Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Weźcie się do roboty (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=527)

Kocur 14.11.2017 18:02

Odbieram złotą łopatę i odkopuje zapomniany temat.


W sumie podbijam poprzedniego posta - szukam trenera personalnego, co weźmie pod lupę wagę, wzrost, tryb życia itp - rozpisze, wyjaśni, zasugeruje sposób odżywiania (niekoniecznie radykalną dietę).


Ograniczyłem do minimum słodycze i inne przekąski, 2 kg spadło w ciągu miesiąca ale to ciągle mało, zwłaszcza że regularnie uprawiam wspinaczkę a waga uparta jak świadek jehowy na progu ruszyć dalej w dół się nie chce ...

TIR_DO_SŁUBIC 14.11.2017 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1487289)
Odbieram złotą łopatę i odkopuje zapomniany temat.


W sumie podbijam poprzedniego posta - szukam trenera personalnego, co weźmie pod lupę wagę, wzrost, tryb życia itp - rozpisze, wyjaśni, zasugeruje sposób odżywiania (niekoniecznie radykalną dietę).


Ograniczyłem do minimum słodycze i inne przekąski, 2 kg spadło w ciągu miesiąca ale to ciągle mało, zwłaszcza że regularnie uprawiam wspinaczkę a waga uparta jak świadek jehowy na progu ruszyć dalej w dół się nie chce ...

www.mocnytrener.pl

Współpracowałem, zajebisty człowiek. Pytaj o szczegóły na PW.

Kocur 29.01.2018 13:54

Przy okazji - dzięki za namiary.


Ps. Chce kupić mojej Młodej (sobie przy okazji też) takie cuś - używał ktoś albo poleci lepszy model jeśli w ogóle może być lepszy / gorszy :)


https://i.imged.pl/drazek-do-cwiczen...fekt-sport.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl