![]() |
Cytat:
Hmmm Exi Sport? |
naprawde wielkie dzieki:D
|
Pytanie do wrocławian :)
Wybieram się we wrześniu na urlop do Wrocławia, na kilka dni. Szukam taniego noclegu dla dwojga ;) , jak również co warto zobaczyć, gdzie zakosztować piwka. Doradźcie. Pozdrawiam endrju82 |
Cytat:
ściągnij sobie program NapiProjekt, np. z www.programs.pl i powinno pójść z górki :) |
Cytat:
chyba najwyraźniej jeszcze nie ma tłumaczenia... |
GeForce GT AGP-8x 128MB DDR3 128Bit TV/Dual DV ===> czy taka karta będzie kompatybilna z płytą główną Foxconn, 768mb ram, prockiem 2,66 celerona?
|
Czy możliwa jest modlitwa za diabła o nawrócenie? W ślad za tym - czy możliwe jest nawrócenie diabła?
|
Mam pilną prożbe
Jest mi bardzo potrzebna orginalna płytka instalacyjna neostrady do modemu Sagem, jeśli ktoś może ma niepotrzebną, bądz chcialby sprzedać niech napisze. Z góry dzieki. |
Cytat:
|
Wiem, że może to głupie pytanie, ale głowię się nad tym już jakiś czas.
Co to znaczy skrót TWSD? |
Cytat:
|
Czemu nie ma wejść/wyjść w trybunie D tak jak to jest na E? Trybuna w środku jest jeszcze nie ukończona czy jak?
|
Cytat:
co warto zobaczyc - Ostrow tumski, ZOO :) i jak juz bedziesz w okolicy hale ludowa i ogrod japonski, rynek i okolice (krasnoludki included :lol: ), mozna sobie wyjsc na wieze kosciola św. Elzbiety i poogladac panorame Wroclawia - widac nawet oswietlenie stadionu, betonowych (?) ludkow wchodzacych w chodnik na przejsciu i wychodzacych z drugiej strony - na skrzyzowaniu Swidnickiej z Pilsudskiego, ew. panorame raclawicka. na trasie A4 - zalezy czym jedziesz - zniszczenia po trabie powietrznej. ja bylem wczesniej i jeszcze tego nie bylo. co do noclegu to ci nie pomoge bo ja mialem nocleg, ktory ciezko nazwac tanim. p.s. http://www.wroclaw.pl p.s. kup sobie plan Wroclawia (copernicusa) i wszystko masz zaznaczone, z tym ze jakbys jechal autem to sa popiepszone kierunki w uliczkach w okolicy rynku. jako ze tam mialem noclegi to musialem pare razy wpakowac sie na zakazy wjazdu i ruchu :D nawet mapy.google tamtedy pokazywalo mi trase. chyba musieli nie dawno cos pozmieniac. |
Działa Wam poprawnie ta stronka?: http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Poklikajcie na linki i napiszcie czy Wam się otwierają :) A ta?: http://www.sfd.pl/ |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Korzystam z Mozilli, problem polega na tym,że strony nie zapamiętują mojego hasła. Tak się dzieje na każdej stronie, stało się tak z dnia na dzień. pozdro
|
jak sie dodaje zdjecia na forum w poscie ?
|
Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z przyznawaniem stypendiów socjalnych na UJ?
|
Cytat:
O ilę się nie myle, to musisz w trybie zaawansowanym kliknąć tą ikonkę na lewo obok dymka i tam wpisac URL obrazka. Pozrawiam |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Nie działa.
Moje pytanie: też Wam ostatnio Neostrada zamula!? |
Ma ktoś z Was pocztę na interii? Możecie się zalogować bez problemu na swoją pocztę?
|
Cytat:
|
Mam takie pytanko; Czy fanatyk w hali na R22 jest jutro otwarty normalnie do 18,00 ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
czy ktos wie jak uzywac wbudowanego "motion eye" w laptopach sony ?
|
|
gdzie wrzuce w miarę szybko filmik, który waży 180 mb ?
|
Cytat:
http://hostuje.net/ http://www.megaupload.com/pl/ |
Cytat:
|
Cytat:
Przynajmniej u mnie. |
Orientuję się ktoś może ile może kosztować zamontowanie instalacji gazowej do Opla Corsy ?
|
Mam pytanie jakie są najlepsze firmowe Perfumy dla Kobiet??
|
Cytat:
Tym sie nie sugeruj, wszystko zalezy jakie Ona lubi. Wiem po przykladzie mojej kobiety i juz wiem ze zakup jakichkolwiek perfum nawet tych najdrozszych nie jest najlepszym pomyslem chyba ze jest zemna i sobie wybierze. Po prostu musisz ja podpytac dyskretnie co sie jej podoba bo inaczej moze nie byc zadowolona. A z dobrych marek to Diador, Lacoste,Armani- ale to wszystko kwestia gustu |
szukam linków do mapy europy (wschód, zachód) do Tomtom'a GO 710. wie ktoś gdzie moge je znaleźć albo moze ktoś dac linki. bede wdzięczny.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl