![]() |
www.meczyki.pl tam masz linki do ogladania meczow bez programow np justin wiec polecam:D
|
Cytat:
|
Ten sam problem miałem. Powinno pomóc to:
http://www.live-football.cn/sopcast-channel-list.html Ale i tak lepiej na żywo:-). Pozdrawiam |
Link do meczu: http://pctk.org/7hsFV8O
|
Dobra jakość jak na sopcascie, 800 kbps: http://tvelita.com/viewpage.php?page_id=15 (wymaga rejestracji)
|
podajcie kanał na sopcasta ja mam neta 1 mega, z góry dzieki
|
Łap:
sop://broker.sopcast.com:3912/11028 |
podajcie kanał na sopcasta
|
dziekiiiiiiiiiiiiiiiii
|
mnie z justin co jakis czas wyrzuca ocb?
|
Cytat:
W Operze: Narzędzia > Preferencje > Zaawansowane > Sieć > Serwery Proxy... > ptaszek przy HTTP i wpisywać 174.142.24.201 i port 3128 > kliknij OK W Internet Explorer'ze: Narzędzia > Opcje internetowe > Połączenia > Ustawienia sieci LAN > ptaszek Użyj serwera proxy i wpisywać 174.142.24.201 i port 3128 > kliknij OK W Google Chrome: Znaczek klucza po prawej stronie paska adresu > klikamy na Opcje > Dla zaawansowanych > Zmień ustawienia proxy > Ustawienia sieci LAN > ptaszek Użyj serwera proxy i wpisywać 174.142.24.201 i port 3128 > kliknij OK Firefoksa nie mam, wiec nie napisze Wam co i jak. Zapiszcie sobie to gdzieś!!! |
prawde mowiac nie da sie ogladac
|
Dzisiaj wyjatkowo na justinie przerywa cholernie... nie wiem czemu, moze 256 neo sie wbijaja....
Na dzisiaj zostaje tylko sopcast :) |
Moze ktos podac kanał Meczu Lechii i Sląska ?
|
Działa Wam teraz SopCast?
|
Cytat:
|
Wszystko bylo ustawione internet 4 MB a justin tym razem przerywał, innym razem smigal :)
|
Cytat:
|
Tak jakby upload miał na Justinie jakieś znaczenie
|
A co ma upload do justina? :P
|
im wiekszy upload tym lepsza jakosc obrazu :)
|
Cytat:
|
będzie mecz na sopcascie?
|
Link do meczu: http://jumpto.pl/mecz18
|
Jeśli chcecie wiedzieć jak można znaleźć mecz Wisły i wszystkie inne spotkania to polecam stronę:
http://www.soccer-live.pl Tam po prawej pod napisem "Piłka nożna" znajdują się transmisje na dni od Pon-Pt, Sobotę i Niedzielę. Dziś Wisłą gra z Lechią to klikamy na niedzieli i szukamy wg godziny. Tam można znaleźć relację tekstowe, audio i tv internetowej. Wówczas klikamy to co chcemy i oglądamy :D Transmisje Sopcast też tam są. |
Ze względu na problemy nadawcy dzisiejsza transmisja na sopcascie jest niepewna. Trzeba będzie szukać czegoś na justinie itp.
|
Cytat:
|
Na justinie chcą opłat za konto premium bo jesli go nie masz to po 1 min przerywa transmisje. Spryciarze :/
|
Cytat:
|
Cytat:
Mozilla: Narzedzia-Opcje-Zaawansowane-Siec-Ustawienia proxy: 174.142.24.201 port: 3128 I można ogladać bo nie wywala:) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Macie jakiś działający link do justin.tv ?
|
|
jest na public sport transmisja, wiec nie panikować ;-)
|
|
Mi cos justin szwankuje jak ktos chce to dobra transmisja jest jezscze tutaj:
http://www.ustream.tv/channel/mjtoshi :) |
Na nowym kanale Polsat Futbol:
28.09.2009 07:00 Wisła - Barcelona Eliminacje LM 01/02 29.09.2009 07:00 Wisła - Barcelona Eliminacje LM 08/09 30.09.2009 07:00 Barcelona - Wisła Eliminacje LM 08/09 Transmisja poranna na ostatni weekend września, można powspominać potyczki z Katalonią. info: http://tvsportowe.pl/download/Ramowk...30.09.2009.pdf |
problem w tym, ze te ustawienia proxy nie dzialaja juz..
|
http://www.soccer-live.pl mecz Wisły z Polonia B. i nie tylko.polecam!!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl