Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

stawski 26.04.2011 23:34

^ naaapewno będzie gotowe..... przecieżmiało byćna puchary w lipcu 2010, więc na maj 2011 to musowo!

a jak nie, to 3 dni później na Cracovie to już na 1906% , sam prezydent Majchrowski obiecał! A słowo profesora - rzecz święta!
(szydera mode off)

PiotrG 27.04.2011 00:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1082385)
Czy bramki wejściowe na zachodniej montowane będą w środku czy podobnie jak na wschodniej. Bo jeśli tak samo to patent z tym niebieskim ogrodzeniem nie jest chyba najlepszym pomysłem. Przecież tam będzie taki ścisk że nie będzie się dało przejść.

Tak, kołowroty na zachodniej będą wewnątrz.

Matejas_ 27.04.2011 07:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1081781)
Stadion Craxy jakoś nie jest biało niebieski

Położenie stadionu wymusiło na inwestorze taki a nie inny wygląd. Ot cała filozofia.

rav 27.04.2011 08:09

Matejas_, możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Bo brzmi tak absurdalnie, że szkoda klawiatury by ją ośmieszyć.

Simao1 27.04.2011 08:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1082446)
Położenie stadionu wymusiło na inwestorze taki a nie inny wygląd. Ot cała filozofia.

Ale o so hozi? :pobity:

Proud 27.04.2011 08:36

Pewnie o to, że Kaufland stoi w takim miejscu Krakowa i na takim widoku, że nie mogli postawić czegoś co bardzo rzucałoby się w oczy. Czyli niebieski albo czerwony kolor odpadał. Ja przynajmniej tak rozumuję.

mikereg 27.04.2011 08:46

Na Lecha czy cracovie stadion na pewno nie będzie cały otwarty możemy o tym zapomnieć, może jakimś cudem trybuna północna na ostatni mecz sezonu. Wiecie jak to jest jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. wszyscy mówią ze wykonawca się pieprzy z robota ale jak mu nie płaca to gdzie ma się spieszyć. Co do kar dla wykonawcy to na pewno ich nie będzie za opóźnienia. Pozdro dla wszystkich. Tylko Wisla

crazykaro 27.04.2011 09:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1082446)
Położenie stadionu wymusiło na inwestorze taki a nie inny wygląd. Ot cała filozofia.

To położenie naszego stadionu wymusza kolor... zielony :D

Kuba 27.04.2011 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1082446)
Położenie stadionu wymusiło na inwestorze taki a nie inny wygląd. Ot cała filozofia.

Stajesz się coraz bardziej kreatywny w budowaniu dobrego wizerunku Majchrowskiego przy okazji inwestycji stadionowych.

Nie wiem czy dostajesz za to kasę czy też jest to twój znajomy, czy też masz tam pracę, wiem, że drugiej tak zaciekle gloryfikującej Majchrowskiego osoby nie widziałem.

Już pomijam to inne kwestie jak to, że Majcher był w partii i jest bardziej z lewej strony jesli chodzi o kontakty/znajomosci co dla kibica Wisły powinno być dyskwalifikujące od kopa.

As 27.04.2011 11:16

nie zuwazylem zeby w poblizu naszego stadionu stalo rownie wielkie g@$no. wiec nie wiem do czego mialby on pasowac. No chyba, ze masz na mysli zasade kontrastu.

Arapaho 27.04.2011 12:09

Piotr wiesz co to może być?
http://www.systemykomfortu.pl/images/test1/9.jpg

Moje podejrzenie że jakiś system oddymaiania garaży ale ne jestem pewny. Wśrodku ewidentnie widać tłumik, na górze coś jak jet-y do oddymiania podlączone pod kanaly blaszane

Svartis 27.04.2011 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1082502)
Piotr wiesz co to może być?


Moje podejrzenie że jakiś system oddymaiania garaży ale ne jestem pewny. Wśrodku ewidentnie widać tłumik, na górze coś jak jet-y do oddymiania podlączone pod kanaly blaszane

Agregat prądotwórczy

orzeu 27.04.2011 12:13

Na oddymianie garazu to troche male..
Wyzej mnie kolega uprzedzil, wydaje mi sie ze ma racje.

sayek89 27.04.2011 13:41

Taki sam stoi obok trybuny G

sebanop 27.04.2011 16:46

Witam. W związku z głosowaniem na stojaki rowerowe w Krakowie chcialbym zapytać które to są te koło stadionu Wisły?? Czy chodzi o te kampus AGH?? Czy moze Muzeum Narodowe??

krakus76 27.04.2011 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sebanop (Post 1082572)
Witam. W związku z głosowaniem na stojaki rowerowe w Krakowie chcialbym zapytać które to są te koło stadionu Wisły?? Czy chodzi o te kampus AGH?? Czy moze Muzeum Narodowe??

Żadne z powyższych. Przeglądnij dokładnie, bodajże ostatnia opcja gdzie miejsce oznaczono jako Stadion Wisły Kraków od strony Błoń.

sebanop 27.04.2011 16:58

OK :) Sorry nie zjechalem w dół.... boże widzisz nie grzmisz....

Above 27.04.2011 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek06 (Post 1082334)
czy mógł by ktoś napisać ile lóż znajduje się na naszym stadionie i jak ta liczba wygląda na tle innych obiektów w Polsce( chodzi mi głównie o Wrocław, Gdańsk, POZnan*,legie)

U nas jest 25 skyboxów na zachodniej (w tym tzw. "prezydencka") i 9 na wschodniej. Czyli łącznie na Wiśle są 34 skyboxy.

Kuba 27.04.2011 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sebanop (Post 1082579)
OK :) Sorry nie zjechalem w dół.... boże widzisz nie grzmisz....



Dla przypomnienia jeszcze raz link http://www.allforplanet.pl/pl/eko-dz...znie__zaglosuj


oprócz tego głosujcie na smoka w tym linku http://krakow.gazeta.pl/krakow/0,94785.html

Wiem, że to nabijanie licznika wybiórczej, ale jeśli ma to decydować to lepiej oddać głos. Lepiej mieć na stojakach symbol smoka kojarzonego z Wisłą niż wprawdzie skardzioną od Zwierzynieckiego ale jednak lajkonikopodobną maskotkę pejsów.

krakus76 27.04.2011 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba (Post 1082621)
Dla przypomnienia jeszcze raz link http://www.allforplanet.pl/pl/eko-dz...znie__zaglosuj


oprócz tego głosujcie na smoka w tym linku http://krakow.gazeta.pl/krakow/0,94785.html

Wiem, że to nabijanie licznika wybiórczej, ale jeśli ma to decydować to lepiej oddać głos. Lepiej mieć na stojakach symbol smoka kojarzonego z Wisłą niż wprawdzie skardzioną od Zwierzynieckiego ale jednak lajkonikopodobną maskotkę pejsów.

Stojak pod stadionem Wisły na pewno będzie bo dziś tyle osób zagłosowało że w zupełności to wystarczy.

Skupiłbym się na motywie smoka. Może tą informację też dodać gdzieś ? (SKWK, czy TWSD).

Kuba 27.04.2011 20:01

zgodze się z powyzszym, że stojak jest dużo ważniejszy

piszcie do ludzi z biura prasowego, żeby o stojaku poinformowali również

SKWK pewnie zamieści info o tym też.

ManiekTS 27.04.2011 20:38

Obiło mi się o uszy, że stadion ma byc otwrty na derby, ktos to może potwierdzić.?

PiotrG 27.04.2011 21:00

Chyba tylko Bóg.
Na ziemi wszystkie znaki wskazują, że nie będzie gotowy w tym sezonie, podobnie jak faktem jest brak jakiejkolwiek daty ukończenia i otwarcia obiektu.

Karherop 27.04.2011 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ManiekTS (Post 1082639)
Obiło mi się o uszy, że stadion ma byc otwrty na derby, ktos to może potwierdzić.?

jesienne ?

wroobel88 27.04.2011 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1082658)
jesienne ?

nie będzie takich :> chyba, że w 2067 :P

WislaFan123 27.04.2011 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wroobel88 (Post 1082698)
nie będzie takich :> chyba, że w 2067 :P

Dlatego tym bardziej powinnibyli sie sprezyc... bo przez dluzszy czas moze derbow nie byc... choc mimo wszystko wole zeby poleciala Arka i Bytom.. bo wogole derby niz mecz z Polonia..

sebanop 28.04.2011 06:18

spieszmy sie
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba (Post 1082621)
Dla przypomnienia jeszcze raz link http://www.allforplanet.pl/pl/eko-dz...znie__zaglosuj


oprócz tego głosujcie na smoka w tym linku http://krakow.gazeta.pl/krakow/0,94785.html

Wiem, że to nabijanie licznika wybiórczej, ale jeśli ma to decydować to lepiej oddać głos. Lepiej mieć na stojakach symbol smoka kojarzonego z Wisłą niż wprawdzie skardzioną od Zwierzynieckiego ale jednak lajkonikopodobną maskotkę pejsów.



Spieszmy sie bo tylko o kilka głosów wyprzedzamy lajkonika a zostały tylko dwa dni głosowania... Moze niech ktoś podeśle meila do ludzi odpowiedzialnych i wrzucą to na FB??

krakus76 28.04.2011 10:59

Lajkonik - 35%
Liczba oddanych głosów: 1712

Smok - 45%
Liczba oddanych głosów: 2241

Czy wystarczył wieczór i poranek żeby wywrócić kolejność.

domin_czyzyny 28.04.2011 11:11

głosować i namawiać znajomych aby lajkonik nie wygrał!! chcecie mieć lajkonika przed stadionem WISŁY KRAKÓW ??!! JA NIE!! :)

Ar222 28.04.2011 11:22

Wreszcie smok wychodzi na wyraźne prowadzenie. Tylko nie spoczywać na laurach i dalej głosować!

simao4 28.04.2011 13:02

jeszcze przed rundą wiosenną miałem nadzieję, że chociaż na derby będzie już otwarty cały stadion a nie zdziwię się jak na el.ligi mistrzów będziemy na połówce.

wiertar 29.04.2011 08:43

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...asze_zyczenie/
oglądając stan co poniektórych pomieszczeń na trybunie zachodniej, chyba nikt już nie będzie miał watpliwości, że w tym sezonie cały stadion nie zostanie otwarty...??

rav 29.04.2011 08:53

Bezczelność władz miasta nie ma granic. Po tych zdjęciach widać, co wart był ten wywiad z 15 marca, czyli półtora miesiąca temu.
- Zakończono prace budowlane, ale to Wisła oceni, kiedy oddać kibicom trzy, a kiedy już cztery trybuny - mówi w rozmowie z "Gazetą Krakowską" Barbara Janik, doradca prezydenta Krakowa ds. sportu.
www.gazetakrakowska.pl/aktualnosci/380266,stadion-wisly-gotowy-a-euro-tylko-straci-bez-krakowa,id,t.html

No więc Wisła ocenia, że póki co nie są na przykład gotowe szatnie, gdyż wyglądają one tak:

Szatnia gospodarzy:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9950178290.jpg

Szatnia gości:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9950162402.jpg

Pomieszczenie dla sędziów
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9950171061.jpg

i parę innych pomieszczeń, które po prostu nie są wyposażone.

joshi 29.04.2011 09:10

nędza i rozpacz, pewnie Wisła nie bez przyczyny zrobiła takie fotki prezentujące "zakończenie" prac.
Teraz powinien pojawić się jakiś ciekawy artykul w prasie, może nawet wywadi z Janikową, niech się baba ustosunkuje do swojej wypowiedzi i do stanu prac na dzień dzisiejszy.

Arapaho 29.04.2011 09:21

Proponuje zrobić znow akcję do radnych i gazet bo to co widze na zdjęciach z środka trybuny to jest kompromitacja połączona z bezczelnością n-tego stopnia. Pomieszczenia które pokazal rav, pomieszczenia komentatorskie, brak dzialajacych telebimów, brak ławek rezerwowych,masę wykończeń nie zrobionych (schodki wejścia na murawę),niewykończone boki wejścia na trybune i zamurowane okna na elewacji !!!! Na placu przez zachodnią doslownie 10 osób i 2-3 koparki pracujące w tempie żółwim. K....a coś z tym trzeba zrobić bo na lipiec ten stadion nie będzie gotowy.Przypominam juz wlasciwie jest maj a robota stoi.
Trzeba powtórzyć akcję z zeszłego roku - kilkaset maili do krakowskiej, dziennika,rzeczpospolitej,onetu , interii i radnych musi przyspieszyć sprawę

Jaroo1 29.04.2011 09:34

Ale jaja. Boje sie sobie wyobrazic jak te pomieszczenia wygladaly 15 marca. Takie rzeczy to chyba tylko w Polsce

krkgiba 29.04.2011 09:59

Dla chętnych, kto chce, niech rozsyła takiego maila, albo przeróbcie coś sobie w nim, dopiszcie, zmieńcie i rozsyłajcie do redakcji gazet, serwisów internetowych itd:

Cytat:

Witam serdecznie,

chciałbym zainteresować Państwa tematem-rzeka dot. budowy Stadionu Wisły Kraków. W wywiadzie z 15 marca tego roku (link: http://www.gazetakrakowska.pl/aktual...kowa,id,t.html), Pani Barbara Janik stwierdziła, że zakończono prace budowlane.
W dniu dzisiejszym oficjalna strona Wisły Kraków opublikowała zdjęcia z wnętrza trybuny zachodniej (link:http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...asze_zyczenie/) i zdjęcia te dobitnie pokazały na jakim etapie prac jest wnętrze trybuny zachodniej.
Czy tak ma wyglądać ukończona szatnia gości: http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9950162402.jpg ?
A może tak ma wyglądać pomieszczenie dla sędziów: http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9950171061.jpg ?
Tak wygląda łazienka przy szatni gospodarzy: http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9950175425.jpg
Co więcej - drogi dojścia do trybuny zachodniej i północnej budowane są w ślimaczym tempie, co obrazuje m.in. ta galeria: http://forumkraka.pl/watek-Stadion-W...d=1287#pid1287
Dodatkowo chciałbym zwrócić państwa uwagę na wygląd trybuny zachodniej i wejścia głównego na tę trybunę, oto przykład: https://lh4.googleusercontent.com/_Z...0/DSCF0197.JPG - "piękne" pustaki i odwodnienie. Tak ma wyglądać największy stadion w Krakowie, stadion na który wydano już setki milionów złotych? Czy miastu nie jest wstyd?
Ile jeszcze mamy się zadowalać pustymi obietnicami władz Krakowa, ile jeszcze usłyszymy słów, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością?

wonski_eNHa 29.04.2011 10:06

Kpina.

Może należy jakoś ostro zareagować? Nasłać bałkańskie bojówki na urząd miasta i niech rozp***lą to wszystko w pył. Razem z tymi zgniłymi czerwonymi kupskami, srającymi pustymi obietnicami na prawo i lewo. 10 lat na budowanie stadionu to za mało? K**wa żeby on był wykuwany z granitu to bym zrozumiał, ale pier***lić się z takim 'czymś', potem wmawiać ludowi i klubowi, że już jest gotowy i żądać ca to pieniędzy to jest jakiś żart upuszczonego w dzieciństwie z Giewontu idioty.

ZIKiT - kto do kurczaka nędzy wymyślił, żeby te barany zajmowały się budową stadionu piłkarskiego? Porządnej drogi nie potrafią wybudować w terminie. Nieee, oni stadion będą budować. Beton arch.? Nie damy jakiś tani odpad, może jakoś to będzie. Przecież to nie pokaz piękności, wyglądać nie musi. Parkingi? A poco? Przecież i tak nikomu nie będzie się chciało wlec w korkach po wąskich uliczkach na stadion. Lepiej sobie premie jeb**ć. A co!

... co by nie pisać o tym stadionie i sposobie jego budowania, projektowania, nadzorowania itd. itp. To same k***y cisną się na usta.

['] - dla lewej i prawej półkuli ludzi maczających palce w budowie tego stadionu. Weźcie się rozpędźcie i pier***ijcie głową w ten brutalistyczny beton nie architektoniczny.

wiertar 29.04.2011 10:13

podrzucie kilka adresów email na które mozna słac te wiadomości.

88seba88 29.04.2011 10:16

a na co czekają ultrasy i najwierniejsi kibice którzy zbierają kase na oprawy?? czas zrobić transparent z napisem dziękujemy za stadion budowany latami i wystawic go w czasie meczów, miasto nas oszukało mówiąc że prace zostały już skończone ale wszystko i tak wyszło na jaw piszcie do urzędu miasta maile też i do ztkit


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl