Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

Witoldon 21.02.2009 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 678855)

Podobno w tym temacie mają być podawane realne wzmocnienia, a ten zawodnik:
-nie mamy tyle kasy na transfery
-nie dalibyśmy mu takiej pensji
I ostatnie, najważniejsze koleś gra w pucharach i Serie A, jest młody i ma szansę rozwijać się w klubie, który słynie z produkcji gwiazd. Czy ktoś na jego miejscu przyszedłby do klubu, który gra w słabej lidze i na dodatek jest na 4 pozycji?

Wiślak1994 22.02.2009 12:26

Radek Janukiewicz do wzięcia ZA DARMO. Wielkich wymagań finansowych nie bedzie mieć, solidny bramkarz. Byłby konkurencją dla Pawełka.

radekogi 22.02.2009 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 677928)
teraz pracuje w Polonii Warszawa, to miedzy innymi za jego czasów Dolha bronił jak wtransie

no własnie! Najlepszy przykład ile znaczy trener bramkarzy w dzisiejszej piłce. Teraz jest w Polonii Warszawa i Sebastian Przyrowski, który już był skreślany przez wszystkich, miał wpadki większe od Pawełka teraz jest najlepszym bramkarzem ligi po golkiperze Legii.

Fernando Redondo 22.02.2009 12:59

No właśnie czy ten Janukiewicz taki słaby jest czy co jest z nim nie tak? Już któryś klub go wyrzuca. A przecież kiedyś był oceniany jako jeden z największych bramkarskich talentów. Co jest grane i dlaczego mu kontraktu nie oferujemy tylkko jakimś wynalazkom?

Wiślak1994 22.02.2009 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fernando Redondo (Post 679446)
No właśnie czy ten Janukiewicz taki słaby jest czy co jest z nim nie tak? Już któryś klub go wyrzuca. A przecież kiedyś był oceniany jako jeden z największych bramkarskich talentów. Co jest grane i dlaczego mu kontraktu nie oferujemy tylkko jakimś wynalazkom?

Bełchatów go testował ale stwierdzili ,że jest na podobnym poziomie jak Kozik i nie są w stanie mu zagwarantować miejsca w pierwszym składzie.Teraz go miała Korona chyba testować ale nie wiem co z tego wyszło....

Pamiętam go jeszce jak bronił w Śląsku. Dobry był........

IncognitoTSW 22.02.2009 13:26

Kiedyś podobno gdy trenerem bramkarzy w młodzieżówce był Adam Matysek, to Janukiewicz stwierdził, że z Matyska żaden bramkarz i że nie chciałby być taki jak on:)

HEDu 22.02.2009 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witoldon (Post 678877)
Podobno w tym temacie mają być podawane realne wzmocnienia, a ten zawodnik:
-nie mamy tyle kasy na transfery
-nie dalibyśmy mu takiej pensji
I ostatnie, najważniejsze koleś gra w pucharach i Serie A, jest młody i ma szansę rozwijać się w klubie, który słynie z produkcji gwiazd. Czy ktoś na jego miejscu przyszedłby do klubu, który gra w słabej lidze i na dodatek jest na 4 pozycji?

ettien 2.6mln euro, a tu 1mln, tak czy siak zawyzone te ceny, napewno byłby tanszy, mało gra, a jak gra bdb wrazenie na mnie sprawił, z reszta tego tematu powinno nie byc bo i tak zadnego transferu nie ma i nie bedzie, a beto nawet na transfermarkcie nie widniał bo był nieznany wiec takich piłkarzy szukajmy

bearex 22.02.2009 14:23

Ale nie rozumiesz że on ma ważny kontrakt i trzeba za niego płacić a za Ettiena nie bo ma karte w ręku!!!!

ultr4 22.02.2009 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 679493)
ettien 2.6mln euro, a tu 1mln, tak czy siak zawyzone te ceny, napewno byłby tanszy, mało gra, a jak gra bdb wrazenie na mnie sprawił, z reszta tego tematu powinno nie byc bo i tak zadnego transferu nie ma i nie bedzie, a beto nawet na transfermarkcie nie widniał bo był nieznany wiec takich piłkarzy szukajmy

Nie rozumiesz, ze wisla ma przeznaczone na transfery 0 złotych (słownie: zero złotych):> ?

Wiślak1994 22.02.2009 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 679461)
Kiedyś podobno gdy trenerem bramkarzy w młodzieżówce był Adam Matysek, to Janukiewicz stwierdził, że z Matyska żaden bramkarz i że nie chciałby być taki jak on:)

To ,że Matyska nie lubi to akurat nic wielkiego.......Przynajmniej chłopak ma charakter . Ma 24 lata więc jest w młodym wieku jak na bramkarza a umiejętności już spore, i co najważniejsze nie puszcza "baboli".
Tak jak myślałem: Janukiewicza testuje Korona. W meczu z Lechem (1:1) zagrał 45 min i "załatwił" Peszke tak ,że nie wiadomo czy ten zagra z Włochami....

emjot 23.02.2009 20:24

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,63...as=2&startsz=x
wraca z Anglii, w dodatku za darmo będzie
więc...
:rotfl: :rotfl:

martinius028 23.02.2009 21:08

To nie jest głupi pomysł z tym Kazimierczakiem młody perspektywiczny był na wyspach .Koleś grał w młodzieżówkach polskich więc czemu nie? Myśle że od Cebanu nie był by gorszy.

MessiWisła4ever_tsw 23.02.2009 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 680543)
To nie jest głupi pomysł z tym Kazimierczakiem młody perspektywiczny był na wyspach .Koleś grał w młodzieżówkach polskich więc czemu nie? Myśle że od Cebanu nie był by gorszy.

To że jest jakis o nim news to nie znaczy od razu ze trzeba go kupic

MessiWisła4ever_tsw 23.02.2009 21:14

http://transfermarkt.de/de/spieler/3...re/profil.html

martinius028 23.02.2009 21:21

Brałem pod uwage tylko to że konczy mu się kontrakt i że tranował na wyspach.Porównałem go do naszego obecnego 2 bramkarza Cebanu .Nie mówie że brać go bo młody i w Wiśle sie rozwinie .No więc luzik ja tam z duym spokojem do tego podchodze.

grogoriogreg 23.02.2009 21:45

to ze trenowal na wyspach nei oznacza ze koles jest dobry

ilu znasz dobrych bramkarzy ze szkocji, wali, irlandii czy anglii?

martinius028 23.02.2009 21:57

W Anglii jest mocna liga przez to wnioskuje że byle leszcza nie biorą tak samo do reprezentacji młodzieżowych.A patrząc że zależy nam na zawodnikach darmowych więc każda kandydatura jest niezła.
Ale to tylko moje zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzać. Po to jest forum "Gdybym był Bednarzem "żeby pogadać o kandydaturach na zawodników Wisły.

Więc więcej luzu.

GiZmO_14 27.02.2009 21:08

Uważam że sprawdzenie Każmierczaka nie było by złym pomysłem napewno lepszym niż bramkarz z Indonezji ;/

GiZmO_14 27.02.2009 21:14

http://transfermarkt.de/de/spieler/4...ur/profil.html ???
Może on??

mlynek 28.02.2009 03:46

Tak Baszczyński z Zieniem według nich krocie a za pare stówek euro nie mogli ich sprzedać w tym oknie transferowym :)

Griszka30KR 28.02.2009 09:13

...na kolana i po bramkarza :P

Fernando Redondo 28.02.2009 09:15

akurat wczoraj Pawełek grał bardzo dobrze z wyjątkiem wyłożenia na pustą bramkę

Dive Pirate 28.02.2009 09:46

Hehe, uważasz Fernando że takie wyjątki to norma ?? Tym razem mu się upiekło. Czy wg. Ciebie bramkarz drużyny aspirującej do mistrzostwa może wyprawiać takie rzeczy ?? Tym tokiem rozumowania to Pawełek w każdym meczu broni zajeb... z wyjątkiem :D

3rider 28.02.2009 10:21

Do tematu tego watku powinniscie dopisac GDYBYM BYL BEDNARZEM I MIAL SAKIEWKE PIENIEDZY... Bednarz to moze ogladac zawodnikow, ktorym sie koncza 6 mscy lub skonczyly kontrakty


ps. Pawelek wyszedl wczoraj 1:1, jego super dynamiczne wyjscie uratowalo kolejny farfcel obrony

AYALA 28.02.2009 12:55

może trzeba szukac wzmocnien na Bałkanach jak radzi były trener Wisły Drago Okuka

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html

IncognitoTSW 28.02.2009 12:56

Cóż, widać że Diaz nie radzi sobie z lewej, taktyka jednym napadziorem też nie daje skutku

BiałaGwiazda 28.02.2009 18:49

Gdybym był Bednarzem zainteresowałbym się tymi dwoma bramkarzami:


Ciro Polito (US Grosetto)
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...to/profil.html

Nicola Santoni (AS Bari)
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ni/profil.html



Biorąc pod uwagę przebieg ich kariery oraz doświadczenie można sądzić,że będą świetnymi kandydatami do gry w Wiśle;)

IncognitoTSW 28.02.2009 19:00

pierwszy - cena
drugi - niski i w dodatku zagral ledwo kilkadziesiat meczy w zyciu

fanKA92 28.02.2009 20:04

*BiałaGwiazda*- dajże spokój. Z malej fotki i kilku marnych info bd kupować ? {no chyba, że ten post to jakiś żart...}

Myślę, że na bramke, to któryś z Lechii by mógł przyjść. A może Białkowskiego z Southampton? ;>
A w przerwie letniej, jak najszybciej sprowadziłabym J./M. Gancarczyka bądź .. K. Grosickiego (nieprzeciętny talent, Skorża by sobie z nim poradził ;)). Również sprzydałby się jakiś napastnik, bo Brozio pewnie odejdzie, a 17-letni Leszczak za młody jest jeszcze.

Chciałam jeszcze zwrócić uwagę, że pomyliliśmy się co do Łukasiewicza (Skorża?). Bo jakby nie było, to broni dobrze, a Cleber już powinien zostać zmieniony przez Marcelo. A i niedlugo ze sceny zejdzie Głowa. No zobaczymy.

Na miejscu pana Bednarza, wzięłabym się do prawdziwej roboty. A jak nie to.. negocjowałabym z panem Mielcarskim >zamianę miejsc< ;)
PS. Bo mimo braku mln euro, to negocjować też trzeba potrafić. Z naszymi rodakami, pan B. nie potrafi :/ Tak samo jak i z dobrymi obcokraowcami.
(wyjątki: Marcelo, Diaz)

sevenheaven 28.02.2009 20:53

Fanka92, mam nadzieje, że o Łukasiewiczu też pisałaś w formie żartu ? nie dość, że nie jest wcale taki młody, to nie wyróżnia się niczym specjalnym.. uważasz, że to jest zawodnik, który gwarantuje walke o najwyższe pozycje w lidze ? Ja bym go nawet na rezerwie nie widział..
Co do Grosickiego to się zgodze, ale narazie wstrzymajmy się co do ocen, niech zagra pierw pare meczy ..

Ja natomiast bym sprowadził Żewłakowa i Dudka w lecie ( obaj za darmo ) + Bronowicki ? ( za darmo też )
Mieliśmy odmładzać skład, ale myśle, że Ci zawodnicy gwarantowaliby przynajmniej przez 2-3 lata wysoki poziom..
W dodatku postarałbym się zatrzymać Brożka i w wypadku zdobycia MP powalczył o LM.
Gdyby jeszcze Garguła wyzdrowiał to byłby taki skład :

Dudek- X - Marcelo - Żewłakow - Bronowicki - Małecki - Sobolewski - Garguła - Boguski ? - Brożek - X

mieszanka młodości z rutyną .. jedynie mam dwa znaki zapytania na prawej obronie i drugiego napastnika
jak dla mnie w takim składzie moglibyśmy powalczyć o LM szczególnie, że wtrafimy na słabszych rywali
wszyscy zawodnicy ZA FREE :D a może sięgneliby do kasy i zakupili partnera dla Brozia..

jak sądzicie ?

wojtek90059 28.02.2009 20:58

Gdybym był Bednarzem odszedłbym z pracy:D

Żurawek 28.02.2009 21:12

A do napadu Żurawski. Oglądając dzisiejsze poczynania Jagiellonii z Frankowskim to powiem szczerze, że wygląda on niewiele gorzej niż za Wiślackich czasów. Szczególnie 2 bramka pokazuje, że na polskich boiskach uważani przez niektórych za "wypalone gwiazdki" są ogromnym wzmocnieniem zespołu. A patrząc na granie Żurawskiego za granicą to jestem w stanie stwierdzić, że byłby on dla nas ogromnym wzmocnieniem nie tylko na krajowych boiskach, ale także w Europie. A potwierdzeniem tego są zdbywane aktualnie bramki Maćka w Grecji.

fanKA92 01.03.2009 00:01

*seven..*- Żewłakow? Dajże spokój, za stary- mamy w takim układzie Arka naszego.
Z Dudkiem się zgodzę, tylko on pewnie będzie chciał dużo floty u nas (co innego jakby go Górnik Z. zaprosił). Bronowicki? W sumie to nikt [chyba] nie wie w jakiej jest formie.

Poza tym myślę, że Brozio w lecie nam "zniknie" i tyleśmy go mieli...

Gdybym miała jednym zdaniem powiedzieć co zrobiłabym na miejscu pana Bednarza, to odeszłabym z tej pracy [niech idzie do tej swojej legii ;)].
Myślę, że Mielcarski i Skorża zrobiliby razem o wiele więcej. I to dobrego! :)

grogoriogreg 01.03.2009 10:40

Mielcarski dostal juz swoja szanse w Wiśle i jej nie wykorzystał.

Całe szczęście 2 już nei dostanie, znowu trzeba byłoby sprzedawać pseudo grajków, ściągniętych przez tego pana

pirat.z.karaibow 01.03.2009 10:50

W jakie miejsce Bednarza?! Czy Wy ogłupieliście?!

Czemu w tym wszystkim winny jest nasz Dyrektor Sportowy? Niczemu! Nie ma pieniędzy. Wyłóżcie odpowiednią kwotę a zobaczycie transfery.

Eustachy 01.03.2009 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 684520)
W jakie miejsce Bednarza?! Czy Wy ogłupieliście?!

Czemu w tym wszystkim winny jest nasz Dyrektor Sportowy? Niczemu! Nie ma pieniędzy. Wyłóżcie odpowiednią kwotę a zobaczycie transfery.

A ile jeszcze chcesz temu Bednarzowi kasy wykladac, zeby sprzeniewierzyl wszystko lub wiekszosc ?
Na miejscu Cupiala, nie przekazalbym mu juz ani zlotowki do rozdysponowania. Najlepiej jakbys ty wylozyl mu swoje, bo widocznie lubisz mocno trwonic.
Pan mecenas mimo ze sposrod trzech ostatnich dyr.sport. pracuje najkrocej, juz teraz jawi sie jako ten najgorszy, mimo ze to o Kasperczaku do dzis twierdzi sie jaki to byl z niego nieudacznik transferowy. A tak naprawde Heniek byl najlepszy wsrod najgorszych, bo jeszcze gorzej niz jemu, zdaje sie ze poszlo Mielcerskiemu. Przynajmniej pod wzgledem finansowym.

pirat.z.karaibow 01.03.2009 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy
,,,

Tylko problem jest taki, że Bednarz tak naprawdę nie dostał ani grosza na transfer gotówkowy... Z wyjątkiem Jirsaka i Niedzielana.

Eustachy 01.03.2009 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 684593)
Tylko problem jest taki, że Bednarz tak naprawdę nie dostał ani grosza na transfer gotówkowy... Z wyjątkiem Jirsaka i Niedzielana.

...i z wyjatkiem Lobodzinskiego, a takze Cwielonga. A teraz wez jeszcze pod uwage zarobki tych pilkarzy. Dwoch z nich znajduje sie w pierwszej dziesiatce na liscie najlepiej zarabiajacych w Polsce. Matusiak przez pol roku ta liste nawet otwieral. Za takie pieniadze mozna juz kupic pilkarza. Dolozyc troche i miec takiego Lewandowskiego. Ale my zamiast tego mamy problem, bo ktos te dlugoterminowe kontrakty musi oplacac, chociaz sa to pieniadze wyrzucane w bloto.

AYALA 01.03.2009 13:36

te transfery Bednarza to praktycznie same niewypały bo albo rekonwalescenci albo grubo przepłaceni (Jirsak) a pozostali chyba są zbyt słabi na taki klub jak Wisła.Z samego kontraktu Matusiaka można było wykupic Lewandowskiego jak był jeszcze w Zniczu no ale Pan Jacek wolał dawac pensje po 250 tyś Euro za sezon zawodnikom z których nie ma własciwie pożytku.

Jeszcze do tego Franek strzela jak za najlepszych czasów ale nie w Wiśle tylko w Białymstoku.To kolejna trafna decyzja Bednarza.

Adam Nawałka na dyrektora sportowego !! To przecież On wyszukał dla Wisły Brożków jak grali w małym klubiku parafialnym pod Kielcami.W pierwszym zespole grali też Strąk ,Kokoszka,Kuzera czy Nawotczyński.

FredzIo 01.03.2009 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 684603)
...i z wyjatkiem Lobodzinskiego, a takze Cwielonga. A teraz wez jeszcze pod uwage zarobki tych pilkarzy. Dwoch z nich znajduje sie w pierwszej dziesiatce na liscie najlepiej zarabiajacych w Polsce. Matusiak przez pol roku ta liste nawet otwieral. Za takie pieniadze mozna juz kupic pilkarza. Dolozyc troche i miec takiego Lewandowskiego. Ale my zamiast tego mamy problem, bo ktos te dlugoterminowe kontrakty musi oplacac, chociaz sa to pieniadze wyrzucane w bloto.

Przestancie juz z tym Lewandowskim. Aktualnie mamy najlepszy atak w lidze i najlepszych napastników. Lepszy napastnik strzelił 12 bramek a słabszy 8. Zaden Lech czy inna Legia nie moze sie czyms takim pochwalic. Wg mnie aktualny skład napadu jest bardzo mocny i nie potrzebuje wzmocnien, nawet w przypadku odejscia Pawla Brozka, mysle ze jego miejsce moze zajac Cwielong, lub Malecki, bo jesli sie postawi na tych pilkarzy tak jak na Pawla to wcale nie muszą okazać sie gorsi. Uważam, ze nasza drużyną potrzebuje
szczególnie w pomocy i na pozycji bramkarza. Lewy skrzydłowy i rozgrywający(tu juz bedzie Gargula, jesli dojdzie do formy) są bardzo potrzebni. Jednak w tym składzie myślę, że też jesteśmy w stanie powalczyć z każdym zespołem. Podobał mi się występ Zieńczuka i to chyba on zajmie miejsce na lewej stronie w następnym meczu, a miejsce Jirsaka Diaz. Ciągle licze na Jirsaka, jednak w ostatnim meczu strasznie mnie zawiódł.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl