Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

krakus76 13.04.2011 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 1076873)
To było by najlepsze rozwiązanie ale mam przeczucie że zastosują niestety bufor

Pytanie z innej beczki a mianowicie czemu z budowy naszego stadionu jest tak rzadko fotorelacja nie
wspominajac juz o filmiku?

A co mają pokazywać ? Jak na stadionie tempo prac raczej należy do żółwich to można mieć dużą trudność żeby uchwycić zmiany które następują w przeciągu kilku dni. I tak jak zrobią relację z trybuny zachodniej w jednym tygodniu, w drugim ze zachodniej i coś na dodatek w zakresie prac ziemnych to wystarczy.

sergio 13.04.2011 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1076875)
Budowa skończona, trwają odbiory :>

Budowlanym skrytofotografom mówimy stanowcze i zdecydowane NIE.


Dzięki za szybka i rzetelna informację jak będę miał jeszcze jakies pytanie bezposrednio zgłoszę sie do Ciebie na priv:>

88seba88 13.04.2011 18:35

Kabaretu ciąg dalszy !!!!!


http://stadiony.net/aktualnosci/2011...stadionu_wisly

kolarz90 13.04.2011 18:45

Ja cały czas mam pewnie złudną nadzieję ze jednak zlitują się nad tym stadionem i zrobią ładną elewacje...

PiotrG 13.04.2011 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1076834)
Jak czyta to fotograf klubowy to prośba o zdjęcia z szatni. Wierzę cały czas że sufit podwieszany tam będzie

Jeśli są tam sufity podwieszane, to wypiję kubek soku z cytryny.

Mea 13.04.2011 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pimko (Post 1076846)
A ja chciałbym wiedzieć czemu nic się nie mówi na temat zakrycia tych prześwitów przy łączeniu trybun siatką w kolorze betonu... Był kiedyś poruszany ten temat i o ile dobrze pamiętam to chyba stowarzyszenie kibiców dogadało się z inwestorem budowy, że o ile sami pokryją koszt tej operacji to będą mogli takie siatki zakupić. Miały być nawet na ten cel zbierane pieniądze... Rozumiem, że te przerwy nagle nikomu już nie przeszkadzają?

Tak właśnie było. Ja zaproponowalem ta siatke i Kuba ze SKWK to przjął i pózniej o tym SKWK pisało. Mam nadzieje ze dojdzie to do skutku. A tak naprawde pare rzeczy na tym stadionie mozna poprawic za niewielkie pieniądze aby poprawic estetykę. Tylko jak to czesto bywa w polsce to "własniciel" stadionu moze nie dac.... i tyle....

Arapaho 14.04.2011 08:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1077028)
Jeśli są tam sufity podwieszane, to wypiję kubek soku z cytryny.

:) Kubek cytryny to żadna kara :)
Gdzie wypatrzyłeś na projektach że tam nie będzie sufitów? Na rzutach które kiedyś załączałeś nigdy nie zaznacza się sufitów. Masz jakieś przekroje instalacji? Albo opis projektu? Poważnie - nie chce mi się wierzyć żeby przy w sumie niezłej jakości wykańczania wnętrz nie zrobii tam sufitów

Tenzen 14.04.2011 09:53

Legia ma szansę na to by Pepsi zostało sponsorem tytularnym ich stadionu.
http://media2.pl/reklama-pr/77341-pe...ch-gwiazd.html

Tyle w tym temacie się pisało, że Pepsi byłoby idealnym sponsorem dla nas. Byłby nawet artykuły w gazetach jak dobry byłby to ruch marketingowy, ale wydawało się że Pepsi to za wysoka półka by mieć szansę.

A tu się nagle okazuje, że Legia ma na to szansę.

A przecież wszytko przemawia za nami. Mamy lepsze wyniki sportowe, identyczne barwy Wisły i Pepsi (Czerwony, biały, niebieski), Więcej ludzi ogląda mecze Wisły niż Legii.
Dodatkowo szukamy sponsora tytularnego dla stadionu od bardzo dawna i nic. Ale nie możemy nawet znaleźć sponsora na koszulki...

Nie wiem już czy mamy tak wysokie wymagania co do sponsorów czy może nikt już nad tym nie pracuje.

Dodatkowo to, że Legia nie długo zakończy odbiór całego stadionu, a my możemy skończyć rundę przy dwóch trybunach.

Po co to zamurowali. Brakło szkła czy jak.
http://stadiony.net/img/news/2011/04/20110413r221.jpg

88seba88 14.04.2011 10:23

Tak piszą ale różnica między nami a nimi polega na tym że to legia zarobi kase na pozyskaniu sponsora stadionu , a na naszym sponsorze stadionu zarobi miasto a my nie dostaniemy ani grosza. Poprostu kraków to nie warszawa. Nie dosyć że nam nie potrafią wybudować w terminie stadionu , to jeszcze wezmą kase od sponsora stadionu i dodatkowo od nas za wynajem i wszystko w tym temacie

silver03 14.04.2011 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 88seba88 (Post 1077020)

Aż mi się słabo zrobiło...

Simao1 14.04.2011 17:06

O buble na budowie nie ma się co martwić (jeszcze!). Stadion jest na etapie odbioru, więc jeśli jakiekolwiek usterki zostaną po tym procesie (poza elewacją) to wtedy dopiero należy się zastanawiać nad nimi.

choyrak 16.04.2011 07:42

niemozliwe
 
w Krakowie dokonuje sie rzeczy niemozliwych, wybudowano stadion pilkarski za 500mln zl ktory juz dzis wyglada, jakby pochodzil z lat 60'tych, niewielu tak potrafi.

skeba 16.04.2011 08:35

Cytat:

w Krakowie dokonuje sie rzeczy niemozliwych, wybudowano stadion pilkarski za 500mln zl ktory juz dzis wyglada, jakby pochodzil z lat 60'tych, niewielu tak potrafi.
No i zobacz kiedy ten stadion zaczęli budować. Jaki jest termin otwarcia stadionu, bo to już zaprawia o kpinę?

iiYama 16.04.2011 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1078271)
No i zobacz kiedy ten stadion zaczęli budować. Jaki jest termin otwarcia stadionu, bo to już zaprawia o kpinę?

Co chwilę pada to pytanie a odpowiedź niezmiennie jest jedna - nie wiadomo.

Inwestorem jest miasto Kraków, i to w Urzędzie Miejskim trzeba składać takie zapytania.

swojak 16.04.2011 13:10

niedoróbki straszne

Jaroo1 16.04.2011 17:37

Ta budowa tak sie przeciaga ze ja juz niemal nie mam cisnienia na to ze nam stadion otworza w calosci. Po prostu juz sie czlowiek przyzwyczail ze u nas to mecze sie oglada z 2 trybun a czesc staidonu jest wiecznie w budowie. Termin otwarcia nie jest znany i pewnie nie bedzie do konca. Po prostu jak otworza to dopiero powiedza :)))
Ile juz tych terminow otwarcia podwali, z 10? Komedia. Powinno tyle osob za to beknac a pewnie nikomu nic sie nie stanie ;/ Mam chociaz nadzieje ze majchrowski zostanie solidnie zwyzywany pdoczas uroczystego otwarcia- bo co wiecej mozna mu zrobic?... CI ludzie ktorzy sa przy korytach bezkarnie sie smieja w twarz normalnym, szarym ludziom i to jest przykre

sayek89 16.04.2011 20:23

Paręnaście dni temu zamieściłem projekty baneru, kto czytał ten wie o co chodziło. Parę osób zasugerowało aby wysłać projekty klubowi. 4 dni temu dostałem od klubu odpowiedź na mój email.

Witam,

Dziękujemy bardzo za projekty.

Pozdrawiamy
dział marketingu


Tyle w temacie.

piter 18.04.2011 12:22

A czego sie spodziewales?
Grzecznie podziekowali, a ze na te przestrzen jest juz pomysl to co mieli zrobic?
Jest to jedno z ciekawczych miejsc do wyeksponowania reklam (np. firm ktore wykupily skyboxy, innych reklamodawcow). To miejsce moze generowac przychody, wiec wygra kwestia ekonomiczna, a nie estetyczna :)

szejkspir 18.04.2011 13:37

Snajper odpoczywa

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...1288603884.jpg

Gdzie jest taka siłownia? Czyżby zagospodarowali nowe pomieszczenia?

aNouc 18.04.2011 13:40

O, widzę że nie tylko mnie to zaciekawiło. Pytałem o to ich na gg, brak odpowiedzi jak na razie.
czy to u nas czy gdzieś na mieście..


PS
to nie przy Reymonta

WislaFan123 18.04.2011 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szejkspir (Post 1079210)
Snajper odpoczywa

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...1288603884.jpg

Gdzie jest taka siłownia? Czyżby zagospodarowali nowe pomieszczenia?

Mylace zdjecie, to z 2 obozu w zimie.

sayek89 18.04.2011 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter (Post 1079188)
A czego sie spodziewales?

Ja nie zbyt wiele, po prostu szok że raczyli odpisać.

Co do siłowni, to poczekajcie. Na pewno będziemy mieć jakąś fajną :D

Satron 19.04.2011 07:07

Wklejam dość ciekawy link z gazety Krakowskiej na temat nowych inwestycji w Krakowie jakie miał zamiar przeprowadzić Prezydent Pejsów. Wzmianka o planowanym wybudowaniu hali Cracovii, i teraz chyba wiadomo na co by poszło nasze 8 baniek.

http://www.gazetakrakowska.pl/krakow...kowa,id,t.html

Gwiaździsty 19.04.2011 09:56

A tak na temat hali i tej przed prima aprilisowej zapowiedzi o tajemniczym inwestorze, to był news na 1 kwietnia jak myślałem, czy jest jakiś cd ?

krakus76 19.04.2011 11:04

W sprawie nowej hali chyba już wszytko jest pozamiatane. No chyba że całkiem nowa ekipa w zarządzie Towarzystwa (notabene bardzo mocno powiązana z SKWK i środowiskiem kibiców) coś wyczaruje. A to już do nich pytanie :) Bo Pan Prezes Mięta i jego ekipa nie uniosła tego ciężaru.

Arapaho 19.04.2011 15:19

Dzisiejsze zdjęcia z północnej - i dalej ubijają ziemię przed trybuną. Juz 2 albo 3 tydzień .A potem się dziwić że u nas autostrady buduję 10 razy wolniej niż na zachodzie. Możemy zapomnieć o tej trybunie na derby.

Ela 19.04.2011 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1079536)
W sprawie nowej hali chyba już wszytko jest pozamiatane.

Wygląda na to, że rzeczywiście...
Dwóch hal nie będą budować :

Cytat:

Lata przygotowań do budowy, trwające wiele miesięcy przetargi na pozyskanie wykonawców, kredytów i operatora, później długie negocjacje. I jest wreszcie oczekiwany finał. Jak się dowiedzieliśmy - firma Mostostal Warszawa ma w czwartek podpisać w magistracie umowę dotyczącą budowy hali widowiskowo-sportowej w Czyżynach - informuje "Dziennik Polski".

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html

buczo1985 19.04.2011 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1079625)
Dzisiejsze zdjęcia z północnej - i dalej ubijają ziemię przed trybuną. Juz 2 albo 3 tydzień .A potem się dziwić że u nas autostrady buduję 10 razy wolniej niż na zachodzie. Możemy zapomnieć o tej trybunie na derby.

Dokładnie byłem optymistą co do tych dróg dojścia. Po obejrzeniu zdjęć ręce opadły :(

WislaFan123 19.04.2011 17:46

Juz nie przesadzajacie, akurat wylanie betonu to juz najmniejszy problem - zwlaszcza jak jest taka pogoda i bedzie szybko schnal, odbior tego to 1-2 dni. Jesli juz wogole mialaby byc nie otwarta, to tylko jesli znajda jakies niedorobki itp. Ale przeciez ile moze trwac odbior tak malej trybuny, i to tylko zaplecza?! Juz wszystko dawno powinno byc gotowe... Ja dalej jestem zdania, ze jezeli obie trybunt nie bede gotowe na mecze z Lechem i zydami to majchrowskiego za jaja powiesic z urzednikami, zrobic strajk, zglosic do CBA, a i Basalajowi powinno sie oberwac ze nie pospisze miasta... wystarczylby 2-3 konferencje w miedzyczasie i kilka artykulow w gazetach

martin_6 19.04.2011 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 1079665)
wystarczylby 2-3 konferencje w miedzyczasie i kilka artykulow w gazetach

Eee tam, gazety trąbią o tym bez przerwy, a efektów jakoś nie widać. Majcher ma gdzieś narzekania, do wyborów jeszcze daleko...

buczo1985 19.04.2011 18:16

KaSzTaN przy samej Północnej wylanie asfaltu to nie problem, ale co z pozostałą częścią placu od tego co już utwardzili do samej ul.Reymonta? Tam póki co chyba nic nie działają?!

saklak1906 19.04.2011 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 1079665)
a i Basalajowi powinno sie oberwac ze nie pospisze miasta... wy

Bo ty wiesz jakie warunki daje miasto. Niech podpisze byle co za wielkie pieniadze i ch... potem bedziemy z tym zyc pewnie ze 20 lat.
Pomysl czloweku.

Zwierze 19.04.2011 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 1079672)
KaSzTaN przy samej Północnej wylanie asfaltu to nie problem, ale co z pozostałą częścią placu od tego co już utwardzili do samej ul.Reymonta? Tam póki co chyba nic nie działają?!

Do samej ulicy nie trzeba bo masz tam jeszcze parking i dopiero co zrobiony chodnik. Tam gdzie nic nie robią jest jakiś stary asfalt. Może to zostanie tymczasowo? Nie wiem. Trzeba też pamiętać, że będzie połączenie z ulicą Reymana

Mishuh 19.04.2011 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 1079684)
Do samej ulicy nie trzeba bo masz tam jeszcze parking i dopiero co zrobiony chodnik. Tam gdzie nic nie robią jest jakiś stary asfalt. Może to zostanie tymczasowo? Nie wiem. Trzeba też pamiętać, że będzie połączenie z ulicą Reymana

A jakie znaczenie ma połączenie z Reymana w kontekście wchodzenia na stadion tysięcy ludzi? To nie jest żadne rozwiązanie dla kwestii komunikacji. W tej chwili przed utwardzonym terenem jest lekko mówiąc pobojowisko. Czyli co, kolejne lata wchodzenia w błocie i potykania się o byle co?

krkgiba 19.04.2011 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 1079672)
KaSzTaN przy samej Północnej wylanie asfaltu to nie problem, ale co z pozostałą częścią placu od tego co już utwardzili do samej ul.Reymonta? Tam póki co chyba nic nie działają?!

tam również prowadzone są od kilku dni prace, ale nie pokazują ich na zdjęciach na głównej, na dniach się tam wybiorę i pstryknę kilka fotek ;)

mikereg 19.04.2011 22:17

spoko utwardzanie 2 tygodnie wylanie teraz z 2 tygodnie bo pewnie asfalt będzie z odrzutu i nie będzie schnął później jeszcze kołowroty będą zakładać tak jak mówiłem wcześniej na lipiec się wyrobią. Nic dodać nic ując...

kasprzak11 21.04.2011 22:36

Pierwsza warstwa asfaltu była już dzisiaj wylana i to kolo godziny 13 jak byłem kupić bilet dla znajomego nie miałem czasu zrobić zdjęć ale asfalt już wylany myśle ze jeszcze dwa trzy dni i będą wszystkie 3 warstwy :)

Arapaho 22.04.2011 09:54

a potem z miesiąc stawianie kolowrotów , reszta dróg dojścia , okablowanie ,uruchomienia i odbiory.Psim swędem na ostatni mecz ta trybuna może będzie. Tylko że ostatni mecz niekoniecznie będzie świetowaniem tytułu.

samsung_08 22.04.2011 19:46

Byłem dzisiaj na R22 i rozmawiałem z robotnikami. Pytałem, czy chociaż na ostatni mecz cały stadion będzie otwarty. Powiedzieli że raczej tak (z przekonaniem w głosie). Pod C leją już asfalt. Natomiast estetyka stadionu: malowanie zewnętrznej strony fasady, dokładne wykańczanie itd (podobno ma być rozpisany nowy przetarg) najprawdopodobniej będzie w przerwie wakacyjnej. Rozłożenie rusztowań i pomalowanie to podobno 1 tydz roboty. I ma być nowy przetarg! Nie wiem czy to prawda, info od robotników
Fotki z dzisiaj:

https://lh3.googleusercontent.com/_5CMvJUQcSBA/TbH3c3-mOwI/AAAAAAAAAB0/rR-nGkJ0Znk/s640/Zdj%C4%99cie0055.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/_5...%99cie0056.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/_5...%99cie0054.jpg
https://lh4.googleusercontent.com/_5...%99cie0057.jpg
https://lh5.googleusercontent.com/_5...%99cie0058.jpg
https://lh6.googleusercontent.com/_5...%99cie0059.jpg

Zwitter 22.04.2011 21:21

Oby to info co napisałeś samsung_08 było prawdą, byłoby naprawdę ekstra jakby zrobili coś z tą paskudną elewacją bo wygląda to okropnie. Stadion naprawdę sporo by zyskał przez taki "zabieg".
Może ktoś jeszcze mógłby się dowiedzieć czegoś więcej w tej sprawie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl