Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

pio 26.12.2008 22:44

Co Wyborowa pisała? Bo byłem na wagarach jak to przerabialiśmy? :lol:

Gucio25 26.12.2008 22:48

podobno tylko Sobieski wie.. :D

zawszewiernyts 26.12.2008 22:49

Sobieski nic nie powie, bo ostatnio go widziałem w takiej klatce na półce w sklepie - pewnie go w jasyr wzięli.

Barthez 26.12.2008 22:49

a Finlandia to dosyć ładny kraj:D i nie lubię jak mnie weźmie grypa ŻOŁĄDKOWA:D

Ni_Ma 26.12.2008 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 647898)
Co Wyborowa pisała? Bo byłem na wagarach jak to przerabialiśmy? :lol:

to samo co Żołądkowa, Absolut czy Smirnoff :)

Gucio25 26.12.2008 22:53

no to trzeba "zagadać" i do Wyborowej i do Sobieskiego. zobaczymy kto pierwszy padnie..! :lol:

Barthez 26.12.2008 22:54

To chodźcie stworzymy jeszcze wódę "Wiedźmin" albo "Chłopi":lol:

pio 26.12.2008 22:54

Czyli w najlepszych latach twórczości cechowała ich zimna stylistyka pisania i coraz bardziej nieskładne rymy w kolejnych strofach?
Taka awangarda :)

zawszewiernyts 26.12.2008 22:56

Zróbmy lepiej wódkę - Wiślacką :D . Ale tak żeby jej nikt nie dał rady :D
tak z 80%, nie mniej. Tylko dla orłów xD
Napój bogów :D

Ni_Ma 26.12.2008 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zawszewiernyts (Post 647907)
Zróbmy lepiej wódkę - Wiślacką :D . Ale tak żeby jej nikt nie dał rady :D
tak z 80%, nie mniej. Tylko dla orłów xD
Napój bogów :D

sliwowica ma 70% to by sie mogła nadać ewentualnie..:-D

albo "zielona wrózka" - co lepsza ma 72% :)

pio 26.12.2008 23:01

Wiślacka powinna mieć 1906% :D

Romy S. 26.12.2008 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zawszewiernyts (Post 647907)
Napój bogów :D

Już jeden wislacki napój bogów z browaru PAMA był !

Dziękuję za więcej - z piciem to niewiele wspólnego miało ...

Gucio25 26.12.2008 23:05

1906% i polewaaaać żydkom ją, żydkom! :lol:

Barthez 26.12.2008 23:06

idąc takim tokiem rozumowania...denaturacik:D

Ni_Ma 26.12.2008 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 647917)
idąc takim tokiem rozumowania...denaturacik:D

co przemienia migdałki na rodzynki..:lol:

AYALA 26.12.2008 23:13

co do wódki to podoba mi sie pioesnka kibiców Widzewa gdzie refren brzmi " My kibice z Łodzi wódka nam nie szkodzi". I pomyślec że w latach 80-tych Wisełka miała zgode z RTS-em.

pio 26.12.2008 23:33

Jak moderatorzy będą częściej zaglądać do tego tematu, to zmienią nazwę na Luźny - spotkania AA
Nazywam się pio i jestem alkoholikiem :lol:
BTW: święta się kończą i od jutra rodzina nie będzie patrzyła przychylnym okiem na spożywanie w większych ilościach :foch:

Kobieta_Wislak 26.12.2008 23:40

mój tato robił kiedyś wino które się paliło... heh wszyscy moi znajomi wspominają że był taki rocznik który po jednej szklance zabijał :lol: w towarzystwie już dobrych kilka lat utrzymuje się określenie "tatowe wino" na coś co jest pieruńsko uzbrojone w procenty :>

Ni_Ma 26.12.2008 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 647937)
mój tato robił kiedyś wino które się paliło... heh wszyscy moi znajomi wspominają że był taki rocznik który po jednej szklance zabijał :lol: w towarzystwie już dobrych kilka lat utrzymuje się określenie "tatowe wino" na coś co jest pieruńsko uzbrojone w procenty :>


jak było zielone to głowe daję że szanowny Tato "zieloną wróżkę" produkował :-D

pio 26.12.2008 23:48

Tato Kobiety_Wiślaka robił absynt? :D
szacun

Kobieta_Wislak 26.12.2008 23:49

zielone?!? eeee nie, ono właśnie wyglądało całkiem normalnie, tak niepozornie ....
zwykłe czerwone jak jabol :>
Boże ile myśmy zła nim wyrządzili nieświadomym... :lol:

Ni_Ma 26.12.2008 23:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 647940)
Tato Kobiety_Wiślaka robił absynt? :D
szacun

łał, jestem pod wrażeniem.. :-D

pio 26.12.2008 23:52

Nie powiem ja też, ostatni raz miałem przyjemność pić toto w wakacje'07 :]

Kobieta_Wislak 26.12.2008 23:55

"Tatowe wino?!?" :shock::shock::shock:

nie pamiętam...
czy ja też je wtedy piłam? :-p

Ni_Ma 26.12.2008 23:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 647943)
Nie powiem ja też, ostatni raz miałem przyjemność pić toto w wakacje'07 :]

i jak wrażenia? zalezy jaki piłeś, polski jest całkiem niezły ale to namiastka idealnego hiszpańskiego czy szwajcarskiego..

Ni_Ma 27.12.2008 00:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 647946)
"Tatowe wino?!?" :shock::shock::shock:

nie pamiętam...
czy ja też je wtedy piłam? :-p


hihihihi ja tez piłam i ci państwo też pili ... to było wtedy jak trafiliśmy na tej zabójczy rocznik :lol:

Kobieta_Wislak 27.12.2008 00:03

A swoją drogą to dziwię się Wam... naprawdę ...
Ja w życiu nie wzięłam i nie wezmę do ust nic co jest: zielone :> :D

edit:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 647949)
hihihihi ja tez piłam i ci państwo też pili ... to było wtedy jak trafiliśmy na tej zabójczy rocznik :lol:

no coś w tym jest...:lol:

pio 27.12.2008 00:05

Piłem zgodnie z instrukcją z małymi modtfikacjami :)
Na pewno nie był polski, o ile dobrze pamiętam to był czeski absynt

Ni_Ma 27.12.2008 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 647952)
Piłem zgodnie z instrukcją z małymi modtfikacjami :)
Na pewno nie był polski, o ile dobrze pamiętam to był czeski absynt


a wiesz ze to z absyntem nie ma nic wspólnego? sztucznie aromatyzowany, sztucznie barwiony, nie widział nigdy ziół, nie metnieje, poprostu wysokoprocentowa wódka..
czechy uważa się za "króla" absyntu bo to oni wznowili jego produkcje po upadku komuny (absynt przez długie lata był zakazany - w usa do tej pory zresztą). ale to co produkują z absyntem nie ma nic wspólnego.i nim absolutnie nie jest. Wyjatek to Bitter - produkowany przez amerykanina - to w 100% absynt :) a i nasz rodzimy DeLux godny polecenia!

pio 27.12.2008 00:18

Wiem wiem widziałem na stronie i tak patrząc na te butelki mam poważne wątpliwości czy był z Czech i szukam tej jednej zeby dokładnie się określić, bo pamięć nie ta :) ALe i tak jestem poważnie zawiedziony tym co niedawno przeczytałem na stronie i tym co potwierdziłaś Ty tutaj. Szukam tej flaszki na stronie ;)

EDIT: przepatrzyłem wszystkie z wszystkich krajów, ale nic mi nie zaświtało - będę musiał kumpla zapytać co to za absynt i czy w ogóle :lol:
BTW: po świętach już, a śledzie nie poszły :D

Ni_Ma 27.12.2008 00:27

wiesz chyba kazdy sie na te czeskie wyroby złapał... sama kiedys kupowałam w przygranicznych sklepach :) i myślłam że pije trunek którym tak się zachwycał Picasso i Hemingway... ze tam ten tajemniczy piołun jest :)


ale jak piłes inny niż czeski to jest wielce prawdopodobne że to był prawdziwy absynt :)

pio 27.12.2008 00:30

te obrazki z polskiej strony o absyncie nic mi nie powiedziały :foch: ale przynajmniej nabyłem wiedzę, który absynt warto zakupić :D

Ni_Ma 27.12.2008 00:33

to chyba jedyna i najlepsza polska strona o "zielonej"

http://www.absynt.yoyo.pl/

ale nie przedstawia wszystkich gatunków więc całkiem możliwe że piłes jakieś cacko i nawet o tym nie wiesz :)

HALLO a gdzie reszta?? My tu o wrózkach inni uciekli??

pio 27.12.2008 00:40

Na tej stronie właśnie sprawdzałem :)
Chyba z tym wątkiem lepiej przejść na pw
Bo OT robimy :rotfl:

Kobieta_Wislak 27.12.2008 00:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 647966)
Chyba z tym wątkiem lepiej przejść na pw
Bo OT robimy :rotfl:

heh się uśmiałam OT od czego?

pio 27.12.2008 00:43

ot tak, po prostu :D

Ni_Ma 27.12.2008 00:46

zmiana tematu ....

o czy my tu sobie wczesniej gawędziliśmy zanim wstrzeliłam się z wrózką? ;)

Gucio25 27.12.2008 00:47

to może szybkie pytanie, Orange GO, POP, czy MUSIC, jeśli chcę kupić nowy starter? głównie chodzi mi o smsy, ale ogólnie jak to wygląda.. w Orange MUSIC można doładować za 5zł?

pio 27.12.2008 00:47

o innych sobieskich, smirnoffach, denaturatach i paniach tadeusza :)

Ni_Ma 27.12.2008 00:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 647977)
o innych sobieskich, smirnoffach, denaturatach i paniach tadeusza :)

ożesz ale się uśmiałam ... :rotfl:

w temacie starterów nie pomogę.... na abonamencie lecę ładnych parę lat..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl