![]() |
|
Cytat:
Wiem, że łatwo pisać a trudniej zorganizować i że zapewne niewiele to da. Ale może zadowolenie z siebie Majchrowskiego i jego urzędników nieco się zmniejszy. |
Cytat:
Arapaho, a nie wierzyłeś mi, że tak będzie. |
Ten okazały sklep klubowy 'Wiślacki Świat' dalej będzie straszył przed trybuną?
|
A Teraz moi drodzy przedstawiam wam odpowiedź pana prezydenta z dnia 10 marca 2011 roku na moje pytanie dotyczące stadionu na czacie z prezydentem:
Xyz: Kiedy ukończona zostanie trybuna zachodnia stadionu Wisły Kraków? Prezydent_Miasta: Trybuna zachodnia jest praktycznie na ukończeniu, wstrzymane zostały elementy związane z wykonaniem instalacji przeciwpożarowej, która właśnie w związku z opinią głównego komendanta straży pożarnej są aktualnie przeprojektowywane, mimo, że są opracowane zgodnie ze zmienionymi przepisami. Oddanie do eksploatacji trybuny zachodniej uzależnione jest więc od wykonania instalacji ppoż. zgodnej z postawionymi warunkami. Jeszcze w marcu przeprowadzone zostaną próby dymowe (zadymienie 3 poziomów) które potwierdzą, że zaprojektowana instalacja spełnia te wymogi. Po pozytywnym wyniku próby zamówione zostaną urządzenia i rozpocznie się montaż instalacji. Tak więc trybuna praktycznie jest zakończona, rozpoczęcie jej eksploatacji możliwe będzie dopiero po uruchomieniu tej instalacji wraz z instalacją słaboprądową z nią spiętą i odbiorze przez straż pożarną. Tak więc nawet prezydent nas okłamuje i niewie co mówi skoro pisze że trybuna PRAKTYCZNIE jest zakończona i że brakuje jeszcze instalacji a to nieprawda bo jeszcze nie ma wszystkich wykończeń wnętrz itd. |
A oto kolejne kłamstwo:
Xyz: Kiedy uruchomione zostaną telebimy na stadionie miejskim na Reymonta 22 i dlaczego nie dotrzymano pierwotnego terminu ich montażu? Prezydent_Miasta: Telebimy uruchomione zostaną pod koniec marca, zwłoka nastąpiła ze względu na błąd w dokumentacji. Błąd polegający na wadliwym zaprojektowaniu zasilania telebimów. A oto pełny zapis czatu http://www.krakow.pl/polecamy/5621,a...a_krakowa.html |
Oto w jaki sposób można "nie zapłaciliśmy" zastąpić stwierdzeniem "błąd w dokumentacji".
|
Czy stadion będzie gotowy na Lecha?
|
Czy stadion będzie w ogóle gotowy kiedykolwiek ?
|
Jestem załamany po obejrzeniu tych zdjęć. Wiedziałem, że oni się tam niemiłosiernie opierda...ją z robotą, ale żeby aż tak to już jest przesada. ZIKIT kłamie, prezydent Krakowa kłamie, wszyscy jego doradcy kłamią, o co to chodzi? Co im kur...w Wisła zrobiła, że takie jaja robią na tej budowie. Przecież oni to mogą jeszcze dwa lata kończyć i żadna kara ich za to nie spotka.
Teraz to trzeba się martwić czy oni zdążą oddać ten stadion przed meczami eliminacyjnymi w pucharach, bo jeszcze 2-3 miesiące temu byłem święcie przekonany, że tak będzie a teraz mam poważne obawy. Cytat:
|
Rozsyłajmy te maile gdzie się da. Może jakimś cudem uda się oddać do użytku zachodnią i północną na początek nowego sezonu.
|
Nam żyłka pęka a oni mają to głęboko w d... Niestety ktoś zażartował gdzieś w marcu tamtego roku, że stadion będzie gotowy na czerwiec ale 2011. Ludzie nie wierzyli. Teraz też mogę napisać że się mylił ten ktoś. Nie wierzę by był gotowy w pełni na sierpień 2011...Przecież prace stanęły całkowicie. Ja nie rozumiem. Przeciez ktoś stadion musi odebrać ktoś musi interweniować?
|
Wisla SA ma w dupie, SKWK ma w dupie, gazety maja w dupie, to taki jest efekt jaki widzimy... wybrano komucha prezydenta i takie sa efekty, on jak i cala jego administracja, z drobnymi wyjatkami i to kompletnie niekomopetetni ludzie, a do tego jeszcze smieja sie w twarz Wisle i maja w gleboko chyba najdrozsza w historii inwestycje miasta..
|
Cytat:
|
Cytat:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=17789 co do SKWK, to zrobili ile mogli, nawet byli z wizytą w gabinecie Majchrowskiego gazety pisały o tym mnóstwo razy problem w tym że Wisła, SKWK jak i media są bezsilne. Co oni mogą? powiedzieć Majchrowskiemu żeby pośpieszył z budową? zdejmij klapki z oczów.. koleś oddawał juz 5 razy ten stadion dlatego wystarczy! Nie ma sensu z typem dalej prowadzić rozmów.. tylko poczekać aż skończą i wtedy krzyknąć jak najmniejszą kwotę za wynajem, tu asy w rekawie ma Wisła bo albo ona będzie korzystać z tego stadionu, albo będzie stał pusty i gnił. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Zarząd tego nie może zrobić i z ich punktu widzenia jest to normalne.
To byłby strzał w kolano i jadka byłaby jak psa z kotem. Więcej wynikło by z tego problemów, niż korzyści, a budowy stadionu i tak by to nie przyśpieszyło. Nic tu narzekanie itp nie da. Klub nie może iść teraz na wyniszczenie, dopiero gdy skończą stadion i będzie temat kwoty za użytkowanie. Jedyną organizacją, która może coś wskórać są sami kibice, tyle tylko że już raz były prośby o pomoc ze strony SKWK, chcąc coś zorganizować i... zgłosiło się 5 osób więc cale te strajki można między bajki włożyć. Więc temat zamknięty. Ludzie chcący coś zrobić położyli na to lachę bo wszyscy są pierwsi do pomocy, nowych pomysłów, ale ich rola kończy się w internecie. My nie Crvena Zvezda że się zbieramy w 5 koła i w kominiarkach ruszamy pod urząd miasta zrobić rozpie.rdol. Realie są niestety inne i pokemony robią problemy o złotówkę do puchy na oprawy. Pomijam fakt że mieszkańców tak na prawdę gówno obchodzi ten stadion i ile wydano na niego pieniędzy, wyniki wyborów mówią wszystko.. oni widzą inne inwestycje, na nich się skupiają, nie na stadionach , |
Jedynym rozwiązaniem, które ma jakikolwiek sens jest konferencja zwołana przez Basałaja. Tak jak napisał KaSzTan.
Niestety silni jako kibice jesteśmy tylko na forum, nie potrafimy się zorganizować, zrobić porządnej akcji na której zebrałoby się choćby kilkaset osób. Tylko i wyłącznie w obecnej sytuacj zarząd Wisły może cokolwiek wskórać. |
Ale takiej akcji nie zrobi sie na forum.. to jest cos co musi bycwszedzie na pierwszych stronach - Glowna SKWK, Glowna TWSD, i to przez jakis caly tydzien... do tego grupa na facebooku i wysylanie wiadomosci, informacja na meczu (to moze sporo podzialac)... Wtedy jest szansa zeby spora grupa osob poszla...
Pamietam 1906% popracia dla Cupiala, wtedy sporo osob pod boisko kortowe przyszlo. Uwazam ze w sumie na szybko mozna by to zrobic np przed meczem z Lechem ok 17.00.. Chodzi o to zeby jak najszybciej to zrobic i prpobowac cos organizowac - Legia juz ma koncert na swoim stadionie w czerwcu. Pozatym Wisla jak najszybciej musi dostac trybuny, zeby jak najszybciej sie nimi zajac.. Trzeba zrobic sklep, muzeum, kioski gastronomiczne i kilka drobnych rzeczy - na to musi byc czas i na puchary ktore moga zaczac sie nawet juz pod koniec lipca, naprawde musi byc juz wszystko gotowe w 110% |
Cytat:
Jestem prawie pewien, że wyglądały identycznie.:rotfl: |
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...1924489563.jpg Fotka z 15 marca... poprostu porazka, wtedy wygladalo to ok - wzystko w miare skonczone na calej trybunie.. ale od tamtego momentu oni nic na trybunie nie zrobili, doslownie nic !! |
dobrze by było chocby na lechu czy nawet jutro na górniku na każdym krzesełku połozyć kartke formatu a4 z napisem " majchrowski -gdzie ten stadion!?" " majchrowski - dziekujemy !" czy cos w ten desen i jak oprawe tak by wszyscy podniesli choćby na wejscie piłkarzy, juz było by 100 razy głośniej niz teraz o całej sprawie ;p niech kazdy na jutro wydrukuje cos i juz efekt mógłby byc piorunujący
|
Cytat:
|
Nie jest planowane zrobienie podwieszanego sufitu w szatniach niestety, co dla mnie jest nieporozumieniem. Mam nadzieję, że Wisła nad tym pomyśli bo koszt nie byłby duży a efekt dużo lepszy. W ogóle to jakieś poronione, że prawie wszędzie w strefach dla kibiców są sufity podwieszane i fajnie to wygląda a w szatniach już nie. Przecież te rury pcv to spokojnie można zamaskować.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mowicie powaznie z tymi sufitami? Nie kojarze takiej informacji. To by juz bylo przegiecie, najwazniejsze pomieszczenia na calym obiekcie i wykonczone jak magazyn...
A tak przy okazji, nie ma tam jeszcze instalacji tryskaczowej wykonanej. |
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...1924489563.jpg patrząc na to zięcie sam mam takie obawy bo zamontowanie podwieszanego sufitu obniży wysokość pomieszczenia a wtedy gdyba taki Bunoza stanął na palcach albo nie daj Boże podskoczył:> |
Cytat:
|
wysztko sie da jesli sie chce... nie wyobrazam sobie ze taki sufit pozostanie w otwartych szatniach ! bez problemu mozna zrobic podwieszany sufit na regipsach z załamaniami tzn. tam gdzie sie da to idealnie przy stropie a reszte obudowac normalnie przy rurach lub zrobic sufit na kasetonach byle by jakos wygladały
|
|
Jak dla mnie to nie byłoby problemu zrobić sufit podwieszany, tak żeby zasłonić te bezczelne rury PCV. Te od wentylacji co są niżej już mogłyby być, trudno, za nisko jest. Zauważcie, że na tym zdjęciu wyżej po lewej stronie jest kratka wentylacyjna, nie można tego zasłonić, nie mówię, że nie można tego przerobić ale najgorsze to te rury PCV. Dosłownie to wygląda na magazyn. Może Wisła przerobi swoją szatnię, a gościom zostawi taką, żeby czuli ten brutalizm ;)
|
Do ....y nędzy jak po kilku latach od oddania trybuny, może dach przeciekać? Nie chodzi mi o zacinanie deszczem tylko o przeciekający dach trybuny za bramką. Ręce opadają. Gdzie się nie zaglądnie, widać profesjonalizm bijący
|
Wschodnia tez przecieka
|
Mam takie pytanie
Otóż razem z kolegami zakupiłem przed meczem bilety na sektor G5, jednak jako, że jest on oddzielony od pozostałych postanowiłem zrobić mały eksperyment i pójść do bramek na G4. trochę się zdziwiłem, gdy zaświeciła się zielona lampka i bezproblemowo mogliśmy wejść na inny sektor. Mam pytanie, czy to jest spowodowane tym, że to jest trybuna kibicowska i każdy wchodzi tam gdzie chce, czy ten błąd był obecny od samego początku, tj. jeśli trybuna gości będzie na G (tyle już wersji było, że się pogubiłem) to kibice gości bez przeszkód będą mogli wchodzić na sektory dla nas przeznaczone. |
kibice gości będą pod "opiekom" pałkarzy wiec o to sie nie martw
|
ten dach nie przeciekał....też mi się tak wydawało ale to przez to że desz zacinał i krople były rozświetlane przez jupitery czy tam inne światła przynajmniej na G tak było i taki było wrażenie że przecieka
|
Na sam środek trybuny zacinało? Chyba żartujesz, zresztą było widać kałuże miejscami.
Co do stadionu - czy w ogóle trwają już odbiory? Słyszałem, że nie i że do końca budowy jeszcze co najmniej 3 miesiące... |
Cytat:
Wytkonczenie wentylacji (kratki) wskazuje ze sufit jest w ogole nieprzewidziany. Ale cop tam robi ten wielki rozmiarem tlumik to jest dla mnie zagadka. Konstrukcja pod sufit podwieszany obnizyla by to co jest w tej chwili o jakies 7-8cm, zakladajac zalamanie sufitu w miejscach gdzie instalacja schodzi najnizej nie obnizyloby to drastycznie pomieszczenia. . Rozjebaly mnie przy okazji drzwi, jesli sa docelowe to nie mam pytan. Najtansze kiblowe drzwi z Castoramy do szatni 12-krotnych mistrzow Polski. Plus klamka i zamek jak z magazynu remizy strazackiej w Pstrochowie Malym. Opcja full wypas na obiekcie za pol miliarda. Ciekaw tez jestem co z elektryka i automatyka bo jak na razie to dumnie wisi sobie badziewne oswietlenie tymczasowe. No i jeszcze jedno, pomieszczenie na pierwszy rzut oka wyglada jakby nie mialo posadzki ale sadzac wlasnie po drzwiach juz chyba zostala wykonana. Mam jednak nadzieje ze posadzki jeszcze nie ma, a drzwi sa tymczasowe. Na niezrobiona posadzke wskazuja krzywizny podlogi, zwlaszcza przy drzwiach wejsciowych. To z kolei zabierze nam kolejne kilkanascie cm z pomieszczenia wiec na sufit chyba rzeczywiscie nic nie zostanie. Tak niskie pomieszczenia na szatnie, w zasadzie najbardziej reprezentatywne pomieszczenia w calym tym budynku. Jak mozna cos takiego spierdzielic to jest niepojete. Nie mam pytan do IDIOTY ktory to projektowal i drugiego DEBILA ktory wypuscil to na przetarg za publiczne pieniadze. Tym ludziom nalezy sie proces o niegospodarnosc i dyscyplinarne wyrzucenie z roboty z hukiem jak po bombie wodorowej. Jakis ....a filarek z prawej strony i za nim miejsce w sam raz na co najwyzej czyjes buty, z drugiej strony sciany polamane jak w kiepskim dowcipie. No ludzie przeciez to jest chyba sabotaz, nie wierze ze mozna byc tak dretwym projektantem zeby w jednym pomieszczeniu popelnic tyle bledow. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl