![]() |
Tyle nam z tego przyszło że "ho ho", szczęście nieopisane. Faktycznie niezmierny powód do szczęścia i wymierne korzyści.
|
Gonzalez, Pol, Imaz, Velez czy choćby nawet Cuesta super grajkowie, lepsi od połowy ligi.
|
Ale pytam co z tego? Byli, nie ma, nie zarobilismy. Mamy sie szczycic tylko tym że tu grali? Panowie, litości, nie osłabiajcie mnie :D
|
Lepiej było zatrudnić droższych Polaków, nie sprzedać ich i walczyć o utrzymanie w lidze? Mieliśmy przez pół roku "Hiszpański Sen". Uważam, że Kiko dał nam bardzo dużo, ale taktyka "dzida na Lopeza" to nie było budowanie zespołu
|
Cytat:
|
Swoją drogą, tak wszyscy wychwalamy Stolarczyka, a tu drużyna nam bardzo spuchła. Ja mam wątpliwości co do jego warsztatu. Co prawda tu dochodzą kwestie finansów, ale z nimi i za Kiko było krucho. Kiko też miał fajna pierwszą rundę swojej pracy...
|
Cytat:
Zatrudnianie dwóch trenerów na raz to była patologia na którą nas nie było stać. Nie ważne kto by był tym drugim. Zwłaszcza jeśli nie płaciliśmy pierwszemu, a przecież nadal wisimy pieniądze Kiko. A właściwie Kiko, Stolarczykowi, być może Wdowczykowi i Carillo. Serio to takie trudne? To może analogia która ma szansę trafić: brakuje Ci kasy na czynsz i jedzenie, kupujesz żołądkową gorzką, po chwili stwierdzasz że to poniżej Twojego poziomu i kupujesz wino za dwa tysiące. Kończy się komornikiem i bezdomnością. |
Wolfy, masz rację. Tylko jedno ale - nie jestem do końca pewien czy Zarząd ugiął się przed nagonką prasową i histeryków czy też było tam drugie dno.
|
Kibiców trzeba karmić marzeniami,żeby zwiększyć frekwencję, szczególnie w wielkich klubach jak Wisła. Hasło "Chcemy do Europy" było tego efektem. Pstryknięciem palca się przeszło z walki o 8 do walki o fazę grupową LE. Pomysł był fatalny od początku..
|
Cytat:
|
Podobno Krzysiu za niedługo zmieni nick na MąkaKKS :D
|
No spoko, do kompletu zostanie mu już tylko zakończyć karierę jako MąkaKSC :D
|
Cytat:
Jak dobrze wiesz, Carrilo był już w "planach' w styczniu, tyle że wtedy był już po słowie w innym klubie. Jak dla mnie, Zarząd nie tyle dał się ponieść 'histrerii kibiców', jak 'fantazji Junco" który z Wisły chciał zrobić fabrykę... dla menagerów. Przykre ale prawdziwe. Pomiędzy Valckxem a Junco trzeba postawić znak równości i nigdy więcej zagranicznych 'dyrektorów' sportowych z obyciem w wielkich klubach. Tak nawiasem mówiąc raczej nam to szybko nie grozi. Z resztą się zgadzam. |
Fantazja czy też co innego ale ktoś w zarządzie jest od tego by pilnować, czy się budżet nie domyka.
Cała prasa broniła Kiko przed kibicami więc trzeba było wtedy powiedzieć, że nie stać nas na kolejnego trenera. Top8 i tak by pewnie zrobił. A nie byłoby ambicji na dodatkowe koszty. |
Cytat:
Ta cała sytuacja miała swoja dynamikę: nawet trochę broniłbym tych płaczków, którym oczy krwawiły za późnego Kiko, bo zwyczajnie z tą dzidą na Carlitosa naprawdę krwawiły, poza tym wtedy mało kto zdawał sobie sprawę, że Carillo i wszystkie pomysły Junco były aż tak ponad stan, zwłaszcza, że komunikaty od Sarapaty płynęły zgoła inne i ludzie przyjmowali je za dobrą monetę, a tu na forum dominowało poczucie, że wychodzimy na prostą (w co akurat nie za bardzo wierzyłem i dawałem tu wyraz). |
CrazyBoy96 napisał:
"Podobno Krzysiu za niedługo zmieni nick na MąkaKKS :D" Nie MąkaKKS tylko MąkaAmika* Spokojnie wpisuje się w jakiś slogan reklamowy: "Mąka najlepiej piecze się w piekarnikach AMIKI" *dla przypomnienia nie było żadnej fuzji klubów Lech Poznań SA i Amika Wronki SA - Spółka Amika Wronki SA nabyła prawa do nazwy LECH POZNAŃ i zmieniła nazwę firmy co potwierdza odpis zupełny KRS: Dział 1 Rubryka 1 Dane podmiotu Numer i nazwa pola Nr wpisu Zawartosc wprow. wykr. 1.Oznaczenie formy prawnej 1 - SPÓŁKA AKCYJNA 2.Numer REGON/NIP 2 20 REGON: 634359262, NIP: --- 20 - REGON: 634359262, NIP: 7871938871 3.Firma, pod która spółka działa 1 17 AMICA SPORT SPORTOWA SPÓŁKA AKCYJNA 17 19 "KKS LECH POZNAN" SPORTOWA SPÓŁKA AKCYJNA 19 - "KKS LECH POZNAN" SPÓŁKA AKCYJNA 4.Dane o wczesniejszej rejestracji - - - - Rubryka 2 Siedziba i adres podmiotu Strona 6 z 25 Numer i nazwa pola Nr wpisu Zawartosc wprow. wykr. 1.Siedziba 1 17 kraj POLSKA, woj. WIELKOPOLSKIE, powiat SZAMOTULSKI, gmina WRONKI, miejsc. WRONKI 17 - kraj POLSKA, woj. WIELKOPOLSKIE, powiat M. POZNAN, gmina M. POZNAN, miejsc. POZNAN 2.Adres 1 17 ul. LESNA, nr 15 A, lok. ---, miejsc. WRONKI, kod 64-510, poczta WRONKI, kraj POLSKA 17 31 ul. BUŁGARSKA, nr 5/7, lok. ---, miejsc. POZNAN, kod 60-320, poczta POZNAN, kraj POLSKA 31 - ul. BUŁGARSKA, nr 17, lok. ---, miejsc. POZNAN, kod 60-320, poczta POZNAN, kraj POLSKA 3.Adres poczty elektronicznej 1 - 4. Adres strony internetowej 1 - |
a wiesz dlaczego tak zrobili? żeby uniknąć odpowiedzialności za korupcję. stali się innym podmiotem... sprzedali się, żeby uniknąć kary.
|
Cytat:
|
Cytat:
:P |
Małecki nawet nie wącha boiska w lidze Slowackiej... chlop sie z lawki nie podnosi.
|
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym to nie nasz były, ale aktualny jeszcze zawodnik. |
Tadeusz Pawłowski nie jest już trenerem Śląska...
|
Cytat:
Tadeusz Pawłowski nie jest już/jeszcze* trenerem Śląska... * niepotrzebne skreślić |
ładnie pojechał nasz najlepdzy DM ostatnich lat z tą zmiętą szmatą
https://twitter.com/pol_llonch/statu...754.1527288223 |
Natknąłem się na wywiad "Rzeczpospolitej" z Bogusławem Cupiałem z 2013 r. - czyli już po klęsce z APOEL-em która zawsze wydawała mi się takim gwoździem do trumny ery Cupiała, że po tym 2011 r. właściciel stracił zapał i było już tylko dogorywanie, ale tak czytam i czytam i w tym 2013 wcale tego nie czuć, wręcz przeciwnie... Może i ten wywiad to odgrzewany kotlet i dzisiaj już nic z tych słów nie jest aktualne, ale w obecnej sytuacji człowiek łudzi się że może jakimś cudem Pan Bogusław wszedłby drugi raz do tej samej rzeki...
Wywiad: http://skwk.pl/index.php/skwk/4-stow...-cupialem.html |
Cytat:
|
Kuba Błaszczykowski ma dzisiaj urodziny. Idealny dzień na ogłoszenie powrotu do Wisły. Niestety nie żyjemy w idealnym świecie.
|
Tak wróci grać do IV ligi
|
Nasz były piłkarz od pamiętnej piętki z Lechią Gdańsk:
https://mobile.twitter.com/FutebolGr...35935526371329 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl