Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

19sebawro06 13.01.2016 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kowalkar (Post 1426195)
W tym tygodniu lub w następnym kolejne wzmocnienia

naprawdę? ja wiem ze w tym miesiącu albo przyszłym, "informatorzy"

cancer 13.01.2016 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szajba_ (Post 1426197)
juz podpisal, z Pogonia

No to źle... Ciekawe co z tym Lewandowskim, czy będą go tam chcieli - bo na pewno mają lepszy budżet niż my, nie mówiąc o aktualnym projekcie sportowym...

kowalkar 13.01.2016 14:36

Może by tak Bilińskiego wziąść?

Paweł 13.01.2016 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cancer (Post 1426196)
(...)

A tak już konkretniej to można by się zastanowić nad (umowy do czerwca):
Mariuszem Lewandowskim (Pogoń Szczecin)

(...)

Po pierwsze Mateuszem, a po drugie znajdź jeden powód, dla którego zawodnicy Pogoni mieliby chcieć do nas przechodzić.*

* Małeckiego w Pogoni nie chcieli

szprotson 13.01.2016 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kowalkar (Post 1426210)
Może by tak Bilińskiego wziąść?

w jakim celu ?
Bilety sprawdzac czy kiełbę gonić?
Bo chyba nie jako tępa strzała

Szajba_ 13.01.2016 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kowalkar (Post 1426210)
Może by tak Bilińskiego wziąść?

Tobie zalecam wziąć slownik

poza tym po co?

wiesniak842 13.01.2016 20:40

Czy w tym, ze Jankowski ma wrocic do Ruchu jest choc krzta prawdy? Ktos cos wie? Daj Boze tak ogolnie.

brylant17 13.01.2016 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1426242)
Czy w tym, ze Jankowski ma wrocic do Ruchu jest choc krzta prawdy? Ktos cos wie? Daj Boze tak ogolnie.

Tylko taka informacja się przewinęła:
Cytat:

26-letni zawodnik ostatnie półtora sezonu grał w Wiśle Kraków. W zimowym oknie tranferowym ma się jednak rozstać z drużyną z Krakowa. Z naszych informacji wynika, że piłkarzem poważnie interesuje się Ruch, były klub piłkarza z Warszawy. Jankowski grał w Chorzowie w latach 2010-14, strzelił dla niebieskich 26 goli w ekstraklasie. Pod wodzą Waldemara Fornalika wypracował formę, która dała mu przepustkę do reprezentacji Polski (mecz z Bośnią w 2011 roku).

Informacja wypłynęła z Krakowa, nie udało się jej potwierdzić na Cichej.

Tak pisze slask.sport.pl a czy to prawda

Tominho 13.01.2016 23:20

Zamieńmy się z nimi. My im dajemy Crivellaro i Jankowskiego, a bierzemy Lipskiego i Mazka. Na pewno się zgodzą :D

Fajnie jest czasem pomarzyć...

lukas14 14.01.2016 08:37

Moze by namówić Semira Stilicia na powrót , bardzo mało gra w apoelu , a i z płaceniem tam nie jest różowo.
http://www.transfermarkt.pl/semir-st.../spieler/46340

ewentualnie :
Krivets na wypożyczenie http://www.transfermarkt.pl/sergey-k.../spieler/53238
lub Istvan Kovacs http://www.transfermarkt.pl/istvan-k...spieler/121367

ale najpierw trzeba by sie pozbyć Crivellaro i Popovicia

Patryko 14.01.2016 10:46

Stilić na pewno zgodzi się na kilkukrotnie niższy kontrakt :D Zejdź na ziemię.

cancer 14.01.2016 11:15

Ja przy transferach zagranicznych to bym się zastanowił nad Węgrami, bo szybko się u nas aktualizują, a dodatkowo ich liga mniej płaci, więc dla nich zawsze zmiana na plus, nawet względem poziomu sportowego. Często też mają krótkie kontrakty...

siemstein 14.01.2016 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cancer (Post 1426254)
Ja przy transferach zagranicznych to bym się zastanowił nad Węgrami, bo szybko się u nas aktualizują.

Przepraszam, musiałem:rotfl:

manson777 14.01.2016 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cancer (Post 1426254)
Ja przy transferach zagranicznych to bym się zastanowił nad Węgrami, bo szybko się u nas aktualizują, a dodatkowo ich liga mniej płaci, więc dla nich zawsze zmiana na plus, nawet względem poziomu sportowego. Często też mają krótkie kontrakty...

a w jaki sposób oni się aktualizują bo nie wiem??? :haha:

fst 14.01.2016 11:50

Lepsze łącza mamy i łatwiej o wifi. Miesiąc u nas i soft piłkarski śmiga aż miło.

Revolver 14.01.2016 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manson777 (Post 1426256)
a w jaki sposób oni się aktualizują bo nie wiem??? :haha:

Już się tak z niego nie śmiejcie, może to autocorrect w telefonie.

Ja kiedyś chciałem napisać do żony "kup mi proszę pieczywo po drodze", a wyszło mi "Legia to stara ku*wa".

;)

pomeran 14.01.2016 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siemstein (Post 1426255)
Przepraszam, musiałem:rotfl:

Byle mieli system nowszy od windowaa 8.0 bo Microsoft skończył aktualizacje tegoż systemu ;)

kowalkar 14.01.2016 12:36

Małecki w Wiśle. Ktoś zna jakieś jeszcze REALNE TRANSFERY?

Revolver 14.01.2016 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kowalkar (Post 1426278)
Małecki w Wiśle. Ktoś zna jakieś jeszcze REALNE TRANSFERY?

Tak. Twój transfer tutaj z Wislaportal.pl

ciomborek8 14.01.2016 13:14

Chrapek jedzie na zgrupowanie z Lechia takze jego temat raczej upadł.

kowalkar 14.01.2016 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1426281)
Tak. Twój transfer tutaj z Wislaportal.pl

Tak zrobiłem tu konto bo w...ia mnie to że jak są jakieś informacje na temat transferów to wszyscy LOLEK TO PRAWDA, LOLEK POTWIERDZASZ? traktujecie go jak drugiego Boga.

brylant17 14.01.2016 14:32

A może by tak na pół roku wypożyczyć Flavio Paixao z Śląska jak ma grać w rezerwach to może u nas pogra ? Tylko nie wiem czy można wypożyczyć piłkarza który podpisał umowę z nowym klubem....


Faktycznie Śląska sorry :D

Revolver 14.01.2016 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1426314)
A może by tak na pół roku wypożyczyć Flavio Paixao z Lechii jak ma grać w rezerwach to może u nas pogra ? Tylko nie wiem czy można wypożyczyć piłkarza który podpisał umowę z nowym klubem....

Chodziło Ci o Śląska. Ale TAK - oczywiście, że można wypożyczyć, bo do końca kontraktu jest ich piłkarzem.

ABGwislakABG 14.01.2016 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1426261)
Już się tak z niego nie śmiejcie, może to autocorrect w telefonie.

Ja kiedyś chciałem napisać do żony "kup mi proszę pieczywo po drodze", a wyszło mi "Legia to stara ku*wa".

;)

Mogles trafic znacznie gorzej :lol:


piotek 14.01.2016 16:27

Wg ZWE ma być jakaś niespodzianka, z której wszyscy będziemy zadowoleni. Cierzniak?

silver03 14.01.2016 16:32

Coca-Cola

10 znaków

Szajba_ 14.01.2016 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1426336)
Coca-Cola

10 znaków

bankowo...

St Yabol 14.01.2016 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szajba_ (Post 1426338)
bankowo...

Sugerujesz, że jeszcze jakiś Bank?

ABGwislakABG 14.01.2016 16:43

Sluchaj Bogus jak Cie blaga lud. Oddaj Jankesa, uczyn nam ten cud. Przemien Cupiale smutny ten czas. O Bogus pociesz nas!

Szajba_ 14.01.2016 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1426339)
Sugerujesz, że jeszcze jakiś Bank?

tak, bank spermy.

a tak powaznie, to bardzo fajnie jakby to bylo info o Coca-Coli ale raczej w to nie wierze ;)

ABGwislakABG 14.01.2016 16:45

Czyli sugerujesz naplyw do Akademii? :D

Szajba_ 14.01.2016 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1426340)
Sluchaj Bogus jak Cie blaga lud. Oddaj Jankesa, uczyn nam ten cud. Przemien Cupiale smutny ten czas. O Bogus pociesz nas!

poeta ....a :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1426342)
Czyli sugerujesz naplyw do Akademii? :D

w ten sposob na to nie patrzylem :D

63.5 Kg 14.01.2016 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1426335)
Wg ZWE ma być jakaś niespodzianka, z której wszyscy będziemy zadowoleni. Cierzniak?

Podpisanie być może nowego kontraku przez Radka ciężko traktować jako niespodzianke...

szprotson 14.01.2016 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1426348)
Podpisanie być może nowego kontraku przez Radka ciężko traktować jako niespodzianke...

a nie podpisanie?
A jak nie podpisał mega przesadzonej oferty który zabiła by Nasz klub?

Paweł 14.01.2016 17:51

A z niepodpisania ciężko będzie być zadowolonym.

bódyń 14.01.2016 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1426339)
Sugerujesz, że jeszcze jakiś Bank?

Coca Cole na koszulkach bedzie osobiscie BANKsy malowal:)

krzaq12 14.01.2016 19:26

Dobre wieści napływają z dwóch bardzo wiarygodnych źródeł SKWK i ZWE (twitter)
Pozostaje czekać, ciekawe kiedy tylko ta niespodzianka nadejdzie......

BlurgH 14.01.2016 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1426360)
Dobre wieści napływają z dwóch bardzo wiarygodnych źródeł SKWK i ZWE (twitter)
Pozostaje czekać, ciekawe kiedy tylko ta niespodzianka nadejdzie......

Sprzedaż Sadloka + Jankowski w pakiecie ;)
Szybsze przyjście Pietrzaka i nadpłacenie części długów ;)

Glazik 14.01.2016 20:39

Dodal bym podpisanie nowej umowy z Cierzniakiem.

PiVoSH92 14.01.2016 22:11

Nowa umowa z Cierzniakiem pokazałaby jedno - nie jesteśmy hodowlą graczy dla silniejszych, potrafimy zatrzymać u siebie tych najbardziej wartościowych, co nie udawało się ostatnimi laty.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl