![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Rzecz jasna o wiekszosci tych "brudnych" spraw na forum publicznym sie nie mowi, a jedynie we wlasnym zamknietym kregu. Czy ludzie mysla, ze czlonkowie SKWK kazdy dzien zaczynaja od rozkminy:" kogo dzisiaj dojechac, kogo oczernic, kogo zniszczyc...?" No badzmy powazni....Bo osoby zasiadajace w zarzadzie SKWK to ludzie dorosli i powazni, nie szukajacy taniej sensacji czy pretekstu do robienia afery. Nikogo nie chce obrazac i nie chcialbym aby ktokolwiek poczul sie obrazony, bo to nie o to chodzi - ALE, przeciez rzecza normalna jest to, iz osoby, ktore od lat dzialaja w strukturach SKWK, na Wisle spedzaja wieksozsc swojego czasu od rana do wieczora, znaja ten klub od podszewki, znaja zachowania i charaktery poszczegolnych kopaczy, znaja wszytskie "brudy", jakie pojawiaja sie w klubie 100 LEPIEJ i DOKLADNIEJ niz ten przyslowiowy "zwykly" kibic, ktory swoje zainteresowanie Wisla ogranicza do pojscia na mecz i przeczytaniu informacji w gazecie czy internecie. Dlatego nie widze powodu, by twierdzic, iz zarzuty SKWK pod adresem pana Frankowskiego sa bezpodstawne. A moze problem lezy w mentalnosci? Bo dla jednych Wisla to speklatkl pilkarski w wykonaniu kopaczy, a dla drugich cos wiecej? Ale to juz zupelnie inna bajka. |
szlag mnie trafia jak widzę jakie rzeczy wypisują niektórzy....:evil: .
Frankowski nie zachował się odpowidnio po tym pamiętnym panathinaikosie ale czy to oznacza że trzeba go gnoić?? nie będę przytaczał nazwisk innych zawodników którzy na to zasługują... |
Cytat:
A w temacie dobrze poinformowanych. Pamiętasz kto widział już podpisującego kontrakt Jodłowca? To taki zupełny O-T. |
spartan zapewne tak jest, ze prawda lezy po srodku. Tym niemniej moj post byl zaadresowany do tych, ktorzy, SKWK zamykaja do szufladki z napisem zlo, klamstwo. Kazdy kij ma dwa konce...
|
ja tylko pomimo najszczerszych starań nie potrafię pojąć jednego: dlaczego ta tajemna wiedza, do której się odwołują krytycy Franka nie może zostać tu upubliczniona?
właściwie na wszystkie najważniejsze postawione na tym forum zarzuty w mniej lub bardziej przekonywujący sposób odpowiedział, oczywiście nie powie wprost (no bo to wciąż w naszej Polsce wstydliwe) , że najzwyczajniej w świecie poważnym (najpoważniejszym?) motywem była kasa.. chłopak ma rodzinę na karku, i jasne, że jak nawet zarabiasz wielokrotnie więcej niż te przywołane 1500 zł to pojawiają ci się nowe potrzeby i aspiracje to chcesz więcej i więcej, który z Was jest w stanie z czystym sumieniem powiedzieć, że postąpiłby inaczej? koleś był na rozdrożu i skołowany, coś w nim pewnie pękło faktycznie po tym PAO.. jak masz 20 lat to wszystko się łatwo wyjaśnia i porządkujem a jak masz rodzinę, to chciałbyś dla nich jak najlepiej, no kurde proste... rozgrzeszam go? pewnie trochę tak, ale to kwestia chyba życiowych doświadczeń, nikt z Was czasem troche czegoś nie spieprzył w życiu? różnica jest taka, że że on ten błąd popełnił na świeczniku.. Franek, szacunek, że podjąłes polemikę, szkoda że tak późno, zrozum, że od miłości do nienawiści tylko krok. gdybyśnie byl kimś tak potwornie dla nas ważnym, nie było by tych historii tutaj. Ja Cię chcę pamiętać dobrze i wybaczam. Pozdrawiam Łowco Bramek. |
masada- Widze ze słabo doinformowany jesteś :-) Krytycy Franka trąbią o tym od 3 lat... wystraczy się zainteresować.
|
zgadzam sie w 100% z masadą
Franek Dla mnie zawsze będziesz "Wielki" "FRANEK FRANEK ŁOWCA BRAMEK..." |
Tak dla zmiany tematu... Z Brozkiem jest calkiem niezle okazuje sie. Na oficjalnej Skorza mowi, ze najpewniej nie trzeba bedzie zadnej operacji, Pawel kazdego dnia cwiczy coraz mocniej i moze wrocic do gry jeszcze tej wiosny.
|
Dla mnie Frankowski to jeden z wielu dobrych piłkarzy, którzy grali w Wiśle i tyle... ani legenda, ani judasz... i gdybym był nim to w meczu z nami bym nie zagrał... ale pewnie zagra, pyknie nam nie daj Boże bramkę honorową przy wyniku 5:0 to se może nawet, ale nie daj Boże przegramy, to Ci którzy mu teraz pięty całują pojadą z Nim równo...
aha, a tak przy okazji to zgody z Jagą już NIE ma, więc nie wygłupiać się tekstami, że Wisła&Jaga, bo to tak jakby ja pisał, że T....&Aga (czyli moja była dziewczyna,przyjaciółka...)... Zdania nam się poróżniły i tyle... szanować się trzeba... |
Cytat:
Wyobraź sobie że widzisz post człowiek który mówi że w szatni po meczu Z PAO była bójka, z aodpuszczenie tego meczu. Że Frankowski z Uche odpuścili mecz bo chcieli wyjechać za granicę, bo mieli kontrakty już nagrane, że Franek szantażował Cupiała, przyszedł do niego dopłacił z własnej kasy i dopiero pozwolili mu wyjechać a do tego wypiął się specjalnie na kibiców w Wodzisławiu po meczu który to również odpuścił, bo wiedział że odchodzi i w ogóle to Frankowski zjada koty.... Co o kimś takim myślisz? Uwierzysz mu. A na poparcie tej tezy ma: "Tak słyszałem". Większy efekt jest jak mówisz coś takiego do kolegów, ci mówią to dalej i powstaje legenda. |
Cytat:
odrzucam wyjaśnienia typu "wiem cośm czego nie wiesz ty, ale nie powiem" bo to powoli staje się żałosne a jeśli nie zostały postawione, to podbijam pytanie: czemu do k.. nędzy nie zostały? |
Do niektórych widzę że można jak grochem o ścianę... ale cóź, takich ludzi nie brakuje...
Mam pytanie i propozycję dla tych, którzy nadal darzą Franka wielkim szacunkiem, może w czasie najbliższego meczu z Jagą widzicie jakiś sposób na zamanifestowanie naszego sprzeciwu przeciwko lżeniu jednego z największych piłkarzy naszego klubu a zarazem wyrażene naszego uznania jego dokonań? |
L-R Powiedz mi na jakim meczu ktoś lzył z Frankowskiego?
|
choćby na tym, gdy powieszono transparent na którym nazwano go judaszem. Chyba że się czepiasz terminologii, to faktycznie może masz rację, ale użyłem tego czasownika bo nie chciało mi się wymyślać jakichś bardziej konkretnych określeń odnoszących się do zachowań części kibiców względem Frankowskiego.
Problem w tym że spora część tych zachowań nie miała na celu wyrażenia czyichś prywatnych odczuć (każdy jest wolny i może myśleć co chce) ale niejako wkładała zdanie wąskiej grupy osób w usta ludzi którzy myślą inaczej. Pamiętam jak raz byłem na C i gość z gniazda pociągnął: Franek Franek do Hiszpanii! Fakt że wcześniej powiedział że jeśli ktoś ma inne zdanie to nie musi skandować tego hasła (zresztą świetnie zareagował wtedy sektor D wygwizdując to hasło), ale po tym klopsie nie dostał megafonu nikt kto by rzucił np: Franek Franek łowca bramek! jeśli Twój nick odnosi się do liberalnych poglądów pana Palikota, to powiedz mi gdzie tu była uwzględniona wolność osób, które mają inne poglądy niż skwk? pozdrawiam |
A czemu nikt nie dał megafonu temu kto chciał krzyknąć: "Kukiełka, Kukiełka, królem siodełka" ?
|
Cytat:
Nie na rękę Tobie i "prawdziwym kibicom" (czyli grupie tak się nazywających), że się Franek odzywa i komentuje, opowiada jak było -> koniec "tajemnicy" skWK. Możecie oczywiście pisać, że Franek kłamie tak jak możecie uważać, że Ziemia jest płaska i stoi na 4 żółwiach. Pojawienie się Frania na forum i jego wyjaśnienia mogłyby zjednoczyć kibiców, nie przez to że wszyscy uznaliby go za legendę czy pokochali albo wręcz przeciwnie, a przez wyjaśnienie spraw do końca i zakończenie tematu raz na zawsze. Do tego jednak trzeba słuchać drugiej strony, a nie tylko swojego zaślepionego gdakania -> tyle w temacie dzielenia kibiców. PS. ściągnij sobie Firefox-a - on sprawdza pisownię, bo od Twojej zęmby bolom :P |
Najbardziej mnie śmieszy wytykanie PRAWDZIWYM KIBICOM przez "prawdziwych kibiców" ich prawdziwości. A bekę już mam z ludzi, którzy piszą podobne rzeczy do "Kto to jest w ogóle K.??", a następnie jakieś wyzwiska czy bezpodstawne zarzuty w Jego kierunku. Nie wycierajcie sobie Tą osobą dupy bo nie dorastacie Jej do pięt. Jeżeli już coś masz powiedzieć to powiedz to w cztery oczy.
Tak tak SKWK złe, niedobre i napewno kłamie. Za to pan Tomasz (niegdyś mój idol) pisze prawdę i fakty przedstawione przez niego są na 100% prawdziwe. Bo to napisał czy powiedział były piłkarz-gwiazda Wielkiej Wisły Kraków. tyle ode mnie. tylko żeby Wam żyłka nie pękła. pozdrawiam |
100% poparcia wypowiedzi powyżej. Lepiej juz nie dyskutować skoro nie ma z kim tego robic.
|
Cytat:
Ciekawe dlaczego jechaliście po Smudzie jak po łysej kobyle w momencie niepowodzeń gdy go zwalniali? Nie odchodził bo miał takie widzimisie, tylko go wyrzucano z klubu. Pamkiętajcie tylko, że wśród polskich trenerów to właśnie Smuda miał do Wisły największy sentyment i nie ukrywał swojego doń przywiązania. Jeździcie po ludziach i sami nie wiecie za co. Wystarczy, że człowiek odejdzie w trakcie sezonu:D :rotfl: :D :rotfl: Cytat:
|
a Ty pamietaj ze internet nie jest anonimowy i nie jest trudno dojść do pewnych rzeczy
|
Cytat:
|
Cytat:
tak życie to przede wszystkim internet !!! Najpierw zobacz czego temat dotyczy, a potem dyskutuj i do czego nawiązywałem. uważam, że jeżeli cytujesz moją wypowiedź to wiesz o czy mówię. Wiesz ja jak chcę komuś przekazać swoje poglądy, a mam możliwość to robię to osobiście a nie za pomocą telefonu, maila czy forum. No ale to już kwestia moim zdaniem wychowania i trzymania się pewnych zasad. pozdrawiam |
Cytat:
proszę o odpowiedź |
Cytat:
Pozdro 1200 |
Cytat:
Tak SKWK napisało Jodłowiec na 99% (nie 100%) w Wiśle. Gromy spadły gdy się okazało, że jednak nie przyjdzie. Minął pewien czas i usłyszeliśmy już nie od SKWK ale innych źródeł i samego piłkarza: Cytat:
dalej nie dyskustuję |
Cytat:
|
Cytat:
|
To nie temat o Tomku więc przerywnik
ostatnio temat Mijailović na testach w FC Koeln Pewnie ogladali na YT te filmiki mysle ze sklecił je menadzer Nikośa:) http://www.youtube.com/watch?v=Bip-O...e=channel_page |
Cytat:
Zdanie o Jodłowcu miało na celu wyłącznie jedno. Pokazanie, że coś co wydaje się pewne, wcale pewnym być nie musi. Nikt Ci kłamstwa nie zarzucił. Zresztą chyba wystarczająco wiele razy rozmawialiśmy, żebyś nie musiał mnie o nie podejrzewać. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
- z takimi tekstami, to możesz sobie wyjeżdżać do własnych dzieci. Sam postawiłeś się poza nawiasem ludzi, z którymi warto dyskutować. Bez odrobiny szacunku i uznania czyjegoś prawa do posiadania własnego zdania nie można nawet marzyć o dyskusji. Żeby pouczać kogokolwiek w ten sposób musiałbyś mieć jakikolwiek autorytet. |
Dzieci, człowieku z czerwonym podpisem daruj sobie z wiadomych względów bo widzę, że ci ciśnienie skoczyło..
A w kwestii merytorycznej: Gdzie wg. twojej opinii widać brak poszanowania czyjegoś zdania w tym co napisał TSWojtas a co ja podkreśliłem? Otóż właśnie On a za nim ja nawołujemy do wypośrodkowania i próby osiągnięcia kompromisu. Ale żeby to zauważyć trzeba tego chcieć.... |
Nie, no koledze Wolfy'emu chyba się poplątały imponderabilia
>Żeby pouczać kogokolwiek w ten sposób musiałbyś mieć jakikolwiek autorytet Rozumiem, że szanowny Pan "Inkwizytor" ma akurat TAKI autorytet, że JEMU wolno innych pouczać.... wybacz, ale mam co do tego poważne wątpliwości mało tego...czy ja wyczuwam na forum zawoalowane groźby??? widać, że prezentujecie tu nie ruch kibicowski, ale...kibolski. A to już jest śmieszne. Kolega Spartan zajął postawę "złotego środka" (akurat uważam, że sprawa szacunku do Pana Frankowskiego nie podlega dyskusji). I został za zbesztany..... Panowie, dorośnijcie! |
Cytat:
Cytat:
Więc nie dziw się, że ktoś reaguje agresjąna coś co ma wydźwięk "agresywny" ... |
|
Cytat:
|
Dobry piłkarz z niego pod względem umiejętności. Pod względem psychiki jedno słowo- idiota.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl