Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

WiślakNH 25.08.2008 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hudinho (Post 591281)
orientuje sie ktos jak sie nazywa sklep sportowy w CH czyzyny?


Hmmm Exi Sport?

hudinho 25.08.2008 09:59

naprawde wielkie dzieki:D

ENDRJU 82 25.08.2008 10:39

Pytanie do wrocławian :)

Wybieram się we wrześniu na urlop do Wrocławia, na kilka dni. Szukam taniego noclegu dla dwojga ;) , jak również co warto zobaczyć, gdzie zakosztować piwka. Doradźcie.

Pozdrawiam
endrju82

globoos 25.08.2008 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 591286)
the.promotion.2008.dvdrip.xvid-amiable.avi znajdę gdzieś w necie polskie napisy do tego?


ściągnij sobie program NapiProjekt, np. z www.programs.pl i powinno pójść z górki :)

TSW Fanatyk 25.08.2008 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez globoos (Post 591346)
ściągnij sobie program NapiProjekt, np. z www.programs.pl i powinno pójść z górki :)

właśnie na NP mi nie wyszukuje...

chyba najwyraźniej jeszcze nie ma tłumaczenia...

Aro1234 25.08.2008 12:28

GeForce GT AGP-8x 128MB DDR3 128Bit TV/Dual DV ===> czy taka karta będzie kompatybilna z płytą główną Foxconn, 768mb ram, prockiem 2,66 celerona?

sambo 25.08.2008 12:58

Czy możliwa jest modlitwa za diabła o nawrócenie? W ślad za tym - czy możliwe jest nawrócenie diabła?

SZYMEK_TSW 25.08.2008 14:18

Mam pilną prożbe

Jest mi bardzo potrzebna orginalna płytka instalacyjna neostrady do modemu Sagem, jeśli ktoś może ma niepotrzebną, bądz chcialby sprzedać niech napisze.
Z góry dzieki.

DominoForza 25.08.2008 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 591448)
Mam pilną prożbe

Jest mi bardzo potrzebna orginalna płytka instalacyjna neostrady do modemu Sagem, jeśli ktoś może ma niepotrzebną, bądz chcialby sprzedać niech napisze.
Z góry dzieki.

ja zadzwonilem do obslugi i dali mi nr z ktorym udalem ie na poczte i dostalem nowa za free

rafalek 25.08.2008 15:02

Wiem, że może to głupie pytanie, ale głowię się nad tym już jakiś czas.

Co to znaczy skrót TWSD?

WISŁAZWE 25.08.2008 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 591487)
Wiem, że może to głupie pytanie, ale głowię się nad tym już jakiś czas.

Co to znaczy skrót TWSD?

lewy górny róg ekranu na tej stronie....

gris 25.08.2008 15:45

Czemu nie ma wejść/wyjść w trybunie D tak jak to jest na E? Trybuna w środku jest jeszcze nie ukończona czy jak?

Coglin 25.08.2008 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ENDRJU 82 (Post 591311)
Pytanie do wrocławian :)

Wybieram się we wrześniu na urlop do Wrocławia, na kilka dni. Szukam taniego noclegu dla dwojga ;) , jak również co warto zobaczyć, gdzie zakosztować piwka. Doradźcie.

Pozdrawiam
endrju82

nie jestem bynajmniej z Wrocka, ale tez ostatnio bylem tam na malym urlopie.
co warto zobaczyc - Ostrow tumski, ZOO :) i jak juz bedziesz w okolicy hale ludowa i ogrod japonski, rynek i okolice (krasnoludki included :lol: ), mozna sobie wyjsc na wieze kosciola św. Elzbiety i poogladac panorame Wroclawia - widac nawet oswietlenie stadionu, betonowych (?) ludkow wchodzacych w chodnik na przejsciu i wychodzacych z drugiej strony - na skrzyzowaniu Swidnickiej z Pilsudskiego, ew. panorame raclawicka.
na trasie A4 - zalezy czym jedziesz - zniszczenia po trabie powietrznej. ja bylem wczesniej i jeszcze tego nie bylo.
co do noclegu to ci nie pomoge bo ja mialem nocleg, ktory ciezko nazwac tanim.

p.s. http://www.wroclaw.pl
p.s. kup sobie plan Wroclawia (copernicusa) i wszystko masz zaznaczone, z tym ze jakbys jechal autem to sa popiepszone kierunki w uliczkach w okolicy rynku. jako ze tam mialem noclegi to musialem pare razy wpakowac sie na zakazy wjazdu i ruchu :D nawet mapy.google tamtedy pokazywalo mi trase. chyba musieli nie dawno cos pozmieniac.

TSW Fanatyk 25.08.2008 16:17

Działa Wam poprawnie ta stronka?: http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Poklikajcie na linki i napiszcie czy Wam się otwierają :)

A ta?: http://www.sfd.pl/

Aro1234 25.08.2008 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 591542)
Działa Wam poprawnie ta stronka?: http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Poklikajcie na linki i napiszcie czy Wam się otwierają :)

Mnie się nie otwiera...

Coglin 25.08.2008 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 591515)
Czemu nie ma wejść/wyjść w trybunie D tak jak to jest na E? Trybuna w środku jest jeszcze nie ukończona czy jak?

w srodku jest pustka, chyba nawet schodow nie ma.

kacu 25.08.2008 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 591542)
Działa Wam poprawnie ta stronka?: http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Poklikajcie na linki i napiszcie czy Wam się otwierają :)

A ta?: http://www.sfd.pl/

mi rowniez niesmiga.

wierny 25.08.2008 18:13

Korzystam z Mozilli, problem polega na tym,że strony nie zapamiętują mojego hasła. Tak się dzieje na każdej stronie, stało się tak z dnia na dzień. pozdro

rafiABG 25.08.2008 18:34

jak sie dodaje zdjecia na forum w poscie ?

Bartosz 25.08.2008 18:40

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z przyznawaniem stypendiów socjalnych na UJ?

rafalek 25.08.2008 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 591662)
jak sie dodaje zdjecia na forum w poscie ?


O ilę się nie myle, to musisz w trybie zaawansowanym kliknąć tą ikonkę na lewo obok dymka i tam wpisac URL obrazka.

Pozrawiam

Pacia-TS 25.08.2008 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 591645)
Korzystam z Mozilli, problem polega na tym,że strony nie zapamiętują mojego hasła. Tak się dzieje na każdej stronie, stało się tak z dnia na dzień. pozdro

Wejdz w Narzędzia/Opcje/Bezpieczeństwo i zobacz czy masz zaznaczone - pamiętaj hasła do witryn

simone 25.08.2008 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 591662)
jak sie dodaje zdjecia na forum w poscie ?

[img]adres obrazka[/img]

Lysy 25.08.2008 20:22

Działa wam strona www.sfd.pl ?


dzięki w0lno.

w0lno. 25.08.2008 20:32

Nie działa.

Moje pytanie: też Wam ostatnio Neostrada zamula!?

Etiop 25.08.2008 20:38

Ma ktoś z Was pocztę na interii? Możecie się zalogować bez problemu na swoją pocztę?

FCM. 25.08.2008 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Etiop (Post 591751)
Ma ktoś z Was pocztę na interii? Możecie się zalogować bez problemu na swoją pocztę?

U mnie wszystko ok.

White_Star77 25.08.2008 21:53

Mam takie pytanko; Czy fanatyk w hali na R22 jest jutro otwarty normalnie do 18,00 ?

wierny 26.08.2008 00:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pacia-TS (Post 591683)
Wejdz w Narzędzia/Opcje/Bezpieczeństwo i zobacz czy masz zaznaczone - pamiętaj hasła do witryn

Mam zaznaczone i mimo że stron nie mam w wyjątkach Mozilla nie chce zapamiętywać haseł.

pirat.z.karaibow 26.08.2008 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 591890)
Mam zaznaczone i mimo że stron nie mam w wyjątkach Mozilla nie chce zapamiętywać haseł.

Zwiększ rozmiar wolnego miejsca przeznaczonego dla plików Cookies.

lodecki 26.08.2008 00:32

czy ktos wie jak uzywac wbudowanego "motion eye" w laptopach sony ?

michu-k 26.08.2008 08:49

http://wisla.krakow.pl/foto.php?foto...gi&plik=37.jpg

Kto to jest?

Garbaż1906 26.08.2008 08:53

gdzie wrzuce w miarę szybko filmik, który waży 180 mb ?

wislak_92 26.08.2008 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garbaż1906 (Post 591943)
gdzie wrzuce w miarę szybko filmik, który waży 180 mb ?

http://www.sendspace.pl/
http://hostuje.net/
http://www.megaupload.com/pl/

Garbaż1906 26.08.2008 09:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 591954)

wielkie dzięki ;)

St@chu 26.08.2008 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 591746)
Nie działa.

Moje pytanie: też Wam ostatnio Neostrada zamula!?

Działa ok, bez żadnego zamulania...

Przynajmniej u mnie.

WzT 26.08.2008 11:16

Orientuję się ktoś może ile może kosztować zamontowanie instalacji gazowej do Opla Corsy ?

walkeroo 26.08.2008 11:33

Mam pytanie jakie są najlepsze firmowe Perfumy dla Kobiet??

saklak1906 26.08.2008 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walkeroo (Post 592051)
Mam pytanie jakie są najlepsze firmowe Perfumy dla Kobiet??


Tym sie nie sugeruj, wszystko zalezy jakie Ona lubi. Wiem po przykladzie mojej kobiety i juz wiem ze zakup jakichkolwiek perfum nawet tych najdrozszych nie jest najlepszym pomyslem chyba ze jest zemna i sobie wybierze.
Po prostu musisz ja podpytac dyskretnie co sie jej podoba bo inaczej moze nie byc zadowolona. A z dobrych marek to Diador, Lacoste,Armani- ale to wszystko kwestia gustu

czarooh 26.08.2008 11:46

szukam linków do mapy europy (wschód, zachód) do Tomtom'a GO 710. wie ktoś gdzie moge je znaleźć albo moze ktoś dac linki. bede wdzięczny.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl