![]() |
Odbieram złotą łopatę i odkopuje zapomniany temat.
W sumie podbijam poprzedniego posta - szukam trenera personalnego, co weźmie pod lupę wagę, wzrost, tryb życia itp - rozpisze, wyjaśni, zasugeruje sposób odżywiania (niekoniecznie radykalną dietę). Ograniczyłem do minimum słodycze i inne przekąski, 2 kg spadło w ciągu miesiąca ale to ciągle mało, zwłaszcza że regularnie uprawiam wspinaczkę a waga uparta jak świadek jehowy na progu ruszyć dalej w dół się nie chce ... |
Cytat:
Współpracowałem, zajebisty człowiek. Pytaj o szczegóły na PW. |
Przy okazji - dzięki za namiary.
Ps. Chce kupić mojej Młodej (sobie przy okazji też) takie cuś - używał ktoś albo poleci lepszy model jeśli w ogóle może być lepszy / gorszy :) https://i.imged.pl/drazek-do-cwiczen...fekt-sport.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl