Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

TIR_DO_SŁUBIC 05.12.2018 20:54

Tyle nam z tego przyszło że "ho ho", szczęście nieopisane. Faktycznie niezmierny powód do szczęścia i wymierne korzyści.

LucjuszWielki 05.12.2018 21:04

Gonzalez, Pol, Imaz, Velez czy choćby nawet Cuesta super grajkowie, lepsi od połowy ligi.

TIR_DO_SŁUBIC 05.12.2018 21:13

Ale pytam co z tego? Byli, nie ma, nie zarobilismy. Mamy sie szczycic tylko tym że tu grali? Panowie, litości, nie osłabiajcie mnie :D

Pikniczek 05.12.2018 21:15

Lepiej było zatrudnić droższych Polaków, nie sprzedać ich i walczyć o utrzymanie w lidze? Mieliśmy przez pół roku "Hiszpański Sen". Uważam, że Kiko dał nam bardzo dużo, ale taktyka "dzida na Lopeza" to nie było budowanie zespołu

Preclarz 05.12.2018 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1520328)
Ale pytam co z tego? Byli, nie ma, nie zarobilismy. Mamy sie szczycic tylko tym że tu grali? Panowie, litości, nie osłabiajcie mnie :D

To, że nie zarobiliśmy odpowiednio wiąże się z innymi kwestiami.

iamironman 06.12.2018 07:44

Swoją drogą, tak wszyscy wychwalamy Stolarczyka, a tu drużyna nam bardzo spuchła. Ja mam wątpliwości co do jego warsztatu. Co prawda tu dochodzą kwestie finansów, ale z nimi i za Kiko było krucho. Kiko też miał fajna pierwszą rundę swojej pracy...

wolfy 06.12.2018 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1520326)
Tyle nam z tego przyszło że "ho ho", szczęście nieopisane. Faktycznie niezmierny powód do szczęścia i wymierne korzyści.

O tym pisałem - spokojnie utrzymywaliśmy się w pierwszej 8-ce, ale dla rozpieszczonych kibiców sukcesu to było nic nie warte. Zarząd ugiął się przed nagonką prasową i histerią internetowych ....usiów którym "oczy krwawiły". Widzę, że nadal zero refleksji, więc napiszę jak dziecku w nadziei że może kiedyś dotrze: dla nas spokojne utrzymanie to niezmierny powód do szczęścia i "ho ho". Tak samo było rok i dwa lata temu.

Zatrudnianie dwóch trenerów na raz to była patologia na którą nas nie było stać. Nie ważne kto by był tym drugim. Zwłaszcza jeśli nie płaciliśmy pierwszemu, a przecież nadal wisimy pieniądze Kiko. A właściwie Kiko, Stolarczykowi, być może Wdowczykowi i Carillo.

Serio to takie trudne? To może analogia która ma szansę trafić: brakuje Ci kasy na czynsz i jedzenie, kupujesz żołądkową gorzką, po chwili stwierdzasz że to poniżej Twojego poziomu i kupujesz wino za dwa tysiące. Kończy się komornikiem i bezdomnością.

tas de fleia 06.12.2018 11:03

Wolfy, masz rację. Tylko jedno ale - nie jestem do końca pewien czy Zarząd ugiął się przed nagonką prasową i histeryków czy też było tam drugie dno.

Preclarz 06.12.2018 11:14

Kibiców trzeba karmić marzeniami,żeby zwiększyć frekwencję, szczególnie w wielkich klubach jak Wisła. Hasło "Chcemy do Europy" było tego efektem. Pstryknięciem palca się przeszło z walki o 8 do walki o fazę grupową LE. Pomysł był fatalny od początku..

wolfy 06.12.2018 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tas de fleia (Post 1520350)
Wolfy, masz rację. Tylko jedno ale - nie jestem do końca pewien czy Zarząd ugiął się przed nagonką prasową i histeryków czy też było tam drugie dno.

To był na pewno czynnik, tak jak innym była na pewno lekkomyślność, żeby nie powiedzieć - głupota.

CrazyBoy96 06.12.2018 20:28

Podobno Krzysiu za niedługo zmieni nick na MąkaKKS :D

Delgado 06.12.2018 22:43

No spoko, do kompletu zostanie mu już tylko zakończyć karierę jako MąkaKSC :D

Karherop 06.12.2018 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1520349)
O tym pisałem - spokojnie utrzymywaliśmy się w pierwszej 8-ce, ale dla rozpieszczonych kibiców sukcesu to było nic nie warte. Zarząd ugiął się przed nagonką prasową i histerią internetowych ....usiów którym "oczy krwawiły". Widzę, że nadal zero refleksji, więc napiszę jak dziecku w nadziei że może kiedyś dotrze: dla nas spokojne utrzymanie to niezmierny powód do szczęścia i "ho ho". Tak samo było rok i dwa lata temu.

Zatrudnianie dwóch trenerów na raz to była patologia na którą nas nie było stać. Nie ważne kto by był tym drugim. Zwłaszcza jeśli nie płaciliśmy pierwszemu, a przecież nadal wisimy pieniądze Kiko. A właściwie Kiko, Stolarczykowi, być może Wdowczykowi i Carillo.

Serio to takie trudne? To może analogia która ma szansę trafić: brakuje Ci kasy na czynsz i jedzenie, kupujesz żołądkową gorzką, po chwili stwierdzasz że to poniżej Twojego poziomu i kupujesz wino za dwa tysiące. Kończy się komornikiem i bezdomnością.

Tu się akurat nie zgodzę, bo gdyby hipotetycznie za Kiko dano pracować Sobolowi lub zatrudniono już wtedy Stolarczyka, to nasz budżet by nie ucierpiał. Byłby to jeden kontrakt +20k a nie 100k + Palcic i Mitrović.

Jak dobrze wiesz, Carrilo był już w "planach' w styczniu, tyle że wtedy był już po słowie w innym klubie. Jak dla mnie, Zarząd nie tyle dał się ponieść 'histrerii kibiców', jak 'fantazji Junco" który z Wisły chciał zrobić fabrykę... dla menagerów. Przykre ale prawdziwe. Pomiędzy Valckxem a Junco trzeba postawić znak równości i nigdy więcej zagranicznych 'dyrektorów' sportowych z obyciem w wielkich klubach.
Tak nawiasem mówiąc raczej nam to szybko nie grozi.

Z resztą się zgadzam.

pepe72 06.12.2018 23:03

Fantazja czy też co innego ale ktoś w zarządzie jest od tego by pilnować, czy się budżet nie domyka.

Cała prasa broniła Kiko przed kibicami więc trzeba było wtedy powiedzieć, że nie stać nas na kolejnego trenera. Top8 i tak by pewnie zrobił. A nie byłoby ambicji na dodatkowe koszty.

masada 06.12.2018 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1520349)
O tym pisałem - spokojnie utrzymywaliśmy się w pierwszej 8-ce, ale dla rozpieszczonych kibiców sukcesu to było nic nie warte. Zarząd ugiął się przed nagonką prasową i histerią internetowych ....usiów którym "oczy krwawiły". Widzę, że nadal zero refleksji, więc napiszę jak dziecku w nadziei że może kiedyś dotrze: dla nas spokojne utrzymanie to niezmierny powód do szczęścia i "ho ho". Tak samo było rok i dwa lata temu.

Zatrudnianie dwóch trenerów na raz to była patologia na którą nas nie było stać. Nie ważne kto by był tym drugim. Zwłaszcza jeśli nie płaciliśmy pierwszemu, a przecież nadal wisimy pieniądze Kiko. A właściwie Kiko, Stolarczykowi, być może Wdowczykowi i Carillo.

Serio to takie trudne? To może analogia która ma szansę trafić: brakuje Ci kasy na czynsz i jedzenie, kupujesz żołądkową gorzką, po chwili stwierdzasz że to poniżej Twojego poziomu i kupujesz wino za dwa tysiące. Kończy się komornikiem i bezdomnością.

Ogólnie się zgadzam, bo przyznaję, że teraz wychodzi na Twoje, tylko nie zapominajmy proszę o paru rzeczach.
Ta cała sytuacja miała swoja dynamikę: nawet trochę broniłbym tych płaczków, którym oczy krwawiły za późnego Kiko, bo zwyczajnie z tą dzidą na Carlitosa naprawdę krwawiły, poza tym wtedy mało kto zdawał sobie sprawę, że Carillo i wszystkie pomysły Junco były aż tak ponad stan, zwłaszcza, że komunikaty od Sarapaty płynęły zgoła inne i ludzie przyjmowali je za dobrą monetę, a tu na forum dominowało poczucie, że wychodzimy na prostą (w co akurat nie za bardzo wierzyłem i dawałem tu wyraz).

funkykoval 07.12.2018 10:21

CrazyBoy96 napisał:

"Podobno Krzysiu za niedługo zmieni nick na MąkaKKS :D"


Nie MąkaKKS tylko MąkaAmika*


Spokojnie wpisuje się w jakiś slogan reklamowy: "Mąka najlepiej piecze się w piekarnikach AMIKI"


*dla przypomnienia nie było żadnej fuzji klubów Lech Poznań SA i Amika Wronki SA - Spółka Amika Wronki SA nabyła prawa do nazwy LECH POZNAŃ i zmieniła nazwę firmy co potwierdza odpis zupełny KRS:



Dział 1
Rubryka 1 Dane
podmiotu
Numer i nazwa pola Nr wpisu Zawartosc
wprow. wykr.
1.Oznaczenie formy prawnej 1 - SPÓŁKA AKCYJNA
2.Numer REGON/NIP 2 20 REGON: 634359262, NIP: ---
20 - REGON: 634359262, NIP: 7871938871
3.Firma, pod która spółka działa 1 17 AMICA SPORT SPORTOWA SPÓŁKA AKCYJNA
17 19 "KKS LECH POZNAN" SPORTOWA SPÓŁKA AKCYJNA
19 - "KKS LECH POZNAN" SPÓŁKA AKCYJNA
4.Dane o wczesniejszej rejestracji - -
- - Rubryka
2 Siedziba
i adres podmiotu
Strona 6 z 25
Numer i nazwa pola Nr wpisu Zawartosc
wprow. wykr.
1.Siedziba 1 17 kraj POLSKA, woj. WIELKOPOLSKIE, powiat SZAMOTULSKI, gmina WRONKI, miejsc.
WRONKI
17 - kraj POLSKA, woj. WIELKOPOLSKIE, powiat M. POZNAN, gmina M. POZNAN, miejsc.
POZNAN
2.Adres 1 17 ul. LESNA, nr 15 A, lok. ---, miejsc. WRONKI, kod 64-510, poczta WRONKI, kraj POLSKA
17 31 ul. BUŁGARSKA, nr 5/7, lok. ---, miejsc. POZNAN, kod 60-320, poczta POZNAN, kraj
POLSKA
31 - ul. BUŁGARSKA, nr 17, lok. ---, miejsc. POZNAN, kod 60-320, poczta POZNAN, kraj
POLSKA
3.Adres poczty elektronicznej 1 - 4.
Adres strony internetowej 1 -

PSYCHOLTSW 07.12.2018 10:32

a wiesz dlaczego tak zrobili? żeby uniknąć odpowiedzialności za korupcję. stali się innym podmiotem... sprzedali się, żeby uniknąć kary.

wolfy 07.12.2018 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1520427)
Ogólnie się zgadzam, bo przyznaję, że teraz wychodzi na Twoje, tylko nie zapominajmy proszę o paru rzeczach.
Ta cała sytuacja miała swoja dynamikę: nawet trochę broniłbym tych płaczków, którym oczy krwawiły za późnego Kiko, bo zwyczajnie z tą dzidą na Carlitosa naprawdę krwawiły, poza tym wtedy mało kto zdawał sobie sprawę, że Carillo i wszystkie pomysły Junco były aż tak ponad stan, zwłaszcza, że komunikaty od Sarapaty płynęły zgoła inne i ludzie przyjmowali je za dobrą monetę, a tu na forum dominowało poczucie, że wychodzimy na prostą (w co akurat nie za bardzo wierzyłem i dawałem tu wyraz).

Propaganda sukcesu w klubie była zbyt duża, fakt. Jednak mnóstwo osób ma do dziś chore oczekiwania.

S z c z e p a N 07.12.2018 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1520446)
[...]

*dla przypomnienia nie było żadnej fuzji klubów Lech Poznań SA i Amika Wronki SA - Spółka Amika Wronki SA nabyła prawa do nazwy LECH POZNAŃ i zmieniła nazwę firmy co potwierdza odpis zupełny KRS

[...]

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...tsz7e8rXtv.jpg

:P

sportnh 11.12.2018 13:56

Małecki nawet nie wącha boiska w lidze Slowackiej... chlop sie z lawki nie podnosi.

szprotson 11.12.2018 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1520943)
Małecki nawet nie wącha boiska w lidze Slowackiej... chlop sie z lawki nie podnosi.

szkoda bo wolfy juz go za prawie 0,5 mln euro do nich sprzedał :(

Karherop 11.12.2018 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1520943)
Małecki nawet nie wącha boiska w lidze Slowackiej... chlop sie z lawki nie podnosi.

Nic dziwnego , skoro obiektywnie trafił do mocniejszego na ten moment klubu niż Wisła.

Poza tym to nie nasz były, ale aktualny jeszcze zawodnik.

brylant17 11.12.2018 15:31

Tadeusz Pawłowski nie jest już trenerem Śląska...

mr_kwolf 11.12.2018 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1520958)
Tadeusz Pawłowski nie jest już trenerem Śląska...

Poprawka:

Tadeusz Pawłowski nie jest już/jeszcze* trenerem Śląska...

* niepotrzebne skreślić

Arkadiusz.Czerepach 13.12.2018 12:46

ładnie pojechał nasz najlepdzy DM ostatnich lat z tą zmiętą szmatą

https://twitter.com/pol_llonch/statu...754.1527288223

Piona 14.12.2018 10:33

Natknąłem się na wywiad "Rzeczpospolitej" z Bogusławem Cupiałem z 2013 r. - czyli już po klęsce z APOEL-em która zawsze wydawała mi się takim gwoździem do trumny ery Cupiała, że po tym 2011 r. właściciel stracił zapał i było już tylko dogorywanie, ale tak czytam i czytam i w tym 2013 wcale tego nie czuć, wręcz przeciwnie... Może i ten wywiad to odgrzewany kotlet i dzisiaj już nic z tych słów nie jest aktualne, ale w obecnej sytuacji człowiek łudzi się że może jakimś cudem Pan Bogusław wszedłby drugi raz do tej samej rzeki...

Wywiad: http://skwk.pl/index.php/skwk/4-stow...-cupialem.html

!!IRIVER!! 14.12.2018 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piona (Post 1521595)
Natknąłem się na wywiad "Rzeczpospolitej" z Bogusławem Cupiałem z 2013 r. - czyli już po klęsce z APOEL-em która zawsze wydawała mi się takim gwoździem do trumny ery Cupiała, że po tym 2011 r. właściciel stracił zapał i było już tylko dogorywanie, ale tak czytam i czytam i w tym 2013 wcale tego nie czuć, wręcz przeciwnie... Może i ten wywiad to odgrzewany kotlet i dzisiaj już nic z tych słów nie jest aktualne, ale w obecnej sytuacji człowiek łudzi się że może jakimś cudem Pan Bogusław wszedłby drugi raz do tej samej rzeki...

Wywiad: http://skwk.pl/index.php/skwk/4-stow...-cupialem.html

Nie łudź się. On już w drugim zdaniu mówi, że nie zdecydowałby się na ten krok drugi raz.

Hives4 14.12.2018 10:56

Kuba Błaszczykowski ma dzisiaj urodziny. Idealny dzień na ogłoszenie powrotu do Wisły. Niestety nie żyjemy w idealnym świecie.

brylant17 14.12.2018 16:09

Tak wróci grać do IV ligi

kacpaw91 30.12.2018 19:22

Nasz były piłkarz od pamiętnej piętki z Lechią Gdańsk:
https://mobile.twitter.com/FutebolGr...35935526371329


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl