Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

TeeS 28.07.2011 20:20

Kto by się spodziewał, że Legia będzie w stanie osiągnąć jakiś korzystny wyniki... No, no.
Jako że w pucharach z reguły przychylnie patrzę na polskie drużyny (za wyjątkiem rzecz jasna Pasów i Amiki, której nie trawię za butę ich kibiców i przekręty właścicieli)- to jeśli legioniści dociągną do końca taki wynik - będę całkiem zadowolony z dzisiejszego dnia i naszego zaprezentowania się w Europie.

Szkoda wielka, że WKS nie do końca wykorzystał szansę.

iiYama 28.07.2011 20:20

Turki jak Litex, klepią bez efektu.

Ciastek1 28.07.2011 20:20

Zaczęło się gospodarskie sędziowanie .

Antystenes 28.07.2011 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1135710)
Widziałeś kiedyś białego murzyna? :)

albinbosa:-)
flamengista weź tu żałoby nie siej i fermentu..
Ty się cieszyłeś jak Jaga wygrywała i co..
..a z resztą gów..

Kolumbus 28.07.2011 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Antystenes (Post 1135704)
ten czarny łysy murzyn na obronie w Gaziencie - jak jego godność? Dobry jest..


BATON + 3 znaki

Kamson 28.07.2011 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1135681)
jeeeeeeeeeeeeeeeest !! mamy 1:0! Brawa. utrzymac to.

Poj*bany czy z Warszawy?

filemon 28.07.2011 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1135708)
Manu to jest Boułtlin :lol:
.......ne masakra :lol:

Może Bonfim mówi tylko niewyraźnie :P Bo Manu to skrót od Emanuel Jesus Bonfim Evaristo.

HEDu 28.07.2011 20:22

No i ja sie ciesze, ze Legia prowadzi bo to polski zespol. Jakos pieknie wygladaja europuchary w tym roku, szkoda tylko Jagi ;/ zawsze odpadalismy w 1 rundach a teraz?

AS82 28.07.2011 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iiYama (Post 1135717)
Turki jak Litex, klepią bez efektu.

Te Turki sa 3 razy lepsi technicznie od Bulgarów

Eternit 28.07.2011 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Antystenes (Post 1135719)
albinbosa:-)
flamengista weź tu żałoby nie siej i fermentu..
Ty się cieszyłeś jak Jaga wygrywała i co..
..a z resztą gów..

Jest "delikatna" różnica między radością ze zwycięstw Jagi, a radością ze zwycięstw Legii, okazywaną na forum Wisły Kraków.

iiYama 28.07.2011 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1135725)
No i ja sie ciesze, ze Legia prowadzi bo to polski zespol. Jakos pieknie wygladaja europuchary w tym roku, szkoda tylko Jagi ;/ zawsze odpadalismy w 1 rundach a teraz?

Na tym forum nie znajdziesz zrozumienia dla swoich poglądów ;)

Dobry ten murzynek z 13

Antystenes 28.07.2011 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1135727)
Jest "delikatna" różnica między radością ze zwycięstw Jagi, a radością ze zwycięstw Legii, okazywaną na forum Wisły Kraków.

powiedz to kibicom Lechii. Dla mnie nie ma żadnej. Koniec OT.

alexx 28.07.2011 20:25

Zabawny ten Ljuboja. Chodzi sobie, wogóle nie biega a raz jak dwóch legionistów obok niego stosowało pressing to stanał założył ręce i się przyglądał;o

Zienczuk8 28.07.2011 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1135725)
No i ja sie ciesze, ze Legia prowadzi bo to polski zespol. Jakos pieknie wygladaja europuchary w tym roku, szkoda tylko Jagi ;/ zawsze odpadalismy w 1 rundach a teraz?


Legia nadal może odpaść w pierwszej swojej rundzie, z resztą Śląsk i Wisła są w połowie swoich dwumeczy.. o ile o Wisłę jestem spokojny to możliwe, że za 7 dni ten sezon będzie wyglądał zupełnie tak samo jak poprzedni, czyli jedna drużyna w pucharach.

speedfashion 28.07.2011 20:26

Te Turki prezentują obecnie absolutnie żałosną grę. Ich ofensywa ogranicza się do efektownych upadków. Jeśli Skaba im nie pomoże, to nie czeka ich już nic dobrego.

iiYama 28.07.2011 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1135726)
Te Turki sa 3 razy lepsi technicznie od Bulgarów

Świetnie środkowi pomocnicy Turasów grają piłką. Tego Wisełce brakuje, by Sobol czy Wilk mieli klej w nodze i zwinność kota ;)

szczepek19 28.07.2011 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1135732)
Te Turki prezentują obecnie absolutnie żałosną grę. Ich ofensywa ogranicza się do efektownych upadków. Jeśli Skaba im nie pomoże, to nie czeka ich już nic dobrego.

lub Żewłakow, nie zapominaj o ich " najlepszym strzelcu " ze sparingów :lol:

WiślakMyślenice 28.07.2011 20:28

Przeprowadził Skorża już jakąś zmianę?

AS82 28.07.2011 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iiYama (Post 1135733)
Świetnie środkowi pomocnicy Turasów grają piłką. Tego Wisełce brakuje, by Sobol czy Wilk mieli klej w nodze i zwinność kota ;)

No , takie same Meliksony graja u nich :-) Ten Ismael Sosa zaje*isty

palikot 28.07.2011 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alexx (Post 1135730)
Zabawny ten Ljuboja. Chodzi sobie, wogóle nie biega a raz jak dwóch legionistów obok niego stosowało pressing to stanał założył ręce i się przyglądał;o

Ale jak trzeba bylo przyjąć pod kryciem dwóch obroncow obrócic sie i zagrać na wlasnej połowie to potrafi perfekcyjnie. Nie jeden mlodzian mogl by sie uczyć...

Lemonek 28.07.2011 20:28

Wcale się nie dziwię frustracji piłkarzy legiuni..ten sędzia jest totalnie do dupy.. każde dotknięcie turka to faul..

-ja123- 28.07.2011 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1135735)
Przeprowadził Skorża już jakąś zmianę?

Hubnik za Kucharczyka

Marszałek 28.07.2011 20:29

Ale ta Legia nic nie gra. Jeden kopnie, drugi kółko i długa do Ljuboji, ten odegra a Manu się przewróci lub wrzuci na pole karne a tam nie ma nikogo. I oni z taką grą co roku ocierają się o pudło. ....a. No ale Maciek musi zostać.

WiślakMyślenice 28.07.2011 20:31

Gol wejdzie. 2 gol dla uspokojenia gry ;)

mitmichael 28.07.2011 20:33

W koncu polskie zespoły maja szczescie, ktorego brakowało w ostatnich latach - szkoda tylko, ze dzisiaj Slask nie strzelił. Turcy graja u siebie wiec proste, ze sa czesciej przy piłce - ale to Legia tak jak Wisła strzeliła gola i ma lepsza sytuacje - ciekawe czy wytrzymaja do konca z tym wynikiem.

qqq_b 28.07.2011 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1135705)
:shock:

Co "mamy"? Jak jesteś kibicem Legii, to wyraźniej to zaznacz. Choćby w podpisie.

W Europie kibicuje każdemu zespolowi z Polski, rozumiesz? W lidze kibicuje Wisle, w europejskich pucharach - "Polsce".

AS82 28.07.2011 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1135742)
Ale ta Legia nic nie gra. Jeden kopnie, drugi kółko i długa do Ljuboji, ten odegra a Manu się przewróci lub wrzuci na pole karne a tam nie ma nikogo. I oni z taką grą co roku ocierają się o pudło. ....a. No ale Maciek musi zostać.

Ej oni graja na wyjezdzie i prowadza 1-0 i póki co w ogóle nie pekaja

upr 28.07.2011 20:35

13-2 w rożnych dla Turków.

Grają na czas, aż miło patrzeć.

iiYama 28.07.2011 20:36

Coś czuję że będzie 0-2

filemon 28.07.2011 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iiYama (Post 1135749)
Coś czuję że będzie 0-2

I niewiele się pomyliłeś. Piłka wybita z bramki Gaziantepsporu. Mógłby ktoś powiedzieć która minuta? :lol: bo u mnie nie widać przez tureckie reklamy :lol:

Kolumbus 28.07.2011 20:38

Turasy chyba juz kondycyjnie siadly - wcale sie nie dziwie po takim tempie jakie zaserwowali

HEDu 28.07.2011 20:38

85 minuta ;p

ta... zwyciestwa polskich druzyn w europucharach daja nam lepszy ranking co w przyszlosci przeklada sie na latwiejsza droge Wisle do LM ... wiec musimy

jcts 28.07.2011 20:40

Nigdy by nie kibicował w Europie Pasom i Amice. A reszta... dopóki Wisła w pucharach wygrywa to mi nie przeszkadza. Niech sobie grają nawet w grupie LE jak my będziemy w grupie LM :D

mitmichael 28.07.2011 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1135750)
I niewiele się pomyliłeś. Piłka wybita z bramki Gaziantepsporu. Mógłby ktoś powiedzieć która minuta? :lol: bo u mnie nie widać przez tureckie reklamy :lol:

Ja sie wkurzyłem bo mi cieło i przestawiłem antene na Eutelsata 7.0E - niedaleko Hotbirda wiec nie było problemu a jest 88 minuta prawie.

upr 28.07.2011 20:40

Patrioci.....

WiślakMyślenice 28.07.2011 20:41

Cytat:

Nigdy by nie kibicował w Europie Pasom
Człowieku przestań, oblałem się piwem przez Ciebie :)

Cytat:

Dzięki, Panowie.
Mógłby Skorża zmienić Lutoboję, bo już nawet mu się startować nie chce.
mówisz-masz

filemon 28.07.2011 20:42

Dzięki, Panowie.
Mógłby Skorża zmienić Lutoboję, bo już nawet mu się startować nie chce. EDIT: Posłuchał :>
Cytat:

Pierwotnie napisane przez jcts (Post 1135756)
Nigdy by nie kibicował w Europie Pasom

ahahahaha, to mnie rozwaliłeś :D

fox mulder 28.07.2011 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez upr (Post 1135748)
13-2 w rożnych dla Turków.

Grają na czas, aż miło patrzeć.

Oj Piechniczek będzie niezadowolony. Niech przejdą, pozycja Maćka proszę mu nie mówić na ty musi być niezachwiana, szkoda by takiego fachowca na właściwym miejscu stracić.

haldir_sgn 28.07.2011 20:43

ja tam sie ciesze ze legła prowadzi, nabijają punkty dla Nas wszystkich. bola mnie tylko sukcesy Lecha w europejskich pucharach, reszta druzyn mi nie przeszkadza ;)

mitmichael 28.07.2011 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez haldir_sgn (Post 1135762)
ja tam sie ciesze ze legła prowadzi, nabijają punkty dla Nas wszystkich. bola mnie tylko sukcesy Lecha w europejskich pucharach, reszta druzyn mi nie przeszkadza ;)

Gdzie jest ten Lech co miał sukcesy w Europie? Jak to mowia to było dawno i nie prawda a zycie toczy sie dalej - kto o tym pamieta dzisiaj, gdy Lech czeka tylko i wylacznie na lige i Puchar Polski. Mam nadzieje, ze teraz bedzie Nasz czas :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl