![]() |
Ja chcę przypomnieć tylko ,że pierwszy mecz Wisła grała na wyjeździe a jak wyglądała gra na wyjazdach Wisły w tamtym sezonie to chyba wszyscy wiemy! Mecz na Reymonta pokaże jak drużyna się prezentuje! Ja stawiam ,że wygramy u siebie spokojnie 2 lub 3 do 0.
|
Cytat:
Na podstawie jednego meczu ? Nie. Na podstawie całego sezonu , obrona jest taka słaba , że byle kto może strzelić. Wisła trafi na mocniejszego przeciwnika , pressing i hola hola bya bya. |
Calkiem ciekawy rywal kibicowsko:).
|
Witam, oto moja mała analiza:
Bardzo bym chciał, żeby Morgen jakimś cudem przeszło Litex. Litex to już nie jest kopciuszek jak w meczach z Widzewem, tak samo jak Bułgaria przestała być słabsza od nas piłkarsko. Zresztą pragnę przypomnieć, że Widzew przegrał w Bułgarii: 28.07.1999 r. Litex Łowecz - Widzew Łódź 4:1 (1:0) - sugeruje to bardzo ciężki wyjazd. Zresztą w Bułgarii zawsze królowały drużyny ze stolicy, Łowecz jest tam silny od dekady. Oto jakie miał wyniki w sezonie: http://boisko.info/bulgaria/liga-bulgarska/ A zatem jedna porażka! U siebie nie przegrał ani razu. Dodatkowo polecam Wam bardzo ten link - http://en.wikipedia.org/wiki/PFC_Litex_Lovech_in_Europe Widać, że to solidna ekipa, trochę nawet pechowa w niektórych meczach. Wisła z obecnym zgraniem i siłą ma nikłe szanse - trzeba bardzo się poprawić. Można też zadzwonić do Żiliny po radę jak ich przejść :) |
Powtórzę, zakładając że do naszej konfrontacji z Bułagarami dojdzie - mecz wyjazdowy Wisły w III rundzie będzie decydujący.
I bardziej od jakości gry ze Skonto chciałbym sensownych zmian w jedenastce, dokonanych przez trenera.W meczu z Litexem zaś konkretnie nie wyobrażam sobie tolerowania takiej gry w wykonaniu Małeckiego i Jaliensa. Generalnie uważam że Jaliensa powinien zastąpić Bunoza. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Losowanie niezłe, ale mogło być lepsze :) Ja po cichutku liczyłem na Ekranas Ponieważe, czy Shamrock Rovers, ale Litex (jakoś nie wierzę w to, aby Mogren awansowało do następnej rundy) jest w naszym zasięgu.
|
Nie wiem po co niektorzy w ogole myślą o graniu w LM, gdzie żadnych ogórków nie będzie, skoro mecz z Litexem czy rewanż na R22 ze Skonto powoduje u was tyle stresów...
trzeba wierzyć że sie uda i tyle. |
Cytat:
Nie ważne na kogo trafimy , tak czy siak będzie ciężko i będą męczarnie , ale z każdej potyczki wyjdziemy jako zwycięzcy :D |
Macie wyniki losowania LE ?? Chodzi mi o wszystkie pary, nie tylko Śląsk i Legia... Albo gdzie to moge znaleźć
|
Z forum litexu: "Kraków to cudowne miasto, najpiękniejsze w Polska .. i 20 razy większe niż Lovech .. Mają także bardzo starej dzielnicy i stadion"
O ile dobrze to przetłumaczył translator to się trochę zdziwią bo się troszkę u nas pozmieniało;p |
Cytat:
|
Rywal może być szanse oceniam 50/50 więc nie jest źle,Kiedyś mieliśmy Real i Barcelone i szanse były 90/10 lub więcej dla naszych rywali
Łatwo nie będzie ale mamy szanse |
Cytat:
|
Cytat:
"They also have a great old neighborhood and the stadium" W sensie, że great stadium, a nie old stadium :D |
Boicie się bułgarek ? to co powecie w 4 rundzie jak mistrza Szkocji trafimy hehehe albo Kopenhage która była w 1/8 lm i zremisowala z chelsea londyn ,wtedy pewno beda teksty zeby walkowerem oddac:)
|
Cytat:
|
Z Kopenhagą jakieś 5 lat temu mogliśmy się porównywać dziś by nas roznieśli w pył :)
|
Cytat:
No to o męczarniach. Jak sobie przypomnimy te ostatnie sukcesy to ... też były męczarnie. Z Parmą po 1-2 długo przegrywaliśmy 0-1, a z Schalke04 u siebie tylko 1-1, gdzie w II połowie praktycznie sie tylko broniliśmy. Wiem, wiem w rewanżu było super a i z Parmą dobrze się skończył rewanż w Krakowie. O męczarniach z Realem Saragossa juz nie wspomnę. Jakby wszystko przychodziło łatwo to tak jak w książce Kundery" Nieznośna lekkość bytu", byłoby nie do przyjęcia. Zwycięstwo smakuje wtedy gdy przychodzi z trudem. Czyli Ja chcę kolejnych męczarni byle z podobną puentą co w meczu np. z Realem Saragossa. No może z racji wieku to jednak wolałbym odrobinę mniej emocji ale i tak wynik końcowy się liczy. I tak w Poznaniu nikt nie wspomina o karnych z jakąś azjatycką drużyną tylko o zwycięstwie z rezerwami MC, wynik się liczy ale i po tym co napisałem to i ...propaganda. |
Jezeli zlała ich Zylina w zeszłym roku i Debreczyn to dlaczego my nie mozemy im udzielić lekcji w tym roku?? a co to my jestesmy gorsi od wegrów czy słowaków??
|
Jezeli zlali nas Estonczycy, i Azerowie, tp dlaczego oni , maja nam nie udzielic lekcji, jezeli nas nie docenia, szanse wzrosna. Co prawda z Zilina i Deberczynem za Skorzy bysmy wygrali, niestety rok temu za Kasperczaks juz nie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja mimo wszystko uważam, że to może być łatwiejszy mecz niż ten ze Skonto, bo wątpię, żeby Litex bronił się całą drużyną na 30. metrze od bramki.
|
Gdyby teraz zaistniała sytuacja, że byli byśmy w pełni sezonu, to nie bał bym się w ogóle o wynik. Ale jak widzicie, a ja na każdym kroku to powtarzam, nasza liga powinna grać systemem wiosna- jesień!!! Wręcz musi, jeśli mamy osiągać jakieś wyniki w pucharach. Tylko gamonie ze spółki Ekstraklasa i PZPN tego nie wiedzą. :/
|
Niewiem czy to te forum ale pytam.
Kogo mozemy wylosowac w 4 rundzie LM? |
Litex to rywal w naszym zasięgu. Oczywiście pod warunkiem, że przejdziemy obecną rundę i dojdziemy do jakiejś sensownej formy. Wisłę, grającą jak ze Skonto, to i Podbeskidzie mogłoby wyeliminować. Aktualny skład, będąc w optymalnej dyspozycji, powinien być przynajmniej równorzędnym rywalem dla Bułgarów.
Ciągle wracam myślami do meczu ze Skonto i zastanawia mnie czemu Maaskant nie stawia odważniej na nowych zawodników. Gdzieś podświadomie cały czas zakładam, że Nunez, Jovanović i Biton są piłkarzami, którzy mogą podnieść jakość zespołu i być przynajmniej przyzwoitymi zmiennikami. O ile krótki występ Bitona jeszcze jestem w stanie zrozumieć (późno dołączył do zespołu), to już faktu, że Nunez lub Jovanović wcale nie pojawili się na boisku, zupełnie nie pojmuję. Mówiło się, że Argentyńczyk jest zawodnikiem, który ma być lepszy od Sivakova i Jirsaka. Czemu Maaskant nie dał mu choćby kilku minut szansy? Nowi nie są przygotowani kondycyjnie? Nie są zgrani z zespołem? Czy może jednak nie prezentują się na tyle dobrze, by rywalizować z piłkarzami z podstawowego składu? Mam nadzieję, że już niedługo zaczną się spłacać, bo na dzień dzisiejszy wciąż mamy wiele słabych punktów, które niedawne transfery miały wyeliminować. Cytat:
|
Cytat:
|
nie wazne kogo jesli przejdziemy 4ta runde to moze chociaz w LE pogramy a to jak na poziom Polskiej Pilki wyczyn nie byle jaki ;) mam nadzieje ze sie uda i nasi udowodnia ze te Piechniczki i inne typy tak bardzo sie mylily w swojej ocenie ;P
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Osobiście mam mieszane uczucia co do ewentualnego kolejnego rywala ale z drugiej strony, jak nie umiemy przejść Litexu to po co pchać się do LM gdzie kluby będą o wiele lepsze? Dodatkowo liczę, że Tsvetan ma dobre rozeznanie w lidze Bułgarskiej i będzie w stanie pomóc Maaskantowi w rozpracowaniu rywala jakby co. Sparingu nie biorę na serio bo to jest inny typ grania.
|
Cytat:
-odpadamy po 4 rundzie el.LM i gramy w grupie LE -wygrywamy 4 runde el.LM i gramy w grupie LM wiec wygrany dwumecz z Litexem daje już jakąś grupę. |
Litex pewnie mógł jeszcze gorzej trafić(a niżeli Wisłę) , bo nie był rozstawiony ?
Oby przejść ten Litex to póżniej nie będzie takiej strasznej presji , bo nawet w razie przegranej będzie gwarant w postaci LE . |
Losowanie chyba znow najgorsze z możliwych, ale z Liteksem mimo to oczywiście można powalczyć.
Bardzo ważne będzie drobiazgowe rozpracowanie przeciwnika i wybór odpowiedniej taktyki. Maaskant stanie przed szansą udowodnienia, że jest naprawdę dobrym trenerem. Liczę też na Nuneza i Gargułe, że ich forma i przydatność dla drużyny będzie rosła odmieniając na lepsze postawę naszej drugiej linii, która w meczu ze Skonto bardzo zawiodła. |
Kwiatki z forum Liteksu:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
bez sensu mówić czy trafili najgorzej czy nie. Przeciez Skonto tez mialo byc najtrudniejsze a jakos chyba tak zle nie jest. Pozatym trzeba sie liczyc ze pozniej juz nie bedzie latwych przeciwnikow wiec jesli ich nie pokonamy (po wygranej ze Skonto) to znaczy ze dalej nie zrobilismy nawet pol kroku do przodu, ale trzeba wierzyc w Nasza Wiselke i RM ze pouklada ich tak ze bedziemy wygladali zgola inaczej niz w meczu ze Skonto
Ps : @up i dobrze niech sie nie boja my ich tez sie nie boimy przynajmniej nie powinnismy (kiedys balismy sie trafic na Real Barce a co dzis sie mamy bac przecietnego Litexu?) wszystko zweryfikuje murawa |
Szukają pozytywów w końcu nie są bez szans .
Oby Wisełka tylko w formie była to wierze głęboko że ich pojedziemy. |
Prawda jest taka ze w tym sparingu rzeczywiscie grali lekko eksperymentalnym skladem. Wyslarczy przegladnac jak grali w zakonczonym sezonie. Szkoda ze dalej mamy pecha w losowaniu, wiadomo ze musimy wygrywac z takimi druzynami jesli marzymy o LM, ale brak szczescia ciagnie sie za Wisla juz od dluzszego czasu..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl