Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

1q2 27.07.2009 17:17

Z Orestem to bym uważał , ja tam po wyczynach Heńka w Górniku, bądź ostatnim roku Leo mam pewne obawy co do zatrudniania panów w podeszłym wieku

konrad89 27.07.2009 19:13

Co wy tu opowiadacie? Lenczyk? Może i on jest dobry,ale nie na Wisłę. Trzeba dać jeszcze jedną szanse Skorży. Drugi raz już takiego błędu nie popełni. A jak czytam wypowiedzi Petrescu to chce mi się śmiać. Gość dopiera teraz odnióśł w swoim kraju sukces, ale w Wiśle dopiero uczył się trenerki. Nie dość że straciliśmy mistrza w sezonie 2005/2006 to zepsuł początek sezonu 2006/2007 i o mało nie odpadliśmy z Iraklisem w PUEFA tak więc niech zobaczy na statystyki Skorży. 2008-mistz 2009-mistrz i tyle w temacie.Skorża musi zostać

Zbychu 27.07.2009 19:25

Skorża jest dobry,z tym składem to i tak dużo osiągnął w Polsce,niestety puchary europejskie niespecjalnie mu wyszyły.Tam trzeba kogoś z charakterem.Rok temu Tottenham,teraz Levadia.Co z tego że 2 razy zdobył Mistrza kraju jak w kwalifikacjach do LM czy UEFA sobie nie radzi?.Już bym wolał Smude,który osiągnie Wicemistrza Polski i dojdzie do fazy grupowej Ligi Europejskiej niż Skorże wygrywający ekstraklase a następnie potykający się już w rundach wstępnych europejskich pucharów.

Chesteroski 27.07.2009 19:47

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358...a_posade_.html

Same domysły jakby prosto z naszego forum...

FraMat 27.07.2009 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad89 (Post 769583)
Co wy tu opowiadacie? Lenczyk? Może i on jest dobry,ale nie na Wisłę. Trzeba dać jeszcze jedną szanse Skorży. Drugi raz już takiego błędu nie popełni. A jak czytam wypowiedzi Petrescu to chce mi się śmiać. Gość dopiera teraz odnióśł w swoim kraju sukces, ale w Wiśle dopiero uczył się trenerki. Nie dość że straciliśmy mistrza w sezonie 2005/2006 to zepsuł początek sezonu 2006/2007 i o mało nie odpadliśmy z Iraklisem w PUEFA tak więc niech zobaczy na statystyki Skorży. 2008-mistz 2009-mistrz i tyle w temacie.Skorża musi zostać

sorry jesteś niepoważny
ja, jak czytam Twoje wypowiedzi to chce mi się śmiać...
Dan miał sukcesy trenerskie jeszcze przed przyjściem do Krakowa, ale dyletantom wydaje się, że tu czegoś się nauczył. Niby czego? Niby od kogo?

Poza tym jak sprawdzisz sobie statystki Wisły Dana w tym "zepsutym poczatku sezonu" po którym Dana zwolniono i porównasz ze statystykami Skorzy to wyjdzie Ci, że Maciek też powinien zostac zwolniony

Baala 27.07.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 769626)
Poza tym jak sprawdzisz sobie statystki Wisły Dana w tym "zepsutym poczatku sezonu" po którym Dana zwolniono i porównasz ze statystykami Skorzy to wyjdzie Ci, że Maciek też powinien zostac zwolniony

To podaj mi te statystyki, bo z tego co pamiętam ktoś kiedyś wrzucał i przy tej samej liczbie meczy z trójki Skorża-Dan-Kasperczak najlepszy miał ten pierwszy, a Petresku był trzeci.

IncognitoTSW 27.07.2009 20:46

Co do Lenczyka, za jego ostatnim podejściem pamiętam, że graliśmy ofensywną piłkę a w klubie panowała dyscyplina.

rammis94 27.07.2009 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 769638)
Co do Lenczyka, za jego ostatnim podejściem pamiętam, że graliśmy ofensywną piłkę a w klubie panowała dyscyplina.

Ze względu na finanse Cupiałowi będzie się opłacało zostawić Skorżę, niż zatrudniać Smudę, bądź Lenczyka, gdyż obaj szkoleniowcy żądają duża za swoje usługi..

kinoautorskie 27.07.2009 20:50

Skorża to miałki, pozbawiony jakiejkolwiek charyzmy i myśli taktycznej szkoleniowiec - jednym słowem słaby trenerzyna. Bez wyrazu, bez przekonania. Chwalicie to za przeprosiny - gówno, za przeproszeniem, one dają! Jakby miał resztki honoru to odrazu podałby się do dymisji. Nie pamiętem ile lat temu polska drużyna odpadła z el LM z pierwszych, marnym przeciwnikiem. Każdy trener by się spalił ze wstydu, Skorży to pasuje.

saklak1906 27.07.2009 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chesteroski (Post 769601)
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358...a_posade_.html

Same domysły jakby prosto z naszego forum...

W tej chwili na forum jest 2100 gosci, jestem ciekaw ilu z nich to te miernoty pismaki:> :> .
Malo prawdopodobne jest zeby Skorza poswiecil sztab szkoleniowy w zamian za uratowanie stolka nie ten typ czlowieka.

bódyń 27.07.2009 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 769643)
W tej chwili na forum jest 2100 gosci, jestem ciekaw ilu z nich to te miernoty pismaki:> :> .
Malo prawdopodobne jest zeby Skorza poswiecil sztab szkoleniowy w zamian za uratowanie stolka nie ten typ czlowieka.

A jaki to typ? skad wiesz jaki on jest? oprocz tego ze odpada z kimkolwiek z pucharow to o nim jako czlowieku nie wiesz zapewne nic ale mowisz jaki nie jest lub jaki jest

saklak1906 27.07.2009 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kinoautorskie (Post 769641)
Skorża to miałki, pozbawiony jakiejkolwiek charyzmy i myśli taktycznej szkoleniowiec - jednym słowem słaby trenerzyna. Bez wyrazu, bez przekonania. Chwalicie to za przeprosiny - gówno, za przeproszeniem, one dają! Jakby miał resztki honoru to odrazu podałby się do dymisji. Nie pamiętem ile lat temu polska drużyna odpadła z el LM z pierwszych, marnym przeciwnikiem. Każdy trener by się spalił ze wstydu, Skorży to pasuje.

Ty chyba sam w to nie wierzysz co piszesz. Tym postem udowodniles ze masz 10 lat i blade pjecie o pilce.
Glupszego postu to ja tu na forum juz dawno nie widzialem i nie wiem czy sie smiac czy plakac.

To Skorza nie potrafi z 5 metrow strzelic do bramki, to Skorza marnuje setki? z pustego to i Salomon nie naleje.

brasilia79 27.07.2009 21:17

może tak zatrudnić jakiegoś trenera napastników? może coś by podszkolił naszych zawodników?

LooNatyk 27.07.2009 21:21

heh, a wogole jest cos takiego? bo sie nie spotkalem? :-)

kinoautorskie 27.07.2009 21:23

Skorża dysponuje najlepszym w polskiej lidze składem, napewno lepszym od mistrza Estonii. Jeśli piłkarz nie trafie z 5 m do bramki to nie dlatego, że nie potrafi, bo w końcu do Wisły za coś trafił. Trener odpowiada za właściwe ustawienie, umotywowanie i przygotowanie piłkarzy do sezonu. Skoro Wisła odpada z prowincjonalnym słabeuszem to coś jest nie tak. Skorża to minimalista, bojaźliwy we wszystkich swoich posunięciach. Bo ma niby oznaczac "oddanie się do dyspozycji zarządu'? On jest od początku kontraktu w dyspozycji zarządu. Przestańcie pisać o słupkach i poprzeczkach, bo ich się nie uwzględnia w statystykach, a ważniejsze są gole. Skorża zmarnował okres przygotowawczy, wpadek miał już wiele, takie jak kompromitacje z Lechem, porażka w marnym stylu z Totenhamem, przegrane superpuchary. Skorża, won! I koniec kropka.

rammis94 27.07.2009 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LooNatyk (Post 769663)
heh, a wogole jest cos takiego? bo sie nie spotkalem? :-)

Oczywiście, że jest. Np. w Lechu Poznań trenerem napastników jest Andrzej Juskowiak.

LooNatyk 27.07.2009 21:30

to tego nie wiedzialem. Ale dla mnie to dziwne, bo jak jest od napastnikow, to dlaczego nie od obroncow, a potem od pomocnikow?
Takie rozroznianie prowadzic moze do chaosu, bo jak wiadomo " gdzie kucharek szesc.."

kyssy 27.07.2009 21:36

Wymiana trenera miałaby sens tylko, gdyby zatrudnić szkoleniowca z zagranicy (a nas nie stać na to).

W Polsce nie ma w kim wybierać.

Lenczyk - ten dziad żyje w innej epoce, mamy cofać się o 10 lat do tyłu, no bez jaj, jeszcze nam kipnie na ławce podczas jakiegoś meczu:P
Smuda - szkoda gadać, dwa razy już był w Wiśle i dwa razy zawalił, poza tym przegrał Lechowi mistrzostwo nie potrafiąc pobudzić drużyny przez całą powtarzam CAŁĄ runde, to dopiero wyczyn!

Myśle żę Skorża zostanie, to najlepsze wyjście obecnie.

saklak1906 27.07.2009 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kinoautorskie (Post 769665)
Skorża dysponuje najlepszym w polskiej lidze składem, napewno lepszym od mistrza Estonii. Jeśli piłkarz nie trafie z 5 m do bramki to nie dlatego, że nie potrafi, bo w końcu do Wisły za coś trafił. Trener odpowiada za właściwe ustawienie, umotywowanie i przygotowanie piłkarzy do sezonu. Skoro Wisła odpada z prowincjonalnym słabeuszem to coś jest nie tak. Skorża to minimalista, bojaźliwy we wszystkich swoich posunięciach. Bo ma niby oznaczac "oddanie się do dyspozycji zarządu'? On jest od początku kontraktu w dyspozycji zarządu. Przestańcie pisać o słupkach i poprzeczkach, bo ich się nie uwzględnia w statystykach, a ważniejsze są gole. Skorża zmarnował okres przygotowawczy, wpadek miał już wiele, takie jak kompromitacje z Lechem, porażka w marnym stylu z Totenhamem, przegrane superpuchary. Skorża, won! I koniec kropka.

Jak sie przedawkuje SE, Fakt-y i inne opiniotworcze gazety potem tak sie dzieje ze sie jest oderwanym od zeczywistosci.

Nawet mi sie tego nie chce kometowac bo to i tak do Ciebie nie dotrze

Proud 27.07.2009 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 769668)
Winą Skorży jest że profesjonalny piłkarz nie trafia z 5 metrów do bramki? ochłoń.


@ więcej takich kompromitacji z Amiką, jeśli to się przełoży (jak dotąd) na MP :)
Kompromitacja bez echa po 2 miesiącach, a troufeum w gablotce Wisły.

może winą Skorży jest to że nie karze takiemu delikwentowi strzelac np 3h na bramkę, aż się nauczy?
nie wiem...ale pamiętam jak Brożek za Petrescu narzekał ze oddawali chyba "po milion" strzałów na treningu strzeleckim.
nie widzę treningów, więc nie mogę oceniać, ale po to się trenuje żeby takie rzeczy szlifować.

Jak to mawiał Johan Cruyff: "Piłka nożna to prosta gra, zadaniem trenera jest jej nie utrudniać"
Dlatego śmiać mi się chce jak słyszłę wypowiedzi naszych polskich gwiazdek o taktyce, motywacji, pressingu...a taki Brożek czy Ćwielong mają problem dobrze trafić w piłkę, czy podać na kilka metrow "na dojście" nie mówiąc juz o tak elementarnych rzeczach jak przyjęcie pilki. A jakie jest ono u najlepszego strzelca ekstraklasy pokazała sytuacja z Sosnowca z Levadią w polu karnym i kilka sytuacji w meczu z Lechem.

kinoautorskie 27.07.2009 21:52

Jesli pilkarz nie trafia 5 m do bramki to się go nie wystawia, albo inaczej ustawia skład. Idąc waszą, tępą filozofią, dojdziemy do takiej sytuacji jak w Cracovii, gdzie zamiast wymienić Majewskiego, winą obwiniali piłarzy i klub spadł z 4 na ostanie miejsca w lidze. Sami napisaliście, jak to możliwe, że piłkarz profesjonalny nie trafia z bliskiej odległości? Otóź właśnie z winy trenera, który źle przygotowuje zespół motywacyjnie, taktycznie, mentalnie, fizycznie.

For_FuN_ 27.07.2009 21:53

Jesli Skorza, to slaby trener(wygrywajac 2 razy z rzedu lige), to co mozna powiedziec o proponowanym przez niektorych Smudzie(ktory od 10 lat nie zdobyl MP i ktory mial do dyspozycji dwie druzyny w Poznaniu - Amice i Lech)? Troche wiecej oglady.

Kamson 27.07.2009 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kinoautorskie (Post 769682)
Jesli pilkarz nie trafia 5 m do bramki to się go nie wystawia, albo inaczej ustawia skład. Idąc waszą, tępą filozofią, dojdziemy do takiej sytuacji jak w Cracovii, gdzie zamiast wymienić Majewskiego, winą obwiniali piłarzy i klub spadł z 4 na ostanie miejsca w lidze. Sami napisaliście, jak to możliwe, że piłkarz profesjonalny nie trafia z bliskiej odległości? Otóź właśnie z winy trenera, który źle przygotowuje zespół motywacyjnie, taktycznie, mentalnie, fizycznie.

Profesjonalny piłkarz nie trafia z bliskiej odległości do bramki bo trener źle go przygotował motywacyjnie, taktycznie, mentalnie, fizycznie? Nie. Profesjonalny piłkarz z 5m do bramki powinien trafić z zamkniętymi oczami, japonkami na nogach i po całonocnej libacji.

Cytat:

Jesli pilkarz nie trafia 5 m do bramki to się go nie wystawia, albo inaczej ustawia skład.
No tak Ćwielonga zamienimy na Leszczaka, do obrony Czekaj, w pomocy Burliga i jedziemy. Mamy tak szeroki sklad i takie pole manewru, że nic tylko zmieniać cały skład co mecz.

army 27.07.2009 22:00

Ja umiem strzelać z 5m haha ;-) Byłbym skuteczniejszym zawodnikiem od Ćwielona. Kto popiera mają kandydaturę?

saklak1906 27.07.2009 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kinoautorskie (Post 769682)
Jesli pilkarz nie trafia 5 m do bramki to się go nie wystawia, albo inaczej ustawia skład. Idąc waszą, tępą filozofią, dojdziemy do takiej sytuacji jak w Cracovii, gdzie zamiast wymienić Majewskiego, winą obwiniali piłarzy i klub spadł z 4 na ostanie miejsca w lidze. Sami napisaliście, jak to możliwe, że piłkarz profesjonalny nie trafia z bliskiej odległości? Otóź właśnie z winy trenera, który źle przygotowuje zespół motywacyjnie, taktycznie, mentalnie, fizycznie.

Jak to mowil moj dziadek CO TY PRZYTYKASZ OKO DO DUPY


Zeby posadzic zawodnika na lawce trzeba go jeszcze miec kim zastapic
Powiedziec Ci kto w pierwszym meczu siedzial na lawec, to chyba nie byli zmiennicy na LM
Przypomnij mi kto gral na poczatku meczu na lewej obronie z koniecznosci


Wylewasz tu swoje zale, piszesz o zeczach o ktorej nie masz bladego pojecia.

fond 27.07.2009 22:06

Może kolega to pysio2 :lol: Mniej więcej tych samych lotów krytyka.

medyk 27.07.2009 22:07

http://sport.interia.pl/raport/wisla...y-kolo,1344686

nie wydaje mi sie by miał przystać na zwolnienie janasa i kazimierskiego a to bylo by dobre rozwiazanie zwlaszcza jesli chodzi o tego drugiego..

szybko czytalem i sie zapedzilem.. a co do Kazimierskiego to powinien wyleciec już dawno, przez niego Pawełek cofnął sie tylko w rozwoju..

qchar90 27.07.2009 22:11

Jeśli Skorża chce nadal prowadzić Wisłę, musi pogodzić się ze zwolnieniem jego współpracowników: trenera bramkarzy Jacka Kazimierskiego i fizjologa Paolo Terziottiego. Zanosiło się również na odprawienie asystenta Skorży - Rafała Janasa, ale fachowiec ten zyskał akceptację rady nadzorczej. - Jest największym pracusiem w całym sztabie - usłyszeliśmy w klubie.



w tym artykule nie pisze nic o zwolnieniu Jansaa.

sqallpl 27.07.2009 22:12

Tu jest mowa o zwolnieniu Włocha i Kazimierskiego, Janas wedlug nich zostaje.

_KRIS_ 27.07.2009 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kinoautorskie (Post 769665)
Skorża dysponuje najlepszym w polskiej lidze składem, napewno lepszym od mistrza Estonii. Jeśli piłkarz nie trafie z 5 m do bramki to nie dlatego, że nie potrafi, bo w końcu do Wisły za coś trafił. Trener odpowiada za właściwe ustawienie, umotywowanie i przygotowanie piłkarzy do sezonu. Skoro Wisła odpada z prowincjonalnym słabeuszem to coś jest nie tak. Skorża to minimalista, bojaźliwy we wszystkich swoich posunięciach. Bo ma niby oznaczac "oddanie się do dyspozycji zarządu'? On jest od początku kontraktu w dyspozycji zarządu. Przestańcie pisać o słupkach i poprzeczkach, bo ich się nie uwzględnia w statystykach, a ważniejsze są gole. Skorża zmarnował okres przygotowawczy, wpadek miał już wiele, takie jak kompromitacje z Lechem, porażka w marnym stylu z Totenhamem, przegrane superpuchary. Skorża, won! I koniec kropka.

przepraszam że Wam przerwe ale zaprzeproszeniem wku*** mnie ta wypowiedz grales kiedys chlopie k*** w pilke w jakim kolwiek klubie?? chyba nie!! czy jesli zje*** sytuacje i nie trafiles w bramke z 100% sytuacji albo trafiles w slupek to podbiegasz do trenera i mowisz " Trenerze to Pana wina ze nie przygotowal mnie Pan tak ze nie umie trafic w bramke!" wez sie zastanow nad tym co piszesz pilkarze Wisly to profesjonalisci trafianie z takich odleglosci powinni miec w malym palcu jesli tego ma ich trener Skorża uczyc to niech odejda z Wisly!! Odpaldlismy i co z tego trzeba sie cisszyc tym czym mamy a nie k*** caly czas narzekac, ciesz sie że kibicujesz najlepszej druzynie a jak masz jakies uwagi to idz podpowiec to Panu Cupialowi napewno chetnie wyslucha o Twojej filozofii.. sory ale nie wtyrzymalem.

michu-k 27.07.2009 22:14

A niby skąd oni to mają wiedzieć? Oficjalna nie wie, TWSD nie wie, a oni wiedzą?

Poczekajmy nie gdybajmy.

IncognitoTSW 27.07.2009 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kyssy (Post 769675)
Lenczyk - ten dziad żyje w innej epoce, mamy cofać się o 10 lat do tyłu, no bez jaj, jeszcze nam kipnie na .

Zabawny jesteś ;]

- Zatrudnijmy Fergussona, co powiesz [b]kyssyp/b]
- eee, dziad nam kipnie na ławce (starszy o rok od Lenczyka)
- To może Trapattoni ?
- no co Ty, ten to umrze zaraz po zatrudnieniu
- Cesare Maldini?
- chyba kpisz, kto to w ogóle jest?!
- to kogo zatrudnimy?
- nikogo

Żmijka 27.07.2009 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 769699)
A niby skąd oni to mają wiedzieć? Oficjalna nie wie, TWSD nie wie, a oni wiedzą?

Poczekajmy nie gdybajmy.

Oni dobrze wiedzą ... :)
Oficjalna nie napisze Ci nic co nie jest OFICJALNEGO, a w szczególności dotyczy gdybań o Cupiale - zwróć uwagę że nawet jego zdjęć w galerie nie dają.
TWSD może tego akurat się nie dowiedziało, może wie i wrzuci za chwilę ?

A uwierz, że infomacje te nie są z kosmosu. O takim rozwiązaniu mówi się już conajmniej od sb. Wtedy pierwszy raz coś takiego usłyszałam.

michu-k 27.07.2009 22:21

No to czekam. Z niecierpliwością z resztą. Wierzę że trener zostanie, chociaż jest lojalny i wątpię żeby puścił w maliny samego JK. Za długo się znają, za długo razem pracują. No i PT- sam Skorża go polecił- i niby teraz miałby go wystawić? Źle to wygląda... Macie adres e-mail do pana Trenera? :-)

Wierzę, wierzę, wierzę.

sqallpl 27.07.2009 22:21

Jezeli to prawda to jest szansa ze Skorza sie zgodzi. Wydaje mi sie ze mogloby byc inaczej, jesli chcieliby sie pozbyc Janasa.

Proud 27.07.2009 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 769690)
Sytuacja z Levadią i pare z Amiką.. acha.
Ale dwa ostatnie całe sezony to też paranoja w wykoaniu tych graczy, a przede wszystkim Pawła.
Nie potrafią a przede wszystkim Paweł nie potrafi dobrze trafić w piłkę, czy podać na kilka metrów nie wspominając o przyjęciu piłki.

właśnie tak oceniałem Pawla zawsze, i nadal będę oceniać. Jest to typowy przyklad polskiego słabo wytrenowanego pilkarza. Ma wrodzoną szybkośc, dynamike i sile...ale nie ma dobrego strzalu, ma słabo ułożoną nogę. Są zagrania gdzie pokazuje swój nieprzeciętny talent, jakiś blysk, ale często zdarzają mu się straszne farfocle, czy to strzały, czy podania. Zresztą popatrzcie na jego gole w lidze...nie są to jakies piękne bramki, jak choćby Franka, czy Żurawia...ja w żadne sposób nie umniejszam mu jako królowi strzelców..chwała mu za to...ale i tak uważam że ma braki techniczne, tylko że w naszej ogórkowej lidze to nie przeszkadza...ale w dwumeczu z Levadią miał 2-3 sytuacje...i niestety ich nie wykorzystał, a skutki mamy teraz opłakane. I dlatego nie ma chętnego aby wyłożyć za niego nawet 2-3mln E teraz.

chodzi o to, że trener widząc takie braki powinien tak ułozyć trening indywidualny piłkarza, aby ten choć częściowo poprawił dany element gry. Bo widzisz, to nie jest tak że jak nie potrafisz dobrze piłki uderzać, to już się nie nauczysz...jak strzelisz 100, 1000, 100000 razy, to wkońcu to opanujesz.

ps: aha, i nie najeżdzam na Niego, tylko pisze jak uważam, to że jest królem strzelców, to znaczy że nie moge wyraźić się niepochlebnie na jego temat...?
ps2: konia też po bramkach nie waliłem...bo nie wiem jak "inni", ale nie czuję nigdy takiej potrzeby.

royalmichael 27.07.2009 22:34

Co do PT było wielkie poruszenie, że Wisła zatrudniła drugiego trenera od przygotowania kondycyjnego/motorycznego/formy i teraz to po prostu jest okazja do zwolnienia, jest to również cięcie kosztów tak jak z Niedzielanem i Varga.
Szkoda, bo Skorża nie potrafi przygotować zespołu pod tym względem, ale czy to on od tego jest? (kiedyś się wypowiadał, że popełnił błąd w przygotowaniach do rundy)
No i troche głupio, Wisła skorzystała z jego usług, przygotował zespół do całej rundy a teraz się pewnie pożegnamy

1q2 27.07.2009 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 769700)
Zabawny jesteś ;]

- Zatrudnijmy Fergussona, co powiesz [b]kyssyp/b]
- eee, dziad nam kipnie na ławce (starszy o rok od Lenczyka)
- To może Trapattoni ?
- no co Ty, ten to umrze zaraz po zatrudnieniu
- Cesare Maldini?
- chyba kpisz, kto to w ogóle jest?!
- to kogo zatrudnimy?
- nikogo

Nie da się jednak chyba porównać w/w panów do Lenczyka, oprócz podobnego wieku.
Ja już nawet to sobie mogę wyobrazić - kilka porażek i Orest obrażony na wszystkich, począwszy od dziennikarzy a skończywszy na zawodnikach.

Skorżę można zwolnić, tyle że może nie w taki sposób że pozbywamy się jak by nie było wyróżniającego trenera młodego pokolenia a 'inwestujemy' w człowiek który jakieś tam sukcesy osiągał na przełomie lat 70tych i 80tych.Oczywiście doceniam to 2 miejsce z Bełchatowem nie tak dawno temu ale i tak nie idźmy tą drogą;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 769690)
Śmiać to mi się chce z takich postów, bo jeszcze nie tak dawno wielu waliło konia za przeproszeniem jak Brożek walił bramę za bramą a teraz znależli się wielcy sprawiedliwi fachowcy którzy najezdzają na chłopaka bo zaliczył kilka pechowych wpadek.

Paweł rozjechał się wraz z tą nieszczęsną kontuzją.Ja go po niej poznaje tylko gdy widzę jego irytację , którą jak wiemy potrafi nieźle zaprezentować - Gdyby nie to to bym go nie poznał i nie jest to żaden atak z mojej strony a zmartwienie bo ja w to nie wierze że włączyła mu się olewka, bądź odwaliło mu.Cały czas mam nadzieje że to tylko psychika ale im dłużej patrzę na jego grę, tym bardziej wpadam w paranoje że to nie tylko uraz psychiczny po tej mega chujowo wyglądającej( i pewnie bolącej) kontuzji ale że on czuje że coś z tym kolanem jest nie tak więc tyle u niego asekuranctwa , co powoduje że traci większość swoich walorów.

Paweł zawsze dążył do starcia...przepychał przeciwników, nie bał się pojedynków 1-1 także na pełnej prędkości i zazwyczaj nie odpuszczał - oglądnijcie go teraz - jest zupełnie odwrotnie.

leszekpw 27.07.2009 22:53

Wg źródeł zblizonych do oficjalnych (mam znajomość blisko człowieka z RN) Pan Skorża podziękował za współpracę z Wisła Kraków a powodem tego była chęć zwolnienia jednego z ludzi ze sztabu trenerskiego.

Powtarzam, jest do na 99% sprawdzone źródło- nie mogę tego potwierdzić na 100% z wiadomych powodów (klub ma to ogłosić jutro).

Proszę zatem o nie banowanie mnie z takich przyczyn jak "proroctwo" itp....., wstrzymajcie się modzi do jutra- jeśli się to jutro nie potwierdzi, to możecie mnie wykluczyć z tego forum na zawsze:-D

michu-k 27.07.2009 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 769728)
Wg źródeł zblizonych do oficjalnych (mam znajomość blisko człowieka z RN) Pan Skorża podziękował za współpracę z Wisła Kraków a powodem tego była chęć zwolnienia jednego z ludzi ze sztabu trenerskiego.

Powtarzam, jest do na 99% sprawdzone źródło- nie mogę tego potwierdzić na 100% z wiadomych powodów (klub ma to ogłosić jutro).

Proszę zatem o nie banowanie mnie z takich przyczyn jak "proroctwo" itp....., wstrzymajcie się modzi do jutra- jeśli się to jutro nie potwierdzi, to możecie mnie wykluczyć z tego forum na zawsze:-D

No to jesteśmy na dnie. Mam nadzieję że nie niżej jak ósme miejsce. I kto teraz? Smuda? Lenczyk? Majewski? Strejlau?

Uszczypnijcie mnie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl