Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

MłodePokolenie 18.09.2010 13:54

Sorry, mój błąd i niedopatrzenie :)

R33 18.09.2010 14:58

Gdzie kupię białą wodoodporną farbę akrylową? Najlepiej okolice Rynku, Krowodrzy?

Kamrat 18.09.2010 15:14

Kiedy w lidze ostatnio podyktowano karnego dla Wisły?

wislak_92 18.09.2010 15:20

1. Jest ktos ogarniety w sprawie karty Multisport Benefit Systems? Jesli tak to zapraszam na PW, mam kilka pytan.

2. Potrzebuje adres zagranicznej stronki, a raczej forum na ktorej byly wrzucone fotki z Wislackich opraw.

3. Jak sie nazywal hip-hopowy kawalek Wislacki, koles nawijal pod bit z W.E.N.A. - Salutuj.

MłodePokolenie 18.09.2010 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamrat (Post 982341)
Kiedy w lidze ostatnio podyktowano karnego dla Wisły?

15.08.2009 Wisła Kraków 3:0 GKS Bełchatów
27' Głowacki [karny]


:)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 982344)
1. Jest ktos ogarniety w sprawie karty Multisport Benefit Systems? Jesli tak to zapraszam na PW, mam kilka pytan.

2. Potrzebuje adres zagranicznej stronki, a raczej forum na ktorej byly wrzucone fotki z Wislackich opraw.

3. Jak sie nazywal hip-hopowy kawalek Wislacki, koles nawijal pod bit z W.E.N.A. - Salutuj.

AD.3

JAnick - Wisła Kraków naszym życiem
link do piosenki

zakk 18.09.2010 16:40

polecicie jakiś prosty program do składu filmu??
nie chodzi mi o jakieś wielkie maszyny typu vegas czy premiere pro(bo filmik 10min a czasu mam kilka godzin na to..), ale coś bardziej typu Windows Movie Maker (tylko ciut bogatszego - żebym mógł nakładać na siebie audio itp)

masterlag 18.09.2010 20:51

Czy nie wie ktoś czasem, jak się nazywa ta piosenka którą śpiewał koleś z Mam Talent, który dziś był na końcu (Piotr Lisowki bodajże ;) )???
Jakby ktoś wiedział, to niech podeśle jakieś info :)
Z góry dzięki!

EDIT: *WISŁAZWE*- dzięki ci wielkie! :)
...Lisowski... Ale zgrzeszyłam powyżej...

WISŁAZWE 18.09.2010 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 982575)
Czy nie wie ktoś czasem, jak się nazywa ta piosenka którą śpiewał koleś z Mam Talent, który dziś był na końcu (Piotr Lisowki bodajże ;) )???
Jakby ktoś wiedział, to niech podeśle jakieś info :)
Z góry dzięki!


Nie oglądałem ale czy chodzi o to:


http://www.youtube.com/watch?v=6Tn2q...eature=channel

ichigo 19.09.2010 11:32

Szukam jakiegoś niedrogiego męskiego fryzjera, możecie coś polecić?

W.S 19.09.2010 13:07

Mam możliwość zmiany telefonu co polecacie?? zastanawiam sie w tej chwili nad Sony Ericsson Vivaz lub Nokia 5800 Xpressmusic... nie znam sie na komórkach i nie wiem co teraz dobre i która firma robi lepsze:) wiec jak sie orientuje ktoś to byłbym wdzięczny za propozycje.

Maciejj 19.09.2010 13:31

kiedy teraz leci cafe futbol na polsacie sport czy jak to sie nazywa ten program teraz

LanceTS 19.09.2010 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez *TS* (Post 982934)
Mam możliwość zmiany telefonu co polecacie?? zastanawiam sie w tej chwili nad Sony Ericsson Vivaz lub Nokia 5800 Xpressmusic... nie znam sie na komórkach i nie wiem co teraz dobre i która firma robi lepsze:) wiec jak sie orientuje ktoś to byłbym wdzięczny za propozycje.

Zależy do czego Ci ten telefon jest potrzebny. Do rozmów, pisania sms, słuchania muzyki, robienia zdjęć, przeglądania internetu?

Ja miałem już SE, Nokie, Samsunga, LG i jak dla mnie zdecydowanie Nokia wygrywa ten pojedynek. Teraz mam nokie 6303 classic i na wakacjach wytrzymywała ponad 10 dni, teraz do 7 dni, a telefon mam już niecały rok. Bardzo polecam, najlepszy telefon jaki miałem do tej pory.

W.S 19.09.2010 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 982968)
Zależy do czego Ci ten telefon jest potrzebny. Do rozmów, pisania sms, słuchania muzyki, robienia zdjęć, przeglądania internetu?

Ja miałem już SE, Nokie, Samsunga, LG i jak dla mnie zdecydowanie Nokia wygrywa ten pojedynek. Teraz mam nokie 6303 classic i na wakacjach wytrzymywała ponad 10 dni, teraz do 7 dni, a telefon mam już niecały rok. Bardzo polecam, najlepszy telefon jaki miałem do tej pory.

do wszystkiego po trochu:) oprócz przeglądania internetu bo to mi nie jest potrzebne... chciałbym dotykowy tylko nie wiem która z firm robi dobre tego typu telefony.

Michal_b3 19.09.2010 14:19

Pytanie - prośba, potrzebuję namiary na dobre darmowe torrenty, albo zaproszenie na jakieś prywatne, może ktoś będzie w stanie poratować, z góry dzięki :)

Awe 19.09.2010 14:41

Potrzebuję porady w sprawie kupna telewizora.
Powiem szczerze, że akurat temat nowych TV jest mi obcy i nie wiem na co zwracać uwagę. Po przeglądnięciu netu widzę, że za około 1000 zł są modele 19 calowe. Cena tak do 1500. TV ma współpracować z Xbox. Jak by ktoś podpowiedział na co zwracać uwagę, czego szukać czy jakieś przykładowe ciekawe modele w tej cenie to by było ekstra i jakoś łatwiej bym ogarnął wybór.

filemon 19.09.2010 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ichigo (Post 982869)
Szukam jakiegoś niedrogiego męskiego fryzjera, możecie coś polecić?

Na Balickiej przy przecznicy do ul. Na Błonie jest niedrogi męski fryzjer, bodajże 11 zł za strzyżenie.

Byku 19.09.2010 18:35

Jak obliczyć prędkość wiatru?
Ciśnienie 300Pa.Wiatr działa na powierzchnie 1m2

matt1906 19.09.2010 18:36

jak zmyć z bluzy pozostałości z gazu pieprzowego (ten zabarwiacz)?

jaro1985r 19.09.2010 19:20

Jak ściągnę ten o to filmik na kompa? http://kiks.tv/2010/09/bez-kometarza...-na-trybunach/

ladek1989 19.09.2010 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Byku (Post 983142)
Jak obliczyć prędkość wiatru?
Ciśnienie 300Pa.Wiatr działa na powierzchnie 1m2


ciśnienie: p=300 [Pa]
powierzchnia: S=1 [m2]

p=F/S => p*S=F=300[N]
F=m*g =>m=F/g=300/10=30[kg]
p=m*v=300 =>v=300/m=300/30=10[m/s]

nie wiem czy dobrze, głowy nie dam:)

crazykaro 19.09.2010 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Byku (Post 983142)
Jak obliczyć prędkość wiatru?
Ciśnienie 300Pa.Wiatr działa na powierzchnie 1m2

Nie ma tak prosto jak kolega powyżej napisał... jest jeszcze łatwiej :D. nie wiem tylko po co ten 1m2 bo cisnienie jest niezależne od powierzchni.
Wzór na ciśnienie dynamiczne p = v^2 * ro_powietrza / 2
v = sqrt (2 * p / ro_pow)

v = sqrt(2*300/1,293) = 21,6

labtec 19.09.2010 20:39

ktoś ma napisy do najnowszego AMERICAN PIE 2010 - HOLE IN ONE ?

takie cudo mam, ale jakoś napisy to tylko do bety house i tych pozostąłych " cyferkowych części " są tylko

MatMario 19.09.2010 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 982997)
Potrzebuję porady w sprawie kupna telewizora.
Powiem szczerze, że akurat temat nowych TV jest mi obcy i nie wiem na co zwracać uwagę. Po przeglądnięciu netu widzę, że za około 1000 zł są modele 19 calowe. Cena tak do 1500. TV ma współpracować z Xbox. Jak by ktoś podpowiedział na co zwracać uwagę, czego szukać czy jakieś przykładowe ciekawe modele w tej cenie to by było ekstra i jakoś łatwiej bym ogarnął wybór.

Kupuj jak największy :) A tak poza tym możesz kupić telewizor wejściem usb żeby odtwarzał bezpośrednio z tego avi. Nie daj sie naciąć na niby ledy bajery. Z tą wielkością to poważnie im większy do xboxa tym lepszy. Ja mam 32 głowa jakieś 2,5 metra od niego i wcale zbyt duży nie jest.

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/504637

Tu masz takiego, 37 cali za 1699, może warto dopłacić?
Odblokujesz tutaj usb serwisowe. Opis masz na elektrodzie.

ja_ka_ 19.09.2010 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 983273)
Kupuj jak największy :) A tak poza tym możesz kupić telewizor wejściem usb żeby odtwarzał bezpośrednio z tego avi. Nie daj sie naciąć na niby ledy bajery. Z tą wielkością to poważnie im większy do xboxa tym lepszy. Ja mam 32 głowa jakieś 2,5 metra od niego i wcale zbyt duży nie jest.

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/504637

Tu masz takiego, 37 cali za 1699, może warto dopłacić?
Odblokujesz tutaj usb serwisowe. Opis masz na elektrodzie.

Polecam tv z linka, a jeszcze kilka miesięcy temu zapłaciłem 2400... :(

WISŁAZWE 20.09.2010 07:00

Witam, mam takie nietypowe pytanie drodzy forumowicze mianowicie czy ktoś z was wie albo spotkał się gdzieś w okolicach Krakowa lub w samym Krakowie z ''ogrodowym labiryntem'' nie chodzi mi o miniaturę tylko o naturalne rozmiary aby można było przez niego normalnie przejść.

Pytanie może i dziwne ale zależy mi na odpowiedzi więc jakby ktoś wiedział gdzie takie cudo się znajduję niech poinformuje.

zdzichu411 20.09.2010 08:33

w Inwałdzie, w parku miniatur, rzut beretem od Krakowa ( blisko do Wadowic).

www.parkminiatur.com/zielony_labirynt
nie jest miniaturowy (jak nazwa wskazuje, pare minut trzeba przejść ;) , ale szału nie ma)

Kamil_mchw 20.09.2010 09:37

chciałbym sobie kupić jakieś lepsze głośniki do kompa.... tak do 500zł. co polecacie... w ogóle sie na tym nie znam... przeglądałem już allegro i niby tego w brud ale nie wiem czy dany sprzęt byłby dobry... :]
zastanawiałem się również nad słuchawkami... tak do 150zł. może 200zł.
mam stare altusy 140 które zajmują za dużo miejsca... ale o nich już za niedługo w odpowiednim temacie:D
pozdro

KrasnalFN 20.09.2010 12:53

Gdzie da się kupić w Krakowie Pringlesy w jakiejś ciekawej cenie? Wiem, że są w Almie, ale tam tuba 150/165 g kosztuje 8.69. Wie ktoś gdzie można kupić taniej? Najlepiej na południe od Wisły (rzeki).

szprotson 20.09.2010 12:57

potrzebuje zakupić dyktafon.

Ktoś się zna, co powienien mieć czego nie pwoienien etc ?

siekierski 20.09.2010 15:22

Czy gdzieś na rynku bądź w okolicy wymienią mi euro w monetach? Dokładnie 12 Euro po 2 Euro chce wymienić. Jak tak to w gdzie ? ;)

crazykaro 20.09.2010 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siekierski (Post 983585)
Czy gdzieś na rynku bądź w okolicy wymienią mi euro w monetach? Dokładnie 12 Euro po 2 Euro chce wymienić. Jak tak to w gdzie ? ;)

Euro w bilonie wymieniają ale po niższych kursach

labtec 20.09.2010 15:43

@ craztkaro - ale siekierskic chce chyba ROZMIENiĆ, a nie wymienić ?

12 euro po 2 euro to raczej rozmienienie na drobne,a nie wymiana na złotówki.


A co do niższego kursu, to jest chyba w stosunku 1:1.

Czyli za 1 euro dostajesz 1 złoty i tak dalej.

WiślakMyślenice 20.09.2010 16:23

Pytałem wcześniej i nie uzyskałem odpowiedzi- słyszałem, że w ten piątek o godz. 11 z okazji jakiegoś jubileuszu DH Stara Cegielnia w Myślenicach gra Dalin z Wisłą (podobno Orzeł charytatywnie z pejsami ;P)

Moje pytania:

1- czy mecz będzie otwarty dla kibiców Wisły?
2- planujecie zjawić się na meczu w konkretną liczbę dopingujących osób?
3- o której zbiórka na trybunach?

Byku 20.09.2010 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 983227)
Nie ma tak prosto jak kolega powyżej napisał... jest jeszcze łatwiej :D. nie wiem tylko po co ten 1m2 bo cisnienie jest niezależne od powierzchni.
Wzór na ciśnienie dynamiczne p = v^2 * ro_powietrza / 2
v = sqrt (2 * p / ro_pow)

v = sqrt(2*300/1,293) = 21,6

Dzieki bardzo ;)

pawulon-82 20.09.2010 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 983615)
Pytałem wcześniej i nie uzyskałem odpowiedzi- słyszałem, że w ten piątek o godz. 11 z okazji jakiegoś jubileuszu DH Stara Cegielnia w Myślenicach gra Dalin z Wisłą (podobno Orzeł charytatywnie z pejsami ;P)

Moje pytania:

1- czy mecz będzie otwarty dla kibiców Wisły?
2- planujecie zjawić się na meczu w konkretną liczbę dopingujących osób?
3- o której zbiórka na trybunach?

no i jest taki mecz... tyle, że oldboje.reszta chyba jasna.:-)

siekierski 20.09.2010 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 983596)
@ craztkaro - ale siekierskic chce chyba ROZMIENiĆ, a nie wymienić ?

12 euro po 2 euro to raczej rozmienienie na drobne,a nie wymiana na złotówki.


A co do niższego kursu, to jest chyba w stosunku 1:1.

Czyli za 1 euro dostajesz 1 złoty i tak dalej.

Mam 12 Euro (6 razy po 2 euro) i chce to zamienić na Polskie złote :D

WiślakMyślenice 20.09.2010 17:11

Cytat:

no i jest taki mecz... tyle, że oldboje.reszta chyba jasna.:-)
Szkoda, myślałem, że urwę się z lekcji i podopinguje :) Formę na R22 trzeba mieć :)

LanceTS 20.09.2010 17:23

Wiem, ze kiedyś była na forum osoba, która w miare znała się na prawie. Jak by się taka znalazła, albo ktoś by wiedział kto to, to proszę o wiadomość.

Abel2505 20.09.2010 17:32

Gdzie w Krk dostanę folie ochronna na telefon dotykowy LG?

jaro1985r 20.09.2010 17:34

Witam. Pamiętam, że kiedyś miałem wgrany program do komputera który pokazywał się przy każdym filmiku jak otworzyłem którąkolwiek stronę. Przez niego można było właśnie ściągać wszystkie filmiki na kompa. Znacie taki program? Z góry dzięki !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl