Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

4dri4nek 29.08.2009 12:21

www.meczyki.pl tam masz linki do ogladania meczow bez programow np justin wiec polecam:D

Jaroo1 29.08.2009 12:50

Cytat:

Ostatnio gdy wpisywałem to był komunikat "kanał wyłączony", a z linku na soccerlive mi się tylko Sopcast włącza, a kanał już nie. Mam Vistę.
Jak na soccerlive wybierzesz link do meczu i sam sop cast sie właczy to jeszcze raz nacisnij na ten link i wtedy powinien sie kanał zaczac wyszukiwac- bynajmniej u mnie trzeba 2 razy kliknac nieraz bo czasami tylko sie sop cast otworzya kanału nie wczytuje

frano_rozrywka 29.08.2009 13:08

Ten sam problem miałem. Powinno pomóc to:
http://www.live-football.cn/sopcast-channel-list.html
Ale i tak lepiej na żywo:-).
Pozdrawiam

lolek10 29.08.2009 14:30

Link do meczu: http://pctk.org/7hsFV8O

JrQ- 29.08.2009 14:58

Dobra jakość jak na sopcascie, 800 kbps: http://tvelita.com/viewpage.php?page_id=15 (wymaga rejestracji)

Mgr J@cek 29.08.2009 15:00

podajcie kanał na sopcasta ja mam neta 1 mega, z góry dzieki

Lysy 29.08.2009 15:01

Łap:

sop://broker.sopcast.com:3912/11028

Mgr J@cek 29.08.2009 15:02

podajcie kanał na sopcasta

Mgr J@cek 29.08.2009 15:03

dziekiiiiiiiiiiiiiiiii

Numark 29.08.2009 15:40

mnie z justin co jakis czas wyrzuca ocb?

StelmiOriginal 29.08.2009 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Numark (Post 786456)
mnie z justin co jakis czas wyrzuca ocb?


W Operze:


Narzędzia > Preferencje > Zaawansowane > Sieć > Serwery Proxy... > ptaszek przy HTTP i wpisywać 174.142.24.201 i port 3128 > kliknij OK

W Internet Explorer'ze:

Narzędzia > Opcje internetowe > Połączenia > Ustawienia sieci LAN > ptaszek Użyj serwera proxy i wpisywać 174.142.24.201 i port 3128 > kliknij OK

W Google Chrome:

Znaczek klucza po prawej stronie paska adresu > klikamy na Opcje > Dla zaawansowanych > Zmień ustawienia proxy > Ustawienia sieci LAN > ptaszek Użyj serwera proxy i wpisywać 174.142.24.201 i port 3128 > kliknij OK

Firefoksa nie mam, wiec nie napisze Wam co i jak.



Zapiszcie sobie to gdzieś!!!

Mocny 29.08.2009 16:11

prawde mowiac nie da sie ogladac

StelmiOriginal 29.08.2009 16:26

Dzisiaj wyjatkowo na justinie przerywa cholernie... nie wiem czemu, moze 256 neo sie wbijaja....

Na dzisiaj zostaje tylko sopcast :)

ZaryNH 29.08.2009 16:59

Moze ktos podac kanał Meczu Lechii i Sląska ?

Uran235 29.08.2009 20:42

Działa Wam teraz SopCast?

Wisoman 02.09.2009 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 786480)
Dzisiaj wyjatkowo na justinie przerywa cholernie... nie wiem czemu, moze 256 neo sie wbijaja....

Na dzisiaj zostaje tylko sopcast :)

Wszystko zalezy od kanału na którym ogladasz mecz jesli nadaje z predkoscia 800kbps a Ty masz neta 512kbps to siła rzeczy bedzie Ci cieło, mozliwe rowniez ze nie masz ustawionego proxy :P

StelmiOriginal 02.09.2009 18:01

Wszystko bylo ustawione internet 4 MB a justin tym razem przerywał, innym razem smigal :)

matusz 02.09.2009 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 788477)
Wszystko bylo ustawione internet 4 MB a justin tym razem przerywał, innym razem smigal :)

4 MB facet to ty masz download, a nie upload..

ktulu 02.09.2009 20:05

Tak jakby upload miał na Justinie jakieś znaczenie

buldus 02.09.2009 20:17

A co ma upload do justina? :P

Wisoman 02.09.2009 20:27

im wiekszy upload tym lepsza jakosc obrazu :)

matusz 02.09.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buldus (Post 788542)
A co ma upload do justina? :P

To zwracam honor, może i nie ma. Co w takim razie ma?

klubus 13.09.2009 08:06

będzie mecz na sopcascie?

lolek10 13.09.2009 09:40

Link do meczu: http://jumpto.pl/mecz18

crazykaro 13.09.2009 12:25

Jeśli chcecie wiedzieć jak można znaleźć mecz Wisły i wszystkie inne spotkania to polecam stronę:

http://www.soccer-live.pl

Tam po prawej pod napisem "Piłka nożna" znajdują się transmisje na dni od Pon-Pt, Sobotę i Niedzielę.
Dziś Wisłą gra z Lechią to klikamy na niedzieli i szukamy wg godziny. Tam można znaleźć relację tekstowe, audio i tv internetowej. Wówczas klikamy to co chcemy i oglądamy :D
Transmisje Sopcast też tam są.

kk23 13.09.2009 12:46

Ze względu na problemy nadawcy dzisiejsza transmisja na sopcascie jest niepewna. Trzeba będzie szukać czegoś na justinie itp.

Arked 13.09.2009 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kk23 (Post 792242)
Ze względu na problemy nadawcy dzisiejsza transmisja na sopcascie jest niepewna. Trzeba będzie szukać czegoś na justinie itp.

To może być lipa. Canal+ chyba zabrał się ostatnio za wywalanie transmisji z justina i są ostatnio problemy z oglądaniem tam meczów.

crazykaro 13.09.2009 13:02

Na justinie chcą opłat za konto premium bo jesli go nie masz to po 1 min przerywa transmisje. Spryciarze :/

Stanlej13 13.09.2009 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 792255)
Na justinie chcą opłat za konto premium bo jesli go nie masz to po 1 min przerywa transmisje. Spryciarze :/

Stronę wcześniej StelmiOriginal napisał co trzeba zrobić. Co do firefoxa wystarczy poszukać w google jak w tej przeglądarce zmienić ustawienia serwerów proxy.

White_Star77 13.09.2009 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 792255)
Na justinie chcą opłat za konto premium bo jesli go nie masz to po 1 min przerywa transmisje. Spryciarze :/


Mozilla: Narzedzia-Opcje-Zaawansowane-Siec-Ustawienia proxy: 174.142.24.201 port: 3128

I można ogladać bo nie wywala:)

Arked 13.09.2009 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stanlej13 (Post 792257)
Stronę wcześniej StelmiOriginal napisał co trzeba zrobić. Co do firefoxa wystarczy poszukać w google jak w tej przeglądarce zmienić ustawienia serwerów proxy.

Tak. To nie jest problem. Problemem jest właśnie wywalanie transmisji o którym pisałem. Poza tym coraz więcej ludzi ustawia sobie proxy i transmisje jeśli już są to tną niemiłosiernie.

StelmiOriginal 13.09.2009 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 786458)

W Operze:


Narzędzia > Preferencje > Zaawansowane > Sieć > Serwery Proxy... > ptaszek przy HTTP i wpisywać 174.142.24.201 i port 3128 > kliknij OK

W Internet Explorer'ze:

Narzędzia > Opcje internetowe > Połączenia > Ustawienia sieci LAN > ptaszek Użyj serwera proxy i wpisywać 174.142.24.201 i port 3128 > kliknij OK

W Google Chrome:

Znaczek klucza po prawej stronie paska adresu > klikamy na Opcje > Dla zaawansowanych > Zmień ustawienia proxy > Ustawienia sieci LAN > ptaszek Użyj serwera proxy i wpisywać 174.142.24.201 i port 3128 > kliknij OK

W Mozilli

Narzedzia > Opcje-Zaawansowane > Siec > Ustawienia proxy: 174.142.24.201 port: 3128



Zapiszcie sobie to gdzieś!!!

Podbijam kolejny raz... zanotujcie to sobie gdzies albo coś a nie pytajcie w kółko to samo

abedipele 13.09.2009 15:39

Macie jakiś działający link do justin.tv ?

JrQ- 13.09.2009 15:43

Tutaj: http://tvelita.com/viewpage.php?page_id=4

_barszczu 13.09.2009 15:45

jest na public sport transmisja, wiec nie panikować ;-)

bebeto 13.09.2009 15:56

http://www.justin.tv/tomciotv/popout

Syn Kangura z 1984 13.09.2009 16:04

Mi cos justin szwankuje jak ktos chce to dobra transmisja jest jezscze tutaj:
http://www.ustream.tv/channel/mjtoshi
:)

GJ1906 18.09.2009 07:34

Na nowym kanale Polsat Futbol:
28.09.2009 07:00 Wisła - Barcelona Eliminacje LM 01/02
29.09.2009 07:00 Wisła - Barcelona Eliminacje LM 08/09
30.09.2009 07:00 Barcelona - Wisła Eliminacje LM 08/09

Transmisja poranna na ostatni weekend września, można powspominać potyczki z Katalonią.

info: http://tvsportowe.pl/download/Ramowk...30.09.2009.pdf

Luk_Biala_Gwiazda 20.09.2009 13:45

problem w tym, ze te ustawienia proxy nie dzialaja juz..

daniello1987 20.09.2009 14:07

http://www.soccer-live.pl mecz Wisły z Polonia B. i nie tylko.polecam!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl