![]() |
Co Wyborowa pisała? Bo byłem na wagarach jak to przerabialiśmy? :lol:
|
podobno tylko Sobieski wie.. :D
|
Sobieski nic nie powie, bo ostatnio go widziałem w takiej klatce na półce w sklepie - pewnie go w jasyr wzięli.
|
a Finlandia to dosyć ładny kraj:D i nie lubię jak mnie weźmie grypa ŻOŁĄDKOWA:D
|
Cytat:
|
no to trzeba "zagadać" i do Wyborowej i do Sobieskiego. zobaczymy kto pierwszy padnie..! :lol:
|
To chodźcie stworzymy jeszcze wódę "Wiedźmin" albo "Chłopi":lol:
|
Czyli w najlepszych latach twórczości cechowała ich zimna stylistyka pisania i coraz bardziej nieskładne rymy w kolejnych strofach?
Taka awangarda :) |
Zróbmy lepiej wódkę - Wiślacką :D . Ale tak żeby jej nikt nie dał rady :D
tak z 80%, nie mniej. Tylko dla orłów xD Napój bogów :D |
Cytat:
albo "zielona wrózka" - co lepsza ma 72% :) |
Wiślacka powinna mieć 1906% :D
|
Cytat:
Dziękuję za więcej - z piciem to niewiele wspólnego miało ... |
1906% i polewaaaać żydkom ją, żydkom! :lol:
|
idąc takim tokiem rozumowania...denaturacik:D
|
Cytat:
|
co do wódki to podoba mi sie pioesnka kibiców Widzewa gdzie refren brzmi " My kibice z Łodzi wódka nam nie szkodzi". I pomyślec że w latach 80-tych Wisełka miała zgode z RTS-em.
|
Jak moderatorzy będą częściej zaglądać do tego tematu, to zmienią nazwę na Luźny - spotkania AA
Nazywam się pio i jestem alkoholikiem :lol: BTW: święta się kończą i od jutra rodzina nie będzie patrzyła przychylnym okiem na spożywanie w większych ilościach :foch: |
mój tato robił kiedyś wino które się paliło... heh wszyscy moi znajomi wspominają że był taki rocznik który po jednej szklance zabijał :lol: w towarzystwie już dobrych kilka lat utrzymuje się określenie "tatowe wino" na coś co jest pieruńsko uzbrojone w procenty :>
|
Cytat:
jak było zielone to głowe daję że szanowny Tato "zieloną wróżkę" produkował :-D |
Tato Kobiety_Wiślaka robił absynt? :D
szacun |
zielone?!? eeee nie, ono właśnie wyglądało całkiem normalnie, tak niepozornie ....
zwykłe czerwone jak jabol :> Boże ile myśmy zła nim wyrządzili nieświadomym... :lol: |
Cytat:
|
Nie powiem ja też, ostatni raz miałem przyjemność pić toto w wakacje'07 :]
|
"Tatowe wino?!?" :shock::shock::shock:
nie pamiętam... czy ja też je wtedy piłam? :-p |
Cytat:
|
Cytat:
hihihihi ja tez piłam i ci państwo też pili ... to było wtedy jak trafiliśmy na tej zabójczy rocznik :lol: |
A swoją drogą to dziwię się Wam... naprawdę ...
Ja w życiu nie wzięłam i nie wezmę do ust nic co jest: zielone :> :D edit: Cytat:
|
Piłem zgodnie z instrukcją z małymi modtfikacjami :)
Na pewno nie był polski, o ile dobrze pamiętam to był czeski absynt |
Cytat:
a wiesz ze to z absyntem nie ma nic wspólnego? sztucznie aromatyzowany, sztucznie barwiony, nie widział nigdy ziół, nie metnieje, poprostu wysokoprocentowa wódka.. czechy uważa się za "króla" absyntu bo to oni wznowili jego produkcje po upadku komuny (absynt przez długie lata był zakazany - w usa do tej pory zresztą). ale to co produkują z absyntem nie ma nic wspólnego.i nim absolutnie nie jest. Wyjatek to Bitter - produkowany przez amerykanina - to w 100% absynt :) a i nasz rodzimy DeLux godny polecenia! |
Wiem wiem widziałem na stronie i tak patrząc na te butelki mam poważne wątpliwości czy był z Czech i szukam tej jednej zeby dokładnie się określić, bo pamięć nie ta :) ALe i tak jestem poważnie zawiedziony tym co niedawno przeczytałem na stronie i tym co potwierdziłaś Ty tutaj. Szukam tej flaszki na stronie ;)
EDIT: przepatrzyłem wszystkie z wszystkich krajów, ale nic mi nie zaświtało - będę musiał kumpla zapytać co to za absynt i czy w ogóle :lol: BTW: po świętach już, a śledzie nie poszły :D |
wiesz chyba kazdy sie na te czeskie wyroby złapał... sama kiedys kupowałam w przygranicznych sklepach :) i myślłam że pije trunek którym tak się zachwycał Picasso i Hemingway... ze tam ten tajemniczy piołun jest :)
ale jak piłes inny niż czeski to jest wielce prawdopodobne że to był prawdziwy absynt :) |
te obrazki z polskiej strony o absyncie nic mi nie powiedziały :foch: ale przynajmniej nabyłem wiedzę, który absynt warto zakupić :D
|
to chyba jedyna i najlepsza polska strona o "zielonej"
http://www.absynt.yoyo.pl/ ale nie przedstawia wszystkich gatunków więc całkiem możliwe że piłes jakieś cacko i nawet o tym nie wiesz :) HALLO a gdzie reszta?? My tu o wrózkach inni uciekli?? |
Na tej stronie właśnie sprawdzałem :)
Chyba z tym wątkiem lepiej przejść na pw Bo OT robimy :rotfl: |
Cytat:
|
ot tak, po prostu :D
|
zmiana tematu ....
o czy my tu sobie wczesniej gawędziliśmy zanim wstrzeliłam się z wrózką? ;) |
to może szybkie pytanie, Orange GO, POP, czy MUSIC, jeśli chcę kupić nowy starter? głównie chodzi mi o smsy, ale ogólnie jak to wygląda.. w Orange MUSIC można doładować za 5zł?
|
o innych sobieskich, smirnoffach, denaturatach i paniach tadeusza :)
|
Cytat:
w temacie starterów nie pomogę.... na abonamencie lecę ładnych parę lat.. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl