![]() |
do usunięcia
|
Oferta, która pewnie zainteresuje studentki/studentów mieszkających z dala od swych w pełni wyposażonych, rodzinnych domów ;)
Mianowicie.. mam do sprzedania żelazko i czajnik elektryczny w śmiesznie niskiej cenie, więcej szczegółów tutaj: http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ167416176 |
Sprzedam nową, nieużywaną domową i oryginalną koszulkę Chelsea FC z ubiegłego sezonu. Idealny stan, przeleżała ponad rok w szafie, zakupiona w oficjalnym sklepiku przy Stamford Bridge.
http://www.footballshirtculture.com/...-kit-shirt.jpg |
asd
SPRZEDAM:
Bluza JP rozmiar XXL http://i33.tinypic.com/2rnuedg.jpg Koszulka umbro rozmiar XXL http://i34.tinypic.com/2vmisz8.jpg Koszulka B.A.D. rozmiar L przod http://i38.tinypic.com/wtggfp.jpg tyl http://i35.tinypic.com/jf7xxj.jpg Koszulka Reebok rozmiar L http://i37.tinypic.com/bhnleb.jpg Polo smith rozmiar XL http://i37.tinypic.com/2mgl2du.jpg |
Głośniki samochodowe ALPINE
http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ167487675 oraz Zegarek męski FESTINA http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ167464932 a także Limitowana płyta Pezeta - Muzyka Emocjonalna z oryginalnym podpisem artysty i podziękowaniem za zakup krążka. http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ167470642 Info na priv. |
Sprzedam
do usunięcia
|
|
Cytat:
|
Spodnie MASSa :
L 88-92 w pasie. Prawie nie używane. To nie mój styl. http://images36.fotosik.pl/108/6701abaadcb88f0c.jpg http://images45.fotosik.pl/221/33914c56be1aef9d.jpg Spodnie West Star L na około 84-88 w pasie. Długość około 116 http://images43.fotosik.pl/220/354e60320d675de8.jpg http://images42.fotosik.pl/133/aca9ba15abb4033f.jpg http://images35.fotosik.pl/75/fb5f80799b73bd88.jpg http://images38.fotosik.pl/217/ba174e7df41b7870.jpg Ceny do uzgodnienia na PW |
|
|
KUPIĘ 2 bilety na SDM w Krakowie
|
Opchne konto premium RS
- wazne do 8 grudnia - bez security locka - 15 PLN -gg2807270 |
KURTKA Sunderland of Scotland + CZAPKA GRATIS!!! za grosze !!!
http://allegro.pl/item807020435_kurt...ka_gratis.html SILNY AFRODYZJAK !! LEPSZY OD HISZPAŃSKIEJ MUCHY! :) http://allegro.pl/item809314462_siln...iej_muchy.html 20 VLEP ANTY POLICYJNYCH ! hwdp acab jp +GRATISY/kalendarze za 2 zeta !!! http://allegro.pl/item813384288_20_v...p_gratisy.html |
|
|
|
Sprzedam 4 koła, felga z oponą Pirelli zimówką felga pasuje do lanosa, astry I, corsy i innych na ten rozstaw.
stan opon oceniam na bdb, ponieważ były używane tylko 1 sezon, zresztą widać na oponie datę produkcji 2008r. Zdjęcia mogę wysłać na e mail. Cenna 500zł tel. 721144218 |
Sprzedam vademecum do geografii (matura 2009), do odebrania jutro na meczu kosza (czy w innym terminie).
Cena do uzgodnienia. |
Książkę "Sycylijczyk" Maria Puzo zakupię.
|
Apple iPhone 3GS 16 GB kolor Biały dwie sztuki, nowe, z salonu era.
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=5799679 |
|
Witam!Pilnie odkupię bilety z meczy:
Wisła kr-Polonia Wa-wa 26.09.09r Lech-Wisła kr 18.10.09r Jeżeli jest ktoś z państwa chętny do odstąpienia ,któregoś z biletów proszę o kontakt Jan1 |
ORYGINALNE UBRANIA PIERRE CARDIN! W DOBRYCH CENACH!
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14657030 |
sprzedam
do usuniecia
|
Sprzedam dwie nowe zapalniczki Zippo, po 59zł sztuka! +6zł przesyłka!
Zainteresowani proszę na priv lub gg: 4360077 http://img515.imageshack.us/img515/289/p1020297q.jpghttp://img21.imageshack.us/img21/2027/p1020300t.jpg http://img69.imageshack.us/img69/6192/p1020299.jpghttp://img443.imageshack.us/img443/117/p1020298.jpg http://www.allegro.pl/item820165988_zapalnika_zippo_chrome_devotion_limi ted_edition.html |
Pomóż Mateuszkowi i zdobądź wspaniałą pamiątkę...
http://www.allegro.pl/item818300957_...rytatywna.html koszulka z autografami zawodników Śląska http://www.allegro.pl/item818295238_...rytatywna.html dwustronny szalik "TWIERDZA WROCŁAW" http://www.allegro.pl/item818297492_...rytatywna.html Ręcznik kąpielowy Śląsk Wrocław http://www.allegro.pl/item818305170_...rytatywna.html Koszulka Sebastiana Mili http://www.allegro.pl/item818309146_...rytatywna.html czapka WKS ŚLĄSK http://www.allegro.pl/item818287840_...rytatywna.html Koszulka "Wisła Mistrz Polski" http://www.allegro.pl/item818291476_...rytatywna.html Koszulka Wisła &Śląsk http://www.allegro.pl/item818284045_...rytatywna.html koszulka z meczu Korona - Wisła "TOWARZYSTWO SPORTOWE |
http://i34.tinypic.com/255kpbt.jpg
nie używane czesci do komarka jawki motorynki + koło tylne do komarka ew propozycje ile i za co p.w. |
|
Świetne bluzy znanej marki La Martina z Argentyny! Dostępne rozmiary S,M i L. Ostatnie sztuki po promocyjnej cenie!!
S: http://www.allegro.pl/item819459205_...ssarini_s.html M: http://www.allegro.pl/item819465896_...ssarini_m.html L: http://www.allegro.pl/item819472386_...ssarini_l.html |
|
Polar White Star Power Rozmiar L
Stan Bdb! |
http://allegro.pl/show_item.php?item=820991344 halówki nike tiempo II natural IC. rozmiar 40, licytacja od 15 zł.
|
Do sprzedania mam
KALENDARZE NA ROK 2010 + VLEPKI GRATIS z hasłem PIŁKA NOZNA DLA KIBICÓW http://allegro.pl/item820960204_kale...ki_gratis.html Cena: 2 zł/szt Tylko kilka sztuk! Zapraszam do zakupu! |
Łóżeczko dla dziecka + niespodzianka + na terenie Krakowa DOWÓZ GRATIS! :)
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=821456577 |
Cytat:
|
@ West
Co złego, to nie ja ;) Łóżeczko jest bez dziecka, a ów gratis to taka zajebista full-wypas karuzela do łóżeczka :) Gratisowych (nie-gratisowych też) dzieci nie mam na zbyciu, nie u mnie takie usługi :) |
Sprzedam FAJKĘ WODNĄ 33 cm nowa ! brak 1 uszczelki ( łączącą flakon z górą koszt 5zł) można również dobrze taśmą skleić i będzie ok, GRATIS : tytoń brzoskwiniowy i 6 węgielków !! Odbiór tylko na terenie Krakowa , więcej informacji PW albo GG : 8068668
|
do usunięcia
|
Do adopcji – 2 letni wykastrowany kot, Ziutek :) Kot mieszkał tylko w domu, nie wychodzi na pole, jedynie parapet. Nauczony czystości. Posiada książeczkę zdrowia ze wszystkimi szczepieniami oraz paszport (był za granicą). “W zestawie” - 4 paczki konserw, obroża ze smycza i torbe do noszenia.
Jakby ktoś był zaintersowany to pisać. http://i48.tinypic.com/16ke6ud.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl