![]() |
nie wiem czy bana zatrzymuje sie na glownym, a nawet jesli tak jest, to psy nie pozwola by ktos ot tak skorzystal sobie z przechowalni
rozwiazanie jest proste - dogadaj sie z maszynista i zostaw to w specjalu |
a nie prosciej plecak z kanapkami czy czyms tam wniesc na sektor? chyba ze bierzesz na wyjazd namiot karimate i kuchenkę gazową??
|
To miało być drugie pytanie, czy się do kanapek nie przy.......ą, bo niestety w takich czasach żyjemy, że niczego nie można być pewnym (vide ostatni mecz Legia - Lech). A co do karimaty, to bardziej myślałem nad flaszką na drogę powrotną ;)
|
Cytat:
|
Poznan, to nie Azja :) mamy co jesc i nie musimy ograbiac z kanapek kibicow gosci
|
Macie bo przyjeżdzacie do tej 'Azji' pracować:) Więc nie gryź ręki co Cię karmi.
|
nie trac czasu na forum, tylko lec oproznic lodowke. w niedziele przyjezdza KSG z konkretnym zapasem prowiantu ;)
|
A jak jest z wnoszeniem napojów na sektor w Poznaniu? Są jakieś ograniczenia co do pojemności butelek czy w ogóle nie można wnosić?
|
Po co mam opróżniać. Kupię drugą. Polecasz Amikę?
OT |
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=kIqMlBp8lnw&feature=sub
koło 3:40. ładna piosenka, brakuje takich . :} |
Cytat:
Polonia tez nie ma szans na zapelnienie stadionu wiekszego niz 10k. Bywam w Warszawie i znam tamte realia calkiem dobrze. |
Taka mala ciekawostka ( nie wiedzialem gdzie to wkleic ) :
Cytat:
No prosze, coz za akcja :D |
Cytat:
Legia pocięła wczoraj dwóch Polonistów. |
Pomalutku, powolutku coraz więcej zaczyna się wyjaśniać w tej sprawie. Osoby związane z Polonią już piszą, że zrobił to Hutnik Warszawa (mówią, że to młoda chuliganka Legii).
No i chodzi wersja (nie mnie oceniać czy prawdziwa), że mogło dojść do starcia polonistów z Antifą (w szeregach której są poloniści). Brzmi to niedorzecznie, że mieliby się ciąć między sobą (ale patrząc na to jak na Jadze zwalczały się dwie grupy kibiców, wszystko jest możliwe). W ramach wyjaśnień- pocięci to narodowcy, zaś Antifa to lewaki. Więc Polonia była po dwóch stronach barykady. Zaznaczam, że to tylko wyczytane/usłyszane wersje zdarzeń. Póki co tylko Polonia wydała swoją wersję zdarzeń. Legia jeszcze tego nie zrobiła. Na marszu było mnóstwo innych ekip, póki co żadna nie potwierdziła wersji Polonii (ani nie zaprzeczyła, wygląda to tak, jakby nic nie wiedzieli). Więc PDS radziłbym poczekać trochę na wydanie wyroku kto to zrobił. Czas pokaże. |
Cytat:
A co do samych nożowników - skądkolwiek by takie jełopy były, jak dla mnie nie powinno być dla takich ludzi miejsca gdziekolwiek, poza pomieszczeniem 3 x 3 z kratami w oknach i drzwiach. I kij mnie obchodzi, czy to Legioniści, Poloniści, antifowcy czy oenerowcy. |
Cytat:
A co do osądów to również proponuje dać na wstrzymanie ,zwłaszcza osobą z Wisły ,bo nie mają one o tym wydarzeniu żadnego pojęcia.Forum k.net nie jest żadną wyrocznią,tam każdy szczur pisze co chce. |
ToTylkoJa. Nie jestem upoważniony do pisania czegoś więcej co zostało podane, ale na pewno to nie była Antifa.
|
PDS mi chodzi tylko o to, że to Wasza wersja wydarzeń, nie potwierdzona przez nikogo więcej. Ty/Wy już wydaliście osąd kto to zrobił. Nie bronię ludzi którzy to zrobili, oczekuję tylko jakichś rzetelnych potwierdzonych informacji, że to wina Legii. Tylko tyle i aż tyle.
|
ToTylkoJa moze to ty zrobiles ta swoja zyletka haha
|
Uwaga.
Z cyklu niesamowite i mrozace krew w zylach futbolowe przygody cioty: Romanowski oglada mecze NA PARTYZANTA: Cytat:
:lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
PWN zdecydował się zmienić słownikową definicję przychlasta. Od dzisiaj będzie brzmieć: "patrz Rafał Romanowski". |
Właśnie przed chwila na pejsovii : leci hymn, przerywają go podczas wiadomej zwrotki, spiker zapowiada minutę ciszy dla chłopaka co grał w pasach i tragicznie zginął. Co robią te bite ....y? Sami ciągną przyśpiewkę i drą te swoje parchate ryje, że nigdy nie zejdą na psy. Niech oni już spierdalają z tej ligi...
|
A czego innego się spodziewałeś? Oni żyją tylko po to żeby sobie na nas pobluzgać, reszta jest nieistotna.
|
Cytat:
Jak na nich (poza ich hymnem) była kultura, nic o nas - chyba ani razu nie było WTSK! Doceń to:) |
Tekst bodajże z wczoraj. Znaleziony na wiślackim portalu o jesiennym dopingu na reymonta
http://wisla-online.pl/news/quotswie...zniesquot-1454 |
Czemu u nas na meczu nie machamy flagami jakrobi sie to w kibicowskiej europie. Pare flag na kijakch ktore przez caly emcz sa machane przez kibiców? co pare minut zmiana kibica ktory to robi zeby sie niezmeczyl.
|
Akcja z flagami była tylko raz na meczu ze Śląskiem i wyglądało to naprawdę imponująco.
Sam się zastanawiam, dlaczego na innych meczach tego nie ma lub dlaczego nie było oprawy na meczu z Lechią. |
może dlatego że co poniektórzy chętnie te flagi brali sobie do domu??
|
Cytat:
|
ale trzymanie np 5 flag nie zespuje znacząco dopingu, nie chodzi mi o kilkadziesiat -set flag lecz doslownie kilka ktore dodaja klimatu.
|
Cytat:
|
niech te 5 osob trzyma flagi-ile to jest te 5 mniej osob ztych 2-3 tys z mlyna? NIC!
a efekt duzy. Czyli wychodzimy na + a pozatym mozna spiewac i trzymac flage |
Wiesz co Surducie, UW ma większe ambicje niż 5 flag na całym G.
|
Cytat:
|
Dokładnie tak, 4-5 flag do "szybkiego" machania by się przydały.
Tak apropo ma ktoś zdjęcie tej która pojawiła się na ostatnim meczu? |
nie chodzi przeciez o to by caly mlyn mial w rekach flagi w calym meczu jak na slasku.
chodzi o te wlasnie ,,5" flag do szybkiego machania |
Cytat:
To sobie zobaczcie kibiców Borussi Dortmund i ich flagowe motywy. Ja rozumiem, że chcecie "klimacik" ale warto popatrzeć na poziom jaki sobie zarzucamy co sezon względem opraw i dopingu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl