![]() |
Sorry, mój błąd i niedopatrzenie :)
|
Gdzie kupię białą wodoodporną farbę akrylową? Najlepiej okolice Rynku, Krowodrzy?
|
Kiedy w lidze ostatnio podyktowano karnego dla Wisły?
|
1. Jest ktos ogarniety w sprawie karty Multisport Benefit Systems? Jesli tak to zapraszam na PW, mam kilka pytan.
2. Potrzebuje adres zagranicznej stronki, a raczej forum na ktorej byly wrzucone fotki z Wislackich opraw. 3. Jak sie nazywal hip-hopowy kawalek Wislacki, koles nawijal pod bit z W.E.N.A. - Salutuj. |
Cytat:
27' Głowacki [karny] :) Cytat:
JAnick - Wisła Kraków naszym życiem link do piosenki |
polecicie jakiś prosty program do składu filmu??
nie chodzi mi o jakieś wielkie maszyny typu vegas czy premiere pro(bo filmik 10min a czasu mam kilka godzin na to..), ale coś bardziej typu Windows Movie Maker (tylko ciut bogatszego - żebym mógł nakładać na siebie audio itp) |
Czy nie wie ktoś czasem, jak się nazywa ta piosenka którą śpiewał koleś z Mam Talent, który dziś był na końcu (Piotr Lisowki bodajże ;) )???
Jakby ktoś wiedział, to niech podeśle jakieś info :) Z góry dzięki! EDIT: *WISŁAZWE*- dzięki ci wielkie! :) ...Lisowski... Ale zgrzeszyłam powyżej... |
Cytat:
Nie oglądałem ale czy chodzi o to: http://www.youtube.com/watch?v=6Tn2q...eature=channel |
Szukam jakiegoś niedrogiego męskiego fryzjera, możecie coś polecić?
|
Mam możliwość zmiany telefonu co polecacie?? zastanawiam sie w tej chwili nad Sony Ericsson Vivaz lub Nokia 5800 Xpressmusic... nie znam sie na komórkach i nie wiem co teraz dobre i która firma robi lepsze:) wiec jak sie orientuje ktoś to byłbym wdzięczny za propozycje.
|
kiedy teraz leci cafe futbol na polsacie sport czy jak to sie nazywa ten program teraz
|
Cytat:
Ja miałem już SE, Nokie, Samsunga, LG i jak dla mnie zdecydowanie Nokia wygrywa ten pojedynek. Teraz mam nokie 6303 classic i na wakacjach wytrzymywała ponad 10 dni, teraz do 7 dni, a telefon mam już niecały rok. Bardzo polecam, najlepszy telefon jaki miałem do tej pory. |
Cytat:
|
Pytanie - prośba, potrzebuję namiary na dobre darmowe torrenty, albo zaproszenie na jakieś prywatne, może ktoś będzie w stanie poratować, z góry dzięki :)
|
Potrzebuję porady w sprawie kupna telewizora.
Powiem szczerze, że akurat temat nowych TV jest mi obcy i nie wiem na co zwracać uwagę. Po przeglądnięciu netu widzę, że za około 1000 zł są modele 19 calowe. Cena tak do 1500. TV ma współpracować z Xbox. Jak by ktoś podpowiedział na co zwracać uwagę, czego szukać czy jakieś przykładowe ciekawe modele w tej cenie to by było ekstra i jakoś łatwiej bym ogarnął wybór. |
Cytat:
|
Jak obliczyć prędkość wiatru?
Ciśnienie 300Pa.Wiatr działa na powierzchnie 1m2 |
jak zmyć z bluzy pozostałości z gazu pieprzowego (ten zabarwiacz)?
|
Jak ściągnę ten o to filmik na kompa? http://kiks.tv/2010/09/bez-kometarza...-na-trybunach/
|
Cytat:
ciśnienie: p=300 [Pa] powierzchnia: S=1 [m2] p=F/S => p*S=F=300[N] F=m*g =>m=F/g=300/10=30[kg] p=m*v=300 =>v=300/m=300/30=10[m/s] nie wiem czy dobrze, głowy nie dam:) |
Cytat:
Wzór na ciśnienie dynamiczne p = v^2 * ro_powietrza / 2 v = sqrt (2 * p / ro_pow) v = sqrt(2*300/1,293) = 21,6 |
ktoś ma napisy do najnowszego AMERICAN PIE 2010 - HOLE IN ONE ?
takie cudo mam, ale jakoś napisy to tylko do bety house i tych pozostąłych " cyferkowych części " są tylko |
Cytat:
http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/504637 Tu masz takiego, 37 cali za 1699, może warto dopłacić? Odblokujesz tutaj usb serwisowe. Opis masz na elektrodzie. |
Cytat:
|
Witam, mam takie nietypowe pytanie drodzy forumowicze mianowicie czy ktoś z was wie albo spotkał się gdzieś w okolicach Krakowa lub w samym Krakowie z ''ogrodowym labiryntem'' nie chodzi mi o miniaturę tylko o naturalne rozmiary aby można było przez niego normalnie przejść.
Pytanie może i dziwne ale zależy mi na odpowiedzi więc jakby ktoś wiedział gdzie takie cudo się znajduję niech poinformuje. |
w Inwałdzie, w parku miniatur, rzut beretem od Krakowa ( blisko do Wadowic).
www.parkminiatur.com/zielony_labirynt nie jest miniaturowy (jak nazwa wskazuje, pare minut trzeba przejść ;) , ale szału nie ma) |
chciałbym sobie kupić jakieś lepsze głośniki do kompa.... tak do 500zł. co polecacie... w ogóle sie na tym nie znam... przeglądałem już allegro i niby tego w brud ale nie wiem czy dany sprzęt byłby dobry... :]
zastanawiałem się również nad słuchawkami... tak do 150zł. może 200zł. mam stare altusy 140 które zajmują za dużo miejsca... ale o nich już za niedługo w odpowiednim temacie:D pozdro |
Gdzie da się kupić w Krakowie Pringlesy w jakiejś ciekawej cenie? Wiem, że są w Almie, ale tam tuba 150/165 g kosztuje 8.69. Wie ktoś gdzie można kupić taniej? Najlepiej na południe od Wisły (rzeki).
|
potrzebuje zakupić dyktafon.
Ktoś się zna, co powienien mieć czego nie pwoienien etc ? |
Czy gdzieś na rynku bądź w okolicy wymienią mi euro w monetach? Dokładnie 12 Euro po 2 Euro chce wymienić. Jak tak to w gdzie ? ;)
|
Cytat:
|
@ craztkaro - ale siekierskic chce chyba ROZMIENiĆ, a nie wymienić ?
12 euro po 2 euro to raczej rozmienienie na drobne,a nie wymiana na złotówki. A co do niższego kursu, to jest chyba w stosunku 1:1. Czyli za 1 euro dostajesz 1 złoty i tak dalej. |
Pytałem wcześniej i nie uzyskałem odpowiedzi- słyszałem, że w ten piątek o godz. 11 z okazji jakiegoś jubileuszu DH Stara Cegielnia w Myślenicach gra Dalin z Wisłą (podobno Orzeł charytatywnie z pejsami ;P)
Moje pytania: 1- czy mecz będzie otwarty dla kibiców Wisły? 2- planujecie zjawić się na meczu w konkretną liczbę dopingujących osób? 3- o której zbiórka na trybunach? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wiem, ze kiedyś była na forum osoba, która w miare znała się na prawie. Jak by się taka znalazła, albo ktoś by wiedział kto to, to proszę o wiadomość.
|
Gdzie w Krk dostanę folie ochronna na telefon dotykowy LG?
|
Witam. Pamiętam, że kiedyś miałem wgrany program do komputera który pokazywał się przy każdym filmiku jak otworzyłem którąkolwiek stronę. Przez niego można było właśnie ściągać wszystkie filmiki na kompa. Znacie taki program? Z góry dzięki !
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl