Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

!!IRIVER!! 21.07.2009 20:53

palikot - też uciekło. dzwoniłem tam, powiedzieli, że trzeba wpłacić kasę za rekrutację i czekać na wynik, dopiero wtedy podanie.

palikot 21.07.2009 23:49

ja wpłaciłem wzoraj... ciekawe kiedy dojdzie :->

Mistel 22.07.2009 21:36

Jakie mam szanse na AGH z współczynnikiem 424?

Zola 23.07.2009 04:05

do usunięcia

Mistel 23.07.2009 12:40

Na turystykę, dziennie

P.e.c.h 23.07.2009 12:44

Sądząc po progu, to porównywalne z szansą, że Pawełek nie puści szmaty w dwóch meczach z rzędu.

Czyli nie za duże

analfabetka 23.07.2009 13:48

Wiem, że post trochę odbiega od meritum, ale chciałabym zapytać się o najlepsze LO w Krakowie? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

piter116 23.07.2009 16:18

Jeżeli w 1 rzucie na AGH jako główny kierunek wybrałem Geofizykę, a w 2 wybiorę Inżynierię Środowiska, to wtedy mam taki sam próg jak pozostałe osoby? Słyszałem, że w takich przypadkach progi sa podwyższane. Może ktoś potwierdzić ?

R33 23.07.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez analfabetka (Post 766758)
Wiem, że post trochę odbiega od meritum, ale chciałabym zapytać się o najlepsze LO w Krakowie? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Wg. róznych rankingów to V

analfabetka 24.07.2009 01:06

Dziękuję za odpowiedź, mogłabym jeszcze się dowiedzieć się czegoś odnośnie LO nr 2?

Zola 24.07.2009 07:48

do usunięcia

!!IRIVER!! 24.07.2009 11:20

Chyba duża?
Nie rozumiem takich głupich pytań. Powinni Cię przyjąć z otwartymi rękoma.

Ja czekam na wynik Zarządzania i Inżynierii Produkcji, gdzie próg był 424. :) Ciekawe czy spadnie o kilkadziesiąt pkt. ;)

P.e.c.h 24.07.2009 12:40

Niekoniecznie z otwartymi rękoma, to zależy ile jest miejsc wolnych i jakimi wynikami beda się legitymowac konkurenci.
Próg z pierwszej rekrutacji własciwie tylko orientacyjnie coś mówi.
Gdybyś złożył w pierwszej to już byś był, a tak to cieżko powiedziec

!!IRIVER!! 24.07.2009 12:44

Ja tam na GiG złożyłem jako bodaj trzeci kierunek, stwierdziłem, że nawet gdybym się tam dostał to i tak to .......ę i wezmę zaoczne :P Słyszałem dużo dziwnych opinii na temat tego kierunku. Mimo wszystko liczę na ZiIP :)

R33 24.07.2009 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez analfabetka (Post 767240)
Dziękuję za odpowiedź, mogłabym jeszcze się dowiedzieć się czegoś odnośnie LO nr 2?

Przepatrz tematy Egzamin Gimnazjalny i Do jakich szkół się dostaliście. Tam są rózne opinie na temat szkół (o II też jest)

Sorry, że rozmywam temat ale nie mogę PW wysłać

unpredictable_wislaczka 26.07.2009 16:18

A jest ktoś kto się dostał na medycynę na UJ?

Ja mam napisane jedynie status nieprzyjęta (jakoś specjalnie się nie dziwię ;P ) ale nie mogę nigdzie znaleźć od ilu pkt przyjmowali? Orientuje się ktoś może? :)

Norek 26.07.2009 22:40

http://www.cm-uj.krakow.pl/wyniki/LEK-2.html

ctrl + f i już wiesz ile Ci brakło :-)

!!IRIVER!! 28.07.2009 14:49

Ależ się coś wali na forum :P Ja w drugiej rekrutacji Agh-owskiej również się nie dostałem :P ale na zaocznych jestem ;)

piter116 28.07.2009 14:59

Ja niestety dostałem się tylko na Górnictwo i Geologię na wydziale Wiertnictwa Nafty i Gazu, czyli ostatni z kolei wybrany kierunek. Może ktoś coś więcej powiedzieć o tym kierunku? Waham się między tym, a Inżynierią Środowiska na Politechnice Krakowskiej. Nie wiem co lepsze : )

Lupo 28.07.2009 15:28

W drugiej na AGH też się nie dostałem, a na UJ zaproponowali mi wieczorowe xD super.. ale na szczęście dostałem się do tego całego ignatianum na kulturoznawstwo.
<śmiech na sali>

palikot 28.07.2009 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 770024)
Ależ się coś wali na forum :P Ja w drugiej rekrutacji Agh-owskiej również się nie dostałem :P ale na zaocznych jestem ;)

na jakim kierunku? bo ja mam tak samo...

Zola 28.07.2009 17:03

do usunięcia

!!IRIVER!! 28.07.2009 17:09

Tak to k...a jest, jak wszystkie uczelnie mają różne terminy i ludzie, którzy nie dostali się np. na UJ, czy UEK od razu zapierdalali na AGH. :] Gdyby wszędzie było jednakowo, to mielibyśmy mimo wszystko pewnie większe szanse... a i dla uczelni byłoby lepiej, gdyż wieksza konkurencja = więcej rekrutacji = więcej kasy :P

P.e.c.h 28.07.2009 17:10

Zapraszam na ZIiP na UR ;)

Zola 28.07.2009 18:32

do usunięcia

Mistel 28.07.2009 18:49

Są :P Ja jeszcze próbuję na rolniczym się załapać. Wkurza mnie to, bo maturę zdałem nieźle, a już na 3 kierunki się nie dostałem :/

wisłaWieczysta 28.07.2009 19:05

orientuje się ktoś czy trudno dostać się na krakowski AWF ?? chodzi mi głównie o maturę z biologii na jakim poziomie trzeba zdawać i jaki wynik procentowy uzyskać ??


z góry dzięki za odpowiedź

unpredictable_wislaczka 28.07.2009 19:31

Biologia...największe zło tego świata :P

@Norek dzięki ! Jakiś taki drastyczny ten próg na UJ na medycynę nie był. Myślałam,że będzie znacznie wyższy po tym jak zobaczyłam listy we Wrocławiu. Ja już jestem na filologii rosyjsko-angielskiej. A za rok stety/niestety walka o Kraków po raz drugi...:(

KamAr 28.07.2009 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 770175)
Są :P Ja jeszcze próbuję na rolniczym się załapać. Wkurza mnie to, bo maturę zdałem nieźle, a już na 3 kierunki się nie dostałem :/


Dokładnie. Ja na UP sie nie dostałem, a wydawało mi się, że wcale źle matury nie zdałem... I to tak chyba każdy ma... Na szczęście UJ był na tyle hojny, że na zaoczne mnie przyjał :lol:

Partition 29.07.2009 10:18

Szansa na dzienne jest. Miejsca zostały na Politechnice Krakowskiej, na AGH pewnie też. Pytanie tylko, czy kierunki oferowane przez te uczelnie Was interesują.

PS: Ktoś idzie na WM@PK? :)

Zola 29.07.2009 12:31

do usunięcia

P.e.c.h 29.07.2009 12:33

W zeszłym roku był jeszcze pod koniec sierpnia czy we wrześniu, ale to już przeważnie takie hardcory w stylu metalurgii, duzego wyboru już nie było.

Zola 30.07.2009 12:29

do usunięcia

!!IRIVER!! 30.07.2009 13:02

Zola - tak z ciekawości. Co Ci przyjdzie z takiego kierunku? Mam gościa znajomego, co zrobił właśnie bodaj rolnictwo, ze specjalnością dotyczącą yy.. pomidorów.. :lol: i teraz.. rozdaje ulotki na skrzyżowaniach. :/ także zastanów się.. :] Nie lepiej przebiedować ten rok, pół roku na zaocznych a potem przenieść się na dzienne?

Zola 30.07.2009 15:12

do usunięcia

Konrad. 30.07.2009 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 771069)
jestem zdesperowany :-D ale tam sa specjalnosci do wybory przeciez i Ty mowisz wg STEREOTYPOW, ze Kierunek rolnictwo odrazu Ci sie kojarzy np, ze rolnikiem zamierzam byc... :p A jedna ze specjalnosci to np AGROTURYSTYKA, czyli nawet dosc ciekawe :-p

Czyli co planujesz robić po specjalności agroturystycznej?

Poważnie idź na to, czym się interesujesz, lub będziesz miał pracę, a nie na siłę...

Zawsze możesz spróbować poprawić maturę, a przez rok zarobić jakiegoś grosza...

No, chyba że masz jakiś ukryty cel w dostaniu się na dzienne (stypendium czy cos).:>

!!IRIVER!! 30.07.2009 15:57

Mam pytanie - czy orientuje się ktoś, czy jako student zaoczny będę mógł pójść na 3-miesięczny okres tzw. bezrobocia? :P Pytam, bo póki co nie mam jakichś horyzontów na pracę, a grosik jakiś by się sprzydał ;)

Zola - dokładnie tak jak radzi Ci Konrad. Bez sensu iść na coś bez większych perspektyw. I nie mówię tu o stereotypach, bo niestety znaczna część ludzi wybiera takie kierunki, dzięki którym później zawyża średnią bezrobotnych z wyższym wykształceniem i zastanawia się: "DLACZEGO?"

Zola 30.07.2009 17:42

do usunięcia

Q13SON 30.07.2009 21:27

Kiedy sie odbiera indeksy i legitki ?

Partition 31.07.2009 00:23

Pewnie w październiku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl