Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Bilety (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1565)

PSYCHOLTSW 28.05.2009 10:01

nie w tym problem,bo dla FC były bilety na E a D jest dla Śląska...

dostuffca 28.05.2009 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 736296)
Na brak biletów pewnie wpłynął fakt że bilety które zwykle szły dla FC poszły dla kibiców Śląska.

byłoby to logiczne i prawdopodobne, gdyby FC nie dostałyby biletów też na mecz z Lechią, a nie pamiętam by tak było. Źle się dzieje w państwie duńskim

PSYCHOLTSW 28.05.2009 10:07

mało powiedziane źle... po prostu zapadła decyzja, że nic z tego... bo ktoś załatwił bilety swoim... trudno aczkolwiek czuje się oszukany;D

grabar89 28.05.2009 10:22

kupie jeden bilet na sektor E lub D kontakt priv lub gg 4832804

wisnia 28.05.2009 10:33

Ale wiecie Co mnie najbardziej zastanawia:)? To że zrobili już podział Biletów na FC to co się z tymi biletami stało? Spaliły się? komuś do WC wpadły? Ta sprawa nie jest do końca wyjaśniona wg. mnie a FC nie robi się takich sytuacji:) Poczekam jeszcze do wieczora jeśli się nic nie wyjaśni to załamka...
Pozdrawiam:)

Coglin 28.05.2009 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 736296)
Na brak biletów pewnie wpłynął fakt że bilety które zwykle szły dla FC poszły dla kibiców Śląska.

dziwna sprawa. na Lechie jakos byly bilety i dla FC i dla Lechii.

PSYCHOLTSW 28.05.2009 11:30

to jest wał takiej wielkości jak mur chiński... po prostu po raz kolejny nanaszych oczach jest robiony mega przekręte...

PSYCHOLTSW 28.05.2009 11:51

oszuści i nic więcej... naszym kosztem ktoś dużo kasy zarabia...a ciekawe co na to SKWK

egonskoczow 28.05.2009 11:59

czegoś nie rozumiem. Była rozpiska jaki FC ile biletów dostanie, i niby co? Ta lista nie obowiązuje?!

PSYCHOLTSW 28.05.2009 12:08

ja dostałem taką informacje... podobno ma być strajk FC. ale może jestem w błędize... oby... bo ja chce iść na ten mecz!!!

Tomasson 28.05.2009 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 736361)
oszuści i nic więcej... naszym kosztem ktoś dużo kasy zarabia...a ciekawe co na to SKWK

goscie z skwk sami beda sprzedawać bilety przed meczem za 100 zł.. bo znam takiego.

!(Z) 28.05.2009 12:11

a teraz podajcie źródło w którym jest napisane że bilety z rozpiski nie zostaną przyznane?
Chodziło o dodatkowe bilety na E ... a niektórzy snują teorie i pierdacza bzdury że aż sie rzygać chce...

saklak1906 28.05.2009 12:13

A powiedzcie mi dlaczego zawsze maja problem JUNOR MEMBERy zwsze placzecie ze cos chcecie.
I czemu zawsze sie tak sklada ze przed meczami z Lechem, Legia czy Cracovia, teraz tez placzecie bo co feta bedzie. To nie zycie was wyruchalo, tylko sami sie wyruchaliscie sepiac na karnet.

Ja mam karnet a jestem zagranica ale chodzi moj kumpel jak ma czas i ochote, i na tym meczu bedzie bo ja nie moge. Ale moglem powiedziec a po co mi karnet wszak jestem zagranica.

Niech to bedzie dla was nauczka

egonskoczow 28.05.2009 12:17

ja od poniedziałku piszę na każdy możliwy adres mailowy z wisla.krakow.pl co z biletami dla naszego FC, bo listę wysłałem a żadnego potwierdzenia mi nie przysłali, zazwyczaj takowe przychodzi zaraz w poniedziałek. do skwk też pisałem i też nikt nie raczy się odezwać, no przepraszam, na gg pod nr 1906 mi napisali że od takich spraw jest adres [email protected] :D

dynek.pl 28.05.2009 12:20

Co sie stalo z biletami dla fan clubow ?

Moj kumpel wczoraj kupil bilety na E od typa z gumtree. Maja nabita pieczatke oplata manipulacyjna 5 zl wiec raczej nie pochodza ze sprzedazy na karty kibica. Do tego jest na nich napisane: Wystawione przez sklep klubowy 21.05.2009 (czyli poprzedni czwartek).
Ze kolesie w WŚ robia walki to w sumie nie dziwi ale, ze klub to toleruja to juz jest szokujace.

Jaroo1 28.05.2009 12:49

Z tego co ja tu czytam to zawsze sa problemy z biletami... Jelsi klub pozwala (penwie ma jakies korzysci z tego) na taka dystrybucje to neistety my szarzy kibice tego nei zmienimy. Pozostaje tylko ubolewac ze poniekad jestesmy od tego dziadostwa zalezni. Co wazniejszy mecz to sa problemy, koniki dostaja bilety, FC dostaa za duzo biletow na D. Ja to bym zrobil tak ze FC zawsze dostaja tyle samo biletow, tzn jak na Piasta przychodiz 1,5 tys z FC a na Legie chce przyjsc 2,5 tys to na D dostaje tylko 1,5 tys ludzi, bo to sa prawdziwi kibice a nie jakeis pikniki jeb..., pozniej tylko te pikniki psuja dobre zdanie ludzi o FC - wiec jeden problem chyba mozna rozwiazac i to w miare latwo. Jestes stałym czlonkiem FC to na kazdy mecz idizesz na D a jak sa ci kibice z FC sukcesu to dostaja na A/B. Co do tego ze koniki dostaja bilety jak to sie mowi spod lady to juz na to ciezej poradzic. Albo klub ma w tym interes albo ludzie pracujacy przy dystrybucji biletow sie na tym dorabijaja, jak dla mnie to to drugie bo klub i tak by sprzedal bilety skoro kolejki po nie na mecze z Legia/ Ślaskiem były gigantyczne. Predzej czy pozniej bilety by sie rozeszły przeciez, a przy tym klub nie psuł by swego dobrego imienia. Tym bardziej ze to imie trzeba zachowac bo 33 tysiace neidlugo bedzie trzeba zapelnic. Moze po prostu jakas wymiana kadry pracownikow? Skoro ludzie osuzkuja nasz klub to ch.. im w dupe. Na zbity pysk bym ich wywalił bo tylko zrazaja kibicow.

Inny jeszcze aspekt to taki ze jak sa mecze z Gornikiem, Pisatem to miejsca na D sa a chetnych nie ma. A jak sa mecze z Legia, Slaskiem to nagle kazdy staje sie fanatykiem, super kibicem i MUSI isc na mecz, najlepiej na D bo tam jest doping a on musi dopingowac bo jest fanatykiem. Jak jestes takimz agozałym kibicem ze sie nie mozesz pogodzic z tym ze nie dostajesz biletow na wazne mecze to kupuj karnet i wtedy masz z glowy. Dla mnie Ci kibice co tutaj placza ze na mecz nie moga isc to nie sa prawdziwi kibice. Prawdziwy kibic to ma karnet a jak nie masz to sie z tym licz ze braknie miejsc na mecze topowe na stadionie 16 tysiecznym!!-inna własnie sprawa ze sa wlaki przy rozdawaniu tych biletow ale tak czy siak wiekszosc ktora tutaj placze by nie dostała biletow bo ktos musi na tym ucierpiec skoro na mecz chce isc z 2 rayz wiecej ludiz niz pojemnosc stadionu

Wiec
- nie dla oszustw w dystrybucji biletow
-nie dla kibicow sukcesu z FC ktorzy chca chodzic na mecze topowe najlepiej na D
- nie dla niekarnetowcow ktorzy placza na forum na klub ze biletow nie ma a na karnet skapia

Pozdro

saklak1906 28.05.2009 12:57

Wszystko dobrze ale bez wzgledu kogo bys przy dystrubucji nie postwil to i tak cos wymysli zeby na tym zarobic- taki narod nic nie poradzisz jak jest mozliwosc trzeba dorobic.

Klubowi jest to na reke bo tak wymusza kupno karnetow i zapewnia sobie zyski- wszak o to chodzi.

Zrobienie kupna biletu przez internet tez nie rozwiaze wszystkich problemow bo sobie konik zalozy 100 kont i tak wykupi i zarobi

Jaroo1 28.05.2009 13:02

Mi sie wydaje ze Wislak prawdziwy z krwi i kosci ktory by bilety sprzedawał to by sie takim skur... nie okazał zeby na lewo bilety opychac. Inna sprawa ze moze ludzie tam pracujacy sa zastraszani i musza bilety koniom odkladac ;/ Teorii mozna snuc wiele jendka jak czegos klub z tym nie sprobuje zrobic to dalej bedzie tak jak teraz ;/

Saklak zgadzam sie, takie cos wymusza na czesci kupno karnetow jednak zobacz jaka zła laurke wystawia klubowi. Wstyd jak cholera ze takie rzeczy sie dzieja. Moze juz nie jeden kibic sie zrazil do Wisły za takie traktowanie

A jelsi to prawda z tymi biletami ze FC ich nie dostana, to przeciez jasna sprawa ze te bilety poszły na lewo ;/

gris 28.05.2009 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 736408)

Zrobienie kupna biletu przez internet tez nie rozwiaze wszystkich problemow bo sobie konik zalozy 100 kont i tak wykupi i zarobi

No ale jakby było jedno konto na jedną osobę, to by musiał 100 osób znaleźć, ewentualnie na jedno IP jedno konto. Zawsze można jakoś ograniczyć szarą strefę.

licoo 28.05.2009 13:04

Poczekajcie jak będzie 5 min. przed meczem, wtedy będą sprzedawać bilety po normalnej cenie. Ja tak kiedyś nawet wymieniłem się z konikiem, miałem na E i wymienił się ze mną na D:)

PSYCHOLTSW 28.05.2009 13:08

nie pisze bzdur... takie info dostałem wczoraj,bo sam czekałem na bilety... i to jest po raz kolejny zajeb...y wał.

Jaroo1 28.05.2009 13:10

Gris tez inna kwestia czy by inne wałki sie nei zaczely. Nie znam sie na tym dokladnie no ale wydaje mi sie ze mogloby dojsc po prostu do falszowania (nie wiem jak to nazwac) list :P po prostu ze tyle i tyle osob kupilo bilety i po prostu kon by dostał ta ilosc biletow. Nie wiem czy rozumeicie o co mi chodzi :P ale tak ogolniej mowiac jesli komus bedzie zalezało zeby na lewo bilety sprzedac to do tego dopusci chyba ze klub by sie zaczal temu bardziej przygladac :)

A tym koniom to powinni dac popalic "jacys silniejsi kibice". Skzoda ze takei dziadostwo funkcjonuje a my sie temu rpzygladamy. Przeciez to tak jakby nas okradanow biały dzien i nikt z tym nic nie robi :((
Moze jkaby dostali raz, drugi w morde to by sie opamietali smzaciarze

PSYCHOLTSW 28.05.2009 13:10

jaroo1 ale zauważ jedną rzecz... kto chodzi na mecze na co dzien? przede wszystkim FC a później na mecze topowe obcinam im się bilety prawie do 0... więc kto robi atmosfere na normalnych meczach a kto ją psuje na najciekawszych? zastanów się zanim kogos objedziesz bez podstawnie... w FC są ludzie nie raz bardziej oddani WIŚLE niż rodowici krakowianie...

saklak1906 28.05.2009 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 736410)
No ale jakby było jedno konto na jedną osobę, to by musiał 100 osób znaleźć, ewentualnie na jedno IP jedno konto. Zawsze można jakoś ograniczyć szarą strefę.

Pewnie ze by ograniczylo, ale dla chcacego nic trudnego zalatwic sobie kilku meneli i za wino marki wino zalatwi.
A myslisz ze teraz nie maja kart kibica, powie ze od kumpli pozbieral zeby wszyscy sie nie fatygowali i co mu zrobisz, chyba ze powiesz jedna osoba jedna karta jeden bilet.
To sie zaczna placze ze dla brata, szwagra, cioci chca kupic a klub ich na koszty naciaga bo musza wszyscy przyjechac
Z IP to juz takie proste nie bedzie bo co w tedy jak masz braci i bedziecie chciec kupic wszyscy bilety, albo kafejka internetowa- bo nie wszyscy maja internet.


A na karnetach konik czy sprzedajacy nie zarobi, zysk jest obustronny bo ty jestes pewny ze nie bedzie takiej sytuacji jak jest teraz i mecz ogladniesz na tej trybunie na ktorej chcesz lub wogole ogladniesz na stadionie a klub ma kase na dzialalnosc i wie ile moze wydac

Jaroo1 28.05.2009 13:14

PSYCHOL wiem bo sma mozna powiedziec ze jestem jak czlonek FC :P Mieszkam pol Polski od Krakowa i wiem ze taki wyjazd na mecz to nie jest zwykle wyjscie z domu o 19 i o 22 jestem spowrotem. Tylko to jest niemal calodobowa wyprawa i zeby na jeden meczyk mozna pojsc to trzeba duzo staran dolozyc a nie tak jak miejscowi wyjsc z domu jak na spacer :D
Nie obrazam ludzi z FC tych normalnych tylko tych ktorzy jezdza TYLKO na te topowe mecze. Bo czytam to forum i wiem ze tacy sa, ze tak to nie jezdza na Piasta ale jak jest Legia to nagle znajduje sie wiecej ludzi w FC

PSYCHOLTSW 28.05.2009 13:18

masz racje,choc powiem szczerze że ja kiedys się bardziej udzielałem, starałem sie i w ogole teraz czasu nie mam i jest problem bo mi nikt nie załatwi z FC biletów a jak ja załatwiałem to było cacy... wkurza mnie to ze jak komuś pomagasz to później nie zostaniesz doceniony,nikt o tym nie pamięta...

mic 28.05.2009 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak178 (Post 736431)
Nie wiem gdzie to napisać. Szukam kogoś kto za symboliczne 10 zł na browara wprowadziłby mi brata (1997) na mecz na sektor D.Ja nie moge bo mnie na meczu nie będzie. Kontakt na priv

Brat od przerobionej legitymacji?:D

BartTSW 28.05.2009 13:34

Panowie i Panie bilety są załatwiane przez firmy i tak nas robią w buca . Nie od dziś wiadomo że pracownik w TF może dla znajomych załatwić tyle biletów ile mu się podoba jeśli inni się nie wybiorą na mecz .Przykład mecz derbowy gość sprzedawał bilety a na bilecie pisało TF KABLE miał ich około 20 (Bilety sprzedawał wtedy po 50 zł , ogłaszał się na forum i dzień przed meczem w Krakowie w knajpie 20 biletów sprzedał od kopa 1000zł miał . DA SIĘ ŻYĆ ? NO DA SIĘ ŻYĆ I TO DOBRZE ŻYĆ . Takich ludzi w firmach jest multum i każdy weźmie teraz 3 po czym zostaje mu na 3 kraty browarów jak sprzeda po cenie np. 80 do 100zł

saklak1906 28.05.2009 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BartTSW (Post 736436)
Panowie i Panie bilety są załatwiane przez firmy i tak nas robią w buca . Nie od dziś wiadomo że pracownik w TF może dla znajomych załatwić tyle biletów ile mu się podoba jeśli inni się nie wybiorą na mecz .Przykład mecz derbowy gość sprzedawał bilety a na bilecie pisało TF KABLE miał ich około 20 (Bilety sprzedawał wtedy po 50 zł , ogłaszał się na forum i dzień przed meczem w Krakowie w knajpie 20 biletów sprzedał od kopa 1000zł miał . DA SIĘ ŻYĆ ? NO DA SIĘ ŻYĆ I TO DOBRZE ŻYĆ . Takich ludzi w firmach jest multum i każdy weźmie teraz 3 po czym zostaje mu na 3 kraty browarów jak sprzeda po cenie np. 80 do 100zł

TF KABLE jest sponsorem Wisly jak i wlascicielem i ma prawo wziasc tyle biletow ile chce( na ile ma zapotrzebowanie) dla swoich pracownikow.

Jak Ty bys mial firme ktora sponsoruje klub pilkarski i pracownicy przyszli i poprosili o bilety( odplatnie czy bezplatnie Twoja wola) to co bys powiedzial idzcie sie goncie.

W TF tez jest wielu pracowniow ktorzy sa kibicami Wisly a ze tam pracuja to inna kwestia. Idz zatrudnij sie tam to tez bedziesz mial HI LIFE

UH f B 28.05.2009 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak178 (Post 736431)
Nie wiem gdzie to napisać. Szukam kogoś kto za symboliczne 10 zł na browara wprowadziłby mi brata (1997) na mecz na sektor D.Ja nie moge bo mnie na meczu nie będzie. Kontakt na priv

a ja bym radził wszystkim uważać na takie akcje
sprawa wygląda tak:
przy wejściu pokazujesz do kamery swój dowód i legitymacje młodego, wprowadzając go bierzesz za niego odpowiedzialność, po przejściu bramek każdy idzie w swoją stronę, młody zadowolony, że jest na meczu, ty jesteś przekonany, że zrobiłeś dobry uczynek, nie daj boże niech się coś stanie młodemu to ty będziesz brany za dupe bo przecież on z tobą wszedł na mecz i ty jesteś jego opiekunem

dynek.pl 28.05.2009 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 736447)
TF KABLE jest sponsorem Wisly jak i wlascicielem i ma prawo wziasc tyle biletow ile chce( na ile ma zapotrzebowanie) dla swoich pracownikow.

Jak Ty bys mial firme ktora sponsoruje klub pilkarski i pracownicy przyszli i poprosili o bilety( odplatnie czy bezplatnie Twoja wola) to co bys powiedzial idzcie sie goncie.

W TF tez jest wielu pracowniow ktorzy sa kibicami Wisly a ze tam pracuja to inna kwestia. Idz zatrudnij sie tam to tez bedziesz mial HI LIFE

Podobnie bylo w Comarchu ale zrezygnowali z tego bo ni byli w stanie kontrolowac co pracownicy robia z biletami.
Teraz co najwyzej pracownicy moga kupic bilety ze znizka.
Inna sprawa czy na bieltach na Craxe w ogole mozna zarobic :D

wiertar 28.05.2009 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 736418)
nie pisze bzdur... takie info dostałem wczoraj,bo sam czekałem na bilety... i to jest po raz kolejny zajeb...y wał.


jak kogoś oskarżasz, siejesz plotki to pasuje przynajmniej podac zródło skąd o tym wiesz... bo rownie dobrze ja moge napisać ze jestes z Cracovii... bo tak wczoraj słyszałem. Fajnie??

banan_olksuz 28.05.2009 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 736278)
nie będzie... w poniedziałek była podana informacja,że są do odbioru w środe... po czym nie ma... dla żadnych fc...


Nie wiem o co Ci chodzi, bo dzisiaj odebraliśmy bilety dla FC. Wszystko przebiegło OK z tego co mi wiadomo.

wiertar 28.05.2009 14:27

czyli brawo dla tego pana za sianie fermentu który jest tutaj potrzebny jak Cracovia w pierwszej lidze... zenada.

za takie cos to powinny leciec bany

wisnia 28.05.2009 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banan_olksuz (Post 736464)
Nie wiem o co Ci chodzi, bo dzisiaj odebraliśmy bilety dla FC. Wszystko przebiegło OK z tego co mi wiadomo.

Dzięki Ziomek za Info;) Kamień z serca mi spadł:D
POZDRO:) I DO ZOBACZENIA NA MECZU

MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!!:)

abg844 28.05.2009 15:08

witam! chodzi mi o nr najlepszych miejs na sektorze A i B tzn najblizej srodka czy tez tam jest A1 A2 A3 jesli tak to ktoremiejsca najlepsze?dzieki za odpowiedz

wislak2216 28.05.2009 15:19

A czy orientuje sie ktos w jakich mniej wiecej cenach koniki sprzedaja bilety?

Scarlett 28.05.2009 15:25

Pamiętam, że na Legię też szybciutko rozeszły się bilety, a przed samym meczem koniki sami się prosili, żeby od nich kupić. Można powiedzieć, że konie zrobiły się w... konia ;)

abg844 28.05.2009 15:30

ktore dokladnie sektory z A i B sa blizej srodka? prosze o odpowiedz

Tiramisu 28.05.2009 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abg844 (Post 736523)
ktore dokladnie sektory z A i B sa blizej srodka? prosze o odpowiedz

Prosze odsprzedaj bilet komuś kto zna odpowiedź na to pytanie. Potrzebujących wielu.

edit:
A3 i B3 najbliżej środka. Z tym, że nawet jako piknik powinieneś znać sektory na własnym stadionie, moim zdaniem. Stąd mój wniosek, że nieczęsto tam bywasz albo w ogóle idziesz pierwszy raz. Dawno nie widziałam biletu, bo wchodziłam w tym sezonie na karnet, ale zdaje się, że jest na nim rozmieszczenie sektorów wydrukowane,,, ;>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl