Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

bula1010 05.04.2009 09:26

everton-wigan 1
Manchester-aston villa 1
paris-nice -1
wereder-hanover-1
arka-legia 10
guimares-porto 2
za 2 zl 29 .90

drugi kupon to system 2z3
grupa a :
udinese-inter 2
cracovia-ruch 1
tomsk-zenit 2
grupa b :
kerkrade-ajax 2
odra-LECHIA 2
panthraikos-aek 2
grupa c :
valenciennes-auxerre 2
wolfsburg-bayern 1
lech-WISŁA 2

trzeci kupon
tez 2z3
grupa a:
arsenal-city-1
fulham-liverpool 2
newcastle-chelsea 2

grupa b:
lokeren-anderlecht 2
malaga-real 2
valadoid-barca 2

grupa c :
bordeaux-nancy 1
roma-bolonga 1
hamburg-hoffenheim 1

jeszcze tylko roma i anderlecht i 49.50 wpadnie :) czyli do przodu będę 40 zł zobaczymy
pozdro i powodzenia na dzisiaj jak ktos ma możliwość to radze dać WISEłKE za dużo kasy bo pewniak TSW

rocco_1906 05.04.2009 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 703492)
WITAM :)

Chcę dzisiaj zagrać za 1000zł 2 mecze MU 1 i Rangers x2 i macie jakieś rady co do tych meczów ?Prosiłbym o jakieś opinie i dziękówa z góry
CO SĄDZICIE ?

nie wiem czemu ale Rangersów bym nie grał,mimo iż grają z ostatnią drużyną.Tabela pokazuje ze Falkirk na własnym obiekcie zdobył 2/3 wszystkich swoich punktów a Glasgow potrafi zgubić punkty w takich meczach.
To x2 powinno wejść ale kurs marniutki i jakieś ryzyko jednak wg mnie jest.
Taka jest moja opinia,sugerować sie nie musisz;]
Pozdro i powodzenia :)

Zwierze 05.04.2009 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 703492)
WITAM :)

Chcę dzisiaj zagrać za 1000zł 2 mecze MU 1 i Rangers x2 i macie jakieś rady co do tych meczów ?

Man Utd MUSI dzisiaj wygrać i wydaje się że ich pojadą w pył, OBY! Co do Rangersów nie mam pojęcia, wydaje się że nie powinni przegrać!

Lechista69 05.04.2009 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 703506)

pozdro i powodzenia na dzisiaj jak ktos ma możliwość to radze dać WISEłKE za dużo kasy bo pewniak TSW


Na wszystkich kuponow stawiam gola 2! Mecz w tv i beda emocje... ale ciekawi mnie skad bierze sie to twoje przekonanie ze Wisla jest pewniakiem! JAZDA JAZDA JAZDA BIALA GWIAZDA :)!

LuKaS TSW 05.04.2009 09:51

ja na dziś dałem pierwszy kupon powiedzmy"pewniejszy":

Anorthosis-AEL 1
Fc Liege-Namur 1
Rapid-Karnten 1-1
Juventus-Chievo 1
Dynamo Minsk- FK Minsk 1

a drugi na wariata:
Lech-Wisla 2-2 (dobry kurs 2,4)
Jarota-Zawisza X
Poniatowa-Nida 1

kameleon2323 05.04.2009 10:31

Zielona Gora-Czestochowa(+26) 1 1.85
wklad ..........
przewidywana wygrana :

POLECAM CZESTOCHOWA JEDIZE BEZ PEDERSENA I HANCOCKA!!!!!! BEDIZE LANIE DO 25

rocco_1906 05.04.2009 10:49

Washington Capitals - Atlanta Thrashers over 5,5
Lech Poznań - Wisła Kraków over 2,5

polecam;]

kameleon2323 05.04.2009 11:14

na dzisiaj
G.Walasek (11,5 pkt) 2
J.Davidsson-T.Jedrzejak 2
Leszno-Gorzow(+8) 1
Gdansk(+8)-Torun 2
Protasiew.-Richardson(+3) 1

wklad 13 zl
do wygrania 226.13 zl

WiślakNH 05.04.2009 11:19

Rapid W. - Austria K. 1
St.Liege - Beerschot 1
1,99


Manch. Utd. - Aston Villa 1
Broendby - Esbjerg 1
2,13


Lech - Wisła 2
3,1

Bobic 05.04.2009 11:20

Panowie ja mam pytanie w gram teraz w BAH i tam za dużego wyboru w Polskiej lidze niema ;-)
Nie wiecie gdzie jest najwięcej?
chodzi mi np: czy obie drużyny strzelą itd.
dzieki panie Dudi :-)
Dzieki wszystkim.

pan Dudi 05.04.2009 11:27

W zasadzie wszędzie jest większy wybór niż w BAHu. Unibet, expekt, betsafe, no, a bezkonkurencyjny pod tym względem jest bwin.com, ale tam nie gram, bo ich nie lubię :D

Ja dziś Znicz i Werder.

jaro1985r 05.04.2009 11:38

Bobic a jak się znasz na niższych ligach to Tobet jest idealny bo można tam obstawiać nawet 4 ligę !!!

maciek777 05.04.2009 11:38

Jak dla mnie Lech-Wisła to no bet. Ewentualnie overa 2,5 mozna zagrac.

Waldus88 05.04.2009 11:42

Taki tam na dzisiaj:

Strasbourg - Ajaccio 1 @ 1,74
Roma - Bologna 1 @ 1,47
Roda - Ajax 2 @ 1,65
Atl. Madryt - Osasuna 1 @ 1,67
St. Liege - Beerschot 1 @ 1,42
St. Etienne - Marsylia 2 @ 2,30

AKO:23,02
Stawka: 5


I żużel:

Leszno - Gorzów(+8) 1 @ 1,85
L. Adams (11,5pkt.) 2 @ 1,60
J. Crump (11,5pkt.) 2 @ 1,70
Z. Góra - Częstochowa(+26) 1 @ 1,85
G. Walasek (11,5pkt.) 2 @ 1,65

AKO: 15,36
Stawka: 5

WislakWloszczowa 05.04.2009 11:44

Do bobica: bwin, bet365 :)

Martinho 05.04.2009 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 703575)
Panowie ja mam pytanie w gram teraz w BAH i tam za dużego wyboru w Polskiej lidze niema ;-)
Nie wiecie gdzie jest najwięcej?
chodzi mi np: czy obie drużyny strzelą itd.
dzieki panie Dudi :-)
Dzieki wszystkim.

Najlepszą ofertę piłki ma bet365

$iWu$ 05.04.2009 12:26

Ja nie wiem czemu tak wszyscy grają na MANU :P
MANU bez Nemanji Vidicia, Wayne'a Rooneya, Paula Scholesa, Dymitra Berbatowa i Andersona.
Rozumie, że United muszą wygrać, ale Villa pionkami nie są... ;]

A tutaj wczorajszy ogon na bet365... :(
http://i40.tinypic.com/idrke8.jpg

rocco_1906 05.04.2009 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez $iWu$ (Post 703634)

Rozumie, że United muszą wygrać, ale Villa pionkami nie są... ;]

]

no nie są ale jak przychodzi do walki wręcz z tuzami premiership to zazwyczaj dają d*py :-D
a ManU wczoraj straciło lidera po raz pierwszy od dawna i jestem pewien że sie odkują:) nie ma rooneya ale jest Krysia Ronaldo, 'Carlitos' Tevez i kilku innych;]

Wiślak1994 05.04.2009 12:49

Moje typy na dziś :

Troche ryzkowne (tylko goście ):D

Lech Poznan - Wisla Krakow 2
1. FC Köln - Bayer 04 Leverkusen 2
SCF Amiens - RC Lens 2
PAE Levadeiakos - Olympiakos Piraeus 2
Sporting Lokeren - RSC Anderlecht 2
Gefle IF - Kalmar FF 2

Stawka :10 zł
Możliwa wygrana :325 zł

LuKaS TSW 05.04.2009 12:53

Olympiakos może sobie odpuścić mecz,pewny tytuł mają więc rożnie może być ale życze powodzenia :)

$iWu$ 05.04.2009 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 703640)
no nie są ale jak przychodzi do walki wręcz z tuzami premiership to zazwyczaj dają d*py :-D
a ManU wczoraj straciło lidera po raz pierwszy od dawna i jestem pewien że sie odkują:) nie ma rooneya ale jest Krysia Ronaldo, 'Carlitos' Tevez i kilku innych;]

Nie zmienia to faktu, że 1.4 nie wziął bym w tym meczu po przerwie 2 tygodniowej... Zobaczymy jak się będą prezentować obie ekipy i coś na live upoluje się ;) Jakiś over 0.5 HT może się z ciekawym kursem złapie na live ;) Oby szybko nie strzelali :D

mac251_251 05.04.2009 13:00

Oby WŁaŚnie Szybko Strzelali :D

rocco_1906 05.04.2009 13:06

Manchesterowi ta przerwa moze tylko pomoc:P bo taka pyte jaka przed przerwa grali... to gorzej sie nie da;]
grunt zeby Wisła wygrał;]
Pozdro ide pić za wasze i moje kupony

maciek777 05.04.2009 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 703492)
WITAM :)

Chcę dzisiaj zagrać za 1000zł 2 mecze MU 1 i Rangers x2 i macie jakieś rady co do tych meczów ?Prosiłbym o jakieś opinie i dziękówa z góry

Te poniżej za mniejszą stawkę :)
Drugi kupon : WISŁA X2
Panatinaikos 1

Trzeci kupon :
Ajax 2
Milan 1

CO SĄDZICIE ?

Rangers jak dla mnie nie pewne.
Co do ManU to faktycznie maja noz na gardle,ale jak zagraja po przerwie nikt nie wie.
U siebie 12-1-1,takze dobry stosunek :) 85 % wygranych. Z kolei Aston Villa,to przeciez 5 druzyna w tabeli, ciekawie na wyjazdach 10-0-5 ,zero remisow,albo wygrana albo przegrana 66%-33 % :) Zapowiada sie dobry mecz,moze sie skusze na singla :)

wisl@k_TS 05.04.2009 14:48

Manchester Utd - Aston Villa 1
Stal Poniatowa - Nida Pińczów 1
Znicz - Odra 1
Lokeren - Anderlecht 2

ako 7,44

grzesiek632 05.04.2009 14:56

maciek777 no to masz ten swój Juventus... do przerwy przegrywa 1:2... dobrze ze zmieniłes na Rapid.

maciek777 05.04.2009 14:58

Heh dzieki Grzesiek632 bardzo,rapid juz 3 :1:)

Johnny B 05.04.2009 15:34

Witam
ja dzisiaj takie kuponiki

Lech Poznań - Wisła Kraków 2
Vancouver - Colorado 1
Smyth(nie strzeli) - chłop złamana ręka koniec sezonu
AKO:6.48

2
Wisła
Cancouver
D.Sedin strzeli
AKO:12.25

grzesiek632 05.04.2009 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 703727)
Heh dzieki Grzesiek632 bardzo,rapid juz 3 :1:)

a jadnak sory ze Cie wprowadzilem w bład...:-/ Juve wygrywa na 10 min przed koncem 3:2....
no ale i tak zaoszczedzilem Ci nerwów...

a jaki kurs na Rapid?

maciek777 05.04.2009 15:46

Heh :) 1,43 byl jak ja stawialem

grzesiek632 05.04.2009 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 703766)
Heh :) 1,43 byl jak ja stawialem

a wiec widzisz:) na juve bys takiego napewno nie mial..
ja na dzis postawiłem:

Milan - Lecce 1
Falkirk - Rangers 2
Brondby - Esbjerg 1

juve 3:3;P

mac251_251 05.04.2009 18:25

Ostatni raz za taką stawką , ale oszalałem , zdrowie Panowie i Panie za kupony .

A Dziś może na wieczór

Marsyllia x2

Milan 1

Co myślicie ?

bula1010 05.04.2009 18:27

juve 3:3 się skończyło a united w końcówce ratują zwycięstwo. Mi dziś roma siadła czekam tylko na anderlecht. Szkoda meczu Wisełka mogła dotrzymać to do końca błaąd w murze ;/ ehh CZY WYGRYWASZ CZY NIE pozdro

bula1010 05.04.2009 18:31

na ligę mistrzów :
villarreal-arsenal 2
manchester-porto-1
bracelona-bayern 1
liverpool-chelsea 10
kurs ako 6.86 za 10 zł 61.50 w fortunie

rocco_1906 05.04.2009 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 703980)
Ostatni raz za taką stawką , ale oszalałem , zdrowie Panowie i Panie za kupony .

A Dziś może na wieczór

Marsyllia x2

Milan 1

Co myślicie ?

typy na wieczór są OK ale pochwal sie cy zagrałeś za ten 1000;>

mac251_251 05.04.2009 20:03

Rocco masz skanik wygranej mojej :)
http://i39.tinypic.com/33eodb9.jpg
Pozdro
P.S. Rocco a tak w ogóle to po co się miałem tym chwalić ?:D nie wierzyłeś czy co ?pozdro i powodzenia

WiślakNH 05.04.2009 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 703574)
Rapid W. - Austria K. 1
St.Liege - Beerschot 1
1,99


Manch. Utd. - Aston Villa 1
Broendby - Esbjerg 1
2,13


weszło :-) teraz czas na LM

rocco_1906 05.04.2009 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 704093)
Rocco masz skanik wygranej mojej :)
http://i39.tinypic.com/33eodb9.jpg
Pozdro
P.S. Rocco a tak w ogóle to po co się miałem tym chwalić ?:D nie wierzyłeś czy co ?pozdro i powodzenia

a czy Ty wierzyłeś jak ManU przegrywał 1-2 :D ?? ale taki urok piłki angielskiej-gra do końca:)
GRATULACJE:)

mac251_251 05.04.2009 20:32

Nie wierzyłem w ten kupon już sobie 75 minucie wmówiłem , że nie wygrają chodziłem po ścianach i się modliłem jak wyrównali , żeby tą 3 strzelili , jak strzelili na 3-2 to oszalałem :D

maciek777 05.04.2009 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 703435)
Po udanej sobocie, na niedziele idzie jeszcze

Rapid W. - Austria K. 1 1.43
Brondby IF-Esbjerg 1.50
Ako: 1,93
SL:100
W:193

pzdr:)

Noo udalo sie :)3z3 kuponow na sob i ndz siadly :)
Panowie weekend nie taki zly :)Moglo byc znacznie gorzej:)Gratuluje wszystkim i tem wariatowi za tysiac,bo wygrana konkretna ::D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl