Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Proximus 06.06.2009 15:15

Ja tylko czekam aż powoła Dziółkę, Cabaja, i Wasilewskiego młodszego

LeQ 06.06.2009 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GERO7 (Post 741356)
Przeciez oni krzycza Boooooothhhhh , to nie jest rasizm tylko pewnie go pozdrawiaja w taki sposob

Dochodze do wniosku ze ei wazne czy trenerem bedzie Engel , Janas czy Beenhaker to z tych pilkarzy (szczegolnie ligowych) nie da sie nic wykrzesac , sa po prostu tragiczni

O dłuższego czasu mnie to całkowicie rozwala...
Nie wiem co kombinuje ten cały Lato że trzyma Beńka na tym stanowisku dalej.
Nie szło jego poprzednikom zdecydowali się zatrudnić obcokrajowca pewnie myśleli że to coś da ... a dało jak widać nie wiele .
Takie większe ,,sukcesy,, to wygrane z Portugalią i Czechami .
Jesteśmy na 3 miejscu w tabeli ale wychodzę z takiego założenie że lepiej by nie wyjść i nie błaźnić się kolejny raz.
J.w piszesz każdy z tych trenerów przewalił jaką ważną imprezę czy to MŚ czy ME.

Ale co mnie najbardziej wkurza to nie wyniki tylko ... powołania:shock:
Kiedyś Janas wprowadził wszystkich w szok jak nie zabrał Franka,Kłosa i jeszcze jednego na MŚ 2006, ale co ten wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie.Jeszcze tak nie dawno np. Kokoszka grzał ławę w Wiśle i dostawał regularne powołania o Beńka teraz jest jednym z podstawowych obrońców Empoli i ciiisza.Ale tych przykładów jest więcej.

A ten skład na RPA to mnie już całkowicie rozwalił kolonia poznańsko-wroniecka , Roger który nie gra nic w lidze ale oczywiście Leo mu dalej ufa.

pozdrawiam

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 741382)
Z Wisly powinien powolac Glowe, Piete i Malego ale jednak woli faworyzowac legionistow i lechitow

Ale pamiętaj to nie WISŁA wygrała ligę tylko AMICA ją przegrała :-)
Ma racje kogo powołuje:D

p e t e r 06.06.2009 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LeQ (Post 741392)
Kiedyś Janas wprowadził wszystkich w szok jak nie zabrał Franka,Kłosa i jeszcze jednego na MŚ 2006, ale co ten wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie.Jeszcze tak nie dawno np. Kokoszka grzał ławę w Wiśle i dostawał regularne powołania o Beńka teraz jest jednym z podstawowych obrońców Empoli i ciiisza.Ale tych przykładów jest więcej.

Bo Janas wybierał na chybił-trafił, a Leo ma koncepcję, której my - głupi zaściankowi Polacy mieszkający w ziemiankach - nie rozumiemy ;)

Nehiar 06.06.2009 15:23

Dla mnie nie porozumieniem jest to, że w kadrze jest Bosacki a nie Głowacki ....

wolfy 06.06.2009 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GERO7 (Post 741370)
Dudka - jego start do pilki z miejsca przypomina rozpedzajacy sie wóz ziemniaków puszczony po rowni pochylej

Udało Ci się połączyć dwie moje wielkie traumy - mechanikę i grę reprezentacji Polski:lol:

Baala 06.06.2009 15:32

Za trzymanie Rogera na boisku to Dziad powinien wylecieć ze stanowiska od razu po meczu. Przecierz to co gra Roger to jest kompromitacja. Najlepsze i tak że Komorowski gra który przegrywa z 34 letnim Kiełbowiczem w Legii.

WioReXXX 06.06.2009 15:33

ja na to patrzę i po prostu nie mogę uwierzyć.

Gdzie ta reprezentacja Janasa, która mistrzoso wyprowadzała kontry, a przede wszystkim grała DWOMA napastnikami....?

WILU TS 06.06.2009 15:35

Potrzeba było takiego właśnie spotkania miernego żeby się pozbyć tego zagrzybiałego niby selekcjonera

Maciuś 06.06.2009 15:37

Gra jednym napastnikiem jest gowniana. Lepiej przegrac 3:4 niz 0:1.

Baala 06.06.2009 15:38

Przecież za Leo gramy tak już od roku (wyjątek CZechy, gdzie niechciany Brożek mu tylek uratował) gdyby nie był Holendrem, a Polakiem to juz dawno by z hukiem poleciał. Już teraz bodaj jesteśmy w rankingu FIFA na najgorszym miejscu w historii i jeszcze spadniemy.

sqallpl 06.06.2009 15:39

Najbardziej denerwujace jest to, ze gdyby 10 losowym osobom z tego forum dac zlozyc sklad na dzisiejszy mecz, to 9/10 takich reprezentacji graloby o niebo lepiej niz ta.

ToTylkoJa 06.06.2009 15:44

ta ekpia z taką grą miałaby problem z utrzymaniem się w ekstraklasie :lol:

WILU TS 06.06.2009 15:47

Swoją drogą to kibice na tym stadionie zachowują się jak małpy z dziczu,jakieś rogi kozie maski brakuje widoku jedzienia surowego mięsa,dramat jak tak to będzie za rok ;)

Eustachy 06.06.2009 15:48

Taka sama padaka jak z Irlandia Polnocna, tylko wynik inny

WioReXXX 06.06.2009 15:49

Od zawsze byłem przeciwnikiem Beenhakera w Polsce. juz abstrahując od tego, że dla mnie futbol narodowy to powinien być futbol narodowy i zarówno WSZYSCY piłkarze powinni być Polakami, jak i trener. No wielki Holender uświadomił mi, że muszę wyjść z mojej drewnianej chatki, i jego jakoś zaakceptować. Każdy mecz tej drużyny jest coraz słabszy. Nowy trener, wykorzystanie tych 5 ostatnich meczów do budowania nowej drużyny, na EURO 2012

Dubi 06.06.2009 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 741410)
Taka sama padaka jak z Irlandia Polnocna, tylko wynik inny

to prawda
moim zdaniem ta Reprezentacja pod wodza Leo nie ma przyszłosci.Stoimy w miejscu od dawien dawna.
Czy bramka strzelona dziś RPA zmieniłaby cokolwiek ? NIC by to nie zmieniło.Zapewniam.

Robert_wislak 06.06.2009 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 741408)
Swoją drogą to kibice na tym stadionie zachowują się jak małpy z dziczu,jakieś rogi kozie maski brakuje widoku jedzienia surowego mięsa,dramat jak tak to będzie za rok ;)

Siedzi taki kozak przed komputerkiem i zajmuje sie wypisywaniem bredni. Weź sie chłopie ogarnij, taki mają styl życia i sposób bycia. I potrafią sie bawić.

bez odbioru

WioReXXX 06.06.2009 16:00

I to jest większy problem, niż się z pozoru wydaje. bo gdyby nie było samych wyników to małe piwo. Ale poaptrzmy się co Leo zrobił z tej reprezentacji... POŚMIEWISKO. Inaczej tego nazwać nei można. Jego "dodoatkowa praca" w Feyenoordzie, uczynienie reprezentantów piłkarzy takich jak Pazdan, Zahorski, teraz Wilk, Komorowski i wielu, wielu innych, których nawet nie chce mi się wymieniać. Dalsze stawianie na takich piłkarzy jak Krzynówek(z całym szacunkiem dla niego za te lata gry w reprezentacji), Roger(co ten koleś w ogóle dzisiaj robił, skoro on sie ani trochę nie wyróżnia nawet w polskiej lidze), Bosacki... tu dalej nie chce mi się wymieniać.
Co ten Holender zrobił z naszego dobra narodowego/

WILU TS 06.06.2009 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robert_wislak (Post 741413)
Siedzi taki kozak przed komputerkiem i zajmuje sie wypisywaniem bredni. Weź sie chłopie ogarnij, taki mają styl życia i sposób bycia. I potrafią sie bawić.

bez odbioru

Ojej ale nie pobijesz mnie prawda ? Sam sie ogarnij i nie nazywaj mnie kozakiem,bo widze ze to raczej ty nim jesteś jak cie bawią małpki :rotfl:
Aha i dziękuję ci serdecznie że mnie uświadomiłeś ze oni się w ten sposób bawią,na prawdę nie wpadłbym na to !
Potrafią się bawić powiadasz ? Nasi kibice jakoś tez się potrafią bawic a kozich rogów i czarów marów nie potrzebują ;)

LeQ 06.06.2009 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 741406)
ta ekpia z taką grą miałaby problem z utrzymaniem się w ekstraklasie :lol:

Już Ty się nie martw :-P
Dojdzie jeszcze Ludovic Obraniak i będziemy kosić każdego nawet Brazylię :D

GERO7 06.06.2009 16:05

Leo ! co ? Bafana Bafana !!

wonski_eNHa 06.06.2009 16:10

Leło nam chyba od kilku miesięcy "FUNDUJE" lekcje "ANTY-FUTBOLU". Panowie i panie Leo w dzisiejszej lekcji zademonstrował jak NIE NALEŻY POWOŁYWAĆ REPREZENTACJI NARODOWEJ i JAKA TAKTYKA JEST G. WARTA- NA PRZYKŁADZIE MECZU Z MURZYNAMI.

WioReXXX 06.06.2009 16:10

a i radziłbym się Jackowi Bednarzowi przyjrzeć tym Afrykańcom. jeden z nich - Parker był na testach w legii ale podobno był za słaby...

A oni technikę mają niezłą, fizycznie są bardzo dobrzy, do tego waleczni, a wyciagnąc ich można za niezłą cenę.

jabadabaryba 06.06.2009 16:17

Ja tam twierdze że jakby trenerem byl Motyka to by wygrali, ten doping jak, to stwierdzila moja mamuśka "co tam jakieś muchy latają?" by idealnie pasował do jego szarańczy.

a tak na poważnie, jak można budować kadre na Komorowskich i innych piłkarzy którzy sie nawet nie wyróżniają w polskiej lidze?! Ja go rozumiem że były kontuzje itp, ale przecież mógłby powołać Zienczuka, Małeckiego, Iwańskiego itp. Czekam aż odpadną z eliminacji i będzie zmiana trenera. Przecież w tej chwili to Ulatowski powinien być trenerem nie Leo. Jak będzie trener który to ogarnie wszystko mam nadzieje że poukłada reprezetnacje, bo ofensywa ma ogromne możliwości( Brożek, Lewandowski, Boguski, Jeleń, Obraniak, Błaszczykowski, Murawski, Peszko, Małecki, Lewandowski M.)

WALDI TSW 06.06.2009 16:20

dzisiejszy mecz to tragedia.. szkoda ze te mistrzostwa świata beda w RPA bo poziom kibicowski jest tam ZAJEBIST* :D:D:D nie moglem sluchac tego buczenia jeczenia i trabienia :\

Watts 06.06.2009 16:22

Oni na białego z RPA buczeli jak miał piłkę :D

WALDI TSW 06.06.2009 16:29

a to rasisci:)

Kamson 06.06.2009 16:35

To ty nie wiesz, że to nie działa w tą stronę? :>
Rasista nie może być czarny, tylko biali mogą byc rasistami.

grzesiek632 06.06.2009 16:38

powiedzcie mi tylko jedno... po co czekać do konca eliminacji MŚ ze zwolnieniem Leo?! Ja rozumiem ze PZPN nie chce wyplacac odszkodowania za zerwanie kontraktu z Leo, ale widac gołym okiem ze ten trener nic juz nie osiagnie z reprezentacja Polski... o ile teraz mamy małe szanse na awans do MŚ 2010 to przy takiej grze jaka Polska reprezentuje przez ostatnie kilka meczy to jest tragedia..i watpliwa jest walka o awans to tego turnieju...
Leo juz chyba sam sie pogubil, i do tego kombinuje na kazde strony zamiast skupic sie na reprezentacji... a najgorsze jest to ze ciagle udaje ze jest najlepszy i wszystko jest ok..

Skonczy sie tym ze sie obudzimy juz po przegranych eliminacjach, i sie zacznie wielki ogólnopolski placz..

EMPI 06.06.2009 16:41

Yo! :)

Wymęczył mnie ten mecz. Zacznę może od poziomu komentarza meczowego... Drętwy jak psi fallus. Darcie się na cały regulator "Krzynóweeeeeeeeeeeee eeeeeeeeek" nie spowoduje dodatkowego podkręcenia piłki, no ale cóż. Jeżeli zaś chodzi o "buczenie" kibiców, to ja w ogóle piłkę afrykańską lubię i tamtejszy klimacik. Już się nie mogę doczekać PNA i kilku godzinek z Eurosportem - tam jednak lepsza realizacja, komentarz no i wiedza o tej piłce w odróznieniu od TVP - z resztą, o czym tu gadać... Ale fakt, że głowa jakiejś afrykańskiej sarenki powaliła mnie z dywanu na parkiet... ;-)

Polacy zagrali kichę totalną. Kiedyś holenderska myśl szkoleniowa słynęła z Footballu Totalnego, w europie takie firmy jak AJAX, PSV i FEYENOORD robiły dobry show. Reprezentacja grała cudownie (Holendrzy), a jak przegrywała to cała Europa płakała, bo się im kibicowało... A dziś? Dno... Dlatego też z tego to miejsca chciałbym najserdeczniej podziękować LeoWhyForMoney za jego trud i pracę z naszą Reprezentacją A, B i C i poprosić go o złożenie dymisji już po wtorkowej porażce z Irakiem, bo nie chcę nikogo martwić, ale Arabowie się po nas przejadą jak ruski buldożer po kresowej stodole. Irak gra z pasją (co jest dla nas bardzo złą informacją) i polotem, a braki techniczne nadrabiają walecznością. Dla nich to sprawa narodowa teraz po wojnie... Nasi mają nosy w katalogach biur podróży... Będzie łomot...

W ogóle to całe to "zgrupowanie" to farsa. Ludziom trzeba dać odpocząć i bardzo mnie to cieszy, że Wiślacy mają spokój od tego syfu na drugim końcu świata... Ciekawe jakie zdjęcia z wakacji przywiozą dziadki z PZPN...

WALDI TSW 06.06.2009 16:43

Kamson wiem o tym tylko po prostu sie smieje z tego..:)

GERO7 06.06.2009 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 741436)
powiedzcie mi tylko jedno... po co czekać do konca eliminacji MŚ ze zwolnieniem Leo?! Ja rozumiem ze PZPN nie chce wyplacac odszkodowania za zerwanie kontraktu z Leo, ale widac gołym okiem ze ten trener nic juz nie osiagnie z reprezentacja Polski... o ile teraz mamy małe szanse na awans do MŚ 2010 to przy takiej grze jaka Polska reprezentuje przez ostatnie kilka meczy to jest tragedia..i watpliwa jest walka o awans to tego turnieju...
Leo juz chyba sam sie pogubil, i do tego kombinuje na kazde strony zamiast skupic sie na reprezentacji... a najgorsze jest to ze ciagle udaje ze jest najlepszy i wszystko jest ok..

Skonczy sie tym ze sie obudzimy juz po przegranych eliminacjach, i sie zacznie wielki ogólnopolski placz..

Zobacz lepiej jakimi on dysponuje piłkarzami , co ci piłkarze potrafią i w jakiej graja lidze . Tu nawet swiety Boze nie pomoze ,mozemy zatrudnic nawet Hiddinka czy Mourinho i tak to nic nie da jak sie ma pilkarzy pokroju Wilk - lewy skrzydlowy czy Rzezniczak - prawy obronca

Jeszcze Engel w studio jako ekspert :D Jego powinni pod murem postawic i sie zapytac czemu w Polsce szkoli sie tak slabych pilkarzy a nie sluchac w kolko tego samego

EMPI 06.06.2009 16:53

No to powiedz mi jak to jest możliwe, że w prawie czterdziestomilionowym kraju nikt mało kto potrafi grać w piłkę... Przecież to nie jest tylko i wyłącznie wina tych co teraz podziwiają Wrocław...

For_FuN_ 06.06.2009 16:54

Hmm, to przeciez Leo powoluje tych, a nie innych(lepszych) pilkarzy...wiec argument wyzej do mnie nie trafia. Jesli powoluje sie kogos takiego, jak Rzezniczak czy Komorowski, to o czym my tutaj mowimy? Przeciez w lidze sa lepsi pilkarze, juz nie mowie o zagranicy, gdzie celowo od paru lat jest pomijany Gancarczyk czy Marcin Kowalczyk...
Holender kreci jakies lewe interesy na tej reprezentacji, bo inaczej takich przedziwnych powolan, nie potrafie wytlumaczyc(Roger bez formy od roku, a niezaleznie od tego jest i tak powolywany, i gra w pierwszym skladzie...).

GERO7 06.06.2009 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Flame (Post 741442)
No to powiedz mi jak to jest możliwe, że w prawie czterdziestomilionowym kraju nikt mało kto potrafi grać w piłkę... Przecież to nie jest tylko i wyłącznie wina tych co teraz podziwiają Wrocław...

Jak Messi cwiczy w Barcelonie ponoc od 12 roku zycia i w wieku 19,20 lat jest najlepszym pilkarzem swiata to chyba wlasnie wina jest w tym ze brakuje infrastruktury i nie ma zaplecza szkoleniowo-trenerskiego

A kogo ma powolac ? Daje sobie reke uciac ze Zienczuk by zagral dzis tak samo slabo jak Wilk ,a Peszko jak Lobodzinski ,po prostu nie ma z kogo wybierac

grzesiek632 06.06.2009 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GERO7 (Post 741440)
Zobacz lepiej jakimi on dysponuje piłkarzami , co ci piłkarze potrafią i w jakiej graja lidze . Tu nawet swiety Boze nie pomoze ,mozemy zatrudnic nawet Hiddinka czy Mourinho i tak to nic nie da jak sie ma pilkarzy pokroju Wilk - lewy skrzydlowy czy Rzezniczak - prawy obronca

no to tym razem nie trafiles..
przepraszam bardzo ale czy to ja mu kazałem powolywac Wilka itp?! LEO sam wie kogo powoluje wiec niech nie ma potem pratensji..
ja nie mowie tylko o dzisiejszym meczu..

Mi chodzi o samo podejscie Leo... ten czlowiek stracil resztke honoru i obecnie to traktuje reprezentacje jako jakas dobrze platna zabawke.. takie jest moje zdanie

Nehiar 06.06.2009 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GERO7 (Post 741440)
Zobacz lepiej jakimi on dysponuje piłkarzami , co ci piłkarze potrafią i w jakiej graja lidze . Tu nawet swiety Boze nie pomoze ,mozemy zatrudnic nawet Hiddinka czy Mourinho i tak to nic nie da jak sie ma pilkarzy pokroju Wilk - lewy skrzydlowy czy Rzezniczak - prawy obronca

Jeszcze Engel w studio jako ekspert :D Jego powinni pod murem postawic i sie zapytac czemu w Polsce szkoli sie tak slabych pilkarzy a nie sluchac w kolko tego samego

Pretensje może mieć tylko do siebie, bo mam ich powołał :)

Lemoniadowy Joe 06.06.2009 17:00

zawsze jest tak że po porażce wszyscy myślą że jak zagraliby inni to by im sie chciało :) naiwni

ten komentator to jest mega wku.... myślałem że już po tylu latach sie ogarnie, jego każde udane zagranie doprowadza do orgazmu

GERO7 06.06.2009 17:02

od Mundialu w Korei widac jakimi pilkarzami dysponuje Polska i najsmiesziejsze jest to ze wciaz sie przewjaja te same nazwiska co w 2002 roku . We Francji czy Hiszpanii juz powstaly 2 nowe generacje gwiazd a u nas mamy dalej Zewlakowa i Krzynowka ,ktorzy i tak sa najlepsi na boisku :lol:

KuLwIk 06.06.2009 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 741423)
a i radziłbym się Jackowi Bednarzowi przyjrzeć tym Afrykańcom. jeden z nich - Parker był na testach w legii ale podobno był za słaby...

A oni technikę mają niezłą, fizycznie są bardzo dobrzy, do tego waleczni, a wyciagnąc ich można za niezłą cenę.

Mieli takiego piłkarza na testach i powiedzieli, że nic z niego nie będzie. Koleś był najlepszy na boisku, jeździł naszych jak chciał. Szkoda, że Wisła nie miała go na testach, może u nas by się poznali.

A tak po za tym, wpadł mi w oko jeszcze jeden gracz. Akurat na prawą obronę. Zwie się chyba Siboniso Gaxa. Dobry w ofensywie, świetne dośrodkowania (czasem niespodziewany strzał) i dobry drybling. Znalazłem go na TM.de i wynika, że akurat kończy mu się kontrakt. Ciekawa propozycja. :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl