Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

Krotochwila 10.08.2016 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1447376)
Korona im niepotrzebna, ale Meresiński już tak.

Tak też kminię. Meresińskiemu nie wyszło z Koroną, panom w krótkich spodenkach z Cupiałem. Może się to okazać katastrofalną koincydencją czasową.

Revolver 10.08.2016 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1447377)
wyobraź sobie, że Cupiałowi też stawiali zarzuty, o 65 mnl zł. wiedziałeś o tym? jak to się skończyło wiesz?

Ku*wa, nawet nie porównuj Cupiała - swojego czasu jednego z najbogatszych ludzi w Polsce, doświadczonego biznesmena, czołowego producenta w swojej branży NA ŚWIECIE, posiadającego (topniejący), ale majątek, z jakimś warszawskim cwaniakiem, który ma najwyżej kilku znajomych na Facebooku i jak do tej pory nie zrobił NIC, żeby dobrze zaprezentować się kibicom Wisły, nie wspominając już o mediach.

Przed chwilą bełkotałeś, że chvjowo jest jechać po Meresińskim, a teraz prowokujesz dyskusję o sprawach karnych Cupiała? Poważnie, ku*wa?

Herbi1303 10.08.2016 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1447378)
Generalnie wydaje mi się to co napisał wolfy więcej niż prawdopodobne.

nie powiem ta historia ma jakiś sens... tylko ten Citko...

piotrus1985 10.08.2016 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1447377)
wyobraź sobie, że Cupiałowi też stawiali zarzuty, o 65 mnl zł. wiedziałeś o tym? jak to się skończyło wiesz?

wyobraz sobie ze wiem, a wiesz o co chodzilo?

bo jesli wiesz i prownujesz te dwie sprawy to jestes... no coz...

wolfy 10.08.2016 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Herbi1303 (Post 1447386)
nie powiem ta historia ma jakiś sens... tylko ten Citko...

A kto powiedział że Citko ogarnia sytuację? Taki deal ktoś musi uwiarygodnić.

szczepans21 10.08.2016 13:45

Zamknąć temat na 48h.

Moim zdaniem chłop szuka ludzi do zarządu bo sam jest w dupie. Nie może piastowac żadnych pozycji.

brylant17 10.08.2016 13:58

A może po prostu nikt nie chce przyjść do tego burdelu ?

piotek 10.08.2016 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1447383)
Nieco więcej wie Mięta i kilka dni temu wypowiedział swoje 3 słowa w temacie nowych właścicieli.

Można link do wypowiedzi?

Revolver 10.08.2016 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1447393)
A może po prostu nikt nie chce przyjść do tego burdelu ?

Zawsze zostaje Zdzichu Kapka.

w87 10.08.2016 14:08

Stary artykuł, ale może coś w tym jest:

http://www.newsweek.pl/polska/czy-ki...,285393,1.html

Lukasz 10.08.2016 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1447389)
A kto powiedział że Citko ogarnia sytuację? Taki deal ktoś musi uwiarygodnić.

Nawet da się znaleźć wspólny mianownik dla pojawijących się wątków.- wszyscy polecieli na kase jak dzik w kukurydze. W zasadzie to nikt do końca nie musiał o wszystkim wiedzieć tylko skupił się na swoim torcie. Citko o planowanych wałkach, sponsorzy o problemach Meresińskiego z prawem, Cupiał o dyletanctwie własciciela czy domniemanym powiązaniu operacji sprzedaży ze srodowiskiem kibicowskim. Każdy wypracował kompromis którego owocem jest obecna sytuacja.

nesta 10.08.2016 14:14

@Klemba: Od osoby związanej z Wisła - sytuacja jest groźna. Transfery i sponsorzy zamrożeni na ten moment.

Herbi1303 10.08.2016 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1447389)
A kto powiedział że Citko ogarnia sytuację? Taki deal ktoś musi uwiarygodnić.

Mi po prostu osoba Citki nie pasuje do nich

Martinus 10.08.2016 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1447398)
@Klemba: Od osoby związanej z Wisła - sytuacja jest groźna. Transfery i sponsorzy zamrożeni na ten moment.

W sumie sprawa się wyjaśnia. Meresiński nie jest żadnym słupem, natomiast był dogadany z szeregiem inwestorów. Skoro sam mówił, że są to jego przyjaciele, to zapewne podobnej reputacji. Widzą co się dzieje, na jakie strzały się mogą narazić, więc zapał do wchodzenia w ten biznes słabnie.

tommiyacht 10.08.2016 14:24

słup szuka słupów..

Vinci 10.08.2016 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1447398)
@Klemba: Od osoby związanej z Wisła - sytuacja jest groźna. Transfery i sponsorzy zamrożeni na ten moment.

Naturalna kolej rzeczy. I nikt tutaj nie może winić dziennikarzy, masonów, sędziów.

Jeżeli JM jest "młodym człowiekiem sukcesu" jak to szprotson pisał kilka dni temu, to już wypadałoby coś konkretnego dać ze swojej strony.

Pisanie, że nic nie wiemy (by komentować), to nic innego, jak wykładnia tego, jak sytuacja jest zła. Chcąc zostać właścicielem takiego klubu jak Wisła, gość przestaje być osobą prywatną tylko staje się publiczną. Tłumaczeniem, że nie jestem winien dopóki mi nic nie udowodnia (lub skażą wyrokiem) czy "yyyy nie dotarło do mnie awizo", poważnych partnerów nie ściągnie do klubu. Wie to każdy, kto chociaż pobieżnie miał okazję przyjrzeć się, jak funkcjonują większe firmy w regionie.
Porównanie gościa, który przez 2 tygodnie jest w stanie wydać 3 - oświadczenia (w tym jedno o pedałowaniu rowerem) do Cupiała i jego problemów oskarżeń też ciężko poważnie traktować.
Sprzedane i prowadzenie takiego klubu jak Wisła nigdy nikt nie zamknie do poziomu "kto ma wiedzieć, to wie". Prędzej czy później spadną głowy winnych tej sytuacji. W takim czy innym sensie.

Zastanawiam się czy dalsza wiara w korzystny rozwój wypadków nie graniczy już ze skrajną naiwnością.

szprotson 10.08.2016 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 1447401)
W sumie sprawa się wyjaśnia. Meresiński nie jest żadnym słupem, natomiast był dogadany z szeregiem inwestorów. Skoro sam mówił, że są to jego przyjaciele, to zapewne podobnej reputacji. Widzą co się dzieje, na jakie strzały się mogą narazić, więc zapał do wchodzenia w ten biznes słabnie.

powiem tak .
karma

E:vinci - ja pisalem ze on jest człowiekiem sukcesu? Bardziej z sukcesji :)

To moje pierwsze posty w temacie :
http://wislakrakow.com/forum/showpos...7&postcount=13 - krwa numer trzynasty
http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=372

Vinci 10.08.2016 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1447404)
E:vinci - ja pisalem ze on jest człowiekiem sukcesu? Bardziej z sukcesji :)

a chyba, że tak. W tym świetle ma to sens :)

Revolver 10.08.2016 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1447398)
@Klemba: Od osoby związanej z Wisła - sytuacja jest groźna. Transfery i sponsorzy zamrożeni na ten moment.

No i pięknie. Bardzo intensywnie próbuję wstrzymać się od osądzania Pana Cupiała, ale wygląda niestety na to, że tak bardzo mu się spieszyło ze sprzedażą, że nawet nie prześwietlił potencjalnego kupca. Natomiast jeżeli pełnomocnikiem była jego córka, to Pan Cupiał powinien ją ku*wa wydziedziczyć. Dziwne to wszystko, bo od stycznia wszystkie znaki wskazywały na przygotowania Telefoniki do sprzedaży klubu, a skończyło się na tym, że kupcem została osoba praktycznie przypadkowa.

Jesteśmy może świadkami czegoś, co będzie wspominane jako największy skandal w historii klubu!

borys 10.08.2016 14:36

1. Dziekujemy Panie Cupiał. Co prawda nie zgasil Pan swiatla ale osobe gaszaca wyznaczyl.

Wyglada na to, ze nie było mitycznego sprawdzenia inwestora strategicznego I tu nie trzeba byc sledczym.
Przedstawiona lista isponsorow i kadra managerska to nic wiecej jak radosna tworczosc wlasciciela.

2. Mamy wlasciciela karanego, z kolejnymi zarzutami w toku, ktory od momentu kupna ukrywa sie od czasu do czasu puszczajac napisane przez prawnika oswiadczenie.

To nie jest slup. Spodziewal bym sie ze zacznie sie wyprzedaz "majatku"(piłkarzy) a pozniej bedzie upadlosc.
Pan M wyjdzie zarobiony.

funkykoval 10.08.2016 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez borys (Post 1447407)
1. Dziekujemy Panie Cupiał. Co prawda nie zgasil Pan swiatla ale osobe gaszaca wyznaczyl.

Wyglada na to, ze nie było mitycznego sprawdzenia inwestora strategicznego I tu nie trzeba byc sledczym.
Przedstawiona lista isponsorow i kadra managerska to nic wiecej jak radosna tworczosc wlasciciela.

2. Mamy wlasciciela karanego, z kolejnymi zarzutami w toku, ktory od momentu kupna ukrywa sie od czasu do czasu puszczajac napisane przez prawnika oswiadczenie.

To nie jest slup. Spodziewal bym sie ze zacznie sie wyprzedaz "majatku"(piłkarzy) a pozniej bedzie upadlosc.
Pan M wyjdzie zarobiony.

Nie sądzę, aby było tak łatwo po wydarzeniach ostatniego tygodnia JM cokolwiek w tej kwestii osiągnąć.... Gdzieś przewinęło mi się nazwisko Gaszyńskiego(http://www.przegladsportowy.pl/pilka...357,1,727.html) jako tego, który brał udział w negocjacjach - Cupiał nie miał wielkiego szczęścia do doradców w Wiśle, ale jego córka to ma chyba zajebistego pecha do doradców.

Herbi1303 10.08.2016 14:45

Gdzie są decyzyjni?! Czy czasem nie zależy im na wielkiej Wiśle tak jak nam zwykłym kibicom? :( Gdzie Stowarzyszenie, które robiło wszystko, żeby pogonić łysego i Franza w imię dobra Wisły? Co usłyszeliście na tym niby spotkaniu z nowymi władzami?

szprotson 10.08.2016 14:50

http://i1.memy.pl/obrazki/c3f7881258_ale_jebnie_.jpg

whitestar1990 10.08.2016 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Herbi1303 (Post 1447409)
Gdzie są decyzyjni?! Czy czasem nie zależy im na wielkiej Wiśle tak jak nam zwykłym kibicom? :( Gdzie Stowarzyszenie, które robiło wszystko, żeby pogonić łysego i Franza w imię dobra Wisły? Co usłyszeliście na tym niby spotkaniu z nowymi władzami?

Są zniżki na odżywki od dostawców. Dlaczego mają się opowiadać przeciwko JM?

Revolver 10.08.2016 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Herbi1303 (Post 1447409)
Gdzie są decyzyjni?! Czy czasem nie zależy im na wielkiej Wiśle tak jak nam zwykłym kibicom? :( Gdzie Stowarzyszenie, które robiło wszystko, żeby pogonić łysego i Franza w imię dobra Wisły? Co usłyszeliście na tym niby spotkaniu z nowymi władzami?

SKWK nie działa w imię Wielkiej Wisły, tylko w imię Wielkiego SKWK. Zrozum różnicę.

funkykoval 10.08.2016 14:57

Tak między nami to odwalcie się od SKWK i decyzyjnych, bo i nie bronią duetu M-C, poza informacją ze spotkania owszem lakoniczną w ogóle do kolesia się nie odnosili, ale przypomnę, że ze spotkania z piłkarzami, też nie było wielkich info a samo spotkanie trwało kilkanaście minut.....

For_FuN_ 10.08.2016 14:59

Człowiek bez wykształcenia, oszust, przestępca, fałszerz, gołodupiec, a teraz w dodatku człowiek niepoważny(tzn. przy okazji :D). Chyba te papiery klubowe ich przerosły, bo w końcu gołodupce nie mają żadnego zaplecza osobowego i sami siedzą, i przeglądają każdą fakturę/umowę.

Griszka30KR 10.08.2016 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Delgado (Post 1447333)
Janexks89 pisze na TT, że Meresiński szuka ludzi do zarządu i nie ma żadnego drugiego dna, tj nie lata po palmach, siłowniach, sądach ani niczym innym.
!!

A co to jakiś guru.....?Napisał kilka TT ,które +/- się pokrywały.Może to jakiś Jego dalszy przydupas i tak pisze ,żeby lekko ugasić nastroje.

Gin 10.08.2016 15:02

Jak szybko tego nie ogarną to grozi nam wycofanie z rozgrywek , ludzie idziemy na Ruch pokazac swoją siłe , niech potencjalni sponsorzy zobaczą ilu nas jest , teraz wszystko zalezy tylko od nas , nie interesują mnie podziały na WSH , pikników czy ultrasów , trzeba pokazac siłe i jedność

Mat1977 10.08.2016 15:08

właśnie SKWK ciekawe milczenie... w końcu dochodzi do większości w jakiej dupie jesteśmy. obrońcy JM powoli milkną
...JW zostawil Polonie bez 1 PLN dlugu i zajeło królowi niecały sezon na zamknięcie klubu....

Kocur 10.08.2016 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1447394)
Można link do wypowiedzi?


Cytat:

Prezes honorowy Wisły LUDWIK MIĘTTA-MIKOŁAJEWICZ dziękuje Bogusławowi Cupiałowi za 19 lat współpracy i mówi o nowym właścicielu „Białej Gwiazdy”.


Dużym zaskoczeniem było dla Pana, że Bogusław Cupiał ostatecznie sprzedał Wisłę?

- Nie, bo od pewnego czasu Bogusław Cupiał wyrażał chęć sprzedania piłkarskiej spółki. Wiem, że prowadził różne negocjacje, żeby doprowadzić do finalizacji całej transakcji.

Mnie w tym momencie, jako honorowemu prezesowi Wisły i temu, który podpisywał z Bogusławem Cupiałem umowę w 1997 roku, wypada przede wszystkim podziękować za te 19 lat. To był okres, w którym Wisła na długie lata, zwłaszcza w pierwszej dekadzie XXI wieku, zdominowała polską ligę. To była złota dekada.
W momencie jednak, kiedy kurek z pieniędzmi, płynącymi z Tele-Foniki, zaczął być przykręcany, rozpoczęły się trudności. GR("wstawReklame","srodek1"); reklama One piętrzyły się z roku na rok i w pewnym momencie klub stanął przed murem. Trzeba było podjąć decyzje i Bogusław Cupiał je podjął. Najpierw złożył propozycję przejęcia spółki Towarzystwu Sportowemu Wisła, bo obligowała go do tego umowa z 1997 roku. W momencie, gdy nie było porozumienia z TS Wisła, znalazł innego nabywcę.
Ja te 19 lat współpracy z Bogusławem Cupiałem będę wspominał zawsze bardzo dobrze. Tych ośmiu tytułów mistrza Polski, innych sukcesów nikt temu człowiekowi nie odbierze. W mojej ocenie decyzję o sprzedaży należało podjąć, bo z roku na rok sytuacja klubu wyglądała coraz gorzej, a zarząd zamiast stroną sportową, musiał się zajmować układaniem z wierzycielami. Cierpiał na tym sport, cierpiał wizerunek klubu. Doszło do sprzedaży i jeszcze raz dziękuję Bogusławowi Cupiałowi za stworzenie wielkiej Wisły.


- To rzeczywiście był najlepszy okres w historii klubu, ale czy nie ma Pan jednocześnie poczucia, że pewne sprawy przez te 19 lat można było poukładać inaczej, żeby klub miał bardziej trwałe fundamenty, na których można by się teraz oprzeć?

- Oczywiście, że mam takie poczucie. Uznając wkład Bogusława Cupiała w zbudowanie wielkiej Wisły, nie można nie dostrzegać pewnych uchybień.
Przede wszystkim trzeba znać jego charakter. On nie uznaje półśrodków. Wyznacza sobie cel i dąży do niego w sposób bardzo agresywny, choć oczywiście zgodnie z prawem. Tylko, że często jest tak, że jak wspina się po drabinie, a nie dochodzi do celu, to niszczy drabinę i wszystko zaczyna od nowa.

Moim zdaniem, gdyby parę razy wytrzymał nerwowo, to miał bardzo duże szanse, żeby osiągnąć cel, jaki sobie założył, czyli awansował do Ligi Mistrzów. Mam tutaj na myśli przede wszystkim erę Henryka Kasperczaka. To był moim zdaniem najlepszy trener w historii Wisły. Gdyby Kasperczakowi, który miał nie tylko wizję drużyny, ale również budowy zaplecza dla całego klubu, pozwolono spokojnie pracować, to mógłby być wiślackim Aleksem Fergusonem. Niestety, stało się inaczej i ten okres został zmarnowany.
Gdyby podjęto inne decyzje, to Wisła od dłuższego czasu mogła funkcjonować bardzo dobrze i to bez pomocy Tele-Foniki.


- Teraz Wisła ma nowego właściciela, o którym wiadomo coraz więcej i nie są to dobre rzeczy. Czy Jakub Meresiński spotkał się już z Panem, honorowym prezesem?

- Nie miałem jeszcze okazji rozmawiać ani z nowym właścicielem, ani z dyrektorem sportowym Markiem Citko. Mam nadzieję, że do tej rozmowy dojdzie w najbliższym czasie.


- Nie uważa Pan, że to z ich strony faux pas, że jeszcze się do Pana nie odezwali?

- Wiem, że są bardzo zajęci, więc daleki jestem od szukania podtekstów. Wcześniej czy później do spotkania dojdzie.


- Nie obawia się Pan o przyszłość Wisły w świetle doniesień na temat Jakuba Meresińskiego?

- Rozmawiałem w sobotę długo z Bogusławem Cupiałem i zapewnił mnie, że zarząd Tele-Foniki, doprowadzając do podpisania umowy, sprawdził nowego właściciela.
Pan Jakub Meresiński przedstawił w pełni wiarygodne dokumenty bankowe, wystawione imiennie na niego. Odnosząc się do zarzutów, jakie ma postawione nowy właściciel Wisły w sprawie VAT-u, to nie zapominajmy, że w świetle prawa, jest ciągle niewinny.
Mieliśmy w Polsce przykłady biznesmenów, którzy jak choćby pan Kluska, mieli postawione znacznie poważniejsze zarzuty, a później okazywały się one bezpodstawne. Dlatego w tej sprawie należy zachować spokój. Ten został bardzo mocno zakłócony, a dla mnie nie bez przyczyny informacje o zarzutach dla Jakuba Meresińskiego wypłynęły akurat przed derbami.

Całe to zamieszanie na pewno nie wpływa na spokój w drużynie. Już informacje przed meczem z Lechią o sprzedaży klubu, jak i przed spotkaniem derbowym o zarzutach prokuratorskich dla właściciela, musiały odbić się na piłkarzach. Teraz trzeba robić wszystko, żeby uspokoić atmosferę wokół drużyny, bo ja w historii nie pamiętam okresu, w którym Wisła straciłaby dziewięć bramek na starcie sezonu.


- Powiedział Pan, że Jakub Meresiński przedstawił wiarygodne dokumenty bankowe Tele-Fonice. Nie przedstawił jednak chyba zaświadczenia o niekaralności...

- Trudno mi komentować tę sprawę, bo nie brałem udziału w rozmowach z Jakubem Meresińskim. Nie brał w nich udziału również nikt z Towarzystwa Sportowego Wisła. Cała odpowiedzialność w tym przypadku spada na zarząd Tele-Foniki.

Mam tylko nadzieję, że Jakub Maresiński i Marek Citko mają świadomość tego, że nie kupili jakiegoś klubu efemerydy, ale przejęli Wisłę Kraków! Na jej dorobek pracowało przez 110 lat kilkanaście pokoleń wiślaków. Meresiński i Citko muszą sobie zdawać sprawę z odpowiedzialności, jaką wzięli na swoje barki. A pan Meresiński musiał zdawać sobie sprawę również z tego, że przejmując Wisłę, wyjdzie z cienia.
Gdyby jej nie kupił, nikt o jego sprawach by nie wiedział i się nimi nie interesował. Rozumiem zatem, że czuje się bardzo pewnie...


- Bogusławem Cupiał zapewnił Pana, że Jakub Meresiński będzie miał pieniądze na utrzymanie klubu?

- Zapewnił mnie, że Jakub Meresiński przedstawił gwarancje bankowe, które wystarczą na utrzymanie ośrodka treningowego w Myślenicach oraz na utrzymanie klubu. Przedstawił też listy intencyjne sponsorów, którzy mają do Wisły wejść.


- W umowie z Tele-Foniką TS Wisła miała zagwarantowane prawo pierwokupu piłkarskiej spółki. Czy teraz też jest taki „bezpiecznik” w umowie z Jakubem Meresińskim?

- Nie chcę się wypowiadać za zarząd TS Wisła, ale w mojej ocenie jest „posprzątane”. Powtórzę jeszcze raz to, o czym mówiłem wcześniej - TS Wisła nie była stroną w tej sprawie. Skoro Tele-Fonika podjęła decyzję o sprzedaży klubu Jakubowi Meresińskiemu, to zarząd tej firmy musi wziąć teraz pełną odpowiedzialność za całą transakcję.

funkykoval 10.08.2016 15:20

Zaiste nowi "właściciele" Wisły Kraków są niesamowici - temat BC właścicielem Wisły nabił 72 strony postów w 4 lata, chłopaki w niespełna 2 tygodnie mają 60 stron.
WYpadałoby krzyknąć "rewolucyjne" hasło ŁAPY PRECZ OD WISŁY

Herbi1303 10.08.2016 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1447413)
Tak między nami to odwalcie się od SKWK i decyzyjnych, bo i nie bronią duetu M-C, poza informacją ze spotkania owszem lakoniczną w ogóle do kolesia się nie odnosili, ale przypomnę, że ze spotkania z piłkarzami, też nie było wielkich info a samo spotkanie trwało kilkanaście minut.....

poprostu w całej tej tragicznej sytuacji ich postawa jako przedstawicieli niby nas wszystkich jest również śmieszna co nowego właściciela. Wydają oświadczenia typu "nowe władze to wpyte chłopaki-są OK", prężą muskuły, że kto nie śpiewa na derbach to wylot z Wisły-przychodzi mecz to ich nie słychać (oprócz niestety nie uszanowania minuty ciszy), potem piszą kolejne tragiczne oświadczenie, że niby nie słyszeli i nie wiedzieli, że będzie cisza... w całej sytuacji nie pomagają, wręcz dolewają oliwy do ognia

Herbi1303 10.08.2016 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c. (Post 1447420)
LSKWK ma napie.rdalac na Meresinskiego bo Stanowski ma jakies widzimisie? Jemu wlasnie o to chodzi zeby wywrzec jeszcze gorsza atmosfere przy Wisle.


Macie cos na Meresinskiego poza kaczkami dziennikarskimi? Nie macie.

info z prokuratury to dla Ciebie kaczka dziennikarska? przyznanie się, JM że nie odebrał listu z wyrokiem to też kaczka?!

piotrus1985 10.08.2016 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Herbi1303 (Post 1447409)
Gdzie są decyzyjni?! Czy czasem nie zależy im na wielkiej Wiśle tak jak nam zwykłym kibicom? :( Gdzie Stowarzyszenie, które robiło wszystko, żeby pogonić łysego i Franza w imię dobra Wisły? Co usłyszeliście na tym niby spotkaniu z nowymi władzami?

z Łysym nie szlo sie ugadac i cos jeszcze na tym ugrac... a tu pojawila sie szansa na nowe rozdanie...

tak bardzo chcialbym sie mylic ale ostatnie miesiace pozbawily mnie zludzen

c. 10.08.2016 15:27

SKWK ma napie.rdalac na Meresinskiego bo Stanowski ma jakies widzimisie? Jemu wlasnie o to chodzi zeby wywrzec jeszcze gorsza atmosfere przy Wisle.


Macie cos na Meresinskiego poza kaczkami dziennikarskimi? Nie macie.
Cos konkretnego? A nie ciagla gadka o tym ze 10 lat temu sciągał na maturze

Nic nie wiecie o Meresinskim i jego planach. A zdazyliscie juz wydac wyrok.

Meresinski cos zrobil złego Wisle? Nie. To o czym wy pie.rdoli,cie????

Jak zrobi to wowczas bedziemy drazyc temat.

silver03 10.08.2016 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c. (Post 1447420)

Macie cos na Meresinskiego poza kaczkami dziennikarskimi? Nie macie.
Cos konkretnego? A nie ciagla gadka o tym ze 10 lat temu sciągał na maturze

Nic nie wiecie o Meresinskim i jego planach. A zdazyliscie juz wydac wyrok.

Meresinski cos zrobil złego Wisle? Nie. To o czym wy pie.rdoli,cie????

Albo jesteś kretynem, albo jesteś ze środowiska bliskiemu Panu M. Jeśli to drugie to możesz nam zdradzić najbliższe plany Pana M. np. kto będzie pierwszym transferem/pralnią i czy wytrzymamy do końca sezonu z nim u steru.

c. 10.08.2016 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Herbi1303 (Post 1447422)
info z prokuratury to dla Ciebie kaczka dziennikarska? przyznanie się, JM że nie odebrał listu z wyrokiem to też kaczka?!

Ale chu.j ci do tego co on odebral od prokuraury bo to jego prywatna sprawa i nie ma zadnego zwiazku z Wisla!!!!


Jakie info z prokuratury? Zostal SKAZANY? NIE!!! Postawienie zarzutow o niczym nie dowodzi. CUPIALOWI TAKIE SAME ZARZUTY STAWIANO I SPRAWE UMORZONO. Wlasciciel Chelsea to samo, messi to samo. I nikt nie rozkminia bo to ich prywatna sprawa.

c. 10.08.2016 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1447425)
Albo jesteś głupi, albo jesteś ze środowiska bliskiemu Panu M. Jeśli to drugie to możesz nam zdradzić najbliższe plany Pana M. np. kto będzie pierwszym transferem/pralnią i czy wytrzymamy do końca sezonu z nim u steru.

To Ty cwaniaczki zdradz plany jakie ma Meresinski.. nie znasz ich to zamilcz. Ja tez ich nie znam dlatego nie napie.rdala.m na niego. Czas pokaze jakie ma plany.

Jakie pranie brudnych pieniedzy w Wisle? Masz dowod? To idz publicznie o tym powiedz to szybko skonczysz z cwaniakowaniem.. sad ci przypirdoli kare grzywny 7 tys za wygadywanie bzdur i naruszenie dobrego imienia i nawet rodzice ci tego nie zdola zaplacic.

Nie czytaj tyle Stanoskiego bo ci mozg wypali

Paweł 10.08.2016 15:32

1. Nie ściągał na maturze, tylko sfałszował świadectwo, lub świadectwa (ukończenia szkoły oraz maturalne), bo nie jest to jednoznacznie przekazane.

2. Nie 10 lat temu, tylko stosunkowo niedawno, gdyż wyrok jest sprzed kilku miesięcy. Biorąc pod uwagę, że wyrok jest nakazowy, vide nie odbyła się ani jedna rozprawa, sprawa jest świeża.

3. Jeśli uważasz, że wypowiedź rzecznika prokuratury okręgowej to kaczka dziennikarska to zgłoś to do prokuratury.

4. Co ma do tego Stanowski, bo nie mam pojęcia?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl