoną licencją? Po to żeby sie modlić, że ktoś go kupi i w końcu przejdzie od normalnego klubu? Po to żeby mu znowu nie zapłacili miesiąc, dwa i znowu żeby składał papiery o zaplatę i rozwiązanie umowy?

TS wiedział co trzeba robić, wiedział na kiedy kasa potrzebna i dla piłkarzy i na splatę długo aby mieć licencję. A zafundował wszystkim jakichś zjebanych żóltków i cyrk na kólkach, który się dzieje obecnie a który już każdy myślał, że gorzej być nie może, a jest. Także nic tylko podziekować TSowi i tej Saraszmacie (oraz WH i SKWK) za wszystko złego co się teraz dzieje.
Trafiła nam się generacja zajebistych piłkarzy z charakterem, można powiedzieć, że mieliśmy najlepszych (w sensie charakteru) piłkarzy w historii i jednoczesnie najgorszy, najbardziej kurewski układ jeśli chodzi o zarząd i ludzi z nim związanych. Pieknie

JudasPriest 04.01.2019 08:56

No przyznam że poglądy polityczne mam całkowicie inne niż Jaro, to w tym temacie pisze najbardziej sensownie.
@Dariook, twierdzisz że np. Bednarz do k... Chciałbym przeczytać twój wpis pt. WSH to k... :)

Mar85 04.01.2019 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1527987)
JPRD .
A gdzie ja chłopie mam jakieś do niego pretensje. Uwazam, że mógł jeszcze zaczekać, gdyż podjęto oficjalne kroki spłaty jego wynagrodzenia patrz. Socios.
To jest moja opinia, nie będę klaskał z powodu jego decyzji.

Ja się wypowiadam za siebie, opieram się na faktach a ty wypowiadadz za piłkarza, którego nawet nie znasz. Dlatego dalsza dyskusja jest pozbawiona sensu.

Na jakich faktach? Piszesz że klub podjął decyzje a klub gówno zrobił. Nie będziesz się mu kłaniał a powinieneś bo grał za darmo kilka miesięcy i czekał. To za mało? I nie wypowiadam się za piłkarza tylko opisuje Ci jak wyglądała jego sytuacja i nie opieram się na domysłach tylko na rzeczywistości. Oczywiście mógł zaczekać ale na co? Ile razy już czekał? Ty patrzysz z perspektywy kibica a postaw się na jego miejscu. To nie jest Polak, wychowanek Wisły jak np. Brożek który ma Wisłę w sercu tylko zwykły najemnik. I tak pokazał dużą klasę.
Zresztą miał postawić swoją karierę ponad klub który ma zerową wiarygodność. Zejdź na ziemie. Niektórzy są tak naiwni że myślą że socios uratują cały świat. To tak nie działa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl