![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Dzięki za szybka i rzetelna informację jak będę miał jeszcze jakies pytanie bezposrednio zgłoszę sie do Ciebie na priv:> |
|
Ja cały czas mam pewnie złudną nadzieję ze jednak zlitują się nad tym stadionem i zrobią ładną elewacje...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Gdzie wypatrzyłeś na projektach że tam nie będzie sufitów? Na rzutach które kiedyś załączałeś nigdy nie zaznacza się sufitów. Masz jakieś przekroje instalacji? Albo opis projektu? Poważnie - nie chce mi się wierzyć żeby przy w sumie niezłej jakości wykańczania wnętrz nie zrobii tam sufitów |
Legia ma szansę na to by Pepsi zostało sponsorem tytularnym ich stadionu.
http://media2.pl/reklama-pr/77341-pe...ch-gwiazd.html Tyle w tym temacie się pisało, że Pepsi byłoby idealnym sponsorem dla nas. Byłby nawet artykuły w gazetach jak dobry byłby to ruch marketingowy, ale wydawało się że Pepsi to za wysoka półka by mieć szansę. A tu się nagle okazuje, że Legia ma na to szansę. A przecież wszytko przemawia za nami. Mamy lepsze wyniki sportowe, identyczne barwy Wisły i Pepsi (Czerwony, biały, niebieski), Więcej ludzi ogląda mecze Wisły niż Legii. Dodatkowo szukamy sponsora tytularnego dla stadionu od bardzo dawna i nic. Ale nie możemy nawet znaleźć sponsora na koszulki... Nie wiem już czy mamy tak wysokie wymagania co do sponsorów czy może nikt już nad tym nie pracuje. Dodatkowo to, że Legia nie długo zakończy odbiór całego stadionu, a my możemy skończyć rundę przy dwóch trybunach. Po co to zamurowali. Brakło szkła czy jak. http://stadiony.net/img/news/2011/04/20110413r221.jpg |
Tak piszą ale różnica między nami a nimi polega na tym że to legia zarobi kase na pozyskaniu sponsora stadionu , a na naszym sponsorze stadionu zarobi miasto a my nie dostaniemy ani grosza. Poprostu kraków to nie warszawa. Nie dosyć że nam nie potrafią wybudować w terminie stadionu , to jeszcze wezmą kase od sponsora stadionu i dodatkowo od nas za wynajem i wszystko w tym temacie
|
Cytat:
|
O buble na budowie nie ma się co martwić (jeszcze!). Stadion jest na etapie odbioru, więc jeśli jakiekolwiek usterki zostaną po tym procesie (poza elewacją) to wtedy dopiero należy się zastanawiać nad nimi.
|
niemozliwe
w Krakowie dokonuje sie rzeczy niemozliwych, wybudowano stadion pilkarski za 500mln zl ktory juz dzis wyglada, jakby pochodzil z lat 60'tych, niewielu tak potrafi.
|
Cytat:
|
Cytat:
Inwestorem jest miasto Kraków, i to w Urzędzie Miejskim trzeba składać takie zapytania. |
niedoróbki straszne
|
Ta budowa tak sie przeciaga ze ja juz niemal nie mam cisnienia na to ze nam stadion otworza w calosci. Po prostu juz sie czlowiek przyzwyczail ze u nas to mecze sie oglada z 2 trybun a czesc staidonu jest wiecznie w budowie. Termin otwarcia nie jest znany i pewnie nie bedzie do konca. Po prostu jak otworza to dopiero powiedza :)))
Ile juz tych terminow otwarcia podwali, z 10? Komedia. Powinno tyle osob za to beknac a pewnie nikomu nic sie nie stanie ;/ Mam chociaz nadzieje ze majchrowski zostanie solidnie zwyzywany pdoczas uroczystego otwarcia- bo co wiecej mozna mu zrobic?... CI ludzie ktorzy sa przy korytach bezkarnie sie smieja w twarz normalnym, szarym ludziom i to jest przykre |
Paręnaście dni temu zamieściłem projekty baneru, kto czytał ten wie o co chodziło. Parę osób zasugerowało aby wysłać projekty klubowi. 4 dni temu dostałem od klubu odpowiedź na mój email.
Witam, Dziękujemy bardzo za projekty. Pozdrawiamy dział marketingu Tyle w temacie. |
A czego sie spodziewales?
Grzecznie podziekowali, a ze na te przestrzen jest juz pomysl to co mieli zrobic? Jest to jedno z ciekawczych miejsc do wyeksponowania reklam (np. firm ktore wykupily skyboxy, innych reklamodawcow). To miejsce moze generowac przychody, wiec wygra kwestia ekonomiczna, a nie estetyczna :) |
Snajper odpoczywa
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...1288603884.jpg Gdzie jest taka siłownia? Czyżby zagospodarowali nowe pomieszczenia? |
O, widzę że nie tylko mnie to zaciekawiło. Pytałem o to ich na gg, brak odpowiedzi jak na razie.
czy to u nas czy gdzieś na mieście.. PS to nie przy Reymonta |
Cytat:
|
Cytat:
Co do siłowni, to poczekajcie. Na pewno będziemy mieć jakąś fajną :D |
Wklejam dość ciekawy link z gazety Krakowskiej na temat nowych inwestycji w Krakowie jakie miał zamiar przeprowadzić Prezydent Pejsów. Wzmianka o planowanym wybudowaniu hali Cracovii, i teraz chyba wiadomo na co by poszło nasze 8 baniek.
http://www.gazetakrakowska.pl/krakow...kowa,id,t.html |
A tak na temat hali i tej przed prima aprilisowej zapowiedzi o tajemniczym inwestorze, to był news na 1 kwietnia jak myślałem, czy jest jakiś cd ?
|
W sprawie nowej hali chyba już wszytko jest pozamiatane. No chyba że całkiem nowa ekipa w zarządzie Towarzystwa (notabene bardzo mocno powiązana z SKWK i środowiskiem kibiców) coś wyczaruje. A to już do nich pytanie :) Bo Pan Prezes Mięta i jego ekipa nie uniosła tego ciężaru.
|
Dzisiejsze zdjęcia z północnej - i dalej ubijają ziemię przed trybuną. Juz 2 albo 3 tydzień .A potem się dziwić że u nas autostrady buduję 10 razy wolniej niż na zachodzie. Możemy zapomnieć o tej trybunie na derby.
|
Cytat:
Dwóch hal nie będą budować : Cytat:
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html |
Cytat:
|
Juz nie przesadzajacie, akurat wylanie betonu to juz najmniejszy problem - zwlaszcza jak jest taka pogoda i bedzie szybko schnal, odbior tego to 1-2 dni. Jesli juz wogole mialaby byc nie otwarta, to tylko jesli znajda jakies niedorobki itp. Ale przeciez ile moze trwac odbior tak malej trybuny, i to tylko zaplecza?! Juz wszystko dawno powinno byc gotowe... Ja dalej jestem zdania, ze jezeli obie trybunt nie bede gotowe na mecze z Lechem i zydami to majchrowskiego za jaja powiesic z urzednikami, zrobic strajk, zglosic do CBA, a i Basalajowi powinno sie oberwac ze nie pospisze miasta... wystarczylby 2-3 konferencje w miedzyczasie i kilka artykulow w gazetach
|
Cytat:
|
KaSzTaN przy samej Północnej wylanie asfaltu to nie problem, ale co z pozostałą częścią placu od tego co już utwardzili do samej ul.Reymonta? Tam póki co chyba nic nie działają?!
|
Cytat:
Pomysl czloweku. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
spoko utwardzanie 2 tygodnie wylanie teraz z 2 tygodnie bo pewnie asfalt będzie z odrzutu i nie będzie schnął później jeszcze kołowroty będą zakładać tak jak mówiłem wcześniej na lipiec się wyrobią. Nic dodać nic ując...
|
Pierwsza warstwa asfaltu była już dzisiaj wylana i to kolo godziny 13 jak byłem kupić bilet dla znajomego nie miałem czasu zrobić zdjęć ale asfalt już wylany myśle ze jeszcze dwa trzy dni i będą wszystkie 3 warstwy :)
|
a potem z miesiąc stawianie kolowrotów , reszta dróg dojścia , okablowanie ,uruchomienia i odbiory.Psim swędem na ostatni mecz ta trybuna może będzie. Tylko że ostatni mecz niekoniecznie będzie świetowaniem tytułu.
|
Byłem dzisiaj na R22 i rozmawiałem z robotnikami. Pytałem, czy chociaż na ostatni mecz cały stadion będzie otwarty. Powiedzieli że raczej tak (z przekonaniem w głosie). Pod C leją już asfalt. Natomiast estetyka stadionu: malowanie zewnętrznej strony fasady, dokładne wykańczanie itd (podobno ma być rozpisany nowy przetarg) najprawdopodobniej będzie w przerwie wakacyjnej. Rozłożenie rusztowań i pomalowanie to podobno 1 tydz roboty. I ma być nowy przetarg! Nie wiem czy to prawda, info od robotników
Fotki z dzisiaj: https://lh3.googleusercontent.com/_5CMvJUQcSBA/TbH3c3-mOwI/AAAAAAAAAB0/rR-nGkJ0Znk/s640/Zdj%C4%99cie0055.jpg https://lh3.googleusercontent.com/_5...%99cie0056.jpg https://lh3.googleusercontent.com/_5...%99cie0054.jpg https://lh4.googleusercontent.com/_5...%99cie0057.jpg https://lh5.googleusercontent.com/_5...%99cie0058.jpg https://lh6.googleusercontent.com/_5...%99cie0059.jpg |
Oby to info co napisałeś samsung_08 było prawdą, byłoby naprawdę ekstra jakby zrobili coś z tą paskudną elewacją bo wygląda to okropnie. Stadion naprawdę sporo by zyskał przez taki "zabieg".
Może ktoś jeszcze mógłby się dowiedzieć czegoś więcej w tej sprawie? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl