![]() |
kwa mac mamy opieszałość w transferach, opieszałość w STADIONIE bo znów trzeba po jakiś zasranych suchych stawach grać kwa mać;/
gdzie sie podziała ta ambicja ;/ podjęcie ryzyka??!! przecież oni grali tak samo przed straceniem bramki jak i po co to kwa ma byc??!!! |
Wszystko wszystkim ale nie zapominajmy o Basałaju!!Możliwe,że za rok będę mu dziękował za transfery bo wg.tego co zbymak gada to ma być super ale kto nam sprzedał obronę??Głowę rozumiem bo mu się należało ale Marcelo??Co to znaczy,że takiemu klubowi jak PSV się nie odmawia??To jest paranoja.Nie liczę,że na wyjeździe wygramy bo wystarczy,że allahy zamurują bramkę!!Ch**j d*pa k*rwa ci*pa!!
|
kogoś to dziwi?
serce boli |
rozwiążmy tą lige.. albo wypiszmy sie z UEFA tak zebysmy nie musieli grac w pucharach bo poprostu szkoda na to patrzec a karny jebany na siłe w srodek.. myslalem ze czegos wiecej mozna sie spodziewac po żurawiu..
|
Bede to powtarzal zawsze Wisłe z Europejskiego dna moze uratowac tylko zagraniczny trener.
|
Majchrowski
|
Wszystko wszystkim ale nie zapominajmy o Basałaju!!Możliwe,że za rok będę mu dziękował za transfery bo wg.tego co zbymak gada to ma być super ale kto nam sprzedał obronę??Głowę rozumiem bo mu się należało ale Marcelo??Co to znaczy,że takiemu klubowi jak PSV się nie odmawia??To jest paranoja.Nie liczę,że na wyjeździe wygramy bo wystarczy,że allahy zamurują bramkę!!Ch**j d*pa k*rwa ci*pa!!
|
someonewisp pierd sie porzadnie w łeb zanim cos głupiego napiszesz
|
Spoxter dalej uważasz, że nasi są lepsi technicznie? Po dzisiejszym meczu dodam że azerowie są lepsi: technicznie, fizycznie, taktycznie i piłkarsko. Po transfery do Azerbejdżanu. Ludzie dajcie sobie na luz, czy wy dalej uważacie, że przegraliśmy bo ambicji nie mają? Maja ambicję, widziałem w minie Pawła Brożka jak usiadł na ławce przerażenie na twarzy. Myślał pewnie: Boże oni są od nas lepsi...Bo tacy właśnie są. Polska piłka jest na dnie i nie zmieni tego Bunoza ani Paljic. Trudno, europejskie puchary nie są dla nas.
|
Cytat:
|
Zasłużone zwycięstwo Karabachu.
No cóż, każdy ma taką ofensywę transferową na jaką go stać. Zastanawiam się tylko czy oni już zagrali na zwolnienie Kasperczaka czy może chcieli się od początku koncentrować tylko na lidze? Ewentualnie jedno i drugie. No cóż, wypada się do tego przyzwyczaić. Jesteśmy na samym dnie |
Tylko Jovanic grał dobrze. A popełnił kilka błędów. Gdyby nie on...
Paweł Brożek nie miał ani jednego dobrego zagrania. Małecki wszedł i zrobił trochę wiatru, ale "kolegów nie poderwał". Debiut Bunozy lepiej przemilczeć. Zobaczyliśmy, jak wiele znaczy zgrany zespół. Azerowie grali na wyczucie i tyle. Czym była dobra gra Wisły? Jedną chwilką. Ech.... |
Bunoza?? HAHAHAHAHA MAREK WASILUK MAREK WASILUK MAREK WASILUK CHŁOP JAK DO GŁOWY SKACZE TO W A KLASIE LEPSZEGO WIŚLE ZNAJDE ZA DARMOOOO!!!!!! KUR....
|
ale nasze dzis czadu dały :D
Przebili Levadie 5 krotnie :D |
Jak na SKWK napisali o Kasperczaku to wszyscy naskoczyli na autora
Przypomne cytat: Cytat:
Od samego początku nie byłem zwolennikiem zatrudnienia tego leśnego dziada EDIT Co do Bunozy Nie każdy jest Marcelo Pierwszy mecz, nie zgrany z zespołem, tyle. Zagrał bojaźliwie i nie winie go za tą porażkę |
Pajace bez ambicji i tyle.
Bunoza jak na razie dno, szkoda, że Kleber nie mógł zagrać, ale z drugiej strony co by to dało... Kur... szlag mnie trafi. Tyle transferów i na co to wszystko? Dużym błędem niestety było sprzedanie Marcelo i Głowy w jednym okienku. |
Teraz wyjazd do Baku najlepiej już jutro zeby sie zaaklimatyzowali i bez wyniku 0 - 3 nie wracać. A własciwie zakaz wjazdu do kraju.
|
Tu potrzeba klasowych pilkarzy, a nie szrotu z II, III czy IV Bundesligii. Proste i logiczne.
|
słuchajcie, wypiszmy się z tej UEFA, FIFA na jakieś 10 lat, nauczmy się grać w piłkę i dopiero próbujmy coś w tej Europie :)
|
Cytat:
Piłeś-nie pisz!!!! Jestem rozczarowany jak każdy, ale nie ma zgody na "szmacenie" klubu, piłkarzy i innych związanych z TYM klubem.Bez odbioru. |
Odwalcie się od Basałaja. Kasperczak jest głównym winowajcą.
|
Cytat:
Postanowiłem trochę ochłonąć zanim coś napiszę i innym radzę to samo. |
Ani razu nie było dwóch podań z pierwszej piłki, czy trzeba coś jeszcze dodać....
Wstyd! Czekam, aż tylko Nasze Orły dostaną lanie od Azerów... |
Co prawda jest jeszcze rewanż, ale po tych łamagach to ja się już nic wielkiego nie spodziewam. No ja *******e goście, którzy zarabiają po X tyś zł na miesiąc powinni wykazywać więcej zaangażowania gdzie jest go więcej w A klasie, a grają za kiełbasę z grilla i piwo. Teraz się śmieję przez łzy, ale jak sobie przypomnę gdzie takich kelnerów ogrywało się z marszu 5:0 w pierwszym meczu i było po sprawie to pokazuje dokąd zaprowadziły nas nasze działania. Gramy jak równy z równym z Azerami i po heroicznych bojach wygrywamy albo odpadamy. Teraz będziemy co roku się obawiać jakichś azerskich potęg. Pozostała tylko rozpacz. 15 lat kibicuje Wiśle, ale hasło "czy wygrywasz czy nie" do mnie teraz nie przemawia.
|
Azerowie zagrali całkiem dobrze w defensywie - dobrze się bronili, a my... cóż - Kasperczak wystawił zbyt eksperymentalny skład, nie wiem po co zmienił dobrze funkcjonującą jedenastkę w meczu z Szawle, wtedy byłoby może inaczej, a tak - wsadził Paljica, który jeszcze nie jest zgrany z drużyną... jedyne pretensje to mam do Boguskiego z pierwszej połowy, bo za dużo tracił, a jego podania nie trafiały do celu. Mówiłem, że nie można lekceważyć Azerów, to ich zlekceważyliśmy i przegraliśmy - poniekąd na własne życzenie.
|
Nie no tak naprawdę to czego my się spodziewaliśmy. Bo tak po chwili konsternacji to ja mówię niby czemu mamy wygrywać w europie. U nas nie ma żadnych systemów szkolenia, obciążenia treningowe to jakaś patologia. Główną przyczyną porażki jest złe przygotowanie fizyczne. Profesjonalni piłkarze muszą biegać przez 90 minut meczu a jeśli tego potrzeba to 120 minut. I jest tak jak mówi sir Alex jak K**** nie masz co robić na boisku to biegaj w kółko bo w piłkę nie gra się na chodząco. Mi się wydaje że to jakiś problem psychologiczny. Oni nie mają mentalności nie rozumiem. Bo tak naprawdę 70 minut gramy dobrze w środku pola coś tam z przodu jednak zupełnie bez klarownych sytuacji. Karabach kilka kontr też nie groźnych bląd Kowalskiego tracimy bramkę. I w tym momencie jest 19 minut końca. Nasi nie biegają chodzą totalnie zagubienie głupota Bunozy i zamiast się zdecydować czy gramy ofensywnie otwieramy się czy defensywnie to ani to ani to. Dobrze że się Kiro z Małym mobilizują i grają sami bo wywalczają karnego, który jest naszą jedyną 99% sytuacja bramkową w całym meczu i go nie trafiamy. Dla mnie jedyne logiczne wytłumaczenie to chyba K**** Allach jest tym jedynym bogiem.
|
Bunoza rewelacja. Zupełna bezradność w pojedynkach 1 na 1 do tego zachowywał się jak dziecko we mgle. Zresztą, Kowalski też nie błyszczał. Tak naprawdę, nie ma kogo wyróżnić, może poza Małeckim, który przynajmniej się starał. W rewanżu Azerowie nas rozklepią, nie oszukujmy się - w tydzień nastąpi jakiś cud ? To nie było szczęśliwe 1:0 dla Azerów, mogli nam wbić jeszcze ze dwie bramki spokojnie. Ale, w końcu piłkarze nas przyzwyczaili, że puchary kończą się w Krakowie w sierpniu, więc o co nam tak naprawdę chodzi ?
|
Panowie - jest jeszcze rewanz wiec wierzymy. Teraz wszyscy przypominamy sobie słowa swietej pamieci Kazimierza Gorskiego (kazdy je powinien znac).
|
Żenada i tyle. Śmialiśmy się z Lecha a sami zagraliśmy dużo gorzej. Niestety fizycznie wyglądaliśmy blado, a obrona to tragedia! Mogliśmy przegrać tak z 3-0!
Moje oceny w skali 0-10 Jovanić - 4 kilka niepewnych interwencji. Cikos - 3 - bardzo średnio Kowalski 3 - pod bramką Azerów marnuje sytuacje z tyłu zawalił bramkę Bunoza - 1 - żenada z tyłu i do tego czerwień! DNO P.Brożek 3 - zawalił bramkę z Kowalskim ale z przodu coś próbował Paljic 3 - biegał, biegał, biegał i tyle. Sobolewski 4 - nic poza walką Jirsak 5 - kilka plusów za kilka piłek i strzał, ale to za mało.... Boguski 3 - tyle piłek które mu odskoczyły... Pa. Brożek 3 - nie było go na boisku Żurawski 2 - niestety ale karne się wykorzystuje Małecki 7 - mam dość *******enia forumowych idiotów żeby pozbyć się Małego. Jedyny który mógł odmienić losy meczu. Wywalczył karnego, szarpał.Coś robił! Kirm 4 - biegał, walczył Łobo - za krótko grał DRAMAT jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne! Azerowie zabiegali Nas. Niewróży to dobrze. Miałem cichą nadzieję w przerwie meczu że będzie 0-0. Wiem - ale 0 z tyłu to podstawa w pucharach i w baku zremisujemy/wygramy bramkowo. Jaki byłem naiwny. |
Jestem raczej czytaczem forum, niż wypowiadającym się, ale dzisiejszy mecz to była mordęga coś jakby moja kobieta dobrowolnie oddała się stadu mężczyzn, a w 91 minucie by szczytowała...
|
Cytat:
- Skąd tyle zaufania do Pajlica by wystawić w pierwszym składzie i trzymać bezproduktywnego bitą godzinę -dla mnie Jirsak i Sobol obok siebie ok, ale jak się bronimy.... nie było komu prosto piłki kopnąć z przodu... gdzie GARGUŁA.... - od Boguskiego byłby w ofensywie dziś lepszy KTOKOLWIEK , nawet nasz niegrający już jakiś czas trener-asystent gdyby wstał, zdjął dresik i zagrał....... + duże piwo dla tego który wyszukał Bunoze.... (Kapka?) |
Ambicję akurat mieli, więc nie mówcie, walczyli, starali się, Żuraw jeździł na dupie.
po prostu są takie mecze, poczekajmy do Baku i wtedy rozliczajmy. jest źle, ale myślę, że nie będzie drugiej Levadii.. |
Syf, kiła i mogiła. To co dzisiaj wyprawiała druga linia, a raczej czego nie robiła to po prostu woła o pomstę do nieba. Oczywiście Bunoza też się nie popisał. Ale powiedzmy sobie szczerze, przy wyprowadzaniu "ataków" nie było do kogo grać z obrony do pomocy. A jak już piłka docierała to albo oddanie do tyłu albo bezmyśle wypieprzanie jej w przód. Zero kreatywności. Niestey ale Azerowie zasłużyli dzisiaj w pełni na wygraną.
|
Cytat:
Kocham ten klub i nie obrażam jego tylko piłkarzy którzy zarabiają tyle co ja nigdy nie zarobie a nic nie robią............. Tyle w tym temacie |
Cytat:
Pan Boguś powinien przeprosić sam siebie i nas kibiców bo to ignorancja i kombinatorstwo spowodowało że od dwóch lat jesteśmy pośmiewiskiem polskiej piłki |
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=Chhp-DTf-oQ
to najlepszy komentarz do tego spotkania jesteśmy dziadami i nie potrafimy grać w piłkę, lepiej nie pchać się do pucharów |
Wypadałoby przypomnieć tekstu niektórych, którzy byli pewni zwycięstwa z "kelnerami".
Gdyby lepsza skuteczność to by było pewnie z 3-0. |
Cytat:
|
Przegrywamy z wicemistrzem azerbajdżanu. Chyba czas umierać.
Btw Chavez to chyba spierd.. na lotnisko w te pędy. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl